Ikdienišķs darbs beidzās ar kriminālprocesa ierosināšanu.
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknis informē, ka 10. jūnijā plkst. 10:30 kādā īpašumā Medzes pagasta Kapsēdē, rokot dīķi, tika izrakts maiss, kurā atradās senas patronas un satrunējuši cilvēka kauli.
Policija lietas apstākļu noskaidrošanai ir ierosinājusi kriminālprocesu.
Tikmēr Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) norāda, ka aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 11. jūnija plkst. 6.30 līdz 13. jūnija plkst. 6.30 tika saņemts 131 izsaukums – 46 uz ugunsgrēku dzēšanu un 76 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.
Savukārt Valsts policijas operatīvā informācija liecina, ka sestdien valstī 70 ceļu satiksmes negadījumos cieta 7 cilvēki. Sastādīti 624 protokoli, tostarp 230 par ātruma pārsniegšanu. 27 šoferi braukuši reibumā. Turpretī svētdien reģistrēti 40 ceļu satiksmes negadījumi ar 10 cietušajiem. Valsts policijas darbinieki sastādīja 676 protokolus – 290 par ātruma pārsniegšanu. Aizturēti 26 dzērājšoferi un 4 personas, kuras pie spēkrata stūres bija sēdušās narkotisko vielu reibumā.