Pēdējā nedēļa Saseksas hercogpārim bijusi ļoti īpaša! 6. maijā piedzima abu pirmdzimtais – Ārčijs Harisons Mountbatens-Vindzors un jau pāris dienas vēlāk pāris dēlu pirmo reizi parādīja plašākai pasaulei. Nu tiek spriests par to, kuri varētu būt puisēna krustvecāki, un iespējas ir gana plašas.

Tā kā pārim draugos ir arī ļoti slavenas personas, vispirms tiek minēts vai krustvecāku godā tiks kāds no šiem cilvēkiem. Aplūkosim iespējas!

 

Džordžs un Amala Klūniji

Aktieris, kuram dzimšanas diena ir vienā dienā ar jaundzimušo Ārčiju, sarunu šovā “Jimmy Kimmel Live!” teicis, ka, visticamāk, viņš par krusttēvu izvēlēts netiks. “Tā būtu slikta ideja,” viņš teica. “Man nevajadzētu būt krusttēvam. Esmu tēvs dvīņiem un es knapi tieku ar to galā,” Klūnijs turpinājis. Kad turpināts uzdot jautājumus par šo krustvecāku būšanu, aktieris pasmējies un vēlreiz apgalvojis: “Es nebūšu krusttēvs. Es apsolu. Esmu pilnīgi pārliecināts.”

Zināms, ka 2018. gada vasarā Harijs un Megana devās īsā ceļojumā uz Itāliju, kur pavadīja nedēļas nogali kopā ar Klūnijiem. Toreiz tika runāts, ka Megana ļoti izpalīdzējusi Amalai ar dvīņiem – Aleksandru un Ellu, kamēr Harijs kopā ar Dzordžu nodevies sportiskām aktivitātēm.

 

Serēna Viljamsa un Aleksis Ohanians

Meganas un tenisistes Serēnas Viljamsas draudzība ilgst jau teju desmit gadu. Pirmo reizi abas satikās 2010. gadā “Super Bowl” ballītē un kopš tā laika sadraudzējās. Serēna vairākkārt atbalstījusi Meganu un vizītē Austrālijā Saseksas hercogienei mugurā bija Viljamsas dizainēts tērps. Pērn Mārkla kopā ar Keitu Midltoni apmeklēja tenisa maču Vimbldonā, kur atbalstīja Serēnu. Iespējams, par krustvecākiem kļūs tieši šis pāris.

 

Prijanka Čopra un Niks Džonass

Prijanka un Megana satikās 2016. gadā “ELLE Women in Television” pasākumā. Abas sadraudzējušās. Seriāla “Kvantiko” zvaigzne bija arī Saseksas hercogpāra kāzu viesu vidū pērnā gada 18. maijā. Tā paša gada decembrī Čopra teica Jāvārdu arī savam izredzētajam – dziedātājam Nikam Džonasam.

 

Džeimss Blants un Sofija Velleslija

Princi Hariju un dziedātāju Džeimsu Blantu vieno “īpašas saites”. Viņi kopā kalpoja militārajos spēkos un satuvinājās vēl vairāk, kad mūziķis iesaistījās Harija “Invictus Games” fondā. Arī Blants ar sievu bija Meganas un Harija kāzu viesu vidū.

 

Viktorija un Deivids Bekhemi

Bekhemu pāris ir bijuši karaliskās ģimenes draugi jau gadiem ilgi. Viņi bija viesi Kembridžas hercogpāra kāzās 2011. gadā un arī Meganas un Harija kāzās. Princis Vijams un princis Harijs – abi ir lieli futbola fani, tāpēc nav brīnums, ka raduši kopīgu valodu ar Deividu. Iespējams, tieši viņi kļūs par Ārčija krustvecākiem.

 

Čārlijs Van Straubenzee  un Deizija Dženksa

Princis Harijs un Megana Mārkla devās uz šī pāra kāzām 2018. gada 4. augustā. Kāzu svinības notika tieši Meganas dzimšanas dienā, un viņa iemainīja savas svinības pret šo pasākumu, kas liek domāt, ka šie cilvēki ir patiešām svarīgi Saseksas hercogpārim.

 

Zāra un Maiks Tindeli

Ticams, ka viens no viņiem vai pat abi varētu kļūt par Ārčija krustvecākiem. Zārai prakse jau ir, jo viņa ir Viljama un Keitas vecākā dēla Džordža krustmāte.

 

Nikolass un Alise Van Kastemi

Nikolass un Alise ir ilggadēji britu karaliskās ģimenes draugi un viņu meita Florence ir prinča Harija krustmeita. Nebūtu brīnums, ja Harijs “piespēlētu atpakaļ” krustvecāku godu un lūgtu pāri būt par kūmām Ārčijam.

 

Zoja un Džeiks Voreni

Arī šis pāris ir ilggadēji karaliskās ģimenes draugi. Viņi ir apmeklējuši divas no pēdējā laika lielākajām kāzām – prinča Harija un Meganas Mārklas, kā arī princeses Eiženijas un Džeka Bruksbanka. Pāra meita Zeilija bija viena no Meganas ziedu meitenēm kāzās.

 

Načo Figueras un Delfina Bleikere

Princis Harijs jau ilgu laiku draudzējas ar Argentīnas polo spēlētāju Načo Figueras un viņa sievu Delfinu. Arī Harijs un viņa brālis Viljams labprāt izmēģina spēkus šajā sporta veidā. Načo un Harijs nereti redzēti kopā smejoties un labi pavadot laiku.

 

Džesika un Bens Malruniji

Džesika un Megana pirmo reizi iepazinās, kad Mārkla pārcēlās uz Toronto, lai fillmētos seriālā “Suits”. Draudzīgas attiecības abas ģimenes uztur aizvien. Arī šis pāris bija Saseksas hercogpāra kāzu viesu vidū un viņu bērni kaisīja ziedlapiņas altāra ceļā.

 

Miša Nonoo un Aleksandes Gilks

Runā, ka tieši modes dizainere Miša Nonoo ir bijusi viena no tiem “Kupidoniem”, kura palīdzējusi par pāri kļūt Harijam un Meganai, tāpēc nemaz nebūtu brīnums, ja šis pāris tiktu izvēlēts par Ārčija krustvecākiem.

Sabiedrība

Izvēle pēc negadījuma: glābt savu kāju vai gaidāmo mazuli

Pēc motocikla avārijas sieviete nokļūst smaga lēmuma priekšā – viņai jāizlemj vai glābt savu kāju...

Kas īsti notika ar Lieni? Kivičs atklāj trakas lietas

  Neminot ne vārda par darba nedēļas beigās it kā notikušo konfliktu, Andris Kivičs naktī uz...

Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops Boriss Teterevs

  Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...