Uzzini, kuras senās dievības enerģija dominēja brīdī, kad nāci pasaulē.

 

21. MARTS – 20. APRĪLIS

Mattei_Athena_Louvre_Ma530_n2

PĀR TEVI VALDA: ATĒNA –  gudrības un taisnīga kara dieviete, tāpat amatniecības un audēju aizbildne sengrieķu mitoloģijā.

TAVS RAKSTUROJUMS: Spēcīgā un kaislīgā Atēna ir skaista karotāju karaliene. Dzimusi līdere, kura iedvesmo nebaidīties no izaicinājumiem, domāt par to, kādu tu sevi parādi apkārtējai pasaulei. Ja tava dzimšanas diena ir šajā periodā, visticamāk, nereti piedzīvo pašizpausmes problēmas. Tev ir grūti daudzus projektus novest līdz galam. Lai gan esi izturīgs, neatkarīgs, gudrs un atjautīgs, tomēr tev nevajadzētu baidīties lūgt palīdzību citiem, ja to patiesi vajag. Vēl svarīgāk – ļauj dažkārt citiem cilvēkiem sev vienkārši palīdzēt!

IETEIKUMS: Lai palielinātu savu spēku un atrastu iekšējo līdzsvaru, kā savu talismanu, izvēlies zilo akmeni lazurītu.

 

 

21. APRĪLIS – 21. MAIJS

280c786c05afd4e9c0e8cd57ca9adc19

PĀR TEVI VALDA: JUNONA – debesu dieviete romiešu mitoloģijā.

TAVS RAKSTUROJUMS: Komforts un materiālais nodrošinājumu ir lietas, kas darīs tevi laimīgu. Visticamāk, esi gatavs ļauties jebkuram izaicinājumam, lai aizsargātu savas attiecības. Junona iedvesmo cīnīties par to, ko tu patiesi vēlies un esi pelnījis. Šīs dievības enerģija palīdz saglabāt un bagātināt mājas vidi. Visticamāk, dažkārt tu izrādi raksturu un vēlmi pretoties un stāties pretī ikvienam, kurš apdraud tavas romantiskās attiecības vai jebkādas citas savienības stabilitāti vai mājas dzīvi. Tā vietā lai koncentrētos sajūtai, ka iespējams ārējs apdraudējums, tev vajadzētu stiprināt attiecību saikni – sākot pašam ar sevi, paļaujoties uz lojalitāti, uzticību, intimitāti, atbalstu un cieņu.

IETEIKUMS: Bieži atkārto afirmāciju – emu pasargāts un atvērts mīlestībai!

 

 

22. MAIJS – 21. JŪNIJS

perPĀR TEVI VALDA: PERSEFONE –  pazemes valstības valdniece grieķu mitoloģijā.

TAVS RAKSTUROJUMS: Tevi ietekmē vitālās un inteliģentās Persefones enerģija. Visticamāk, tu bieži mēdz svārstīties, sakot – “jā”, kad domā “nē” un otrādi. Ja tava dzimšanas diena ir šajā periodā, ļoti ticams, ka tev slepeni patīk būt upurim. Tava dzīve ļodzās  un, visticamāk, nedarīs neko, gaidot kad uzradīsies kāds glābējs un atrisinās šo situāciju. Persefones ietekme mudina pārtraukt spēlēt drāmu un nākt laukā no savas komforta zonas. Nevaino citus savās problēmās un izturies godīgi pret sevi un apkārt esošajiem.  

IETEIKUMS: Saki biežāk – Jā! Taču skaidri apzinies, ko tas paredz!

 

 

22. JŪNIJS – 23. JŪLIJS

Diane_de_Versailles_Leochares_2

PĀR TEVI VALDA: DIĀNA – medniecības, Mēness un dzimstības dieviete romiešu mitoloģijā.

