Vai atceries 1993. gadā dibināto puišu grupu Backstreet Boys, kuri kausēja meiteņu sirdis ar saviem singliem? Mēs izpētījām, kā mainījusies apvienības dalībnieku dzīve…

 

BRAIENS  LITRELLS (Brian Thomas Littrell)

braiens

Vecums: 40 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs un dziesmu autors, laiku pa laikam arī aktieris. Grupas Backstreet Boys dalībnieks un mūsdienu kristīgās mūzikas dziesminieks.

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Konektikutā, divu bērnu ģimenē (ir vecākais).

 

Litrells ir grupas biedra Kevina Ričardsona brālēns. Starp citu –  tieši viņš piezvanīja radiniekam, lai uzaicinātu pievienoties grupai.

 

Pirmo reizi uzstājies babtistu baznīcas korī, mūzika viņam jau no mazotnes ir ļoti nozīmīga.

 

Plānoja uzsākt mūzikas studijas, taču viss mainijās un viņš piekrita kļūt par Backstreet Boys dalībnieku.

 

Muzicējot reliģiskajā žanrā, 2006. gadā izdevis solo albumu Welcome Home. Ar saviem singliem iekļuvis Amerikāņu kristīgās mūzikas Top 20.

 

Mūziķis piedzima ar sirds defektu, kura dēļ vairākas reizes nogādāts slimnīcā uz dzīvības un nāves robežas. Baktēriju infekcijas dēļ 5 gadu vecumā ārsti divus mēnešus cīnījās par viņa dzīvību.

 

1998. gadā dziedātājam veica sarežģītu sirds operāciju. Pēc tam Litrells dibināja bezpeļņas organizāciju: Veselas sirds klubs bērniem, lai finansiāli, medicīniski un dažādi konsultējot, palīdzētu ar sirds slimībām sirgstošiem bērniem.

 

Divus mēnešus pēc pievienošanās grupai, dziedātājs sāka tikties ar Samantu Stounbreikeri. Viņu attiecības ilga no 1993. – 1997. gadam, pēc šķiršanās sieviete sarakstīja grāmatu par noslēpumiem grupā un starp mīlniekiem.

 

1997. gadā Litrells sāka tikties ar modeli un aktrisi Leiganu Vallāsu, viņi saderinājās 1999. gada Ziemassvētkos un 2000. gada 2. septembrī salaulājās. Abu kopīgais bērns, dēls Beilijs Tomass Vailijs piedzima 2002. gada 26. novembrī.

 

Litrells ir pārliecināts kristietis un aicina arī citus paļauties Dievam un runāt par savu reliģisko pārliecību.

 

 

 

KEVINS  RIČARDSONS (Kevin Scott Richardson)

kevinsVecums: 44 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs, modelis (Versace), aktieris un komponists

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Ričardsons dzimis Leksingtonā, Konektikutā. Ir jaunākais no trim brāļiem.

 

Dziedājis baznīcas korī un kopš vidusskolas laikiem ir arī aktieris.

 

Pusaudžu gados bijis šaha kluba biedrs, kā arī futbola komandas kapteinis.

 

Strādājis Walt Disney World, bijis aizkulišu gids, kā arī Aladina un Bruņurupuča ninzjas tēlu atveidotājs. Liktenīgi, bet šajā darba vietā viņš satika savu nākamo sievu Kristīni Villitu, kura, savukārt, iejutās Bellas no Skaistule un briesmonis lomā.

 

Ričardsons strādāja Disney līdz pat 1993. gadam, kad pievienojās Backstreet Boys.

 

2003. gadā mūziķis sarakstīji skaņuceliņu animācijas filmai The Spirit Bear.

 

Viņš bija grupas biedrs līdz 2006. gadam, kad paziņoja par aiziešanu, vēloties īstenot citas ieceres, pāršķirot jaunu nodaļu savā dzīvē.

 

2012. gadā grupas pārstāvji oficiāli apstiprināja, ka Ričardsons nolēmis atkal pievienoties bijušajiem grupas brāļiem un viņi gatavojas 2013. gadā izdot jaunu albumu. Kādā no intervijām mūziķis atzina, ka jūtas lieliski pieņemot šo lēmumu, ka viņam ļoti pietrūcis mūzikas.

 

2012. gadā Ričardsons sākā strādāt arī pie sava solo albuma, kurā iekļautas dziesmas, kuras ietekmējušas viņu karjeras laikā.

 

Kamēr mūziķis nebija Backstreet Boys sastāvā, piedalījās vairākās filmās – Arthur, Seasame Street un Sabrina the Teenage Witch, kā arī citos TV projektos.

 

2000. gadā saderinājās ar Kristīni Villitu, tā paša gada 17. jūnijā pāris salaulājās. 2007. gada  3. jūlijā abi sagaidīja pasaulē ierodamies dēlu Meisonu Freju. Pavisam nesen – 2013. gada 14. aprīlī, savos Twitter un Facebook kontos mūziķis paziņoja, ka ģimene gaida otru atvasi.

