Princeses Diānas bijušais sulainis Pols Burels (64) dalījās savās sirds sāpēs par prostatas vēža diagnozi un ar asarām atzina, ka baidās, ka neizdzīvos līdz nākamajiem Ziemassvētkiem, vēsta britu mediji.

Pols Burels izplūda asarās, stāstot, ka viņam ir diagnosticēts prostatas vēzis, un viņš baidās, ka viņš varētu nenodzīvot līdz nākamajiem Ziemassvētkiem.

Viņš atklāja arī brīdi, kad viņš to pastāstīja saviem dēliem Aleksandram un Nikolajam, un emocionālo brīdi, kas tobrīd valdīja.

Piesakot viņu pirmdienas, 30. janvāra, ITV šovā, raidījuma vadītāja Lorēna Kellija teica, ka princeses Diānas bijušais sulainis runās par “dzīvi mainošām” ziņām, ka viņam ir diagnosticēts vēzis.

“Pols Berels būs šeit ar dzīvi mainošām ziņām,” viņa teica. “Viņš pirmo reizi dalīsies ar savu vēža pieredzi, cerot, ka viņš palīdzēs citiem,” viņa turpināja.

Parādoties raidījumā, Pols sacīja, ka ir “tik noguris”, un paskaidroja, ka viņam slimība diagnosticēta pagājušajā vasarā.

“Šobrīd es saņemu hormonu terapiju, un tas man atņem testosteronu,” viņš teica Lorēnai. “Tātad mana bārda neaug, kā vajadzētu, un es esmu noguris un emocionāls, un man uznāk karstuma viļņi.”

“Ak, Jēzus, tas ir kā vīriešu menopauze, Pol,” norādīja Lorēna. “Tas ir līdzīgi kā ar trim ārstēšanas metodēm un blakusparādībām.”

Paskaidrojot, kā viņš atklājis savu diagnozi, Pols sacīja, ka viņam pagājušajā gadā bija nepieciešama ārkārtas hospitalizācija, kur viņam tika veikta pilna asinsaina.

Tomēr pēc PSA testa – asins analīzes, kas palīdz atklāt prostatas vēzi – viņa ģimenes ārsts ieteica, ka viņa līmenis ir “diezgan neparasts”. Pēc tam viņam tika veikta MRI skenēšana, kas atklāja nebūšanas ar prostatu.

“Es esmu emocionāli izglītojošos amerikāņu kalniņos – kāpumos un kritumos – un nezinu, kur es būšu nākamajā minūtē,” viņš teica. “Pati biopsija un vēža diagnoze…”

Kļuvis emocionāls, Pols sāka stostīties, turpinot: “Šogad iesaiņoju Ziemassvētku dāvanas un domāju: “Vai es to darīšu nākamgad? Vai es būšu šeit? Man jāpasaka saviem zēniem.”

“Nu, tā ir visgrūtākā lieta, vai ne,” sacīja Lorēna. “Kā viņiem klājas? Vai viņiem viss kārtībā?”

“Es devos uz Ameriku Ziemassvētkos un izstāstīju viņiem,” viņš atbildēja. “Viņi sēdēja pie manis un turēja manas rokas un teica: “Tēt, mums jāpavada vairāk laika ar tevi.” Un par to arī ir runa,” sacīja Pols.

“Tajā pašā laikā jūs saprotat, ka ir tūkstošiem tādu vīriešu kā es, kuriem nav simptomu un kuri nezina, ka viņiem ir šāda slimība,” viņš turpināja, sakot, ka vēlas palielināt izpratni.

“Man patiešām paveicās, ka viņi to diagnosticēja agri,” Pols turpināja. “Es nedomāju, ka vīrieši īpaši labprātīgi iet pie ārstiem – viņus ir nepieciešams iedunkāt,” viņš teica.

Dr. Hilarija Džonsa vēlāk iesaistījās, lai paskaidrotu, ka vīriešiem, kuriem diagnosticēts prostatas vēzis, ne vienmēr ir simptomi.

“Katram vīrietim, kurš ir vecāks par 50, vajadzētu domāt par PSA testu,” viņa teica, lai gan norādīja, ka tie “nav tik uzticami kā, piemēram, “mamogramma”, jo tie var sniegt kļūdaini negatīvu rezultātu.

Pols pirmo reizi pievienojās Čārlza un Diānas mājai Hairovu namā, Glosteršīrā, 1987. gadā kā princeses sulainis līdz viņas nāvei 1997. gadā. Toreiz viņš minēja, ka Diāna bija teikusi, ka viņš ir “vienīgais vīrietis, kuram viņa jebkad uzticējusies”.

Kopš viņa karaliskās karjeras beigām Burels piedalījās 2004. gada seriālā “I’m A Celebrity” un turpināja filmēties vairākos realitātes šovos un TV šovos — “Australian Princess”, “Stars In Their Eyes” un “In Therapy”. Viņš ir sarakstījis arī grāmatu par princesi Diānu.

Sabiedrība

Sinoptiķi brīdina par notikumiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ūdens līmeni un zemāko vietu applūšanu...

Jaunas ziņas par aprīlī gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā izplatījis savu...

Ziemassvētkos mīklaini pazudusī siguldiete diemžēl atrasta mirusi

  Valsts policija pārtrauc meklēt Viju Priedīti – diemžēl sieviete atrasta mirusi. Policijas rīcībā esošā informācija...

Prieka vēsti no “Lidl” saņēmuši siguldieši – veikals būs!

  Pēc rūpīgas vietējās situācijas analīzes, un lai būtu tuvāk saviem klientiem, mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija”...

Apdrošinātāji nosauc divas pārliecinoši zagtākās auto markas Latvijā

  Lai arī nozagto automašīnu skaits pēdējos gados samazinās, zagļu iecienītāko auto marku TOPa augšgalā joprojām...

“Mīla kemperī”: Iekšējās izbalsošanas laikā notiek negaidīts pavērsiens

  Populārajā pašmāju šovā “Mīla kemperī” pienākusi kārtējā izbalsošana. Šajā reizē dalībniekiem savā starpā jāizlemj, kuram...

Horoskopi un Testi

suns kucēns

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. marts

  Diena solās būt pilna pozitīvu emociju, taču tev jāuzmanās un rūpīgi jāraugās tajā, kas šodien...
Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. marts

  Šodien rīta pusē vēlams koncentrēties uz to, kas patiesi ir svarīgs – ģimeni, darbu un...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. marts

  Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par notikumiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ūdens līmeni un zemāko vietu applūšanu...

Jaunas ziņas par aprīlī gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā izplatījis savu...

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...