Vai atceries 1993. gadā dibināto puišu grupu Backstreet Boys, kuri kausēja meiteņu sirdis ar saviem singliem? Mēs izpētījām, kā mainījusies apvienības dalībnieku dzīve…

 

BRAIENS  LITRELLS (Brian Thomas Littrell)

braiens

Vecums: 40 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs un dziesmu autors, laiku pa laikam arī aktieris. Grupas Backstreet Boys dalībnieks un mūsdienu kristīgās mūzikas dziesminieks.

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Konektikutā, divu bērnu ģimenē (ir vecākais).

 

Litrells ir grupas biedra Kevina Ričardsona brālēns. Starp citu –  tieši viņš piezvanīja radiniekam, lai uzaicinātu pievienoties grupai.

 

Pirmo reizi uzstājies babtistu baznīcas korī, mūzika viņam jau no mazotnes ir ļoti nozīmīga.

 

Plānoja uzsākt mūzikas studijas, taču viss mainijās un viņš piekrita kļūt par Backstreet Boys dalībnieku.

 

Muzicējot reliģiskajā žanrā, 2006. gadā izdevis solo albumu Welcome Home. Ar saviem singliem iekļuvis Amerikāņu kristīgās mūzikas Top 20.

 

Mūziķis piedzima ar sirds defektu, kura dēļ vairākas reizes nogādāts slimnīcā uz dzīvības un nāves robežas. Baktēriju infekcijas dēļ 5 gadu vecumā ārsti divus mēnešus cīnījās par viņa dzīvību.

 

1998. gadā dziedātājam veica sarežģītu sirds operāciju. Pēc tam Litrells dibināja bezpeļņas organizāciju: Veselas sirds klubs bērniem, lai finansiāli, medicīniski un dažādi konsultējot, palīdzētu ar sirds slimībām sirgstošiem bērniem.

 

Divus mēnešus pēc pievienošanās grupai, dziedātājs sāka tikties ar Samantu Stounbreikeri. Viņu attiecības ilga no 1993. – 1997. gadam, pēc šķiršanās sieviete sarakstīja grāmatu par noslēpumiem grupā un starp mīlniekiem.

 

1997. gadā Litrells sāka tikties ar modeli un aktrisi Leiganu Vallāsu, viņi saderinājās 1999. gada Ziemassvētkos un 2000. gada 2. septembrī salaulājās. Abu kopīgais bērns, dēls Beilijs Tomass Vailijs piedzima 2002. gada 26. novembrī.

 

Litrells ir pārliecināts kristietis un aicina arī citus paļauties Dievam un runāt par savu reliģisko pārliecību.

 

 

 

KEVINS  RIČARDSONS (Kevin Scott Richardson)

kevinsVecums: 44 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs, modelis (Versace), aktieris un komponists

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Ričardsons dzimis Leksingtonā, Konektikutā. Ir jaunākais no trim brāļiem.

 

Dziedājis baznīcas korī un kopš vidusskolas laikiem ir arī aktieris.

 

Pusaudžu gados bijis šaha kluba biedrs, kā arī futbola komandas kapteinis.

 

Strādājis Walt Disney World, bijis aizkulišu gids, kā arī Aladina un Bruņurupuča ninzjas tēlu atveidotājs. Liktenīgi, bet šajā darba vietā viņš satika savu nākamo sievu Kristīni Villitu, kura, savukārt, iejutās Bellas no Skaistule un briesmonis lomā.

 

Ričardsons strādāja Disney līdz pat 1993. gadam, kad pievienojās Backstreet Boys.

 

2003. gadā mūziķis sarakstīji skaņuceliņu animācijas filmai The Spirit Bear.

 

Viņš bija grupas biedrs līdz 2006. gadam, kad paziņoja par aiziešanu, vēloties īstenot citas ieceres, pāršķirot jaunu nodaļu savā dzīvē.

 

2012. gadā grupas pārstāvji oficiāli apstiprināja, ka Ričardsons nolēmis atkal pievienoties bijušajiem grupas brāļiem un viņi gatavojas 2013. gadā izdot jaunu albumu. Kādā no intervijām mūziķis atzina, ka jūtas lieliski pieņemot šo lēmumu, ka viņam ļoti pietrūcis mūzikas.

 

2012. gadā Ričardsons sākā strādāt arī pie sava solo albuma, kurā iekļautas dziesmas, kuras ietekmējušas viņu karjeras laikā.

 

Kamēr mūziķis nebija Backstreet Boys sastāvā, piedalījās vairākās filmās – Arthur, Seasame Street un Sabrina the Teenage Witch, kā arī citos TV projektos.

 

2000. gadā saderinājās ar Kristīni Villitu, tā paša gada 17. jūnijā pāris salaulājās. 2007. gada  3. jūlijā abi sagaidīja pasaulē ierodamies dēlu Meisonu Freju. Pavisam nesen – 2013. gada 14. aprīlī, savos Twitter un Facebook kontos mūziķis paziņoja, ka ģimene gaida otru atvasi.

