“Lūgums brīdināt cilvēkus par krāpniecības mēģinājumu, tirgojot biļetes uz grupas RIČI koncertu, kurā nepiedalīsies neviens no grupas RIČI!” publiskā vēstulē aicina mūziķis Kaspars Pudniks. Tālāk seko viņa stāsts!

“Biju šovakar ļoti pārsteigts plkst.23:00 naktī saņemot zvanu no Somijas.
Vēl jo lielāks pārsteigums man bija, kad telefonā izdzirdēju sava
kolēģa un bijušās grupas “RIČI” dalībnieka RINALDO (Ritvars Sunīts) balsi.
Nebiju ar viņu runājis jau vairāk kā 2,5 gadus, kopš mēs sastrīdējāmies. Vēl lielāks pārsteigums bija, kad viņš man paziņoja: “Kaspar, vai Tu zini, ka Latvijā tiek tirgotas biļetes uz mūsu grupas RIČI 20 gadu jubilejas koncertiem? “.Uz ko es atbildēju, ka man tā ir pirmā dzirdēšana un izklausās pēc stulba joka. Tas nav iespējams!

Grupa RIČI savu pastāvēšanu beidza 2016.gadā , būtībā uzreiz pēc mūsu kolēģa Kaspara Sunīša traģiskās nāves. Mēs ļoti smagi pārdzīvojām Kaspara Sunīša pāragro aiziešanu un pāri tam nespējām tikt. Vēlāk sekoja arī nesaprašanās un dusmas vienam uz otru. Presē tas tika ļoti plaši atspoguļots. Tādēļ šis zvans nakts vidū bija man šoks.

Nolēmu pārbaudīt, kas par lietu. Un vai tiešām Rinaldo stāsta patiesību!

Un kā Jūs domājat!? Tavu brīnumu! Tik tiešām, bilesuparadize.lv var iegādāties biļetes uz mūsu grupas RIČI 20 gadu jubilejas koncertu. Šeit zemāk citāts no koncerta relīzes: “Jubilejas Teātra koncerts „Čigānu Karaliene” viesizrādes kurās čigānu grupa “RIČI” atzīmēs savus 20. gadus uz skatuves .”

Izrādās, ka mūsu “draudzene” Anna Dribase tagad ir karaliene! Un kopā ar lietuviešu producentu Viktoras Prapras (koncertu organizators Muzikos Turas LT) ir izdomājuši, ka drīkst nelikumīgi un bezkaunīgi izmantot bijušās grupas RIČI brendu, grupas vārdu un tās sasniegumus darbības laikā – un mānīt, krāpt cilvēkus tik klaji norādot koncerta relīzē melus.

Man tas nav pieņemams! Tādēļ ar preses un citu masu mediju starpniecību vēlos darīt zināmu sabiedrībai, ka:

– grupas RIČI ( Riču ģimene ) sastāvā muzicēja – Kaspars Pudniks / Kaspars Sunīts un Rinaldo. Mēs kopš pašiem pimsākumiem un līdz beigām bijām trīs dalībnieki. Neviens cits uz šīs pasaules nekad nav bijis un nebūs grupas RIČI dalībnieks.

– grupa RIČI tika izveidota 2009.gada septembrī, kad plašāka sabiedrības daļa to iepazina no LNT šova “Dziedošās ģimenes”
– grupa savu pastāvēšanu kā RIČI beidza 2016.gada rudenī, kad traģiski mira grupas dalībnieks Kaspars Sunīts .
Jau ņemot vērā vien šo faktu 2009 – 2016 – Riči varētu svinēt tikai 7 gadu jubilejas koncertus. Kur viņi izrāva 20 gadus, man nav saprotams!

– Ne Kaspars Pudniks, ne Rinaldo šajos koncertos nepiedalīsies. Neviens no Ričiem tur nebūs!

Aicinu visus klausītājus pievērst tam uzmanību, lai nebūtu jāviļās, ka koncertā nebūs neviena no Ričiem!

Lietuviešu producents un Anna Dribas atklāti maldina koncerta apmeklētājus, un ar viltu cenšas izmantojot Riču vārdu piesaistīt publiku.

Šo vēstuli es nosūtīju visiem iesaistītajiem šajā skandālā! Man nav skaidrs, kādēļ pat neviens kultūras nama direktors nav pievērsis tam uzmanību un pieļāvis šādu cilvēku mānīšanu. Es, Kaspars Pudniks un Ritvars Sunīts, aicinu kultūras namu direktorus, atcelt šo koncertu!

Sabiedrība

Atcelti pasākumi un piesardzība dārziņos: Zināma jaunākā informācija par saindēšanos Siguldā

  Siguldas novada pašvaldība informē, ka 16. septembrī turpinās Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) un Slimību...

PVD brīdina iedzīvotājus par viltus ziņām

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) informē: "Aicinām Latvijas iedzīvotājus kritiski attiekties pret informāciju sociālajos medijos,...

Prinča Harija 35. dzimšanas dienā Mārkla parāda vēl neredzētu foto

Saseksas hercogiene Megana Mārkla oficiālajā “Sussex Royal” Instagram kontā dalījusies ar vēl neredzētu ģimenes fotogrāfiju,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. septembris

Dienas pirmajā pusē kļūsi pašpārliecinātāks. Spēsi veiksmīgi atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar mājām, ģimeni...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. septembris

  Diena iezīmē dažādus negaidītus pavērsienus. Draugu vai ģimenes locekļu zvani vai apciemojumi var pamatīgi izsist...
Foto:Cn.forwallpaper.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Planētu stāvoklis iezīmē, ka šī diena būs veiksmīga. Šis ir ideāls laiks, lai attīstītu personiskās...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...
Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Sliktas ziņas par laiku tuvākajās dienās; pēc tam laiks mainīsies

  Šajā darba nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - līdz ar to bieži gaidāms lietains...

Dabas vērotājs parāda, ko sestdienas krusa pastrādājusi Viļakā -FOTO

  Latvijas atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā dalījies ar attēliem no...