TAVS RAKSTUROJUMS: Spēks un vēlme pasargāt, tieši tas vislabāk raksturo šīs dievības ietekmi pār tevi. Visticamāk, ļoti liela nozīme tev ir apkārtējai videi, harmoniskai mājas dzīvei un saskaņai ar citiem. Diāna iedvesmo dabiskai empātijai un jūtīgumam. Kā arī dziļām jūtām, no kurām, iespējams, bieži vēlies paslēpties. Tāpat šī dievība mudina palūkoties aiz ikdienas rutīnas, neraugoties uz aizņemtību, saredzot jaunus ceļus savā priekšā. Tomēr skaidri norāda arī uz otru niansi, ka jebkurās saistībās un pienākumos nedrīksti pazaudēt pats sevi. Tev ir jācīnās pat par visneierastākajiem sapņiem. Diāna mudina veltīt laiku sev, lai meklētu, izzinātu paša vajadzību pēc mīlestības un rūpēm, nevis vienmēr dotu to citiem.

IETEIKUMS: Pastaigas laikā pievērs uzmanību apkārt esošajām lietām. Paņem kādu akmeni vai citu dabas velti kā talismanu. Tas palīdzēs stimulēt stabilitāti un iekšējo balansu.

 

 

24. JŪLIJS – 23. AUGUSTS

9bd67f7dbe8d70197e1cc7ab72c6259c

PĀR TEVI VALDA: PELE (ARĪ PĪLA) – Polinēziešu vulkāniskās uguns dieviete, zemes dzīļu izvirdumu valdniece. Arī zibens dieviete.

TAVS RAKSTUROJUMS: Spilgtā un ugunīgā Pele ir havajiešu dieviete, kuras gars mājo Kileau – lielākajā, aktīvākajā vulkānā Havaju salās. Pele ir kaislīgas enerģijas pārpilna, un mīlestība ir tās uzmanības un visas dzīves centrā. Ļoti ticams, ka  tavs labi attīstītais ego ir tikai maska, jo iekšēji jūti, ka tava enerģija netiek virzīta pareizi. Tu strādā tik smagi, lai gūtu apkārt esošo cilvēku uzmanību un apbrīnu. Iespējams, ļauj glaimiem traucēt līdzsvarotu spriedumu izteikšanā.  Lai Peles enerģija iedvesmo tevi samazināt veidus, kādos tu zaudē savas darba spējas, parādot, kā novirzīt enerģiju daudz auglīgākā augsnē!

IETEIKUMS: Lūkojies jebkādā dzeltenā akmenī un vizualizē to, ko patiešām vēlies.

 

 

24. AUGUSTS – 23. SEPTEMBRIS

hestisa

PĀR TEVI VALDA: HESTIJA –  uguns dieve, pavarda sargātāja grieķu mitoloģijā.

TAVS RAKSTUROJUMS: Sadzīves pārpilnības un labklājības dievība aktivizē mājīguma un viesmīlības enerģiju, vēlmi pēc veselīgākas pārtikas un komforta. Hestija mudina  uz lietu un norišu organizēšanu, tīrību, sirsnību, svētumu un drošību. Tomēr tas, kādā pozā viņa tiek attēlota senajos nostāstos, simbolizē arī tavu pieradumu pie konkrētiem, noteiktiem ieradumiem un nevēlēšanos izkāpt no ierastās komforta zonas. Tu, visticamāk, nealksti izaicināt sevi. Ļoti iespējams, ka tava dzīves pārliecība mudina iegrimt darbā, nespējot iedomāties dzīvi jebkurā citā veidā. Šīs dievības enerģija norāda uz nepieciešamību apzināties, kādus upurus tu šādi nes. Tā aicina pārtraukt rutīniskos  rīcības modeļus un mēģināt panākt vairāk.

IETEIKUMS: Mēģini rīkoties spontānāk, uzdrīksties vairāk! Nedomā, bet vienkārši dari to!

 

 

24. SEPTEMBRIS – 23. OKTOBRIS

220px-Venus_of_Arles_Louvre_Ma439_n02

PĀR TEVI VALDA: VENERA – romiešu dieviete, kura ir atbildīga par mīlestību uz skaistumu.

TAVS RAKSTUROJUMS: Venera ietekmē stila izjūtu un vēlmi pēc mīlestības, prieka un romantikas. Ja esi dzimis brīdī, kad enerģiski valda šī dievība, tev var būt grūti apslēpt savu dzīvelību un kūsājošo enerģiju. Visticamāk, meklē stabilas attiecības, draudzību un sabiedrības atzinību. Savos centienos pēc pilnības esi īpaši tendēts uz paškritiku, aizmirsti par patieso būtību un apspied savu auru. Lai gan esi pārliecinošs līderis, iespējams, tev ir zudusi robeža starp profesionālo dzīvi un izklaidēm, kas var kavēt panākumus karjeras jomā. Venera uzstāj, ka tev noteikti nevajadzētu aizmirst par savu rotaļīgo raksturu, taču ir jāatceras, ka  visam ir sava vieta un savs laiks. Tev ir jāmācās vairāk pielāgoties dažādām dzīves situācijām.