 

 

 

 

 

 

NIKS  KĀRTERS (Nickolas Gene “Nick” Carter)

niks

 
Vecums:
 35 gadi.

Nodarbošanās: dziedātājs, dziesmu autors, dejotājs un aktieris.

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Džeimstaunā, Ņujorkā. Ir vecākais brālis dziedātājam Āronam Kārteram un vēl 3 ģimenes atvasēm. Mūziķa vecāki izšķīrās 2003. gadā.

 

Kārters deviņdesmitajos sāka strādat kā aktieris, piedaloties daudzās TV reklāmās. Bijis tīņu elks no 1990. – 2000. gadam.

 

Savulaik viņš izveidoja kaverversijas daudzām populārām dziesmām un 2002. gadā tās izdeva albumā  Before the Backstreet Boys 1989 – 1993.

 

1993. gadā pievienojoties Backstreet Boys, Kārters bija jaunākais grupas dalībnieks, tikai 12 gadus vecs.

 

2002. gadā Backstreet Boys pārtrauca sadarbību ar savu toreizējo ierakstu komāniju, taču Kārters izlēma to turpināt un uzsāka solo karjeru.

 

Tā 2002. Gadā viņš izdeva pirmo solo albumu Now Or Never, sasniedzot 17. vietu Billboard 200 topā, tāpat iegūstot zelta apbalvojumus Amerikā un Kanādā.

 

2000. gadā iekļuvis People Magazine 50 visskaistāko cilvēku topā, un Cosmogirl 2002. gada seksīgako pasaules vīriešu topā, pārspējot gan Bredu Pitu, gan Džastinu Timberleiku.

 

2006. gadā TV kanālā E! sāka demonstrēt realitātes šovu House of Carters, stāstot par ģimenes priekiem un bēdām. Mūziķis iesaistījās tā veidošanā un līdz pat 2012. gadam piedalījās arī citos TV projektos.

 

No 2010. – 2011. gadam viņš ierakstīja savu otro solo albumu I’m Taking Off. Japānā tas tika izdots 20 tūkstošos kopiju.

 

Izveidojis savu ierakstu leiblu Kaotic.

 

2013. gada 20. februārī mūziķis bildināja savu draudzeni Laurenu Kittu, ar kuru ir kopā jau četrus gadus.

 

Dziedātājs ir atzinis, ka cīnās ar alkohola un narkotisko vielu atkarībām. Taču pēc tam, kad viņam diagnosticēja kardiomiopātiju viņš ir pievērsies veselīgākam dzīvesveidam, iedzeršanas un ballīties aizstājot ar sportu un videospēlēm.

 

 

 

 

HOVIJS DORO (Howard Dwaine “Howie D.” Dorough)

 hovijsVecums: 42 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs, dziesmu autors, dejotājs, mūziķis, aktieris un biznesmenis.

 

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Orlando, Floridā, kur iepazinās ar vēlāko grupas biedru Aleksandru Džeimsu  Maklīnu. Viņa māte ir puertorikāniete, savukārt, tēvs – īru izcelsmes amerikānis. Ir jaunākais no pieciem bērniem ģimenē.

 

Doro ir ne tikai veiksmīgs mūziķis, bet arī prasmīgs uzņēmējs. Viņam pieder 3 Street Management ierakstu kompānija un 2004. gadā ar parteri izveidotā HC Entertainment producentu apvienība. Ir pārstāvējis dažādus dziedātājus, tai skaitā kanādiešu grupuNeverest. Ar vecāko brāli Džonu dibinājis uzņēmumu Sweet D, kas darbojas nekustamo īpašumu attīstības jomā. Doro pieder arī citi uzņēmumi.

 

Mūziķis ir filmējies TV seriālā Sabrina, the Teenage Witch, kā arī citos televīzijas projektos.

 

1998. gadā Doro māsa Karolīna mira no sistēmas sarkanās vilkēdes – lupus. Pēc viņas nāves mūziķis dibināja Dorough Lupus fondu, lai palīdzētu izprast šo slimību, kā arī finansiāli atbalstītu tās ārstēšanu un izpēti.

 

2007. gada decembrī Backstreet Boys dalībnieks tradicionālā katoļu ceremonijā apprecēja savu ilglaicīgo draudzeni Leitu Boniello. Abu pirmais bērns – Džeims Houks piedzima 2009. gadā, savukārt, 2013. gada 16. februārī ģimenei pievienojās otrs dēls Holdens Džons.

 

 

 

 

ALEKSANDRS  DŽEIMS  MAKLĪNS (Alexander James “A.J.” McLean)

 ajVecums: 37 gadi.

 

Nodarbošanās: mūziķis, dziedātājs, dejotājs un aktieris.

 

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Palmbīčas Rietumu daļā, Floridā. Viņā rit latīņamerikāņu, vāciešu, skotu, īru un angļu asinis.