 

 

 

 

 

 

NIKS  KĀRTERS (Nickolas Gene “Nick” Carter)

niks

 
Vecums:
 35 gadi.

Nodarbošanās: dziedātājs, dziesmu autors, dejotājs un aktieris.

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Džeimstaunā, Ņujorkā. Ir vecākais brālis dziedātājam Āronam Kārteram un vēl 3 ģimenes atvasēm. Mūziķa vecāki izšķīrās 2003. gadā.

 

Kārters deviņdesmitajos sāka strādat kā aktieris, piedaloties daudzās TV reklāmās. Bijis tīņu elks no 1990. – 2000. gadam.

 

Savulaik viņš izveidoja kaverversijas daudzām populārām dziesmām un 2002. gadā tās izdeva albumā  Before the Backstreet Boys 1989 – 1993.

 

1993. gadā pievienojoties Backstreet Boys, Kārters bija jaunākais grupas dalībnieks, tikai 12 gadus vecs.

 

2002. gadā Backstreet Boys pārtrauca sadarbību ar savu toreizējo ierakstu komāniju, taču Kārters izlēma to turpināt un uzsāka solo karjeru.

 

Tā 2002. Gadā viņš izdeva pirmo solo albumu Now Or Never, sasniedzot 17. vietu Billboard 200 topā, tāpat iegūstot zelta apbalvojumus Amerikā un Kanādā.

 

2000. gadā iekļuvis People Magazine 50 visskaistāko cilvēku topā, un Cosmogirl 2002. gada seksīgako pasaules vīriešu topā, pārspējot gan Bredu Pitu, gan Džastinu Timberleiku.

 

2006. gadā TV kanālā E! sāka demonstrēt realitātes šovu House of Carters, stāstot par ģimenes priekiem un bēdām. Mūziķis iesaistījās tā veidošanā un līdz pat 2012. gadam piedalījās arī citos TV projektos.

 

No 2010. – 2011. gadam viņš ierakstīja savu otro solo albumu I’m Taking Off. Japānā tas tika izdots 20 tūkstošos kopiju.

 

Izveidojis savu ierakstu leiblu Kaotic.

 

2013. gada 20. februārī mūziķis bildināja savu draudzeni Laurenu Kittu, ar kuru ir kopā jau četrus gadus.

 

Dziedātājs ir atzinis, ka cīnās ar alkohola un narkotisko vielu atkarībām. Taču pēc tam, kad viņam diagnosticēja kardiomiopātiju viņš ir pievērsies veselīgākam dzīvesveidam, iedzeršanas un ballīties aizstājot ar sportu un videospēlēm.

 

 

 

 

HOVIJS DORO (Howard Dwaine “Howie D.” Dorough)

 hovijsVecums: 42 gadi.

 

Nodarbošanās: dziedātājs, dziesmu autors, dejotājs, mūziķis, aktieris un biznesmenis.

 

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Orlando, Floridā, kur iepazinās ar vēlāko grupas biedru Aleksandru Džeimsu  Maklīnu. Viņa māte ir puertorikāniete, savukārt, tēvs – īru izcelsmes amerikānis. Ir jaunākais no pieciem bērniem ģimenē.

 

Doro ir ne tikai veiksmīgs mūziķis, bet arī prasmīgs uzņēmējs. Viņam pieder 3 Street Management ierakstu kompānija un 2004. gadā ar parteri izveidotā HC Entertainment producentu apvienība. Ir pārstāvējis dažādus dziedātājus, tai skaitā kanādiešu grupuNeverest. Ar vecāko brāli Džonu dibinājis uzņēmumu Sweet D, kas darbojas nekustamo īpašumu attīstības jomā. Doro pieder arī citi uzņēmumi.

 

Mūziķis ir filmējies TV seriālā Sabrina, the Teenage Witch, kā arī citos televīzijas projektos.

 

1998. gadā Doro māsa Karolīna mira no sistēmas sarkanās vilkēdes – lupus. Pēc viņas nāves mūziķis dibināja Dorough Lupus fondu, lai palīdzētu izprast šo slimību, kā arī finansiāli atbalstītu tās ārstēšanu un izpēti.

 

2007. gada decembrī Backstreet Boys dalībnieks tradicionālā katoļu ceremonijā apprecēja savu ilglaicīgo draudzeni Leitu Boniello. Abu pirmais bērns – Džeims Houks piedzima 2009. gadā, savukārt, 2013. gada 16. februārī ģimenei pievienojās otrs dēls Holdens Džons.

 

 

 

 

ALEKSANDRS  DŽEIMS  MAKLĪNS (Alexander James “A.J.” McLean)

 ajVecums: 37 gadi.

 

Nodarbošanās: mūziķis, dziedātājs, dejotājs un aktieris.

 

 

Fakti par mūziķa karjeru un privāto dzīvi:

Dzimis Palmbīčas Rietumu daļā, Floridā. Viņā rit latīņamerikāņu, vāciešu, skotu, īru un angļu asinis.

 

Kad Maklīnam bija 4 gadi viņa vecāki izšķīrās.

