Izdevumā “Vakara Ziņas” piektdien publicēta plaša intervija ar skandalozo šovbiznesa pārīti Andri Kiviču un Lieni Skulmi. Tajā Liene beidzot runā pati un pastāsta savu versiju par to, kur atradās 12 dienas.

Tajā vakarā, kad Andris un Liene tieši pirms divām nedēļām (20. septembrī; Andris nenoliedz, ka strīda laikā ar maku nejauši trāpījis pa Lienes lūpu) sastrīdējušies pie Nacionālā teātra, noraudājusies Liene braukusi mājup, bet pie dzīvesvietas satikusi radiniekus. Aizbraukusi līdzi vienam no brālēniem uz Carnikavu. Nākamajā dienā Liene patiesi aizvesta uz klosteri Liepājā – sieviete neatceras, bet kādā brīdī brālēns paņēmis arī viņas telefonu, sakot, ka uz kādu brīdi vajag aizmirst sociālos tīklus un internetu.

Klosterī Liene sadraudzējusies ar divām māsām no Polijas, palīdzējusi apdarīt saimniecības darbus, pļāvusi zāli, griezusi kāpostus marinēšanai. Darbu darījusi ar prieku, bet sācis uztraukt fakts, ka viņa netiek prom – tāda bijusi klostera vienošanās ar Lienes radiem.

Pēc piecām dienām atbraucis brālēns un, tā vietā, lai vestu Lieni atpakaļ uz Rīgu, viņa nonākusi Jelgavas psihoneiroloģiskajā slimnīcā “Ģintermuiža”. Pāris nojauš, ka tas darīts, lai paildzinātu to laiku, ko Liene pavadītu šķirta no Andra.

Andris stāsta, ka radinieku plāns bijis Lieni slimnīcā ievietot uz 37 dienām, bet pēc tam sūtīt uz Minesotas programmu atkarību ārstēšanai. Vienlaikus Lienei sastāstīts, ka Andris atgriezies pie sievas Madaras un meitām. Tā kā telefona Lienei nav bijis, viņa “vienkārši jukusi prātā no šīs informācijas.”

Andris laikā, kad pēc sirds aritmijas piedzīvošanas atradies “Stradiņos”, no sveša numura saņēmis informāciju, kur Liene atrodas. Andris noskaidrojies, ka likums paredz – pacients pats var atteikties no ārstēšanas. Ar grūtībām, bet Andris dabūjis Lieni ārā no turienes. Kivičs ir ļoti dusmīgs uz Lienes ģimeni, kas, tā vietā, lai sievieti reāli atbalstītu, ievietojuši viņu klosterī, bet pēc tam “psihenē.”

Andris norāda, ka brālēniem par savu rīcību būs jāatbild. Pieaugušam cilvēkam atņemt telefonu un ievietot “psihenē” – tas nav normāli. Liene stāsta, ka bijusi afekta stāvoklī un sākotnēji nav nojautusi, kur nokļuvusi.

Plašāk lasiet izdevumā “Vakara Ziņas”, 4. oktobra numurā!

Sabiedrība

Foto:Lockerdome.com

Tatiana kopj smagi slimos vecākus, bet nu palīdzība vajadzīga pašai

  Tatianai ir 64 gadi. Viņa ir bijusi gādīga sieva, māte, vecmāmiņa un meita. Arī šobrīd...

Ar Covid-19 Latvijā kopumā inficējušies 1049 cilvēki, slimnīcās atrodas 27

  Aizvadītajā diennaktī konstatēti divi saslimšanas gadījumi ar Covid-19, līdz ar to kopējais gadījumu skaits Latvijā...

Neatradis darbu, dziedātājs Mārtiņš Ruskis uzsācis savu biznesu

  Kultūras nozare jaunā koronavīrusa pandēmijas laikā ir būtiski ietekmēta un daudziem māksliniekiem nav iespējas turpinās...

Horoskopi un Testi

Foto:Fanpop.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Šī diena ir labvēlīga pirkumiem un sava šarma, valdzinājuma izmantošanai. Cilvēki ne vienmēr būs draudzīgi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

Dienas pirmā puse izrādīsies diezgan stresa pilns periods. Iespējams, tev trūks pašdisciplīnas un orgenizētības. Iespējams,...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25. – 31. maijs

Jauna nedēļa klāt, tūlīt varēsim sveikt jūniju, kurš jau dedzīgi steidz nomainīt maiju. Nāc, aplūko,...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...
Foto:Flickr.com/Till Westermayer/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida maija pēdējā nedēļā

  Laika apstākļi tuvākajās dienās būs lielākoties mēreni- pūtīs lēns vējš, pa laikam gaidāms arī lietus,...

Izskan pavisam jaunas ziņas par brīvdienās un nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Salīdzinot ar aizvadīto darba nedēļu šīs darba nedēļas izskaņā un nākamajā darba nedēļā kļūs nedaudz...