Vai atceries 1993. gadā dibināto puišu grupu Backstreet Boys, kuri kausēja meiteņu sirdis ar saviem singliem? Mēs izpētījām, kā mainījusies apvienības dalībnieku dzīve…

 

BRAIENS  LITRELLS (Brian Thomas Littrell)

braiens

Vecums: 40 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs un dziesmu autors, laiku pa laikam arī aktieris. Grupas Backstreet Boys dalībnieks un mūsdienu kristīgās mūzikas dziesminieks.

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Konektikutā, divu bērnu ģimenē (ir vecākais).

 

Litrells ir grupas biedra Kevina Ričardsona brālēns. Starp citu –  tieši viņš piezvanīja radiniekam, lai uzaicinātu pievienoties grupai.

 

Pirmo reizi uzstājies babtistu baznīcas korī, mūzika viņam jau no mazotnes ir ļoti nozīmīga.

 

Plānoja uzsākt mūzikas studijas, taču viss mainijās un viņš piekrita kļūt par Backstreet Boys dalībnieku.

 

Muzicējot reliģiskajā žanrā, 2006. gadā izdevis solo albumu Welcome Home. Ar saviem singliem iekļuvis Amerikāņu kristīgās mūzikas Top 20.

 

Mūziķis piedzima ar sirds defektu, kura dēļ vairākas reizes nogādāts slimnīcā uz dzīvības un nāves robežas. Baktēriju infekcijas dēļ 5 gadu vecumā ārsti divus mēnešus cīnījās par viņa dzīvību.

 

1998. gadā dziedātājam veica sarežģītu sirds operāciju. Pēc tam Litrells dibināja bezpeļņas organizāciju: Veselas sirds klubs bērniem, lai finansiāli, medicīniski un dažādi konsultējot, palīdzētu ar sirds slimībām sirgstošiem bērniem.

 

Divus mēnešus pēc pievienošanās grupai, dziedātājs sāka tikties ar Samantu Stounbreikeri. Viņu attiecības ilga no 1993. – 1997. gadam, pēc šķiršanās sieviete sarakstīja grāmatu par noslēpumiem grupā un starp mīlniekiem.

 

1997. gadā Litrells sāka tikties ar modeli un aktrisi Leiganu Vallāsu, viņi saderinājās 1999. gada Ziemassvētkos un 2000. gada 2. septembrī salaulājās. Abu kopīgais bērns, dēls Beilijs Tomass Vailijs piedzima 2002. gada 26. novembrī.

 

Litrells ir pārliecināts kristietis un aicina arī citus paļauties Dievam un runāt par savu reliģisko pārliecību.

 

 

 

KEVINS  RIČARDSONS (Kevin Scott Richardson)

kevinsVecums: 44 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs, modelis (Versace), aktieris un komponists

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Ričardsons dzimis Leksingtonā, Konektikutā. Ir jaunākais no trim brāļiem.

 

Dziedājis baznīcas korī un kopš vidusskolas laikiem ir arī aktieris.

 

Pusaudžu gados bijis šaha kluba biedrs, kā arī futbola komandas kapteinis.

 

Strādājis Walt Disney World, bijis aizkulišu gids, kā arī Aladina un Bruņurupuča ninzjas tēlu atveidotājs. Liktenīgi, bet šajā darba vietā viņš satika savu nākamo sievu Kristīni Villitu, kura, savukārt, iejutās Bellas no Skaistule un briesmonis lomā.

 

Ričardsons strādāja Disney līdz pat 1993. gadam, kad pievienojās Backstreet Boys.

 

2003. gadā mūziķis sarakstīji skaņuceliņu animācijas filmai The Spirit Bear.

 

Viņš bija grupas biedrs līdz 2006. gadam, kad paziņoja par aiziešanu, vēloties īstenot citas ieceres, pāršķirot jaunu nodaļu savā dzīvē.

 

2012. gadā grupas pārstāvji oficiāli apstiprināja, ka Ričardsons nolēmis atkal pievienoties bijušajiem grupas brāļiem un viņi gatavojas 2013. gadā izdot jaunu albumu. Kādā no intervijām mūziķis atzina, ka jūtas lieliski pieņemot šo lēmumu, ka viņam ļoti pietrūcis mūzikas.

 

2012. gadā Ričardsons sākā strādāt arī pie sava solo albuma, kurā iekļautas dziesmas, kuras ietekmējušas viņu karjeras laikā.

 

Kamēr mūziķis nebija Backstreet Boys sastāvā, piedalījās vairākās filmās – Arthur, Seasame Street un Sabrina the Teenage Witch, kā arī citos TV projektos.

 

2000. gadā saderinājās ar Kristīni Villitu, tā paša gada 17. jūnijā pāris salaulājās. 2007. gada  3. jūlijā abi sagaidīja pasaulē ierodamies dēlu Meisonu Freju. Pavisam nesen – 2013. gada 14. aprīlī, savos Twitter un Facebook kontos mūziķis paziņoja, ka ģimene gaida otru atvasi.