 

8 gadu vecumā filmējies 1986. gada filmā Truth or Dare.

 

1990. gadā ar māti un vecvecākiem pārcēlās uz Orlando, lai vairāk koncentrētos uz dziedātāja un aktiera karjeru. Piedalījies vairākos Nickelodeon un Disney projektos.

 

1993. gadā pievienojoties Backstreet Boys, līdzīgi kā grupas biedri – Braiens Litrells un Niks Kārters pameta skolu, taču turpināja mācības pie privātskolotāja, kas devās viņiem līdzi turnejās.

 

Mūziķis radīja sev alter ego tēlu, kuru nodēvēja par Johnny NoName. Šo pseidonīmu izmantoja citos, ar Backstreet Boys nesaistītos projektos.Viņš izdomāja tam arī dzīvesstāstu, prētēji Maklīnam – Johnny  ir sēdējis cietumā.

 

Populārās puišu grupas dalībnieks ir dibinājis fondu JNN , lai piesaistītu līdzekļus diabēta pētniecībai, kā arī, lai attīstītu mūzikas programmas skolās.

 

2008. gadā Maklīns kā solo mākslinieks izveidoja divus šovus. To tūres norisinājās paralēli Backstreet Boys koncertiem.

 

2010. gadā – sadarbojies ar OneRepublic vokālistu Raienu Tedderu, producentu Danu Muskalu un Kristianu Lundinu, tapa Maklīna pirmais solo albums Have It All. 2012. gadā mūziķis sāka darbu pie otra albuma ierakstīšanas.

 

Līdzīgi kā Niks Kārters, arī Makklīns cieš no narkotiku un alkohola atkarības. 2001. un 2002. gadā viņš ir ārstējies rehabilitācijas klīnikā. Mūziķis intervijās ir atzinis, ka tā ir cīņa ar sevi katras dienas garumā. Lai pārtrauktu lietot apreibinošās vielas, arī 2011. gadā viņam bija nepieciešama mediķu palīdzība.

 

2011. gadā Maklīns apprecēja Rošelli DiAnnu Karidisu. 2012. gadā pārim piedzima meita Ava Džeimija.  

 

 

Vai atceries kādu šīs apvienības hitu?

Sabiedrība

Atrasta pirms pusgada pazudusi sieviete; pārtikusi no sūnām un zāles

Sieviete, kura pazuda pirms sešiem mēnešiem, tika atrasta dzīvojot teltī nekurienes vidū un izdzīvojusi, ievērojot...

Kašers humpalu bodē piedzīvo pagalam neveiklu situāciju – VIDEO

  Neveiklu situāciju kādā lietoto apģērbu veikalā piedzīvojis STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Kašers jeb...
http://myadoftheday.com/

“Mums dzīvē viss ir nokārtojies!” Jauna vidzemniece laimē prātam neaptveramu summu un nomaksā kredītu

  23. aprīlī kāda 33 gadus veca vidzemniece Simtgades loterijā laimēja 100 000 eiro. “Es zināju, ka reiz pienāks...

Parādās ļoti gaidītas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....

Megana Mārkla atklāj, cik patiesībā nelaimīgs ir princis Harijs

Megana Mārkla ir sarakstījusi bērnu grāmatu “Bench” un tajā ir minēts, cik nelaimīgs ir viņas...

Trešdien vēl teju 800 Covid-19 gadījumu un 12 mirušie, tostarp divdesmitgadnieks; slimnīcās 663

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ceturtdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 773 jauni...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. maijs

 Tavs spēcīgākais ierocis šajā dienā būs tavi pateiktie vārdi.   Auns Auna zīmē dzimušie bieži vien iekuļas nepatikšanās,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. maijs

  Auns Auni ir drosmīgi un enerģiski cilvēki, kuri no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa ņems visu, ko var...
Foto:Flickr.com/Latvijas armija/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. maijs

  Lai arī lielākā daļa cilvēku jutīsies stipri iedvesmoti darbam (un arī lieliski paveiks savus plānus),...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. maijs

Dienas pirmā puse solās būt diezgan nelabvēlīga īsiem izbraucieniem. Biznesa komunikācija nenoritēs gludi. Tevi var...

Šīs ir piecas bīstamākās horoskopa zīmes

Lūk, šīs zodiaka zīmes nevajadzētu izprovocēt, jo tās dusmu lēkmē var kļūt nekontrolējamas un ticams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. maijs

Dari, ko uzskati par nepieciešamu darīt, lai pasaule kļūtu labāka, kā arī iedvesmo arī citus...

Mājai un Dārzam

Parādās ļoti gaidītas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....

Parādās pilnīgi jauna prognoze par laiku nākamnedēļ

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, nākamnedēļ Latvijā gaidāma ievērojama laika maiņa. "Nu jau...

Izskan nepatīkamas ziņas par laiku maija pirmajā nedēļā – prognoze 7 dienām

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks ciklonu darbība, tādēļ daudzviet, jo īpaši nedēļas sākumā, ir...