IETEIKUMS: Esi pozitīvās enerģijas magnēts un biežāk smaidi!

 

 

24. OKTOBRIS – 22. NOVEMBRIS

633ace01355aa708648c1273812a73bb

PĀR TEVI VALDA: MEDŪZA (Medusa) – arhetipiski Amazones karotāja, skaista Āfrikas karaliene, kura ar mežonīgu kaislību aizstāvēja savu ģimeni, draugus un teritorijas brīvību.  

TAVS RAKSTUROJUMS: Ja esi dzimis Medūzas ietekmes periodā, tas tevī pastiprina drosmi, spēku un pakļāvīgu pacietību, kā arī vēlmi atriebties par kāda nepareizām izdarībām. Esi īpaši uzmanīgs, lai nekļūtu apsēsts ar pamatīgu skaudību, kas vienīgi tev pašam nāks par sliktu, kavējot nozīmīgu panākumu priekšā. Ja jūties ievainots vai nodots, visticamāk, alksi kontrolēt kādas personas radošās izpausmes, nevis tieksies uz fizisku vai emocionālu apspiešanu. Esi uzmanīgs ar savu spēcīgo enerģiju, vadi to cēliem mērķiem.

IETEIKUMS: Neuzkrāj sevī dusmas! Vislabāk no šīm smacējošajām emocijām ir atbrīvoties dziedot.

 

 

23. NOVEMBRIS – 21. DECEMBRIS

bfsbb12

PĀR TEVI VALDA: RIANNONA – ēteriska velsiešu skaistuma, auglības, atdzimšanas, pārveidošanās, gudrības un maģijas dieviete.

TAVS RAKSTUROJUMS: Šī dievība ietekmē tavu iekšējo vēlmi pēc piedzīvojumiem un ceļojumiem, nemitīgām slāpēm pēc jauniem, nebijušiem atklājumiem. Riannona iedvesmo tevi būt vairāk vērstam uz horizontu tavā priekšā. Ļoti iespējams, ka tu bieži aizmirst par apkārt esošo cilvēku jūtām, jo koncentrējies uz savu personību. Tev dažkārt nenāktu par sliktu atcerēties par takta sajūtu, kā arī vairāk domāt par citu vajadzībām, nevis gaidīt, kad viņi izmisīgi uz to norādīs.

IETEIKUMS: Palīdzi kādam bez domas par atlīdzību vai jūsmojošu pateicību.

 

 

22. DECEMBRIS – 20. JANVĀRIS

Demeter

PĀR TEVI VALDA: DĒMETRA – auglības un zemkopības dieviete sengrieķu mitoloģijā.

TAVS RAKSTUROJUMS: Ja esi dzimis šīs dievības ietekmes periodā, tā tipiski iedvesmo tevi īpaši uztvert citu vajadzības, tomēr rēķinoties ar savu labklājību un emocionālo līdzsvaru. Visticamāk, tu tiecies būt līderis un vēlies izcelties citu vidū. Tāpat ļoti iespējams, ka nereti apslāpē savus profesionālos centienus, vēlies atrunāt kādu no pārmērīgi riskantiem soļiem, jo jūties atbildīgs par cilvēkiem, kuri tev ir nozīmīgi. Dēmetras spēks norāda, ka tev labāk vajadzētu ignorēt daudzas iesakņojušās nianses, pārmērīgo taupību un sevis upurēšanu citu labā. Ieteicams vairāk koncentrēties uz to, kas padara tevi laimīgāku – laiku ar bērniem,  dārza darbiem un mājas vides harmonizēšanu.

IETEIKUMS: Glabā pie sevis rozā kvarcu, lai tas palīdzētu mīlestībai atgriezties atpakaļ pie tevis. Kā zināms, tas ir absolūtas veselības simbols, mīlestības un harmonijas akmens, kas spēcīgi iedarbojas uz sirds čakru un attīsta spēju mīlēt!