 

 

 

 

 

 

NIKS  KĀRTERS (Nickolas Gene “Nick” Carter)

niks

 
Vecums:
 35 gadi.

Nodarbošanās: dziedātājs, dziesmu autors, dejotājs un aktieris.

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Džeimstaunā, Ņujorkā. Ir vecākais brālis dziedātājam Āronam Kārteram un vēl 3 ģimenes atvasēm. Mūziķa vecāki izšķīrās 2003. gadā.

 

Kārters deviņdesmitajos sāka strādat kā aktieris, piedaloties daudzās TV reklāmās. Bijis tīņu elks no 1990. – 2000. gadam.

 

Savulaik viņš izveidoja kaverversijas daudzām populārām dziesmām un 2002. gadā tās izdeva albumā  Before the Backstreet Boys 1989 – 1993.

 

1993. gadā pievienojoties Backstreet Boys, Kārters bija jaunākais grupas dalībnieks, tikai 12 gadus vecs.

 

2002. gadā Backstreet Boys pārtrauca sadarbību ar savu toreizējo ierakstu komāniju, taču Kārters izlēma to turpināt un uzsāka solo karjeru.

 

Tā 2002. Gadā viņš izdeva pirmo solo albumu Now Or Never, sasniedzot 17. vietu Billboard 200 topā, tāpat iegūstot zelta apbalvojumus Amerikā un Kanādā.

 

2000. gadā iekļuvis People Magazine 50 visskaistāko cilvēku topā, un Cosmogirl 2002. gada seksīgako pasaules vīriešu topā, pārspējot gan Bredu Pitu, gan Džastinu Timberleiku.

 

2006. gadā TV kanālā E! sāka demonstrēt realitātes šovu House of Carters, stāstot par ģimenes priekiem un bēdām. Mūziķis iesaistījās tā veidošanā un līdz pat 2012. gadam piedalījās arī citos TV projektos.

 

No 2010. – 2011. gadam viņš ierakstīja savu otro solo albumu I’m Taking Off. Japānā tas tika izdots 20 tūkstošos kopiju.

 

Izveidojis savu ierakstu leiblu Kaotic.

 

2013. gada 20. februārī mūziķis bildināja savu draudzeni Laurenu Kittu, ar kuru ir kopā jau četrus gadus.

 

Dziedātājs ir atzinis, ka cīnās ar alkohola un narkotisko vielu atkarībām. Taču pēc tam, kad viņam diagnosticēja kardiomiopātiju viņš ir pievērsies veselīgākam dzīvesveidam, iedzeršanas un ballīties aizstājot ar sportu un videospēlēm.

 

 

 

 

HOVIJS DORO (Howard Dwaine “Howie D.” Dorough)

 hovijsVecums: 42 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs, dziesmu autors, dejotājs, mūziķis, aktieris un biznesmenis.

 

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Orlando, Floridā, kur iepazinās ar vēlāko grupas biedru Aleksandru Džeimsu  Maklīnu. Viņa māte ir puertorikāniete, savukārt, tēvs – īru izcelsmes amerikānis. Ir jaunākais no pieciem bērniem ģimenē.

 

Doro ir ne tikai veiksmīgs mūziķis, bet arī prasmīgs uzņēmējs. Viņam pieder 3 Street Management ierakstu kompānija un 2004. gadā ar parteri izveidotā HC Entertainment producentu apvienība. Ir pārstāvējis dažādus dziedātājus, tai skaitā kanādiešu grupuNeverest. Ar vecāko brāli Džonu dibinājis uzņēmumu Sweet D, kas darbojas nekustamo īpašumu attīstības jomā. Doro pieder arī citi uzņēmumi.

 

Mūziķis ir filmējies TV seriālā Sabrina, the Teenage Witch, kā arī citos televīzijas projektos.

 

1998. gadā Doro māsa Karolīna mira no sistēmas sarkanās vilkēdes – lupus. Pēc viņas nāves mūziķis dibināja Dorough Lupus fondu, lai palīdzētu izprast šo slimību, kā arī finansiāli atbalstītu tās ārstēšanu un izpēti.

 

2007. gada decembrī Backstreet Boys dalībnieks tradicionālā katoļu ceremonijā apprecēja savu ilglaicīgo draudzeni Leitu Boniello. Abu pirmais bērns – Džeims Houks piedzima 2009. gadā, savukārt, 2013. gada 16. februārī ģimenei pievienojās otrs dēls Holdens Džons.

 

 

 

 

ALEKSANDRS  DŽEIMS  MAKLĪNS (Alexander James “A.J.” McLean)

 ajVecums: 37 gadi.

 

Nodarbošanās: mūziķis, dziedātājs, dejotājs un aktieris.

 

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Palmbīčas Rietumu daļā, Floridā. Viņā rit latīņamerikāņu, vāciešu, skotu, īru un angļu asinis.

 

Kad Maklīnam bija 4 gadi viņa vecāki izšķīrās.

 

8 gadu vecumā filmējies 1986. gada filmā Truth or Dare.

 

1990. gadā ar māti un vecvecākiem pārcēlās uz Orlando, lai vairāk koncentrētos uz dziedātāja un aktiera karjeru. Piedalījies vairākos Nickelodeon un Disney projektos.

 

1993. gadā pievienojoties Backstreet Boys, līdzīgi kā grupas biedri – Braiens Litrells un Niks Kārters pameta skolu, taču turpināja mācības pie privātskolotāja, kas devās viņiem līdzi turnejās.

 

Mūziķis radīja sev alter ego tēlu, kuru nodēvēja par Johnny NoName. Šo pseidonīmu izmantoja citos, ar Backstreet Boys nesaistītos projektos.Viņš izdomāja tam arī dzīvesstāstu, prētēji Maklīnam – Johnny  ir sēdējis cietumā.

 

Populārās puišu grupas dalībnieks ir dibinājis fondu JNN , lai piesaistītu līdzekļus diabēta pētniecībai, kā arī, lai attīstītu mūzikas programmas skolās.

 

2008. gadā Maklīns kā solo mākslinieks izveidoja divus šovus. To tūres norisinājās paralēli Backstreet Boys koncertiem.

 

2010. gadā – sadarbojies ar OneRepublic vokālistu Raienu Tedderu, producentu Danu Muskalu un Kristianu Lundinu, tapa Maklīna pirmais solo albums Have It All. 2012. gadā mūziķis sāka darbu pie otra albuma ierakstīšanas.

 

Līdzīgi kā Niks Kārters, arī Makklīns cieš no narkotiku un alkohola atkarības. 2001. un 2002. gadā viņš ir ārstējies rehabilitācijas klīnikā. Mūziķis intervijās ir atzinis, ka tā ir cīņa ar sevi katras dienas garumā. Lai pārtrauktu lietot apreibinošās vielas, arī 2011. gadā viņam bija nepieciešama mediķu palīdzība.

 

2011. gadā Maklīns apprecēja Rošelli DiAnnu Karidisu. 2012. gadā pārim piedzima meita Ava Džeimija.  

 

 

Vai atceries kādu šīs apvienības hitu?

Sabiedrība

Traktora pēdas un “nomizoti” koki… Pārdroša zādzība Jēkabpilī raisa spraigas diskusijas – VIDEO

  Jēkabpilī šonakt nozagts pretrunīgi vērtētais lielgabals – daļa no pieminekļa, zem kura saskaņā ar vēsturiskajiem...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien. 24.02.2021. nakts otrajā pusē un...

Diemžēl otrdien atkal teju 1000 Covid-19 gadījumu, miruši vēl 17 cilvēki; slimnīcās 806

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 983 jauni...

Magonei pēc vīra aizbraukšanas pienākuši grūti laiki

  Populārā STV šova "Slavenības. Bez filtra" viena no galvenajām varonēm, dzejniece Magone Šutoviene, nu uz...

Sinoptiķis Bricis atklāj jaunas ziņas par februāra pēdējās dienās un martā gaidāmo laiku – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā strauji kļuva siltāks, lielā daļā valsts ir sācies meteoroloģiskais pavasaris. Tomēr vai tik...
Foto:Pexels.com/Kote Baeza/CC

Rīdziniece saņem patīkamu zvanu par bērnu pabalstu 500 eiro apmērā – pēc brīža viss sagriežas kājām gaisā

Jau ziņots, ka Valsts policija aizvien turpina saņemt iesniegumus no iedzīvotājiem, kuri iekrituši telefonkrāpnieku lamatās.  ...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. februāris

    Auns Pielūko, lai pastāvot par savu taisnību, tu nepalaid garām kādus vērtīgus padomus un norādījumus no...
flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris

  Šī kopumā būs diezgan pasīva diena. Labākais, ko vari darīt, pilnvērtīgi atpūsties un/vai doties pastaigā...
Photo by Postmans from Pexels

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris

  Izvairies no pārlieku lielas būšanas uzmanības centrā. Ko vēl zvaigznes sola otrdienai, 23. februārim? Auns Auni...
Foto:Wallpaperbeta.com;Meteo.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. februāris

  Esi piesardzīgs, tomēr neļauj bailēm ņemt virsroku un traucēt tevi ceļā uz mērķi. Ko vēl...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. februāris

Šī diena būs piemērota dažādiem svarīgiem notikumiem un lietām, kas kaut kādu iemeslu dēļ vairākkārt...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 22. – 28. februāris

Ziemas pēdējais mēnesis mērķtiecīgi ieiet finiša taisnē! Uzzini, ko turpmākās februāra dienas paredzējušas tieši tev....

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien. 24.02.2021. nakts otrajā pusē un...

Sinoptiķis Bricis atklāj jaunas ziņas par februāra pēdējās dienās un martā gaidāmo laiku – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā strauji kļuva siltāks, lielā daļā valsts ir sācies meteoroloģiskais pavasaris. Tomēr vai tik...

Šonedēļ laiks ievērojami mainīsies – prognozes 7 dienām!

  Aizvadītajā nedēļā tika pārspēti divi minimālās gaisa temperatūras rekordi: 16.02. Bauskā termometra stabiņš noslīdēja līdz...