 

Kad Maklīnam bija 4 gadi viņa vecāki izšķīrās.

 

8 gadu vecumā filmējies 1986. gada filmā Truth or Dare.

 

1990. gadā ar māti un vecvecākiem pārcēlās uz Orlando, lai vairāk koncentrētos uz dziedātāja un aktiera karjeru. Piedalījies vairākos Nickelodeon un Disney projektos.

 

1993. gadā pievienojoties Backstreet Boys, līdzīgi kā grupas biedri – Braiens Litrells un Niks Kārters pameta skolu, taču turpināja mācības pie privātskolotāja, kas devās viņiem līdzi turnejās.

 

Mūziķis radīja sev alter ego tēlu, kuru nodēvēja par Johnny NoName. Šo pseidonīmu izmantoja citos, ar Backstreet Boys nesaistītos projektos.Viņš izdomāja tam arī dzīvesstāstu, prētēji Maklīnam – Johnny  ir sēdējis cietumā.

 

Populārās puišu grupas dalībnieks ir dibinājis fondu JNN , lai piesaistītu līdzekļus diabēta pētniecībai, kā arī, lai attīstītu mūzikas programmas skolās.

 

2008. gadā Maklīns kā solo mākslinieks izveidoja divus šovus. To tūres norisinājās paralēli Backstreet Boys koncertiem.

 

2010. gadā – sadarbojies ar OneRepublic vokālistu Raienu Tedderu, producentu Danu Muskalu un Kristianu Lundinu, tapa Maklīna pirmais solo albums Have It All. 2012. gadā mūziķis sāka darbu pie otra albuma ierakstīšanas.

 

Līdzīgi kā Niks Kārters, arī Makklīns cieš no narkotiku un alkohola atkarības. 2001. un 2002. gadā viņš ir ārstējies rehabilitācijas klīnikā. Mūziķis intervijās ir atzinis, ka tā ir cīņa ar sevi katras dienas garumā. Lai pārtrauktu lietot apreibinošās vielas, arī 2011. gadā viņam bija nepieciešama mediķu palīdzība.

 

2011. gadā Maklīns apprecēja Rošelli DiAnnu Karidisu. 2012. gadā pārim piedzima meita Ava Džeimija.  

 

 

Vai atceries kādu šīs apvienības hitu?

Sabiedrība

Liepājā veidos jaunu mikrorajonu ar 400 dzīvokļiem; daļa vietējo neapmierināti – VIDEO

  Arvien vairāk iedzīvotāju izvēlas dzīvot ārpus Rīgas, taču viens no būtiskiem šķēršļiem citās lielākajās pilsētās...

Mūziķis Markus Riva spiests pamest mājokli Daugavas krastā

  Populārais mūziķis Markus Riva sociālajos tīklos dalījies ar nedaudz skumju stāstu - viņš spiests pamest...
Foto:Pexels.com

Svarīgs atgādinājums: Šonakt jāpagriež pulksteņa rādītāji!

Latvijā pāreja uz vasaras laiku notiks šā gada 26. martā plkst.03:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), pulksteņa rādītājus pagriežot vienu...

Jauns pagrieziens populārās dziedātājas Stafeckas dzīvē

  Kā sociālajā tīklos paziņojusi populārā dziedātāja un "Latvijas radio 2" ētera balss Antra Stafecka, viņa...

Atklājas fakti, kurus par populāro dziedātāju Čīču zināja vien retais

Sarunā ar izdevuma "Privātā dzīve" 14.-20. marta numuru pazīstamais dziedātājs Dzintars Čīča (30), kurš šobrīd...

Ļoti lūdz palīdzēt trīs bērnu māmiņai, kuru piemeklējusi ļauna slimība

  Anitai no Rūjienas ir 40 gadi, viņa ir 3 bērnu mamma. Vecākā meita ir studente,...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. marts

  Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības...
Foto:Flickr.com/Douglas Scortegagna/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. marts

  Ko zvaigznes tev sola 24. martam?   Auns Tu pavadīsi šo dienu lauku mājās pie kāda no saviem...
Foto:Flickr.com/Denis-Carl Robidoux/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. marts

  Šīs dienas galvenais mērķis – pievērst uzmanību būtiskākajam un izvairīties no nevajadzīgiem traucēkļiem. Tas var...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. marts

  Šīs dienas pirmajā pusē tevi sagaida dažādi pārsteigumi, tev ir jābūt gatavam teju uz visu....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par notikumiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno un pat oranžo brīdinājumu - tas...

Pat 10 cm sniega un -10 grādi! Izskan pilnīgi jauna prognoze brīvdienām un nākamajai nedēļai

Nedēļas nogalē gaidāms lielākoties mākoņains laiks. Palaikam līs un vietām pūtīs brāzmains vējš. Diennakts gaišajās...
Foto:Visit Kuldīga

Brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis dzelteno brīdinājumu par situāciju lielākajā daļā valsts teritorijas,...