 

 

21. JANVĀRIS – 19. FEBRUĀRIS

2000px-Hathor.svg

PĀR TEVI VALDA: HATORA – ēģiptiešu mitoloģijā ir debesu, mīlestības, skaistuma, prieku, māsu, ārzemju, kalnrūpniecības, mūzikas un auglības dieviete.

TAVS RAKSTUROJUMS: Hatora iedvesmo uz pārvētībām no trauksmainas, iekšēji nepārliecinātas būtnes uz personību, kura tic saviem spēkiem un spējām. Tā mudina meklēt aizvien jaunas nianses, izzināt un daudzkārt atklāt no jauna pašam sevi. Šī dievība iedvesmo uz pastāvīgiem, jauniem meklējumiem, kas ne vienmēr saskan ar daudzu visai piezemētu cilvēku domām. Viņi var neapzināties, ka katra jauna izpausme, visticamāk, tev ir kā nepieciešama enerģijas deva. Tomēr atceries, ka ir jābūt pietiekami elastīgam ar mainīgajam, lai spētu sadarboties ar dažādām personām tavā dzīvē.

IETEIKUMS: Uzraksti piecas personības iezīmes, kuras vēlies, lai citi saskata tevī.  Ik dienu tiecies uz to!  

 

 

20. FEBRUĀRIS – 20. MARTS

e3eb8e0adbaabeee45714ae609e1ca1f

PĀR TEVI VALDA: OSHUNA (arī Ošuna) – nigēriešu upju, universālās mīlestības un jutekliskuma pārvaldītāja.

TAVS RAKSTUROJUMS: Ja esi dzimis šīs dievības ietekmes periodā, visticamāk, esi  elastīgs un prognozējams kā plūdmaiņa. Esi dāsns ar savu laiku un citām rakstura kvalitātēm. Visticamāk, virzies pa dzīvi, ņemot vērā savus dabiskos instinktus. Oshuna mudina rast iekšējo mieru, taču neaizmirst par realitāti. Tu nedrīksti izolēt sevi no ārpasaules, dažādām norisēm tajā. Atceries, ka dažkārt ir visai veselīgi pārtraukt miermīlīgo, vienveidīgo ikdienu bez konkrēta virziena vai nolūka. Tā vietā Oshunas spēks un enerģija mudina atrastu vietu, kur tev vienkārši ir jābūt.

IETEIKUMS: Kad ļaujies ierastajam dzīves plūdumam, saglabā savā prātā skaidru plānu B. Tas nepieciešams tam, ja reiz nolem mainīt ierasto uzvedības modeli.

 

Saskati šīs nianses savā personībā?

Sabiedrība

Somiete Anmarija pārsteidz – kāda mūsu hokejista dēļ viņa jau 14 gadus fano par Latviju! – VIDEO

  Priecīgi gan par iespēju baudīt lielo hokeju klātienē, gan par Latvijas izlases sagādātājiem prieka mirkļiem,...

“Izejas nav!” Latvijā dzimušā ukraiņu puisēna mamma tomēr nolēmusi riskēt

  Viens no Latvijā dzimušajiem bēgļu bērniem ar mammu un māsu drīzumā dosies uz Ukrainu. Mēneša...

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par populāro TV3 seriālu “Nemīlētie”

  Pašmāju seriāla “Nemīlētie” ceturtā sezona “Nolemtie 2” ir sasniegusi savu kulmināciju. Skaties, kā atrisināsies notikumi...

Policijai ir zināms pirms 10 dienām pazudušās Lienes liktenis

  Kā otrdien vēsta Valsts policija, bezvēsts pazudusī Liene ir atrasta sveika un vesela. Paldies ikvienam!   Bezvēsts...

Diemžēl otrdienas rīts pienācis ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 151 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši 12 cilvēki un viens gājis...

Tas tik ir pavērsiens! Kivičs ierodas Magones sētā un uzreiz ķeras pie darba

  Episka STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigžņu satikšanās notikusi “Avotiņu” sētā – pie Magones viesos...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Auns Šodien savā īpašumā iegūsi ko ļoti vērtīgu. Tiesa gan, par konkrēto lietu nāksies samaksāt nedaudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...