Popa karaļa Maikla Džeksona aptuveni 1214 hektārus plašajā īpašumā ir pat personīgais kinoteātris ar 50 vietām un divi ezeri. Nu šī pasaku valstība tiek pārdota.
Maikla Džeksona māja “Neverlend” ir izsludināta pārdošanā par 91 miljonu eiro. Reiz šis īpašums bija ne vien slavenā mūziķa mājoklis, bet arī bērnu iecienīts atrakciju parks un tūristu iecienīts galamērķis. Džeksona īpašumā atradās pat orangutāni un zilonis. Šajos plašumos ir arī peldbaseins, basketbola laukums, tenisa korti un pat neliels privātais ugunsdzēsības dienests, lai rūpētos par drošību.
1987. gadā Džeksons visu to izveidoja par nedaudz vairāk nekā 19 miljoniem eiro. Šajos apartamentos zvaigzne dzīvoja vairāk nekā 15 gadus, taču vēlāk finansiālās krīzes dēļ Džeksonam radās ievērojamas problēmas un īpašumu nācās ieķīlāt. Kā zināms, 2009.gada 25.jūnijā Džeksons savās mājās mira pēc pamatīga medikamentu kokteiļa, kuru viņam injicēja personīgais ārsts.
Kopš tā laika īpašums tika pārdēvēts par “Sycamore Valley Ranch”. Tas atrodas Kalifornijā, aptuveni 65 kilometrus no Santa Barbaras.
Aplūko galeriju: