Kāds 2023. gads iezīmējas dažādās dzīves sfērās, lai zinātu, kam gatavoties, ko gaidīt, bet, kam pievērst vairāk uzmanības un būt piesardzīgākiem.

Auna 2023. gada horoskops norāda, ka gada sākumā kļūsiet finansiāli stiprs un netaupīsi savas finansiālās situācijas uzlabošanai. Tomēr ir jākontrolē sava runa un rīcība, pretējā gadījumā jūs riskējat palielināt spriedzi savās attiecībās. Līdz 22. aprīlim Jupiters kļūs par iemeslu izdevumu pieaugumam; tomēr tas arī saglabās jūsu līdzdalību garīgās un reliģiskās aktivitātēs. Auni studenti var iegūt augstāko izglītību ārzemēs, un viņi gūs panākumus.

Gadam sākoties, jums būs jāsavalda dusmas, lai sakārtotu attiecības un ar savu mīlestību un/vai iekarotu mīļotā sirdi. Saturns 17. janvārī iezīmēs jūsu ekonomiskās attīstības sākumu. Jupiters pēc 22. aprīļa nesīs labvēlīgus rezultātus jūsu zodiakam. Tomēr kādu laiku var rasties arī jaunas problēmas. Pēc tam lietas pamazām sāks uzlaboties.

2023. gadā Auni varēs gūt panākumus dažādos dzīves aspektos, jo šis gads būs nozīmīgs. Bez dažām jomām jūs iegūsit labus rezultātus gandrīz visās dzīves jomās, kas aizvedīs jūs uz lielākiem panākumiem. Auna horoskops 2023. gadam paredz, ka šīs horoskopa zīmes pārstāvji atradīsies dziļās pārdomās un viņiem būs grūti pieņemt dažus svarīgus lēmumus. Rahu klātbūtne Auna zīmē padarīs emocionālāku un nespēsiet ignorēt visu, kas notiek apkārt. Sakarā ar to jūs radīsit pārmērīgas reakcijas, kas var sabojāt jūsu attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem.

2023. gada otrā puse jums būs ārkārtīgi svarīga. Šajā laikā jūs gūsiet panākumus savā karjerā neatkarīgi no tā vai tas būtu algots darbs, vai savs bizness. Šajā periodā jūs pabeigsiet visus savus uzdevumus pirms noteiktā laika, kas uzlabos jūsu reputāciju darba vietā. Tomēr šajā laikā nevajadzētu steigties ar neviena darba pabeigšanu un veltīt laiku, lai visu darbu paveiktu nevainojami.

Ja esat neprecējies, tad šogad jūs varētu saistīties, jo laulības izredzes ir lielas. Šogad būs izdevīgi iegādāties kustamos un nekustamos īpašumus no gada vidus līdz gada beigām, un jūs veiksmīgi nodibināsiet labu finansiālo stabilitāti. Neskatoties uz dažiem kāpumiem un kritumiem ģimenes dzīvē, jūsu ģimenes locekļu atbalsts turpinās būt neizmērojams. Jūsu dzīves partnera uzvedība var jūs apgrūtināt, bet ģimenes locekļi jūs atbalstīs visu laiku. Gada sākumā jūs dzīvē paveiksiet kaut ko lielu, kas radīs jums labu slavu un kļūsiet populārs cilvēku vidū. Šis periods nodrošinās popularitāti un, ja esat saistīts ar politiku, tad šis laiks būs īpaši labvēlīgs. Tas būs tāpēc, ka jūs atbalstīs vienkāršie cilvēki, kā arī slavenas personības.

Februārī radīsies draugu atbalsts. Varēsiet doties uz ballītēm un izklaidēties, un arī mīlas dzīve būs skaista. Jūs varētu nonākt romantiskās attiecībās ar kādu. Šis laiks liks jūsu mīlas dzīvei uzplaukt.

Martā pieaugs jūsu drosme un apņēmība. Jūs atbalstīs jūsu brāļi un māsas, taču dažas fiziskas slimības var viņus apgrūtināt. Šajā periodā jūs varat doties nelielā ceļojumā, kas būs produktīvs jūsu biznesam. Jūsu pārliecība šajā laikā būs visaugstākajā līmenī.

Aprīlī Jupiters mainīs zīmes un ieies jūsu zīmē. Tas jums iezīmēs laba laika sākumu. Ar Jupitera žēlastību jūs varētu saņemt labas ziņas, kas saistītas ar bērna laimi. Mazināsies problēmas, kas rodas laulības dzīvē. Biznesā veiksies, un veiksme būs jums labvēlīga. Tas paātrinās visu jūsu iestrēgušo un ieilgušo darbu veiksmes.

No maija līdz jūnijam jūs varat iegādāties jaunu īpašumu. Šajā laikā var rasties strīdi par ģimenes bagātību. Šis periods var radīt veselības problēmas jūsu mātei, tāpēc jums ir īpaši jārūpējas par viņas veselību. Neizmantojiet rupju uzvedību savā karjerā, pretējā gadījumā jūs varētu saskarties ar problēmām.

No jūlija līdz augustam jums būs pārsvars pār saviem pretiniekiem. Gūsiet panākumus ar tiesu saistītos jautājumos. Jums būs iespēja doties uz ārzemēm. Ja esat biznesa cilvēks, tad jūsu bizness var paplašināties jaunās jomās un jūs iegūsit iespēju sevi pierādīt. Izredzes gūt paaugstinājumu darbā būs lielas.

Septembrī un oktobrī jūsu bizness attīstīsies, taču jūs varat saskarties ar zināmu spriedzi laulības dzīvē. Jums būs jārūpējas par sava dzīves partnera uzvedību un veselību, pretējā gadījumā jūs varat ar viņu strīdēties. Izmaiņas būs arī jūsu uzvedībā.

Novembrī un decembrī jūsu izdevumi strauji pieaugs. Var gadīties, ka būs jādodas neplānotos ceļojumos, kas prasīs naudu. Būs daži nevajadzīgi izdevumi, bet jūsu personīgā dzīve būs piepildīta. Arī mīlas dzīve būs laba. Tomēr Auniem studentiem tas būs izaicinājumu pilns laiks.

Auna horoskops 2023. gadam atklāj, ka līdz gada beigām daudz tiks sasniegts savā karjerā un būs iespējas progresēt savā biznesā, iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem. Šogad jūs varat iegūt daudz no dzīves, taču, lai to izdarītu, jums būs jāatsakās no nepacietīgās attieksmes. Pārsteidzīgu lēmumu pieņemšana jums var izrādīties riskanta. Jūsu dzīves partnera atbalsts vedīs jūs dzīvē uz priekšu.

MĪLESTĪBĀ: Auna mīlestības horoskops liecina, ka 2023. gadā šīs horoskopa zīmes pārstāvji tiks uzskatīti par spēcīgiem ar mīlestību saistītos jautājumos. Jūs būsiet lojāls attiecībās un būsiet sajūsmā pavadīt savu dzīvi kopā ar savu mīļoto. Varat arī ierosināt laulību savam partnerim 2023. gadā, un pastāv liela iespēja, ka līdz gada beigām jūs būsiet precējies ar savas dzīves mīlestību. Ja esat viens, tad no aprīļa līdz augustam jums būs iespēja satikt kādu īpašu cilvēku, kurš kļūs par svarīgu jūsu dzīves sastāvdaļu. Laulības dzīvē būs problēmas, jo Rahu-Ketu ietekme radīs spriedzi. Bet pēc aprīļa Jupitera žēlastība visu padarīs labāku, un tad Rahu pēc oktobra mainīs zīmes. Pēc tam 2023. gada pēdējie trīs mēneši būs skaisti. Mīlestība starp jums un jūsu dzīves partneri pieaugs, un jūs piedzīvosiet tuvību. Tas stiprinās jūsu saikni. Jūs pat varat doties ceļojumā uz reliģisku vietu vai citu skaistu vietu kopā ar savu partneri un padarīt savas attiecības aizraujošākas.

KARJERĀ: Auni gūs lieliskus rezultātus karjeras ziņā. Jau no gada sākuma jūsu karjera virzīsies uz pareizā ceļa. Visas cerības, kas jums bija 2022. gadā attiecībā uz savu karjeru, sāks piepildīties 2023. gada pirmajā ceturksnī. Problēmas, ar kurām jūs saskārāties darba vietā, tiks novērstas. Jūs saņemsiet savu vecāko partneru un kolēģu atbalstu. Jums veiksies labi savā darbā, un no marta līdz augustam būs labas izredzes tikt paaugstinājumam. Ar paaugstināšanu amatā jūs saņemsiet arī labu algu un varēsiet lepoties ar sevi. Biznesa partnerībai gads būs kāpumu un kritumu pilns. Jūsu attiecībās ar partneriem būs nemierīgas. Bet jums viņi ir jāatbalsta. Tomēr uzmanieties arī no viņu aktivitātēm. Šādi rīkojoties, jūsu bizness var sākt attīstīties. Pēc aprīļa jūsu bizness sāks pacelties augstākā līmenī, un gada pēdējā ceturksnī jums veiksies biznesa centienos.

FINANSĒS: Visa gada garumā būs finansiālas izaugsmes iespējas un būs finansiālā stabilitāte. Tomēr pieaugs arī jūsu izdevumi. Saturna klātbūtne padarīs jūs finansiāli spēcīgu un palielinās ienākumus, bet Jupiters līdz aprīlim nesīs izdevumus, kas saistīti ar reliģisko darbu un citām aktivitātēm. Jūs veiksiet labdarību un ziedojumus. No oktobra līdz decembrim zvaigznes iezīmēs nevajadzīgu izdevumu sākumu. Auna horoskops 2023. gadam atklāj, ka šajā laikā jums būs jābūt īpaši uzmanīgam, jo šie izdevumi var izjaukt jūsu finansiālo dzīvi.

VESELĪBĀ: Gada sākums veselības ziņā būs vājš. Rahu Auna zīmē, Ketu septītajā mājā, Marsa retrogrāds otrajā mājā, Saturna un Venēras konjunkcija desmitajā mājā un Jupiters divpadsmitajā mājā; visas šīs planētu pozīcijas izrādīsies nelabvēlīgas jūsu veselībai. Tāpēc no janvāra līdz augustam īpaši jārūpējas par savu veselību. Laika posms no maija līdz jūlijam no veselības viedokļa neizskatās labs. Šajā laikā jūs var apgrūtināt drudzis, vēdertīfs vai vīrusu izraisītas problēmas. Pēc augusta jūsu stāvoklis sāks uzlaboties. Ieteikums – neļaut garīgajai spriedzei gūt virsroku un izveidot ieradumu katru dienu no rīta doties pastaigā. Ja jūs nodarbosities ar vingrinājumiem, jūs varēsit sasniegt labu veselību un dzīvot lielisku dzīvi.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Aunu valdošā planēta ir Marss un par laimīgajiem skaitļiem, Auniem tiek uzskatīti 6 un 9. Šis gads būs izdevīgs un tev šogad veiksies visos dzīves aspektos. 2023. gadā jūs iegūsit labvēlīgos Saturna un Jupitera augļus, kas novedīs jūs pie labas dzīves pozīcijas un gūsiet panākumus karjerā. 2023. gadā laimīgie skaitļi būs 1, 6 un 7. Šis gads liecina par auglīgu laiku pēc neilgas cīņas perioda.

LAIMĪGĀ KRĀSA: sarkana

Vērša horoskops 2023. gadam paredz, ka jūs, iespējams, piedzīvosiet vidējus panākumus. Mēneša sākumā, t.i., 2023. gada 17. janvārī, Saturns ienesīs stabilitāti jūsu profesionālajā dzīvē. Tomēr šis gads no jums prasīs daudz darba karjeras ziņā. Tas būs izaicinājumiem pilns gads, taču jūsu pūles tiks atalgotas ar lieliskiem panākumiem. Šī gada vidū varētu būt iespēja doties arī uz ārzemēm un būs jāveic garāki darbi.

Tomēr gada horoskops 2023. gadam prognozē, ka jūsu izredzes ceļot uz ārzemēm pieaugs laikā no šī gada maija līdz augustam. Šajā laikā jūsu finansiālais stāvoklis var pasliktināties pieaugošo izdevumu dēļ, un jūs varat kļūt par finanšu krīzes upuri. Jāievēro piesardzība, jo no 22. aprīļa palielināsies iespējamība, ka jums būs nepieciešama medicīniskā palīdzība. Gada pēdējie divi mēneši, novembris un decembris, būs ļoti labi un ļaus attīstīties kādam vispusīgajam talantam. Būs iespēja veikt arī reliģisko darbu. Tāpēc esiet piesardzīgs strādājot, jo jūs varētu saņemt arī kompensāciju no valsts pārvaldes.

2023. gada horoskops paredz, ka Saturns – viena no nozīmīgajām planētām, 17. janvārī īpaši ietekmēs Vēršus. 2023. gada Vērša horoskops norāda, ka šis gads būs ievērības cienīgs Vērša zīmē dzimušo dzīvē, jo tas nesīs būtiskas izmaiņas vairākos dažādos viņu dzīves aspektos un panākumus daudzās citās jomās. Tomēr būs daži konkrēti reģioni, kuriem viņiem būs jāpievērš īpaša uzmanība, jo šogad šajos apgabalos būs mazāk veiksmes un Vēršiem būs vairāk jākoncentrējas uz tiem.

Vērša horoskops 2023. gadam atklāj, ka gada sākumā jums varētu būt garīga spriedze, kas ietekmēs jūsu spēju pieņemt lēmumus. Ar darbu saistīts stress un ārējie faktori šobrīd var jūs būtiski ietekmēt, un tas būs ļoti svarīgi, jo šajā laikā jūs varētu ceļot uz ārzemēm. Pastāv liela iespēja, ka šajā periodā jūs dzīvosiet vai ceļosiet ārpus savas valsts.

2023. gada sākumā varētu tikt atklāti daži jūsu noslēpumi, kas jūs šokēs un dabiski palielinās garīgo stresu. Šajā laikā rūpējieties par savu veselību un mēģiniet neļaut stresam vadīt jūsu dzīvi. Šajā laikā jums vajadzētu gūt arī finansiālus panākumus. Jūs būsiet spiests smagi strādāt un pieņemt radošus lēmumus visā šajā periodā. Šogad jums būs ļoti smagi jāstrādā, jo Saturna svētības desmitajā mājā ilgs visu gadu, taču šīs smagās pūles padarīs jūs par labāku cilvēku un vedīs jūs ceļā uz labklājību dzīvē.

Vērša horoskops 2023. gadam vēsta, ka šogad tiks veiktas dažas ievērības cienīgas un garas ekskursijas. Jums būs laimīga iespēja peldēties svētajās upēs, piemēram, Gangā. Gada pirmais ceturksnis nesīs spēku ekonomikā un finansiālajā situācijā, bet otrais ceturksnis ir tas, kad tam jāpievērš pastiprināta uzmanība. Pēc tam trešā ceturkšņa finansiālais stāvoklis šķiet daudzsološāks.

Vērša zīmē dzimušajiem 2023. gada pirmais ceturksnis nesīs daudz izcilākus rezultātus biznesa un izglītības jomās, kā arī tālo ceļojumu baudīšanā. Uzlabosies biznesa iespējas un varēsiet veidot finansiālo stabilitāti. Turklāt ģimenē nebūs konfliktu un pakāpeniski pieaugs jūsu garīgā veselība.

Gada pirmajā ceturksnī veidosies jaunas attiecības un jaukas iespējas laulību jomā. Bez tam daudzas lietas uzlabosies un lietas sāks darboties jūsu labā. Jums būs arī pilnīgs ģimenes atbalsts.

Var būt jūsu pārcelšanās iespējas, īpaši gada otrajā ceturksnī, un, visticamāk, jums būs jāpārvācas no pašreizējās dzīvesvietas. Šajā laikā jūs būsiet aizņemtāks darbā un varēsiet tērēt mazāk. Labas laiks kopā ar ģimeni. Jo, strādājot pārāk daudz, jūs būsiet noguris un pat savārdzis, kas var izraisīt arī slimības. Šis laiks būs uzmanības vērts arī jūsu veselībai. Jūsu plāni piepildīsies.

Cilvēkiem, kuri dzimuši Vērša zīmē, pirmajā un otrajā trimestrī īpaši jāuzsver labas veselības saglabāšana. Turklāt jums būs jāīsteno dažas jaunas idejas, lai jūs varētu saglabāt savu imunitāti, pasargāt sevi no fiziska kaitējuma un būt drošs par savu veselību.

Šo horoskopa zīmi gada sākumā ietekmēs Saturns, kas radīs iespēju baudīt garus un rūpīgi izplānotus ceļojumus. Pateicoties šiem braucieniem, jūs sasniegsiet izcilus rezultātus visa gada garumā. Ja esat uzņēmējs, tad visa gada garumā gūsiet sava darba augļus un tiks izveidoti jauni plāni, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma paplašināšanos.

Februāris darbā būs produktīvs mēnesis. Jums būs daudz darāmā. Veselībai var būt gan kāpumi, gan kritumi. Martā būs labi panākumi. Būs iespējas iegūt ārvalstu valūtu, un vienīgais veids, kā to izdarīt, ir ar dzīves partnera starpniecību. Aprīlis ienesīs tavā dzīvē laimi. Jūsu prāts uzplauks ar mīlošām un romantiskām domām. Apkārtne izskatīsies labvēlīga. Maijs būs labs mēnesis, jo visi jūsu plāni būs veiksmīgi, taču svarīgi būs parūpēties par savu veselību.

Jūnijā iespējams doties ceļojumā uz ārzemēm īpašu iemeslu dēļ. Šajā periodā var rasties arī tāla ceļojuma iespēja. Īpaši jārūpējas par savu veselību no jūlija līdz septembrim. Jūsu pašapziņas trūkums darbā var būt arī traucēklis. Oktobrī būs daudz izmaiņu. Ekonomiskā situācija uzlabosies, un šī situācija saglabāsies līdz decembrim.

Laikā no jūnija līdz novembrim darba vidē gaidāmas būtiskas izmaiņas. Kaut kur jūs varat saņemt lielu pārskaitījumu. Gan garie ceļojumi, gan starptautiskie ceļojumi šogad dos lielu labumu. Papildus būs iespējas iegādāties īpašumu.

MĪLESTĪBĀ: Jums būs ļoti spēcīgas attiecības, īpaši no janvāra līdz aprīlim. Turklāt jūs varat apprecēties, vai nokļūt attiecību nākamajā posmā. Šajā laikā neprecētie Vērši var saņemt arī bildinājumu. Jūsu attiecības uzplauks oktobrī, bet decembrī esiet piesardzīgs. Komunikācijas pārtraukumi šajā laikā var izraisīt strīdus starp partneriem, kas var palielināt spriedzi. Visu gadu jūs jutīsieties lieliski attiecībās un turpināsiet būt tuvu mīļotajai personai.

KARJERĀ: Šis gads būs iespēja Vēršu dzimtas iedzīvotājiem parādīt savu vērtību. Gada sākumā janvāra mēnesī jūs varētu kaut kur pārcelt. Tāpat ir iespējams, ka šajā periodā jūs varat atrast jaunu darbu. Pēc tam jums ir jākoncentrējas, lai visu gadu sniegtu savu labāko. No šī gada jūnija līdz novembrim darbā varētu būt gan kāpumi, gan kritumi. Cilvēkiem, kas veic noteiktus kritiskus darbus, šajā laikā var nākties saskarties ar izmaiņām departamentā un pārcelšanu, būs iespējas mainīt darbu vai atrast jaunu darbu.

FINANSĒS: Visa gada garumā piedzīvosiet kāpumus un kritumus savā finansiālajā situācijā. No janvāra līdz aprīlim finansiālā situācija būs spēcīga, un jaunais gads iesāksies labi. Lai gan jums būs iespējas saņemt līdzekļus visdažādākajos veidos un, visticamāk, jūs to darīsiet šajā laikā, daudzi izdevumi pieaugs no aprīļa līdz oktobrim. Būs daudz tēriņu reliģiskām un labvēlīgām aktivitātēm, un pēc tam būs daudz nevajadzīgu izdevumu, kas jums ir jāuzņemas, pat ja jūs to nevēlaties. No oktobra līdz decembrim sāks samazināties izdevumi, un pieaugs jūsu ienākumi, kā rezultātā nauda tiks iztērēta dažām ekskursijām un pat dažām slimībām.

VESELĪBĀ: Jums būs jāveic papildu piesardzības pasākumi attiecībā uz savu veselību, jo šis gads, visticamāk, turpinās būt vājš veselības ziņā. Jūsu veselība pirmajā ceturksnī būs kārtībā, pateicoties Jupiteram, bet pēc aprīļa var rasties lejupslīde. Jums būs jāpieliek daudz darba, lai jūsu veselība virzītos pareizajā virzienā. 2023. gada Vērša horoskops vēsta, ka, lai gan sākotnēji nebūs daudz problēmu, laikā no 17. jūnija līdz 4. novembrim, veselības stāvoklis varētu pasliktināties. Jums pilnībā jārūpējas par savu veselību un, ja nepieciešams, jāmeklē medicīniskā palīdzība.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Venera valda Vērša zīmē un laimīgie skaitļi ikvienam, kurš dzimis šajā zīmē, ir 2 un 7. Astroloģiskais horoskops 2023. gadam paredz, ka arī gada kopsummā arī 7 būs visveiksmīgākais. Tādā veidā Vērša zodiaka zīmei būs fantastisks gads, un arī jūs no tā iegūsiet daudz labumu. Pateicoties jūsu centībai, inteliģencei un tālredzībai, jūs varēsit izcelt savu vārdu. Tāpat smagi strādāsiet, lai saglabātu savu finansiālo stabilitāti. Līdz gada beigām jūs būsiet lieliskā pozīcijā un varēsiet nostiprināties īstajā vietā

LAIMĪGĀS KRĀSAS: balta un rozā

Šī gada sākums varētu būt grūts gan fiziski, gan finansiāli, bet šis būs gads, kad jūsu problēmas tiks atrisinātas. Saturns sola stiprināt jūsu laimi un no jūsu ceļa tiks noņemti šķēršļi, un jūs piedzīvosiet mazāk veselības problēmu un finansiālu kritumu. Jupiters jums nesīs finansiālu labklājību pēc aprīļa vidus, konkrēti 22. aprīlī. Tomēr Jupitera un Rahu savienība jums šobrīd nebūs īpaši izdevīga naudas lietās. Tāpēc jums ir jāizvairās no nepārdomātu lēmumu pieņemšanas, jo vēlāk varat tos nožēlot.

Gads būs labvēlīgs Dvīņiem, jo, pirmkārt, viņi tiks atbrīvoti no garīgās spriedzes. Tā kā ir mazāk veselības problēmu, jūs varat virzīties uz priekšu dažādās dzīves jomās, jo liktenis būs ar jums un spēcīgs liktenis var atvieglot daudzas sarežģītas situācijas, un visas jūsu darba problēmas tiks novērstas. Tas vairos jūsu pašapziņu. Šis gads būs labs daudzos aspektos. Dažās jomās jums jābūt ļoti uzmanīgam, taču jūs varat strādāt pie tām, izmantojot savu inteliģenci. Jūs jutīsiet stresu, taču tāpat ar laiku viss jūsu darbs tiks atkal pabeigts, un jūsu stress zināmā mērā tiks kontrolēts. Palielināsies lēmumu pieņemšanas spējas un mainīsies visi apstākļi ap jums. Katru reizi jutīsiet, ka liktenis palīdz. Šajā laikā jūs zināsiet, ka pastāv garu ceļojumu iespējas, kā arī ārvalstu ceļojumu iespējas. Jūsu prāts būs garīgi saistīts un būs gatavs veikt garīgu darbu.

Šis ir laiks, kad jūs varētu mainīt darbu, un tas arī jums būs izdevīgi. Tas jūs iepriecinās. 2023. gada pirmajās dienās ir iespējamas veselības problēmas, un atveseļošanās process prasīs kādu laiku. Varat izvēlēties pamest savu veco uzņēmumu un drīzumā iegūsiet labu darbu gada pirmajos mēnešos. Šis darbs sniegs jums ilgtermiņa ieguvumus, un jūs būsiet apmierināts ar to.

Gada pirmajos mēnešos būs spriedze saistībā ar bērniem un grūtības mīlas dzīvē, taču šis laiks nāks par labu materiālajam stāvoklim un peļņai kopumā. Otrais un trešais ceturksnis būs auglīgs jūsu finansiālajam stāvoklim un palielināsies ienākumi.

Gada pirmais ceturksnis būs kāpumu un kritumu pilns. Jums būs jāsaglabā modrība finanšu jautājumos, jo jūsu ambīcijas būs augstas, taču būs grūti tās piepildīt un gūt panākumus. Jums nav jāļauj savām ambīcijām gūt virsroku, jo šajā laikā, ja jūs izpildīsiet savas ambīcijas, jūs nevarēsiet atšķirt nepareizo un pareizo, kas jums kaitēs.

Šogad, iespējams, būs iespēja doties tālos ceļojumos. Jūsu liktenis būs ar jums, kas palīdzēs jums sasniegt labvēlīgus rezultātus, neskatoties uz mazāk smagu darbu, un jūs jutīsiet, ka jūsu dzīvē tuvojas labs laiks.

Gada 1.ceturksnī būs ļoti labas situācijas ģimenē. Jupitera svētību dēļ ģimenes dzīve būs pilna laimes, harmonijas un miera. Šajā laikā var paveikt arī daudzus labvēlīgus uzdevumus. Mājās valdīs reliģioza un priecīga vide. Mājā tiks pabeigti arī daži labvēlīgi darbi, un pastāv iespēja, ka kāds no ģimenes apprecēsies. Šis ceturksnis iesaka jums paskatīties uz sevi un paturēt prātā savas kļūdas, un tās neatkārtot.

Otrais un trešais ceturksnis jums būs ļoti izdevīgs, jo jūsu vēlmes piepildīsies, darba pūles būs veiksmīgas un būs iespēja palielināt ienākumus. Arī tie, kuri meklē darbu, gūs panākumus un iegūs jaunas darba vietas. Ar to jūs būsiet pārliecināts par savu darbu. Jūsu vecāki vai citi tuvākie radinieki ticēs jums, un jūs iegūsiet labu amatu savā uzņēmumā. Pastāv iespēja iegūt labus ienākumus, kā arī īpašus finansiālus ieguvumus, kas būs jūsu darba dēļ.

Janvārī karjerā būs kāpumi, un ģimenes dzīvē būs stress. Februārī būsiet atbrīvots no problēmām. Būs iespēja doties garos ceļojumos, un ģimenes atmosfēra būs reliģioza. Martā būs jāizvairās no skarbuma savā uzvedībā, un nāks par labu izvairīties no tiešuma.

Aprīlī ienākumi palielināsies. Šajā laikā var būt ar bērnu saistīta laime un labas ziņas. Jums būs arī iespēja gūt panākumus karjerā kopā ar algas pieaugumu. Maijā spriedze ģimenē var pieaugt. Ar zemi un īpašumu saistītajās lietās ir iespējamas nepatikšanas, un tāpēc ar kādu var rasties strīdi, taču tiesu lietās gūsiet panākumus un no tām gūsiet labumu. Jūnijs izvērtīsies labs. Jūs gūsiet panākumus darbā un palielināsies pārliecība.

Jūlijs nodrošinās finansiālā stāvokļa pieaugumu. Augustā būsiet stiprāks par pretiniekiem un sajutīsiet nelielu izdevumu kāpumu. Pēc tam septembris nesīs labas ziņas ar iespēju atviegloti nopūsties daudzos jautājumos, un jūs virzīsieties uz priekšu daudzās dzīves jomās. Šajā laikā jūsu draugi jums palīdzēs.

Oktobris jums būs ļoti labs, jo šajā laikā jūs varēsiet iegādāties jaunu automašīnu vai savu māju. Novembris būs ļoti labs mīlas attiecībām un ar bērnu saistītai laimei, bet decembrī var rasties nepatikšanas ar īpašumu un zemi saistītos jautājumos, kā arī ar mātes veselību.

MĪLESTĪBĀ: 2023. gadā Dvīņu mīlas attiecībās būs gan kāpumi, gan kritumi. Mīlestības attiecībās var rasties problēmas, īpaši no janvāra līdz aprīlim. Janvāris būs problemātiskāks un tajā būs vairāk strīdu. Aprīlī jūsu mīlas attiecībās būs vairāk romantikas. Iespējami panākumi laulības dzīvē vai ceļā uz to. Šogad jūsu mīlestība pieaugs un nobriedīs, un jūs varētu arī apprecēties.

KARJERĀ: Pēc janvāra iegūsiet labus rezultātus saistībā ar savu karjeru. Būs kāpumi un kritumi, un būs daudz neskaidrību saistībā ar darbu. Ja esat ilgi gaidījis, tad varēsiet dabūt darbu un iekārtoties sev vēlamajā vietā. Bez tam, ja jūs mēģināt mainīt darbu, tad Saturns var sniegt jums labus rezultātus. Pateicoties Jupitera klātbūtnei aprīlī, jūs gūsiet panākumus savā karjerā. Jūsu statuss darba jomā būs augsts, un arī alga šajā laikā pieaugs. Laiks būs piemērots paaugstināšanai, bet palielināsies arī jūsu darba slodze. Tādā veidā gada vidus un pēdējie mēneši būs veiksmīgi jūsu karjerā.

FINANSĒS: Tiek lēsts, ka Dvīņi iegūs labu finansiālo stāvokli šī gada laikā. Gada finansiālais stāvoklis šobrīd vēl būs vājš. Marss norāda uz jūsu izdevumu pieaugumu, taču, tas nenotiks uzreiz. Jūs saskarsieties ar dažām lieliskām iespējām, kam būs svarīga loma jūsu finansiālā stabilitātes nodrošināšanā. Gada vidū no aprīļa līdz augustam jūs varat gūt lielu finansiālu peļņu. Šajā laikā pastāv iespēja gūt peļņu arī no valdības sektora. Pēc tam laika posmā no septembra līdz novembrim jūs varēsiet veikt nelielus finansiālus ietaupījumus, un decembris var sniegt arī finansiālus ieguvumus.

VESELĪBĀ: Ja skatāmies no veselības viedokļa, tad šī gada sākums būs nedaudz vājāks. Var rasties dažādas veselības problēmas. Visa šī gada laikā pastāv liela iespēja saslimt ar kādām ar kuņģi saistītām problēmām. Lai no tā izvairītos, jums ir ieteicams nopietni rūpēties par savu veselību un ievērot labus ēšanas paradumus, jo, ja jūs to nedarīsiet, jums būs grūtības un jums var nākties pat doties uz slimnīcu. Gada sākumā būs iespēja gūt kādu fizisku kaitējumu sev, traumu vai negadījumu, vai pat operāciju, tāpēc jābūt uzmanīgam. Gada vidū planētu stāvoklis jau prognozē ceļu uz labu veselību, neskaitot gada beigās iespējamu kādu vīrusa infekciju.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Dvīņu valdošā planēta ir Merkurs, un laimīgie skaitļi ir 3 un 6. 2023. gada kopējais veiksmes rādītājs būs  skaitlis 7. Tādā veidā šis gads var izrādīties nedaudz labāks par vidējo, un tas radīs labumu arī jums. Jums būs daudz izaicinājumu. Tomēr jūs spēsiet pārvarēt šos izaicinājumus ar savu inteliģenci un spēku. 2023. gada Dvīņu horoskops vēsta, ka šis gads jums nesīs daudz iespēju, un, ja jūs šīs iespējas apsvērsiet laikus, jūs varat progresēt dzīvē.

LAIMĪGĀ KRĀSA: dzeltena

Šajā gadā jūs turpināsiet pielikt vairāk pūļu, lai nopelnītu labu naudas summu, un jums tas izdosies. Nekustamā īpašuma pirkšana un pārdošana var arī sniegt jums labus finansiālus ieguvumus. Tomēr pastāv iespēja, ka jūsu romantiskās attiecības šajā laikā var piedzīvot zināmu spriedzi. Jūs joprojām varat iekarot sava mīļotā cilvēka sirdi, mīlot viņu savā unikālajā veidā. Sākot ar 17. janvāri, var nedaudz palielināties garīgā spriedze, taču pastāv lielas izredzes, ka darbā veiksies labi.

Aprīlī jūs varētu piedzīvot būtiskas pārmaiņas darbā, kas mainīs jūsu nākotni un padarīs to gaišāku. Tādējādi jūs varētu sasniegt augstus karjeras kāpumus un baudīt finansiālu labklājību. Ja iepriekš kāda iemesla dēļ nācies aizturēt izglītību, šī gada laikā tā atsāksies.

Šis gads būs ļoti nozīmīgs Vēža dzīvē, jo, lai gan Saturna ietekme var negatīvi ietekmēt jūsu garīgo veselību un izraisīt garīgu stresu, tas var arī pozitīvi ietekmēt jūsu karjeru. Jūs varat gūt panākumus dažādās savas dzīves jomās, izmantojot Jupitera svētības, kas stiprinās jūsu veiksmi. Jums būs fantastiska iespēja skaidri domāt un pieņemt gudrus lēmumus, kā rezultātā jūs varēsiet dzīvē paveikt kaut ko pozitīvu, īpaši laika posmā no janvāra līdz aprīlim. Šogad varēsiet paveikt daudz, ja spēsiet mazināt garīgo spriedzi. Izmantojot dažas no savām stratēģijām, jūs varēsiet viegli paveikt pat vissarežģītākos darbus, kas atvieglos darbu pabeigšanu savā darba vietā un laikā.

Gada sākums prasīs zināmu uzmanību jūsu veselībai. Tomē jūsu prāts būs vairāk vērsts uz reliģiskām nodarbēm. Jūs dosieties sava veida svētceļojumā un, iespējams, dosieties uz daudzām reliģiskām vietām. Jūs varēsiet sasniegt mērķi, ja neļausiet nevienam no jūsu darbiem traucēt jums. Jūs sāksiet redzēt labus efektus pat ar nelielu darbu. Ar Jupitera žēlastību jūs varēsit pārvarēt garīgo stresu, ko turpinās radīt Saturns, un, tiklīdz to izdarīsiet, jūs atbrīvosities no problēmām, ko jūsu dzīvē ienesīs Saturns. Tāpēc jums vajadzētu izvairīties no jebkāda veida veselības problēmu ignorēšanas, jo tādējādi jūs varat nonākt smagā situācijā un iedzīvoties nopietnā saslimšanā.

Pirmajā ceturksnī jums būs labāki rezultāti nekā parasti. Darba ceļā nebūs nekādu šķēršļu, un arī jūsu iepriekš bloķētie mērķi sāks īstenoties, lai jūs savlaicīgi varētu justies finansiāli droši . Šajā laikā jūsu finanšu plāni ritēs raiti, un jūs varat izveidot arī ilgtermiņa ieguldījumu plānus, taču jums jābūt piesardzīgam pret savu veselību.

No janvāra līdz aprīļa trešajai nedēļai veiksme būs redzama ik pa brīdim. Neatkarīgi no tā, kādu darbu jūs nolemjat veikt, jūs varat gūt panākumus. Jūs piedzīvosiet Dieva žēlastību. Jūsu tēvs, mentori un citas guru līdzīgas figūras būs jūsu pusē, sniedzot jums iespēju virzīties uz priekšu savā karjerā. Labvēlīga būs arī darba vide, un, iespējams, ka tiksiet pārcelts uz kādu labu vietu, uz kuru jau sen vēlējāties doties.

Saskaņā ar Vēža horoskopu 2023. gada pirmajā ceturksnī tiek prognozēts, ka ģimenes stress nedaudz atvieglosies, taču jums jābūt uzmanīgiem, lai izvairītos no jebkādiem konfliktiem ar drauga vai laulātā vecākiem, jo tie ietekmēs arī jūsu personīgo dzīvi. Pirmajā ceturksnī varētu būt situācijas, kas padarīs lietas jūsu mājās saspringtas. Ģimenē, iespējams, būs miera trūkums un, iespējams, domstarpības par kaut ko. Jupiters attīstīs jūsu spēju skaidri domāt un pieņemt gudrus lēmumus, kas ļaus jums orientēties šajos sarežģītajos apstākļos ar nelielu veiksmi.

Otrajā un trešajā ceturksnī jūs varat sagaidīt daudz kāpumu un kritumu. Šajā laikā jūs varat pamest savu pašreizējo darbu un sākt strādāt kaut kur citur, kur vispirms varētu izjust spiedienu lielās darba slodzes dēļ. Šajā laikā var rasties ģimenes konflikti, un var atkal parādīties problēmas, kas līdz šim šķita apstājušās. Tomēr apņēmība dos enerģiju un iedvesmos, un jums veiksies, pieliekot visas pūles, lai pārvarētu izaicinošas situācijas.

Gada pēdējos mēnešos iespējamie tālie ceļojumi padarīs jūsu prātu priecīgu, kas palīdzēs efektīvāk veikt savus uzdevumus. Turklāt jūs iegūsiet no savām tālajām ekskursijām un izveidosiet dažas nozīmīgas attiecības. Stingri stāsieties pretī grūtībām un rezultātā spēsi atrisināt aktuālās problēmas. Arī jūsu ģimenes dzīvi laimīgāku un mierīgāku padarīs Jupitera ietekme.

Janvārī būs liela nestabilitāte. Pēc Saturna tranzīta pašreizējais stress laulības/attiecību jomā sāks mazināties. Jums palīdzēs veiksme, kas nodrošinās veiksmīgus biznesa un nodarbinātības rezultātus. Februārī samazināsies finansiālās grūtības. Jums var būt veiksmes laulībā. Tomēr šajā laikā jūsu romantiskajā dzīvē joprojām var būt dažas problēmas un konflikti. Iespējams, problēma var būt saistīta ar bērnu. Šķiet, ka situācija ģimenē nebūs īpaši laba.

Marta un aprīļa laikā jūs varat atrast jaunu darbu, kurā jums būs iespēja pilnībā demonstrēt savas prasmes. Jūs neapšaubāmi izjutīsit vieglu garīgo un darba spiedienu, taču izkļūsiet no tā spēcīgāks. Maijā jūs kļūsiet nedaudz aizkaitināts Marsa tranzīta rezultātā caur jūsu zodiaku. Šajā laikā vislabāk būtu atturēties no jebkādām garām un spraigām diskusijām, jo tas var palielināt spriedzi laulībā un citās personīgās attiecībās. Bet jūs varat arī gūt labumu, vienlaikus iegādājoties lielu īpašumu.

Jūsu izredzes ceļot uz ārzemēm var rasties jūnijā. Lai gan būs neliels tēriņu pieaugums un daži laulības jautājumi, viss virzīsies uz priekšu labā tempā, kas liks jums justies atvieglotam. Jūsu problēmas ar bērniem pazudīs.

Jūlijs nesīs finansiālus panākumus. Jūsu finansiālais stāvoklis uzlabosies. Vairākas lieliskas shēmas jums atmaksāsies. Arī šajā laikā jums var rasties egoistiskas domas un uzvedība, kas var izraisīt lielāku laulības konfliktu.

Augustā un septembrī kļūsiet apņēmīgāks un azartiskāks. Jūs drosmīgi pārvarēsiet šķēršļus. Jūs iegūsiet vairāk drosmes un spēka. Grūtības, ar kurām var saskarties jūsu brāļi un māsas, netraucēs viņiem sadarboties ar jums un sniegt atbalstu. Personas, ar kurām strādājat, var vērsties pret jums, ja jūs veiksiet kādas nesaprātīgas darbības, tāpēc jums vajadzētu būt nedaudz piesardzīgiem.

Lielas zemes daļas iegāde oktobrī, visticamāk, būs veiksmīga. Šajā laikā varat iegādāties arī jaunu automašīnu. Jums ir jārūpējas par savas mātes veselību, jo ir iespējams, ka šajā periodā tā pasliktināsies.

Novembrī jūsu romantiskajā dzīvē būs pozitīvas izmaiņas. Jūs varat izdarīt kādu nozīmīgu gājienu sava mīļotā cilvēka labā. Sāks izgaist arī grūtības attiecību jomā. Jūs arī sāksit gūt labus finansiālus ieguvumus.

Arī decembris, iespējams, būs labs mēnesis. Šajā laikā varat turpināt ieņemt cienījamu amatu darbā. Mazināsies arī laulības dzīves stress. Iepriekš veiktās investīcijas atmaksāsies, un jūs atklāsiet, ka jūsu efektivitāte ir diezgan augstā līmenī.

MĪLESTĪBĀ: Attiecības piedzīvos kāpumus un kritumus. Marss gada sākumā var izraisīt konfliktus un spriedzi, taču Jupitera labvēlība saglabās jūsu partnerattiecības stipras. Neraugoties uz daudzajām grūtībām, jūs varēsiet uzturēt attiecības līdz aprīlim. Maijā starp jums būs vairāk konfliktu, un jūsu darba radītais stress var pasliktināt situāciju. Pēc tam attiecībās būs liela saderība un komforts. Jūsu intīmās saites pieaugs visu jūniju, un jūs apsvērsiet iespēju virzīties uz priekšu attiecībās un, iespējams, pat apsvērt iespēju precēties. Attiecības kļūs romantiskākas gada pēdējā mēnesī, un jūs dalīsities priecīgos brīžos ar savu īpašo cilvēku.

KARJERĀ: Gada sākumā būs jārisina dažas visumā diezgan pozitīvi vērstas situācijas. 17. janvārī Saturns sniegs jums spēju tikt galā ar garīgo stresu, vienlaikus efektīvi darbojoties karjerā un biznesā. Augs jūsu vēlme strādāt savā jomā un, pateicoties Jupiteram, arī veiksme būs jūsu pusē. Šī sezona paredz arī izmaiņas nodarbinātībā un atalgojuma pieaugumu, taču maijā būs redzams efekts, kas var radīt nelielu diskomfortu. Šajā laikā jums ir jākontrolē savas emocijas. Jums jāizvairās no iesaistīšanās jebkāda veida konfliktos darbā. Jūsu darba virziens var mainīties 30. oktobrī. Iespējams, jūs tiksiet pārcelts uz citu vietu, taču tas būs jūsu karjeras labā un jūsu interesēs. Gada pēdējos mēnešos jūs progresēsiet un sasniegsiet jaunus līmeņus savā darbā.

FINANSĒS: Vēža finanšu horoskops 2023. gadam paredz, ka, lai gan gada laikā būs finanšu kāpumi un kritumi, jūs laiku pa laikam piedzīvosiet arī panākumus. Gada sākumā Marss turpinās palielināt jūsu ienākumus, veicinās veiksmi, nodrošinot, ka jums izdosies viss, ko vēlaties paveikt, un ka jūsu finansiālais stāvoklis uzlabosies. Līdz aprīlim finansiālā situācija būs labvēlīga. Visu gadu jums jābūt uzmanīgiem, veicot jebkādus nozīmīgus ieguldījumus, jo tie var novest pie finansiālas sagrāves. No maija līdz jūlijam iespējams neliels spriedzes pieaugums. Reizēm parādīsies ar naudu saistītas bažas. Tomēr Saule augustā izraisīs pieaugumu jūsu bankas kontā. No septembra līdz oktobrim jums būs jāpārvietojas lēni, jo šajā periodā jums būs zināmas finansiālas grūtības. Turklāt jums radīsies izmaksas savai ģimenei, kas ietekmēs jūsu finanses. Nepieciešamais mājsaimniecības pirkums būs dārgs novembrī un decembrī, bet jūsu ienākumi ievērojami pieaugs decembrī.

VESELĪBĀ: Gada sākums veselības ziņā būs nedaudz vājš. No 17. janvāra var rasties dažas ilgtermiņa problēmas. Lai tas nenotiktu, jums nepārtraukti jāpievērš uzmanība savai veselībai, regulāri jāveic medicīniskās apskates un pilnībā jāizprot sava veselība, lai jūs varētu sākt ārstēt slimības, tiklīdz tās parādās. Maijs var izrādīties veselības ziņā sliktākais mēnesis. Šajā laikā var attīstīties krūšu kurvja vai plaušu infekcija, vai arī jūs varat sūdzēties par pneimoniju, ko izraisījusi saaukstēšanās. Iespējams nāksies nomainīt ārstu, ja jums joprojām jūtams diskomforts. No jūnija līdz jūlijam būs labs laiks jūsu veselībai, un jūs varat arī atbrīvoties no jebkādām ar veselību saistītām problēmām. Nevērības un pašaprūpes trūkuma dēļ no augusta līdz septembrim var rasties vairākas izplatītas fiziskas problēmas; tomēr, labi ēdot, jūs varat ievērojami samazināt šo problēmu iespējamību. Novembris un decembris liecina par veselības uzlabošanos.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Vēža zīmē dzimušajiem laimīgie skaitļi ir 2 un 6. Mēness ir Vēža valdošā planēta. Kopējais 2023. gada skaitlis būs 7. Līdz ar to šis gads Vēža zīmē dzimušajiem var izrādīties nedaudz labāks par vidējo. Tas arī reizēm radīs jums labvēlīgas kombinācijas. Jūs saskarsieties ar daudziem šķēršļiem, taču daži no tiem var būt jūsu kļūdu un nolaidības rezultāts. Jūsu izglītība un reliģiskā ticība palīdzēs jums pārvarēt situāciju. Lai to izdarītu, jums ir jābūt pašapziņai.

LAIMĪGĀ KRĀSA: balta, krēmkrāsa un sudraba krāsa

Gada sākums varētu nebūt īpaši labvēlīgs, taču, gadam “ieskrienoties” Lauvas sāks sasniegt pozitīvus rezultātus. Gada sākumā Saturns palīdzēs jums kļūt stipram un neļaus ienaidniekiem jūs uzvarēt. Tomēr Jupitera klātbūtne varētu radīt arī finansiālas problēmas. Saule ļaus gūt ievērojamus panākumus akadēmiskajā jomā.

Aprīlis Lauvām būs izšķirošs, jo tas nesīs bagātību un dažāda veida senču īpašumus. Tiesa, jums vajadzētu kādu laiku atlikt jebkādu nozīmīgu lēmumu pieņemšanu. Izvairieties no jebkāda liela darba veikšanas no maija līdz augustam; pretējā gadījumā kaut kas var noiet greizi. Sākot ar augustu, jūsu planētas tranzīts pakāpeniski virzīsies uz saderību un nesīs jums panākumus. Varēsiet izveidot efektīvus ar savu nākotni saistītus priekšdarbus oktobra – novembra laikā, savukārt 30. oktobrī būs iespēja izplānot sen gaidīto ceļojumu. Var rasties neparedzēti finansiāli zaudējumi, emocionālas ciešanas vai fizisks kaitējumu, tāpēc rīkojieties piesardzīgi.

Saturns gada sākumā sniegs lielu spēku un palīdzēs jums veikt pozitīvas pārmaiņas jūsu dzīvē. Gada sākumā, pateicoties Jupiteram, jūsu reliģiozitāte būs ļoti spēcīga, taču jūs nesajutīsit tūlītējus ieguvumus vai neiegūsiet lielāku cieņu sabiedrībā. Aprīlī planētu stāvoklis paātrinās jūsu karjeras attīstību un piedāvās satriecošu izaugsmi gan goda, gan labklājības ziņā. Jums ir iespējami gari reliģiski ceļojumi un veiksmīgi rezultāti. Maijā var rasties veselības problēmas jūsu tēvam vai kādam citam tuvam vīrietim ģimenē. Jums varētu būt vairāk domstarpību ar mentoriem vai skolotājiem un radīsies problēmas ar savu reliģisko darbu.

Tā kā jūsu dzīvē notiks tik daudz negaidītu notikumu, kas radīs izmaiņas jūsu dzīvesveidā, ir grūti teikt, ka rudens ir īpaši pozitīvs. Jūsu dzīvē būs būtiskas korekcijas. Šajā laikā jums būs jāievēro īpaša piesardzība transportlīdzekļu tuvumā, kā arī jābūt īpaši uzmanīgiem ar savu naudu, jo pastāv risks to pazaudēt. Tomēr radinieki sniegs palīdzību.

Lauvas zodiaka zīmes dzīvē būs gads, kurā jums būs daudz darāmā un būs daudz iespēju demonstrēt savas spējas. Saturns palīdzēs jums uzvarēt konkurentus un gūt labus panākumus. Tas iegūs lielu spēku un kļūs ļoti efektīvs, pārceļoties uz septīto māju. Tas palielinās jūsu izredzes gūt panākumus biznesā un radīs labvēlīgus apstākļus jūsu laulības dzīvē. Lai gan, veicot dažas darbības, jums var būt garīga spriedze. Ja jūs neļausiet tam valdīt, jūs iegūsit šī tranzīta priekšrocības.

Neskatoties uz janvāra finanšu kāpumiem un kritumiem, jūs uzvarēsiet savus konkurentus. Ja pret jums tiks ierosināta lieta, janvārī varētu tikt pieņemts jums labvēlīgs lēmums. Jūs būsiet ļoti priecīgs par to. Reliģiskās aktivitātes turpināsies jūsu galvā, un jūs būsiet ļoti iesaistīts.

Februārī būs zināma spriedze. Jūsu tēva veselība šajā periodā var pasliktināties, jūsu attiecības ar viņu var pasliktināties, un jūsu bizness var piedzīvot kāpumus un kritumus.

Martā jūs piedalīsities dažādās reliģiskās aktivitātēs, piemēram, dievkalpojumos. Šajā periodā var tikt atklāts kāds tavs nozīmīgs noslēpums.

Aprīlī jūs iegūsiet daudz priekšrocību. Jūsu panākumi būs jūsu pieredzes un redzējuma rezultāts. Būs tiešām paveicies. Paplašinot jūsu nelielos pūliņus, veiksme pievērsīs uzmanību jūsu nelielajiem ieguldījumiem un iegūs apbrīnu par jums.

Maijā būs iespējas labiem karjeras sasniegumiem. Pateicoties Saules ietekmei uz desmito māju, karjerā veiksies. Jūs būsiet priecīgs saņemt dažas jaunas tiesības, kad tās radīsies. Jūsu stāvoklis pieaugs līdz ar jurisdikciju, kas uzlabos jūsu stāvokli darbā. Iespējas pelnīt būs arī valsts biznesa sektorā.

Jūnijā būs iespēja gūt labus finansiālus ieguvumus. Jūsu pūliņi radīs arī finansiālu atlīdzību no valdības sektora. Jūsu darbs būs veiksmīgs. Turklāt šis periods būs izdevīgs jūsu privātajai dzīvei, un problēmas beigsies.

Jūlijs ir gaidāms kāpumu un kritumu mēnesis. Būs ievērojams izmaksu pieaugums, kas var jūs apbēdināt, taču šajā laikā jums būs arī laba iespēja ceļot uz ārzemēm, ja iepriekš esat veicis nepieciešamos sagatavošanās darbus.

Augustā jūs iegūsiet lielu pārliecību. Cilvēki novērtēs jūsu darbu. Jūsu sociālais loks būs nozīmīgs. Citi pret jums izturēsies ar cieņu. Valdības amatpersonas ar jums sazināsies. Jums būs iespēja sazināties ar ietekmīgām personībām, līderiem utt.

Septembrī finansiālais stāvoklis uzlabosies. Tu centīsies “pabarot” savu bankas kontu, un šīs pūles redzēs citi. Jūsu runa šajā laikā izklausīsies nedaudz skarba, un, ja jūs runāsiet pēkšņi un neuzmanīgi, daudzi jūsu iecerētie darbi var tikt sabojāti, kā arī attiecības ar draugiem.

Oktobris vēsta par sasniegumiem, kas sasniegti ar personīgiem pūliņiem. No valdības sektora var dzirdēt arī dažas pozitīvas ziņas. Būs pieejama drauga palīdzība. Jūs iegūsiet vairāk drosmes un spēka. Šajā laikā jūs nebaidīsities savā biznesā uzņemties aprēķinātus riskus un redzēsiet labas peļņas iespējas.

Novembrī iespējams iegādāties nekustamo īpašumu. Jūs varat izveidot savu māju, kas būs vērtīgs īpašums. Šajā laikā, ja jūs strādājat valdībā, jums var tikt nodrošināts mājoklis vai transportlīdzeklis. Ja esat nodarbināts privātajā sektorā, automašīnu varat iegūt savā birojā.

Decembrī var būt daudz kāpumu un kritumu. Ja esat students, jums būs ļoti smagi jāstrādā, lai sasniegtu vislabākos rezultātus, jo šajā laikā jūsu studijas nebūs vērstas uz jums, savukārt precētiem cilvēkiem var rasties problēmas ar bērniem. Tomēr šajā laikā jums būs arī iespējas gūt pienācīgus ienākumus.

MĪLESTĪBĀ: Iespējams sagaidīt lielus panākumus romantiskās attiecībās. Izveidosies lieliskas attiecības ar esošo mīļoto vai arī būs iespējas izveidot jaunas attiecības. Aprīlī Jupitera ietekmes rezultātā jūsu romantiskās attiecības uzplauks. Mīlestības sajūta vienam pret otru pieaugs, kad romantiskās attiecībās tiks novērstas nesaskaņas un garlaicība.

KARJERĀ: Gada sākumā var būt iespēja sasniegt ievērojamus karjeras augstumus. Jūs iegūsiet daudz no smaga darba, ko jau esat paveicis, un smagajām pūlēm, ko veicat. Jūsu atbildības joma var paplašināties, un jums būs iespēja virzīties uz priekšu. Pēc 17. janvāra Saturns nodrošinās izcilu progresu darbā un ļaus pakāpeniski progresēt arī turpmāk. Jupitera tranzīts, kas sākas 22. aprīlī, var izraisīt dažu darbu pārcelšanu, taču tas nodrošinās jums ļoti labvēlīgu stāvokli un virzīs jūsu karjeru uz jauniem augstumiem. Jums ir lieliska iespēja šogad paveikt daudz, pamatojoties uz savām zināšanām un spējām. Tāpēc izmantojiet brīdi un atdodiet visu, lai nodrošinātu savas profesijas panākumus.

FINANSĒS: Lauvām šis gads būs veiksmīgs. Jaunais gads iesāksies ļoti labi un nesīs jums brīnišķīgas iespējas. Jūsu pūles sniegs jums iespēju gūt ievērojamus finansiālus ieguvumus. Uzņēmējdarbības peļņa pieaugs un jūs sāksiet redzēt uzlabojumus. Ideāls periods darbam valsts sektorā būs no aprīļa līdz jūnijam, kad būs liela varbūtība, ka savā pašreizējā darbā nopelnīsiet. Oktobrī var nedaudz nepaveikties, jo var gadīties, ka jūs zaudējat naudu. Ja šajā laikā neapdomīgi veicat ieguldījumus, jums var arī pietrūkt naudas.

VESELĪBĀ: Raugoties no veselības perspektīvas, gada sākums sniegs mājienu, ka ar savu veselību nevajadzētu būt paviršam. Visas planētu kombinācijas liek domāt, ka jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību savai veselībai, jo pat neliela nolaidība var izraisīt nopietnas slimības attīstību. Jūs varat būt pakļauti gremošanas sistēmas problēmām, nervu problēmām, stresam un pat izmisumam, kā arī neatklātām problēmām. Ja rodas kāda no šīm problēmām, vislabāk ir nekavējoties vērsties pie ārsta, jo jums var būt arī problēmas ar ko citu. Aprīlī radīsies zināms atvieglojums. Pastāv iespēja, ka jūsu veselība uzlabosies, taču oktobrī nesabalansēts ēdiens un dzēriens var padarīt jūs slimu. Tāpēc esiet piesardzīgs.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Lauvas zīmē dzimušajiem laimīgie skaitļi ir 1 un 9. Saule valda Lauvas zodiakā. Astroloģija prognozē, ka 2023. gada kopējais skaitlis būs 7. Līdz ar to šis gads Lauvām būs pārejas gads, un pēc dažu šķēršļu pārvarēšanas radīsies arī iespējas gūt panākumus savā jomā. Šogad jūs gaida daudzi izaicinājumi, taču jums tiks dots arī spēks, ar ko tiem stāties pretī. Ja spēsi pārvarēt šos izaicinājumus, šogad dzīvē gūsi lielus panākumus. Jums ir jātic savām spējām, jāuztur sava cieņa un visi uzdevumi jāveic ar pārliecību.

LAIMĪGĀ KRĀSA: oranža un zelta

Jūs varat piedzīvot dažus negaidīti pozitīvus rezultātus. Šie rezultāti liks jums noticēt savam labajam liktenim. Saturns pastiprinās romantiskas attiecības un radīs pozitīvu atmosfēru. Tas nostādīs jūs vislabākajā iespējamajā situācijā un uzlabos jūsu pieredzi labvēlīgos darba apstākļos. Konflikti un problēmu cikls beigsies, jūs uzvarēsiet sāncenšus, lai viņi nevarētu jums kaitēt, un jums veiksies karjerā.

Jūsu attiecības kļūs vēl stiprākas, pateicoties Jupiterm, kas arī mazina spriedzi laulībā. Vēlāk, aprīlī, Jupitera ietekmes rezultātā, jūs izveidosiet spēcīgu reliģisko uzskatu sistēmu. Pateicoties labnām attiecībām ar ģimeni, jums izdosies uzturēt ar viņiem sirsnīgas saites un būs iespēja apmeklēt kāzu ceremoniju. Jums veiksies arī kā studentam, taču jums būs jāpieliek daudz pūļu. Saturns jūsu darbā ieviesīs arī starptautisko ceļojumu iespējas. Oktobrī planētu stāvoklis var padarīt jūsu partneri mazliet garlaicīgu, un var rasties veselības problēmas, tāpēc jums par tām ir jāzina.

Saturns nodrošinās jums labvēlīgus rezultātus gada sākumā. Tas palīdzēs jums tikt galā ar dzīves izaicinājumiem. Būs mazāks garīgais stress un jūsu darbs būs ilgtspējīgs.

Jupiters strādās, lai palielinātu laimi jūsu laulības dzīvē. Pastiprināsies tuvība ar dzīves partneri un stiprināsies savstarpējās attiecības. Līdz ar to būs arī izredzes uz progresu biznesā. Aprīlī pastāvēs iespēja zaudēt naudu. Var tikt zaudēta fiziskā un garīgā veselība, var palielināties citas ar veselību saistītas problēmas. Tomēr šis laiks veicinās jūsu garīgo domāšanu. Jūs sāksiet vairāk interesēties par reliģiskām aktivitātēm. Un oktobrī būs redzams reliģiskais progress. Uzlabosies arī attiecības ar radiniekiem.

Oktobris nebūs visai labvēlīgs kopumā. Tāpēc šajā posmā jums ir jāpieņem pārdomāti lēmumi laulības dzīvē un biznesā, jo jūsu laulības dzīvē var palielināties spriedze un jūsu dzīves partnerim var būt arī dažas veselības problēmas. Jūsu uzvedībā būs izmaiņas. Jūs pārstāsit dalīties ar lietām, kas liks jūsu dzīves biedram sākt par jums šaubīties, un viņi sajutīs kaut ko aizdomīgu, kas vēlāk var kļūt par cēloni spriedzei starp jums.

Šogad būs milzīgas pārmaiņas. No vienas puses, visus jūsu izaicinājumus mazinās Saturna žēlastība, no otras puses, Jupitera dēļ, sākot ar aprīli, notiks izmaiņas apstākļos, un arī jūsu dzīvē būs lielas pārmaiņas. Atšķirības būs arī jūsu dzīvesveidā. Arī ikdienas rutīnā būs izmaiņas. Jūs būsiet izpalīdzīgs cilvēkiem, taču pastāv iespēja iegūt veselības problēmas. Tāpēc jums vajadzētu būt uzmanīgiem par savu veselību. Sakarā ar Saturna klātbūtni ietekme palielināsies. Ja esat strādājošs profesionālis, tad tajā būs izaugsmes iespējas un jūsu ietekme palielināsies. Jūs gūsiet uzvaru lietās, kas saistītas ar tiesu un ar pretiniekiem, un arī jums no šīs uzvaras gūsiet labumu. Neatkarīgi no tā, ko darīs jūsu pretinieki, viņi nespēs jūs uzvarēt, jūs būsiet divus soļus viņiem visiem priekšā. Ja vēlaties dzīvē kaut ko sasniegt šogad, tad jāizvairās no slinkuma, jo tas, visticamāk, atnāks atkal un atkal, un tāpēc tu vari zaudēt daudzas svarīgas iespējas no savām rokām.

Janvāris jums būs labs. Jaunavas prognozes šogad saka, ka būs stress, taču no finansiālā viedokļa šis gads jums nesīs labumu. Būs iespēja gūt panākumus savā darbā, kā arī varēsiet atmaksāt jebkuru savu parādu, taču izdevumi būs ļoti lieli. Šis ieradums bez vajadzības tērēt bagātīgi var arī jūs apgrūtināt. Ja jums ir kāds ar atkarībām saistīts ieradums, tad ir ļoti piemērots laiks atmest.

Februāris nesīs labus apstākļus. Jūsu biznesā būs progress, un visa jūsu koncentrēšanās būs uz jūsu izglītību un jūsu mīlas dzīvi, vai, ja esat precējies, tad visa jūsu uzmanība tiks pievērsta jūsu bērniem. Jūs ļoti vēlēsities progresēt visās šajās trīs jomās, un šajā periodā pastāv iespēja mainīt darbu. Jums var rasties laba iespēja.

Veselības problēmas var saasināties marta sākumā, bet galu galā šis mēnesis būs salīdzinoši labs. Laulības dzīvē stresa līmenis samazināsies. Biznesā ražīgums pieaugs. Jūs gūsiet labumu no saziņas līdzekļiem, un jūs progresēsiet.

Periods no 2023. gada aprīļa līdz jūnijam būs kāpumu un kritumu pilns. Šajā laikā jūs var nomocīt veselības problēmas. Biznesa ražīgums var samazināties. Jūsu garīgais stress palielināsies. Var rasties strīds ar radiniekiem. Jūs iegūsiet labus rezultātus saistībā ar saviem bērniem. Ja jūs nodarbojaties ar jebkuru tirdzniecību, transportu vai akciju tirgu, jums šajā laikā jābūt piesardzīgam, jo jūs varat daudz ciest. Tiks ietekmētas jūsu lēmumu pieņemšanas spējas, un tas jums kaitēs, jo jūs varat pieņemt dažus nepareizus lēmumus. Tāpēc šajā laikā ieteicams izmantot pieredzējuša cilvēka palīdzību.

Jaunavas horoskops 2023. gadā norāda, ka jūs varat sagaidīt labu periodu no jūlija līdz septembra beigām. Šajā laikā tiks izpildītas visas jūsu vēlmes. Jums izdosies īstenot savus plānus. Būs arī ienākumu pieauguma pazīmes. Mēneša otrajā pusē būs daži izdevumi. Jums var būt arī iespēja ceļot uz ārzemēm, un, ja jūs pieliksiet pūles šajā virzienā, jūs gūsiet panākumus.

Oktobris būs ļoti labs. Jūsu pārliecība pieaugs. Sāksies līdz šim nepabeigtais darbs, kas vairos jūsu entuziasmu. Pieaugot savai pārliecībai, jūs sāksiet izmēģināt spēkus jaunās lietās. Biznesa ražīgums pieaugs. Garīgais stress samazināsies. Uzlabosies veselība un arī dienas režīms. Jūs saņemsiet arī ģimenes locekļu atbalstu.

Novembrī būs iespēja ceļot. Centīsieties pavadīt laiku ar draugiem. Pavadot laiku kopā ar viņiem, atgriezīsies vecās atmiņas. Jūsu komunikācijas prasmes kļūs izcilas, kas jums ļoti noderēs jūsu profesijā un attiecībās. Jūsu personīgā dzīve būs ļoti laba. Būs labas attiecības ar vecākiem. Būs pilnīgs atbalsts no brāļiem un māsām, un jūs arī paudīsiet viņiem mīlestību.

Decembris būs pilns ar domām par ģimeni. Jūs tērēsiet daudz, lai apmierinātu ģimenes vajadzības. Centīsies iepriecināt savus vecākus. Tas sniegs jums garīgu gandarījumu. Mājā tiks palielinātas ērtības un aprīkojums. Ģimenes dzīve būs patīkama un varēsiet sevi attēlot kā labu cilvēku. Jūsu cieņa pieaugs. Jūsu pozīcija darbā būs labāka.

MĪLESTĪBĀ: Būs dažādi pārbaudījumi mīlas attiecībās. Saturns un Venera gada dos tev daudz iespēju stiprināt attiecības un, ja attiecībās būsiet patiess, tad “plaisa” starp tevi un mīļoto mazināsies un mīlestība uzplauks. Pēc 17. janvāra spriedze pieaugs par sīkumiem. Arī jūsu tuvinieki kādu laiku var aiziet no jums kāda iemesla dēļ, taču, ja vēlaties savas attiecības saglabāt drošas, ir jāveic dažas izmaiņas sevī, lai tuvinieki uz jums nedusmotos. Jūsu mīlestība šogad īpaši pieaugs janvārī, aprīlī no augusta līdz septembrim un decembrī. Attiecībās ar mīļoto būs iespēja satuvināties vienam ar otru. Ja jūs apspriedīsiet laulību iespēju laikā no janvāra līdz aprīlim, pastāv iespēja, ka tas piepildīsies.

KARJERĀ: Vajadzētu mēģināt pieņemt pareizo lēmumu par savu karjeru gada sākumā. Jūs varat veikt pāreju savā karjerā janvārī. Šogad jūsu karjera sniegs jums daudz iespēju virzīties uz priekšu, taču jums jāpatur prātā, ka daudzos gadījumos var notikt arī dažādas nepilnības. Var būt arī pēkšņas izmaiņas jūsu darba jomā vai, ja nodarbojaties ar uzņēmējdarbību, tad iespēja mainīt uzņēmējdarbības veidu būs arī pēc aprīļa. Īpaši maija laikā šādas lietas veidosies un, ja darīsiet kādu darbu, tad arī tajā var rasties pēkšņa problēma. Tāpēc jums jābūt piesardzīgam. No oktobra līdz decembrim būs labas izmaiņas apstākļos, un jūs gūsiet panākumus.

FINANSĒS: Finanšu jautājumos šogad jābūt uzmanīgiem, jo planētu kombinācija ir tāda, ka pirmā pusgadā būs labvēlīga. Īpaši no janvāra līdz aprīļa beigām apstākļi būs labi, un šajā laikā jūs varat veikt jebkādas korekcijas, kuras vēlaties savās finanšu lietās. Ja vēlaties veikt kādu ieguldījumu, tad šis laiks tam būs labs, jo pēc tam līdz oktobra beigām finanšu joma būs izaicinājums. Sastapsieties ar nepatikšanām finanšu jautājumos. Ja esat iesaistīts akciju tirgos, totalizatora loterijās u.tml., tad šoreiz gūsiet zaudējumus un varat justies finansiāli vājš, bet pēc oktobra – novembrī un decembrī būs lielāki panākumi un gūsiet peļņu finanšu jautājumos.

VESELĪBĀ: No veselības viedokļa gada sākums liecina, ka visā šajā gadā par savu veselību jārūpējas. Gada sākums būs labs, bet vēlāk būs kāpumi un kritumi, pēc janvāra vidus planētas nesīs nelielu veselības uzlabojumu. Laiksno aprīļa līdz maijam var būt ļoti apgrūtinošs ar veselību saistītām problēmām. Ja jūs nerūpēsieties par sevi, jums var nākties saskarties ar daudzām nepatikšanām. Maijā būs zināmi veselības uzlabojumi, taču būs jāuzlabo rutīna un vajadzētu izvairīties no neuzmanības pret veselību. Tikai tad jūs varēsiet saglabāt labu veselību visu šo gadu, pretējā gadījumā jūsu veselība sašķobīsies.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Jaunavas valdošā planēta ir Merkurs un par laimīgajiem skaitļiem Jaunavas zodiaka zīmes cilvēkiem tiek uzskatīti 5 un 6. Saskaņā ar astroloģiju 2023. gada horoskops vēsta, ka 2023. gadā kopējais skaitlis būs 7. Tādējādi jūs varat sagaidīt, ka šis gads Jaunavām būs mērens vai labs. Šogad jūs varētu saskarties ar dažiem izaicinājumiem, taču būs iespēja gūt no tā lielāku labumu. Šis gads galvenokārt brīdina par veselības problēmām, tāpēc jābūt uzmanīgiem ar veselību saistītos jautājumos. Bez tam, pirms investēt finanšu shēmās, jums jārīkojas ļoti uzmanīgi. Laiks no janvāra līdz aprīlim izskatās labvēlīgāks, un pēc tam novembra un decembra mēneši jums izrādīsies izdevīgāki. Jums ir jātic sev un neatkarīgi no tā, ko darāt, dariet to no visas sirds. Jums ir nepārtraukti jāpieliek pūles, lai saglabātu labu ģimenes dzīvi.

LAIMĪGĀS KRĀSAS: balta, zaļa un zila

Sākoties jaunajam gadam, varētu būt iespēja iegādāties mājokli vai savu sapņu auto. Pieaugs arī jūsu bagātība, un jūs pieliksiet daudz pūļu savā darba jomā. Mīlestības attiecības šajā laikā tiks pārbaudītas; ja paliksiet uzticīgs savam partnerim, jūsu saikne kļūs stiprāka; pretējā gadījumā pastāv risks, ka nāksies šķirties. Ar bērniem saistītas problēmas var jūs traucēt, taču jūsu finansiālais stāvoklis šobrīd uzlabosies.

Šis gads kopumā būs kā grūts darbs. Saturns liks jums ļoti smagi strādāt, taču šis smagais darbs jums palīdzēs un sniegs panākumus. Saturns arī varētu radīt jums pastāvīgas veselības problēmas, bet aprīlī jūsu laulības problēmas atrisināsies un pieaugs tuvība starp jums un jūsu dzīvesbiedru. Jūs abi centīsities savu māju padarīt par skaistu dzīvesvietu. Šajā periodā būs lieliskas iespējas biznesa izaugsmei, taču jums vajadzētu izvairīties no jebkādiem apgrieztiem plāniem, jo tie var kaitēt jūsu reputācijai un radīt finansiālus zaudējumus. Jūs uzvarēsiet savus pretiniekus pēc oktobra, un jūsu laulības un profesionālā dzīve plauks, pateicoties Jupiteram.

Saturns radīs būtiskas izmaiņas jūsu dzīvē. Jupitera dēļ janvārī jums var būt fiziskas problēmas, kas var radīt nepatikšanas jūsu dzīvē. Pastāv arī iespēja, ka izmaksas var pieaugt un var rasties dažas problēmas. Aprīlī Jupiters padarīs dažādas izvēles daudz grūtākas. Jupitera tranzīts šajā reģionā nesīs jums dažādas karjeras un personīgos panākumus. Papildus jūsu cieņas un goda pieaugumam būs iespējas attīstīties uzņēmējdarbībā. Turklāt atšķirtība starp jums un jūsu dzīvesbiedru samazināsies, un jūs varēsiet virzīties uz priekšu dzīvē, izdarot gudras izvēles. Jebkādas nesaskaņas vai konflikti, kas jums varētu būt bijuši ar guru vai tēvu figūrām, tāpat izzudīs, un arī jūsu veselības problēmas mazināsies. Maijā planētu stāvoklis var radīt zināmu spriedzi darba vietā un laulībā, bet pēc tam lietas pakāpeniski uzlabosies. Un visos dzīves aspektos jūs pieredzēsit gan labus, gan sliktus rezultātus. Šajā rakstā ir ietverta galvenā informācija par to, kad un kā var iegūt visus šos efektus.

Šis izrādīsies gads, kad jūs jutīsieties nedaudz dusmīgs savu izaicinājumu dēļ. Iespējams, ka ir bijušas fiziskas problēmas. Var saglabāties arī garīgais stress, taču, neskatoties uz visām šīm grūtībām, līdz gada vidum jūs sāksiet iet uz priekšu un redzēsiet būtiskas izmaiņas daudzās savas dzīves jomās. Jūs pārvarēsit savus šķēršļus. Jūs triumfēsit it visā, neatkarīgi no tā vai tas ir saistīts ar jūsu veselības problēmām, vai pret jums ierosinātu lietu. Jūsu ienākumi palielināsies, un tas būs acīmredzami. Jūs varat iegūt stabilu atbalstu un vairākus ienākumu avotus. Šogad būs arī iespējas starptautiskiem ceļojumiem. Gada sākumā amats var mainīties. 2023. gadā jums būs pieejams plašs iespēju klāsts, un planētu kustības radīs plašas rezultātu iespējas.

Janvāris būs plaukstošs finanšu mēnesis. Jums veiksies karjerā, neskatoties uz dažiem kāpumiem un kritumiem. Būs pazīmes, ka ienākumi pieaugs. Ir arī iespēja mainīt darbu. Ģimenes vide būs priecīga. Jūsu laime nāks no jūsu ģimenes darbībām. Gaisā būs daudz romantikas. Priecīgi brīži būs arī romantiskās attiecībās.

Februāris būs kāpumu un kritumu pilns. Veselība varētu pasliktināties. Uzmanības trūkums veselīgai uztura praksei var izraisīt veselības problēmas, kas var izraisīt komplikācijas. Cukura diabēts var kļūt par bažām, ja tas netiks kontrolēts. Dzīves dārdzība varētu pieaugt. Ir iespēja veikt starptautiskos ceļojumus.

Mīlestība laulības attiecībās pieaugs martā. Ir izredzes uz romantiku un kopīgu pievilcību. Uzņēmējdarbībā tiks gūta laba peļņa. Jūsu pašapziņa paaugstināsies. Veselība kļūs labāka. Izmaksas samazināsies un ienākumi sāks stabilizēties.

Aprīlis varētu būt ļoti dārgs. Tiks novērots, kā tērējat privāti, lai gūtu gandarījumu, bet līdz ar to tiks gūts arī ievērojams daudzums pozitīvu finansiālu ieguvumu. Jūs varat saņemt naudu no nezināmiem avotiem. Papildus būs iespēja saņemt jebkāda veida ar senčiem saistītu īpašumu. Var būt problēmas ar automašīnu.

Maijā veiksme pēkšņi sāks strādāt jums par labu. Ilgi iestrēgušie projekti beidzot sāks virzīties uz priekšu. Rezultātā jūs atgūsiet pārliecību. Būsiet pilnībā motivēts strādāt. Būs iespējas pārcelt darbu. Jūs varat ceļot uz dažām jaukām vietām. Jums būs iespēja redzēt savu ģimeni. Turklāt stipras būs romantiskas saites.

Jūnijs paies karjeras kāpumu un kritumu zīmē. Jūs varat nonākt neparedzētās situācijās, kuras nebijāt gaidījis, bet jūs tās pārvarēsiet. Ģimenē atmosfēra būs mierīga. Ģimenes laime un harmonija uzlabosies. Iespējams, mājā iegūsiet jaunu automašīnu.

Jūlijs jums būs ļoti veiksmīgs mēnesis. Šis mēnesis nesīs labus finansiālus ieguvumus. Pastāv iespēja, ka nauda nonāks jūsu rokās, lai kur jūs to liktu. Jūsu vēlmes tiks izpildītas arī šajā brīdī. Jūs varat rīkoties tā, kā vēlaties. Jūsu romantika būs patīkama, un jūs abi kļūsiet tuvāki.

Augusts var piedāvāt nelielu ienākumu samazinājumu. Jums būs jādara savs darbs rūpīgi un uzmanīgi. Ja jums ir darbs, noteikti pievērsiet tam visu uzmanību šajā periodā, jo pat neliels pārtraukums var radīt problēmas. Šis laiks varētu būt izaicinājums. Jūs varētu uztraukties par ģimenes locekļa veselības problēmām.

Septembrī būs iespēja ceļot. Jūs būsiet vairāk nodevies ģimenes pienākumu pildīšanai, kas arī būs ļoti svarīgi, jo jūsu ģimene būs atkarīga no jums. Turklāt var rasties būtiski mājsaimniecības izdevumi un ar darbu saistīts stress.

Oktobris atkal liks pasmaidīt. Jūsu ieņēmumi ievērojami palielināsies. Jūs progresēsit katru dienu. Vēlmes piepildīsies. Jūs atgūsiet savu pašapziņu. Būs spēcīgas romantiskas saites. Jums būs iespēja pavadīt laiku kopā. Jūs varat iegūt vērtīgas zināšanas par laulību. Veiksies akadēmiskajā jomā. Studenti plūks laurus, un precētie saņems labas ziņas par grūtniecību.

Jūsu finansiālais stāvoklis novembrī var krasi pasliktināties, ja nespēsiet kontrolēt savus izdevumus. Jūsu izdevumi pēkšņi var pieaugt. Jūs dzīvosiet pilnvērtīgi un bezmērķīgi tērēsiet naudu, dzenoties pēc pasaulīgām baudām. Šeit jums jāpievērš uzmanība saviem finanšu izdevumiem. Tas vienmēr ir jāpārvalda. Var būt arī iespējas starptautiskiem ceļojumiem. Veselība var pasliktināties.

Iespējams, ka decembris jums ir labvēlīgs mēnesis. Šajā periodā veselības stāvoklis uzlabosies. Darbs, kas ir apturēts, virzīsies ātrāk. Dzīve laulībā padarīs jūs laimīgāku. Tās attīstīsies par attiecībām, kuras iezīmē mīlestība, pievilcība un centība. Jūsu domas šajā brīdī būs priecīgas. Vēlaties iepriecināt visus apkārtējos, lai arī jūsu bizness izdotos.

MĪLESTĪBĀ: Lai arī jūsu mīlestība tiks pārbaudīta, jūsu attiecībās būs gan kāpumi, gan kritumi. Līdz maijam jūsu saikne šajā periodā kļūs romantiskāka un mīļāka. Venera atstās gan pozitīvu, gan negatīvu ietekmi uz jums, taču svarīgs aspekts ir tas, ka jums jāpaliek uzticīgam savam partnerim, pretējā gadījumā jūsu attiecības var beigties slikti. Jupiters var arī novest pie jūsu mīlas laulībām. Šogad varēsiet apprecēties. Mīlestības attiecības kļūs stiprākas janvārī un februārī, aprīlī, jūlijā un oktobrī, un decembrī. Jūs kļūsiet tuvāki viens otram. Jūsu attiecības būs piepildītas ar sajūsmu, un jūsu mīlestība pieaugs.

KARJERĀ: Šogad Svaru zīmē dzimušajiem vajadzēs veikt kādu meditāciju. Jums ir jāatzīst savas vājās vietas, lai tās nostiprinātu, un jāapsver iespēja apgūt jaunus talantus. Karjeras sākumā lietas var mainīties, un lietas var mainīties arī darbā. Ja jūs meklējat darbu, šis ir laiks, kad jūs to varat atrast, jūs varat to pazaudēt un pēc tam atrast kaut ko labāku. Ja strādājat valdībā, jūs šajā periodā var arī pārcelt uz piemērotu vietu, kur arī jūsu alga būs lielāka nekā iepriekš. Šīs izmaiņas notiks jūsu pašu labā. Oktobrī, novembrī un decembrī var būt kāpumi un kritumi. Jūs varēsiet izvairīties no šīm grūtībām, tikai veicot atbilstošas izvēles.

FINANSĒS: Svaru zīmē dzimušajiem būs veiksmīgs gads. Tas būs ļoti izdevīgi jūsu naudai. Šogad Saturnam būs nozīmīga loma tava finansiālā stāvokļa uzlabošanā; tomēr Jupiters pabeigs darbu aprīlī. Pateicoties šo planētu labvēlībai, jūsu finansiālais stāvoklis būs līdzsvarots, taču jums būs jāpieliek pūles, lai to saglabātu. Tomēr pastāv iespēja, ka jūsu tēriņi var negaidīti pieaugt, sākot no oktobra beigām. Svaru horoskops 2023. gadam atklāj, ka visu šo laiku jums būs jāpievērš liela uzmanība, pretējā gadījumā jūsu finansiālā situācija var pasliktināties un nāksies saskarties ar finansiālām grūtībām. Ja vēlaties uzņemties finansiālu risku, gada pēdējā puse būs izdevīga.

VESELĪBĀ: Gada sākums veselības ziņā būs nedaudz vājš. Kāda slimība var pasliktināties. Šajā periodā jums ir jābūt ļoti piesardzīgiem, lai izvairītos no nopietnas slimības, kas var izpausties kā hroniska slimība. Nekavējoties pārbaudiet savu veselību un ieplānojiet visas nepieciešamās pārbaudes, ja šajā laikā rodas problēma, lai to varētu laikus identificēt. 2023. gada Svaru horoskops paredz, ka aprīlī būs iespēja rast mierinājumu. Pēc tam, no maija līdz jūnijam, veselība var atkal pasliktināties, tāpēc jums jābūt uzmanīgiem. Sākot ar augustu, jūsu veselība sāks pakāpeniski uzlaboties. Jūs arī pievērsīsieties savai veselībai nopietnāk un centīsieties darīt visu, lai to uzlabotu. Šādas domāšanas rezultātā jūsu veselība uzlabosies, un hroniskas slimības ar laiku izzudīs. Tuvojoties novembrim, jūs sāksiet izjust lielu atvieglojumu un jūsu veselība uzlabosies.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Venera ir Svaru zodiaka valdniece, un tiek uzskatīts, ka skaitļi 5 un 8 ir labi tiem, kuri dzimuši zem šīs zīmes. Astroloģija prognozē, ka 2023. gada kopējais skaitlis būs septiņi. Rezultātā šis gads Svaru zīmē dzimušajiem nesīs jauktas laimes. Šogad būs jārisina veselības jautājumi un tikai tad, ja spēsiet tiem pievērst uzmanību, varēsiet veiksmīgi virzīties uz priekšu citās jomās. Jūsu finansiālais stāvoklis būs labvēlīgs un varēsiet nostiprināt finansiālo spēku. Šis gads vairos jūsu pārliecību un uzlabos jūsu personību, jo jūs nebaidīsities no izaicinājumiem un tiksiet ar tiem galā ar visu savu spēku. Jūs kļūsiet par perfektu indivīdu un gūsit panākumus dzīvē.

LAIMĪGĀS KRĀSAS: balta un oranža

Skorpiona 2023. gada horoskops liecina, gads būs veiksmīgs, un drosme pieaugs. Jūs riskēsiet biznesā un pacelsiet to augstākos līmeņos. Saturns ļaus jums ar saviem spēkiem sasniegt izcilus finansiālus panākumus. Jūs varēsiet iedibināt sev pozitīvu reputāciju kā studentam, un jūsu prāts būs tendēts uz izglītību. Jūs saņemsiet arī labas ziņas par savu bērnu progresu, kas liks jums justies pacilātam. Stiprināsies jūsu mīlestības attiecības, un jūs labi pavadīsiet laiku kopā ar savu mīļoto. Gada pirmā puse jums būs diezgan veiksmīga, jo jums būs brīnišķīgi gadījumi.

Aprīlī var rasties veselības problēmas, tostarp problēmas ar kuņģi, aptaukošanās, holesterīna līmeņa paaugstināšanās un jebkāda veida dziedzeru palielināšanās. Pēc 30. oktobra jums būs zināms problēmu atvieglojums, kad palielināsies jūsu izredzes doties uz ārzemēm.

Šis gads atstās paliekošu iespaidu uz Skorpiona zīmē dzimušo dzīvi, liecina astroloģija. Jūsu profesionālajā dzīvē šogad būs gan kāpumi, gan kritumi, kā arī nāksies saskarties ar dažām grūtībām. Ģimenes kāpumi un kritumi ietekmēs jūs visa gada garumā, taču jūsu ietekme īpaši pieaugs pirmajos mēnešos. Jūsu augošā spēka rezultātā jūsu dzīvē notiks daudzas lieliskas lietas.

Jaunais gads jums atnesīs kaut ko ievērojamu. Jums būs iespēja doties uz ārzemēm, kas ļaus jums realizēt jau sen pastāvošo vēlmi to darīt. Jūs pat varat strādāt ārzemēs, kas palīdzēs jums virzīties uz priekšu profesionālajā jomā. Varat arī izvēlēties pārcelties uz ārzemēm.. Šogad jūs bieži ceļosiet, un daži no ceļojumiem var būt uz reliģiskiem galamērķiem, taču jūsu dzīvē būs jauna vitalitātes un svaiguma sajūta, kā arī veiksme laimes un miera sasniegšanā, kā arī jaunas enerģijas pieplūdums.

Janvāris var būt grūts mēnesis laulībām. Daži no jūsu uzdevumiem var radīt izaicinājumus, taču būs arī iespējas doties tālākā ceļojumā. Vēl viena iespēja, ko nevar izslēgt, ir ceļošana uz ārzemēm. Ja esat students, jums labi veiksies izglītības jomā, jo jūsu uzmanība būs ļoti koncentrēta uz reliģiskām aktivitātēm.

Februārī jūsu dzīve var piedzīvot būtiskas pārvērtības. Iespējams, ka jūsu pašreizējā adrese mainīsies. Pat ja tas ir jūsu darba dēļ, jūs varat tikt pārcelts no jūsu dzīvesvietas. Iespējams, ka jūsu mājvieta mainīsies vai būs tuvu jūsu radiniekiem. Pastāv iespēja, ka jūsu garīgās spriedzes līmenis nedaudz palielināsies, tāpēc jums ir jārūpējas par savu labklājību.

Martā jums būs jāievēro piesardzība attiecībā uz jebkādām fiziskām problēmām. Ievērojiet īpašu piesardzību, jo tās laikā var notikt jebkāda veida transportlīdzekļa avārija, traumas, negadījums vai operācija. Esiet pacietīgs un rūpējieties par sevi šajā periodā, jo tas var radīt problēmas jūsu vīra un vīra attiecībās. Šis laika posms var būt nedaudz nestabils finansiāli.

Aprīlī jūsu dzīve piedzīvos būtiskas pārmaiņas. Mācībās var būt kādi traucējumi, taču ir iespēja doties garā starptautiskā ceļojumā. Vēl viena iespēja ir mainīt darba vietu. Jūsu veselība zināmā mērā uzlabosies, un iepriekšējās problēmas mazināsies, bet var rasties jaunas problēmas. Vēlams izvairīties no slinkuma, jo tas var radīt problēmas darbā.

Maijā būs daudz kāpumu un kritumu. Izdevīgi būs garāki braucieni. Jūs iepazīsiet dažus jaunus cilvēkus. Jums sāks veikties. Ar saviem pūliņiem jūs gūsiet lielus panākumus, taču šajā laikā var rasties konflikti ģimenē.

Jūnijā pastāv iespēja, ka jūsu veselība var pasliktināties. Jūs nekad nezināt, kad daži no jūsu vecajiem noslēpumiem atklāsies, šokējot citus apkārtējos. Darba vietā piedzīvosiet gan kāpumus, gan kritumus. Vēl viena iespēja ir straujas pārmaiņas. Iespējama arī tēva veselības pasliktināšanās.

Jūlijā kopumā jūs būsiet apmierināts. Būs iespējas karjeras izaugsmei. Jūsu likumīgās tiesības pieaugs. Pret jums izturēsies ar cieņu. Pamatojoties uz jūsu darbu šajā jomā, jums var būt tiesības uz pienācīgu paaugstinājumu un algas palielinājumu. Būs iespējas arī uzņēmumu izaugsmei. Darba dēļ jūs būsiet diezgan aizņemts un jums būs mazāk laika, ko pavadīt kopā ar ģimeni. Veselība kļūs labāka.

Augustā diezgan uzskatāmi turpināsies jūlijā uzsāktais kurss, tāpēc izbaudi, bet neaizmirsti, ka ir jāiegulda arī savas pūles.

Septembris izvērtīsies par labu progresu mēnesi, lai gan tad var rasties arī ģimenes problēmas. Jūsu uzmanība joprojām būs vērsta uz jūsu vecāku veselības pasliktināšanos, un, iespējams, jūs sāksiet justies nedaudz garīgi noraizējies. Šobrīd var atklāties dažādas problēmas. Ģimene būs galvenā prioritāte mājās. Birojā var būt darba spiediens.

Oktobrī būs liela iespējamība, ka nāksies ceļot starptautiski. Ja esat jau izmēģinājis, varat ceļot uz ārzemēm šajā laikā. Iespēja ceļot uz ārzemēm darba nolūkos ir pieejama arī tiem, kuri ir nodarbināti. Izdevumi noteikti pieaugs. Var būt neliels garīgās spriedzes pieaugums un miega traucējumi. Šajā laikā var rasties sāpes acīs vai acu asarošana. Jums arī jāuzrauga asinsspiediens.

No novembra jums būs liels ieguvums. Turklāt jums būs mazāk veselības problēmu un vairāk enerģijas. Imūnsistēma uzlabosies. Tomēr jūsu dabiskās dusmas var nedaudz pieaugt, kas var kaitēt jūsu attiecībām. Pastāv iespēja, ka laulības konflikts var saasināties. Bizness virzīsies uz priekšu, un izpalīdzīgi cilvēki saņems palīdzību. Jūs varat gūt panākumus neatkarīgi no tā vai ceļat māju, vai iegādājaties zemes gabalu.

Decembrī piepildīsies daudzas jūsu vēlmes. Līdz ar to ekonomika kļūs spēcīgāka. Turklāt šajā laikā pastāv ievērojama iespējamība, ka palielināsies bankas atlikums. Ģimenē var rasties konflikti, taču jūs spēsiet pielāgoties situācijai sev piemērotā veidā, kas novērsīs problēmas. Jums veiksies ar tiesu saistītās lietās un varēsiet no tām pelnīt.

MĪLESTĪBĀ: 2023. gads Skorpioniem romantiskajās attiecībās atnesīs kāpumus un kritumus. Mīlestība kļūs stiprāka un romantika jūsu attiecībās pieaugs jo īpaši februārī un martā. Kopā jūs dalīsities ar savām lietām. Papildus iespējams salaulāties, ja vēl neesat to izdarījuši. Līdz aprīlim situācija saglabāsies labvēlīga. Pēc tam problēmas varētu sākt pakāpeniski attīstīties. Vairāk konfliktu var novērot romantiskās attiecībās no maija līdz augustam. Turklāt var būt gadījumi, kad savienojums ir saspringts un konfliktējošs. Tomēr, kad jūs abi kļūsiet saderīgāki, jūs savās attiecībās jutīsieties diezgan viegli un varēsiet kopā darīt visu ko jūsu tuvības dēļ. Novembris un decembris būs neierobežotas mīlestības mēneši. Jūs pārstāsiet rūpēties par citiem un iegrimsiet mīlestības dziļumos.

KARJERĀ: Šogad būs sevi jāparāda. Ja strādāsiet, nāksies pielikt daudz pūļu, bet, ja darīsiet to disciplinēti, varēsiet gūt panākumus darbā un veidot stabilu karjeru. Aprīlis un augusts var izrādīties īpaši auglīgi mēneši. Šajā laikā jūs varat tikt paaugstināts amatā, taču jūnijs var būt problemātisks, un jūsu karjerā var būt pēkšņi kāpumi un kritumi. Visu oktobri var būt arī iespējas izbraukt no mājas darba darīšanās. Ar jūsu centību novembris un decembris nesīs jums panākumus.

FINANSĒS: Visu gadu būs īpaši smagi jāstrādā, lai personīgās finanses būtu līdzsvarā, jo visā visumā būs finansiālā nelīdzsvarotība. Ienākošā naudas summa būs, taču izdošanas nepārtraukti pieaugs. Sasniedzot novembri un decembri, jūs jutīsiet nelielu atvieglojumu. Rezultātā jums būs jāstrādā, lai jūsu finanses būtu līdzsvarā visa gada garumā, jo būs labi ienākumi, bet, ja nespēsiet līdzsvarot lietas, visa nauda tiks iztērēta.

VESELĪBĀ: Jūsu veselībai būs nepieciešama rūpīga uzmanība. Lai gan gada sākums būs labvēlīgs, un planētu izvietojums mazinās jūsu veselības problēmas, sākot no janvāra beigām palielināsies arī jūsu risks saskarties ar veselības problēmām. Šajā laikā arī jūsu konkurenti būs nedaudz spēcīgāki, kas radīs jums garīgu stresu. Aprīlī jūsu veselība var piedzīvot būtiskas izmaiņas, un jums var nākties risināt veselības problēmas. Neignorējiet nekādas fiziskas problēmas šajā laikā; tā vietā nekavējoties meklējiet medicīnisko palīdzību, lai izvairītos no turpmākām komplikācijām. Šajā laikā var rasties kuņģa vai resnās zarnas problēmas. Jums var rasties tādas problēmas kā acu slimības un ķermeņa sāpes, urīnceļu infekcijas, un citas saistītas problēmas var ietekmēt arī jūs. Bet pēc oktobra pastāv iespēja, ka jūsu veselība uzlabosies.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Marss valda Skorpionā un laimīgie skaitļi visiem, kuri dzimuši šajā zīmē, ir 2 un 9. Kopējais 2023. gada skaitlis saskaņā ar astroloģiju ir 7. Līdz ar to neskaitot veselību, 2023. gads būs ļoti labvēlīgs gads Skorpioniem. Tomēr veselības problēmas joprojām var rasties, tāpēc jums tās jāapzinās, un pēc vajadzības jāmeklē medicīniskā palīdzība. Šogad uzlabosies jūsu finansiālais stāvoklis, un tas arī palīdzēs virzīties uz priekšu jūsu darbā.

LAIMĪGĀS KRĀSAS: sarkana, brūna, oranža, balta

Šis gads var izrādīties auglīgs Strēlniekiem, un planētu stāvoklis uzlabos solās uzlabot drosmi un spēku. Jūs varēsiet ceļot uz ārzemēm un nelielākos attālumos, un jūsu pašu pūliņi nesīs milzīgus panākumus. Planētas no marta līdz aprīlim var radīt dažus šķēršļus darbā, un jums var rasties ar veselību saistītas problēmas.

Aprīlī romantiskajās attiecībās jābūt piesardzīgiem. Ja to nedarīsiet, jūsu mīlestības attiecības var slikti beigties, un jums būs problēmas vienam ar otru. Var būt arī fiziska problēma, kas var būt traucējoša. Turklāt, ja esat precējies, var rasties problēmas arī ar jūsu bērniem, kas ietekmēs viņu mijiedarbību ar jums. Jums ir jāapzinās viņu spējas, izglītība un veselība, jo viņi var pieņemt sliktus lēmumus, pamatojoties uz neuzticamu avotu ieteikumiem, kas var apdraudēt arī jūs. Oktobris būs finansiāli labvēlīgs, šajā laikā jūs gūsiet panākumus un virzīsieties uz fizisku veselību.

Šis gads Strēlniekiem nesīs daudz labvēlīgu jaunumu, un šogad jūs varat gūt īpašus sasniegumus kādās svarīgās dzīves jomās. 2023. gada Strēlnieka horoskops norāda, ka šogad pārsvarā būsi aizņemts ceļošanā. Papildus īsiem braucieniem jūs iegūsiet arī iespēju apmeklēt attālākus reģionus. Lielas būs arī iespējas doties uz ārzemēm. Attīstīsies jūsu garīgais spēks. Būs iespēja radīt bērnus, un būs iespēja uzlabot jūsu finansiālo stāvokli. Ja savu slinkumu spēsiet nolikt malā, tad iegūsiet daudz un varēsiet veiksmīgi kaut ko dzīvē sasniegt.

Janvāris laulības dzīvē var atnest dažus kāpumus un kritumus. Var būt daži šķēršļi jūsu darbā un radīsies problēmas jūsu domāšanas spējā. Savā ziņā asināsiet savu intelektu, bet būs arī apjukums. Jūs izvairīsieties pieņemt pareizo kā pareizo un nepareizo kā nepareizo, un tas var novest jūs nepatikšanās. Lai gan būs iespēja palielināt savus ienākumus.

Februāris palielinās jūsu drosmi un spēku. Savā darbā jums būs spēcīga reputācija. Jūs smagi strādāsiet, un šis smagais darbs jums atmaksāsies. Arī jūsu kolēģi pilnībā atbalstīs jūs, un ar šo atbalstu jūs gūsiet panākumus savā darba jomā. Būs daudz iespēju pavadīt laiku kopā ar draugiem.

Marts laulības dzīvē var izrādīties saspringts. Šajā laikā starp jums un jūsu dzīvesbiedru būs kāpumu un kritumu pilna situācija. Var būt strīdi savā starpā. Ja veicat uzņēmējdarbību partnerībā, arī tajā var būt daži kāpumi un kritumi. Tomēr ar brāļu un māsu atbalstu arī jūs gūsiet panākumus.

Aprīlis nesīs mērenus rezultātus. Galvenais neļauties slinkumam un nepadoties, ja kas ar pirmo piegājienu neizdodas tik labi, kā sākotnēji bija iecerēts.

Īpaši laika posmā no maija līdz augustam jūs varat pieņemt dažus nepareizus lēmumus, kas var radīt problēmas jūsu dzīvē. Problēmas būs arī mīlas attiecībās, un būs grūtības saprast vienam otru. Tāpēc arī jūsu attiecībās var rasties problēmas. Jums būs jāpievērš uzmanība savu bērnu kompānijai (draugiem un grupām), jo viņu sabiedrība var pasliktināties vai arī viņu veselība var svārstīties. Šajā periodā var ciest arī jūsu veselība un palielināsies vēdera dobuma slimības.

Septembris šajā jomā var nest labus panākumus. Strādāsiet smagi un arī slodze var pieaugt. Būs arī jūsu paaugstināšanas iespēja. Uzņēmējdarbībā būs gan kāpumi, gan kritumi, taču jums patiks paveikt savu darbu, esot nedaudz saspringtam. Sakarā ar to var būt kāda sazvērestība pret jums.

Oktobris nesīs finansiālu spēku. Jūsu personīgie centieni radīs jums monetāras peļņas situāciju. Jūsu fiziskais spēks palielināsies. Jūs saņemsiet sava vecākā brāļa atbalstu. Arī jūsu vecāki būs redzami jūsu atbalstam. Šis laiks būs labvēlīgs ģimenei, taču tas pastiprinās spriedzi mīlas attiecībās.

Novembris un decembris būs ļoti labi. Šajā laikā jūsu finansiālais stāvoklis uzlabosies. Jūsu centieni būs labi. Jūsu lēmumu pieņemšanas spējas palielināsies. Gūsiet labus rezultātus saistībā ar bērniem.

MĪLESTĪBĀ: Ja Strēlnieki nebūs uzmanīgi mīlas lietās, viņi var saskarties ar daudziem izaicinājumiem. Jūsu mīlestība var būt represīva, jo šajā periodā nevēlaties ne par vienu rūpēties, un, ja tā, tas palielinās spriedzi jūsu attiecībās. Var būt konflikta iespēja vienam ar otru. Aprīlī kāda ārēja iejaukšanās var saasināt attiecību problēmu, un šī spriedze turpināsies gandrīz līdz oktobrim.

KARJERĀ: Šogad Strēlniekiem savā karjerā būs jābūt nedaudz piesardzīgiem. Gada sākums būs labvēlīgs un būsiet stabils karjerā, bet, ja sāksiet pārāk daudz riskēt, var pat nākties domāt par darba maiņu. Lai gan darba maiņa jums būs veiksmīga aprīlī, var rasties neslavas celšanas situācija, tāpēc esiet piesardzīgs. Izvairieties no jebkāda veida darba maiņas no aprīļa līdz augustam. Laiks no oktobra līdz decembrim būs labvēlīgs, un būs vērojamas arī pārmaiņas darbā, kas nesīs panākumus un algas pieaugumu.

FINANSĒS: Šogad jācenšas atrisināt savas dzīves finansiālās problēmas. Lai gan nav īpaši jāuztraucas, jo būs iespēja tikt pie naudas vienā vai otrā veidā, un jūsu finansiālais līdzsvars tiks saglabāts, tomēr šogad īpaši būs jātērē laikā no februāra līdz aprīlim, augustā, septembrī un decembrī. Jums jābūt piesardzīgam. Jo šajā laikā lieki tēriņi var pastiprināt galvassāpes, un var tikt ietekmēts finansiālais līdzsvars.

VESELĪBĀ: Jums ir ieteicams īpaši rūpēties par savu veselību. Ja jums būs neuzmanīga attieksme pret savu veselību, var nākties maksāt lielu cenu par šādu neuzmanību, tāpēc saglabājiet savus ēšanas un dzeršanas paradumus. Aprīlī, dažas vēdera slimības var iegūt lielāku formu un jebkura ar kuņģi saistīta slimība var jūs apgrūtināt. Var apgrūtināt arī gremošanas sistēmas darbības traucējumi, dedzinoša sajūta kuņģī vai pat čūla, tāpēc īpaši rūpējieties par savu veselību no aprīļa līdz oktobrim. Ja jūs to nedarīsiet, jūs var ietekmēt lielākas veselības problēmas. Pēc tam apstākļi liecinās par veselības uzlabošanos, un jūs varēsiet gūt labumu veselībai, ieviešot pareizu ikdienas rutīnu un ievērojot pareizu uzturu.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Strēlnieka valdošā planēta ir Jupiters un laimīgie skaitļi ir 3 un 7. Saskaņā ar astroloģiju 2023. gada horoskops saka, ka 2023. gada cipars ir 7. Tādā veidā šis 2023. gads izrādīsies labs finansiālam progresam Strēlniekiem. Šogad jums būs iespēja pierādīt sevi, izejot no izaicinājumiem, un jums būs lielas izredzes gūt peļņu. Šogad jūs varat gūt lielus panākumus. Īpaša uzmanība būs jāpievērš savai izglītībai, bērniem un mīlas lietām, kā arī veselībai. Šis gads dos panākumus arī citās jomās. Tavā prātā pastiprināsies arī reliģiskās domas, un iegūsi arī iespējas doties uz ārzemēm.

LAIMĪGĀS KRĀSAS: oranža un tumši dzeltena

Šis var izrādīties gads, kas Mežāžiem nesīs vislabākos rezultātus. Gada sākums padarīs jūs drosmīgu un nesīs jums panākumus. Saturns svētīs jūs ar labu finansiālo stāvokli. Ģimene paplašināsies, iegūsit finansiālus ieguvumus, gūsiet peļņu no īpašuma pirkšanas un pārdošanas, kā arī veiksies ar zemes gabala iegādi vai mājas celtniecību. Lai gan šajā laikā var rasties problēmas ar otrās pusītes vecākiem, jūsu labā finansiālā situācija ļaus jums veikt daudzus darbus, kas vairos jūsu pārliecību. Šis laiks būs labs arī bērniem un taviem mācību sasniegumiem, ja esi students.

Rudenī var rasties vairāki konflikti, kas var novest pie dažām fiziskās veselības problēmām un mazināt jūsu pārliecību, taču citas planētu pozīcijas jūs turpinās apbērt ar panākumiem. Laika posmā no 3. novembra līdz 25. decembrim pastāv liela iespēja, ka jūs sagaida izcili panākumi karjerā.

Janvāris jūsu dzīvē nesīs lielas pārmaiņas. Planētu tranzīts un galvenokārt jūsu reprezentatīvās planētas Saturna tranzīts nesīs labas pārmaiņas dzīvē. Būs iespēja uzlabot veselību. Būs iespēja palielināt ienākumus un uzkrāt bagātību.

Februārī ilgi plānosiet doties kaut kur kopā ar draugiem. Jūs varat apsvērt iespēju iegādāties automašīnu. Bez tam jums būs daudz jautrības ar draugiem. Brāļi un māsas sapratīsies. Savā darba jomā arī ar kolēģu sadarbību labi veiksiet katru uzdevumu un pieaugs pārsvars darba jomā.

Martā ģimenes dzīvē būs laime. Būs daži mājsaimniecības izdevumi, kas gaidījuši jau diezgan ilgu laiku. Jūs pievērsīsiet uzmanību ģimenes locekļiem. Pieaugs tuvība ar māti. Šomēnes varat iegādāties jaunu transportlīdzekli vai investēt īpašumā, kas nav pirkts agrāk.

Aprīlis nesīs stresu. Situācija ģimenē nebūs laba. Mājā var būt konflikts. Arī jūsu mātes un tēva veselībā var būt kāpumi un kritumi. Ja neveltīsiet laiku vingrošanai, jūsu veselība var ciest, un jūs var ieskaut kāda nopietna slimība, piemēram, ar sirdi vai krūškurvja zonu saistīta problēma. Tomēr šajā laikā mīlestības attiecības uzlabosies.

Maijā būs iespēja saņemt paaugstinājumu amatā. Palielināsies izdevumi. Var būt iespēja doties uz ārzemēm. Sapnis doties studēt uz ārzemēm var piepildīties.

Mīlestības pieauguma iespēja laulības dzīvē būs jūnijā. Būsiet aizņemts ar iepirkšanos kopā ar savu dzīves partneri. Mājā ir iespēja uzlabot dažādas lietas. Biznesā būs progress. Biznesa partnerības var veidoties ar dažiem jauniem cilvēkiem.

Jūlijā būs gaidāms izdevumu kāpums. Šajā laikā var būt studiju samazināšanās. Pastiprināsies spriedze mīlas attiecībās. Var būt ieradums tērēt slepeni, lai gūtu prieku, kas vēlāk var novest pie goda zaudēšanas vai radīt veselības problēmas.

Augustā un septembrī jums jābūt piesardzīgiem. Šoreiz veselības problēmas var sagādāt lielākas bažas, un arī veselība kopumā var pasliktināties. Ja esat precējies, varat gūt labumu no labām attiecībām ar otras pusītes vecākiem. Var būt arī iespēja apmeklēt jebkuru viņu pasākumu.

Oktobris nesīs lielus panākumus. Veiksme jūs atbalstīs. Jūsu darbā radušās problēmas tiks novērstas. Būs iespēja saņemt pārcelšanu darbā. Būs iespēja gūt labus panākumus izglītībā. Sapnis doties uz ārzemēm piepildīsies. Būs iespēja iegūt jaunu māju vai transportlīdzekli.

Novembrī un decembrī būs vērojams labs progress. Šajā laikā jūs būsiet pazīstams ar savu smago darbu savā darba jomā. Jūs saņemsiet arī atzinību no vecākajiem kolēģiem. Ģimenes atmosfēra būs mierīga. Ģimenes dzīvē būs laime. Mājā notiks labvēlīgas lietas. Stiprināsies arī mīlestības attiecības. Romantika pieaugs. Pieaugs tuvība ar dzīvesbiedru. Būs iespēja gūt panākumus arī biznesā.

MĪLESTĪBĀ: Gada sākumā ir jāpievērš uzmanība mīlestības attiecībām, jo Marss var radīt sirdi plosošu situāciju. Šajā laikā, ja jūs nesapratīsiet savu mīļoto pareizi, jūs kļūsiet par viņa dusmu upuri, un jums būs jāsaskaras ar viņu neapmierinātību, kuras dēļ jūsu attiecības var arī izjukt, tāpēc esiet piesardzīgs. No februāra līdz maijam jūsu mīlestības attiecības būs stipras, jūsu tuvība pieaugs. Ar mīļoto jūs iegūsiet iespējas romantikai, varēsiet satuvināties un izrunāt kopīgos nākotnes plānus. Šogad no janvāra līdz augustam jābūt piesardzīgam, jo šajā laikā palielināsies stress un pastāvēs iespēja, ka attiecības izjuks. Var būt arī jūsu mīlestības laulības iespēja no jūnija līdz oktobrim, tas ir, jūs varat apprecēties ar to, kuru mīlat. Tie, kuri joprojām ir vientuļi, šogad var satikt savu dzīves partneri.

KARJERĀ: Šogad savā karjerā būs jābūt piesardzīgiem, jo planētu stāvoklis atņems visu jūsu koncentrēšanos no jūsu darba un jūs jutīsieties tā, ka neesat radīts šim darbam un nesaņemat atlīdzību atbilstoši smagajam darbam, tāpēc jums vajadzētu pamest pašreizējo darbu. Un, ja jūs to darīsiet, jūs nokļūsiet nepatikšanās, jo jums, iespējams, kādu laiku nāksies palikt bez darba, tāpēc esiet piesardzīgs un esiet modrs, un nepametiet darbu vispār, mēģiniet darīt visu iespējamo, lai padarītu darbu labāku. Maijā un pēc tam novembrī varat tikt pārcelts uz labāku vietu. Aprīlī var būt situācija, ka jūs zaudējat darbu, bet jūs iegūsiet citu darbu, turpiniet pieteikties, kā arī pieaugs jūsu spēja reaģēt kāpumu un kritumu laikā šādā situācijā.

FINANSĒS: Šogad Mežāžiem ir nedaudz jāpārvalda finansiālie izdevumi gada sākumā. Ja centīsies saglabāt finansiālo līdzsvaru, tev veiksies, pretējā gadījumā finansiālais līdzsvars tiks ietekmēts, un tā tas būs līdz pat oktobra beigām. Sakarā ar to jums būs jāsaskaras ar kāpumiem un kritumiem arī savā darbā, kas ietekmēs jūsu finansiālo stāvokli, un jūs varat iesaisties arī dzeršanas problēmās, bet pa vidu gūsiet arī izcilus panākumus, t.i., šis gads liecina par īpašu uzmanību, kas jāpievērš finansiālajai nelīdzsvarotībai.

VESELĪBĀ: Šogad nepieciešams pievērst uzmanību savai veselībai –  jebkura ar sirdi saistītai problēmai, pirmkārt, bet, izņemot to, jebkura cita problēma, kas saistīta ar krūtīm, piemēram, sasprindzinājums krūtīs, dedzinošas plaušu infekcijas utt., var apgrūtināt pašsajūtu visa gada garumā. Tikai pēdējos divos mēnešos ievērojami samazinās veselības problēmas. Nav tā, ka jūs slimosiet visu gadu, taču pastāv iespēja, ka radīsies visas šīs problēmas, par kurām runāts iepriekš. Lai no tā izvairītos, ievērojiet savu ētiku un domas atbilstoši situācijai, uzlabojiet savu uzturu un izveidojiet ieradumu no rīta pastaigāties vai braukt ar velosipēdu, jo tas palīdzēs jums saglabāt veselību.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Mežāža valdošā planēta ir Saturns, un laimīgie skaitļi 4 un 8. Saskaņā ar astroloģijas horoskopu 2023. gadam, laimīgais skaitlis ir 7. Tādējādi šis gads būs auglīgs Mežāžiem, bet jums vajadzētu izmantot dažus īpašus līdzekļus, lai atbrīvotos no problēmām, kas nāk jūsu dzīvē.  Būs situācijas ar finanšu kāpumiem un kritumiem. Taču šogad tiks pabeigti visi jūsu priekšā stāvošie darbi, kuru dēļ jūtaties atvieglots, kā arī jums jāpievērš uzmanība ģimenes lietām, jo apstākļi var pasliktināties.

LAIMĪGĀS KRĀSAS: violeta un melna

Šis gads nesīs jaunus progresus. Gada sākumā varēsiet izvairīties no problēmām un sekot līdzi saviem tēriņiem, janvāris nesīs visai pozitīvus rezultātus. Būs arī sakari ar ārējo tirdzniecību un labi ārzemju kontakti. Darbosies darba sfērā, ievērojot disciplīnu, tiks slēgti jauni biznesa līgumi, kā arī tiksieties ar jauniem cilvēkiem, kuri paplašinās klientu loku. Jūs veiksiet nozīmīgu soli un strādāsiet, lai saglabātu paškontroli, lai mazinātu stresu jūsu laulībā.

Aprīlī jūsu brāļi un māsas var piedzīvot fiziskas grūtības, un jūs varētu saskarties ar izaicinājumiem citās jomās, taču, pieaugot jūsu drosmei un spēkam, būs vairāk iespēju ceļot. Šie ceļojumi radīs mieru un relaksāciju, kā arī noņems jūsu garīgo stresu. No aprīļa līdz maijam uzlabosies saskaņa ģimenē, būs iespēja iegūt jaunu transportlīdzekli, samazināsies izdevumi un būs stabils finansiālais stāvoklis.

Janvāris jums varētu būt fiziski vājš. Izmaksu pieauguma rezultātā var rasties psiholoģisks stress. Attiecībā uz darbu jums būs liels spiediens un jūs pilnībā koncentrēsities uz finansiālās situācijas risināšanu. Ģimenē var paveikt labvēlīgus darbus.

Februārī būs iespēja izklaidēties ar draugiem vai arī jūsu romantiskās attiecības nostiprināsies. Jūsu mīlestība liks jums justies romantiskam un iepriecinās jūsu partneri. jūs varētu plānot ceļojumu ar viņiem. Ja esat precējies, šis būs brīnišķīgs laiks jūsu laulībā, un jūs un jūsu laulātais baudīsiet viens otra kompāniju. Pastāv iespēja, ka bizness attīstīsies labi.

Marts var radīt zināmu spriedzi romantiskās attiecībās, taču tas arī ievērojami palielinās jūsu ienākumus. Lai gan jūsu plāni būs veiksmīgi, jums var rasties veselības problēmas. Pastāvīgo izmaksu apjoms šajā laikā samazināsies. Bērni var radīt zināmas bažas, un studenti var saskarties ar akadēmiskām grūtībām.

Aprīlī būs neliels stress. Planētas var radīt stresu saistībā brāļiem un māsām un izraisīt veselības problēmas. Jūsu mēģinājumi palīdzēt paātrināsies, taču ja jūs uzņematies nepamatotu risku, tas nebūs labi. Var rasties problēmas darba vietā un veselības pasliktināšanās.

Jūs uzvarēsiet savus pretiniekus maijā. Jebkura lieta, kas tagad tiek izskatīta tiesā vai par ko ir viedokļu sadursmes, visticamāk, novedīs pie jūsu triumfa. Jūs gūsiet panākumus arī darbā, taču jums būs jāpievērš liela uzmanība dažiem konkurentiem. Šajā laika periodā jums ir jāatturas no jebkāda veida parādiem.

Jūnijā centieties atturēties no ārpuslaulības attiecībām, jo tās var padarīt jūsu laulību par neeksistējošu. Planētu novietojums var radīt jums problēmas un neparedzētu rēķinu pieaugumu. Jūs riskējat zaudēt darbu, ja neadekvāti rīkosities ar savu kolēģi sievieti, tāpēc labāk šo mēnesi atstāt ar īpašu piesardzību.

Jūlijā jūsu laulībā gaisotne kļūs saspringtāka. Jūs varat justies nedaudz aizkaitināts pēc tam, kad novērojat sava laulātā uzvedības izmaiņas un otras puses visai naidīgo raksturu. Šajā laikā starp jums un jūsu biznesa partneri var rasties arī biznesa problēmas un situācija, kad lietas kļūs nekontrolējamas. Šajā mēnesī esiet piesardzīgs un pacietīgs pret sevi.

Personiskās attiecības kļūs intensīvākas visu augusta mēnesi. Turklāt pieaugs tuvība ar dzīvesbiedru, un izzudīs vecā spriedze. Sapratīsiet, ka jūsu savienībā aizvien ir iespējama romantika. Risinot pastāvīgās problēmas biznesā, jūs lielā mērā gūsiet panākumus.

Septembris var izrādīties mēnesis, kad kāds īpašs cilvēks jūsu dzīvē nolems pieklauvēt pie jūsu durvīm. Ja jūs joprojām esat viens, pastāv iespēja, ka jūs atradīsit mīlestību. Šajā laikā, iespējams, radīsies finansiālas grūtības un naudas zaudēšanas iespēja.

Oktobrī būs emisiju samazināšanās. Var būt iespējas garākiem braucieniem. Dažos no šiem braucieniem kopā ar biznesa un reliģiskiem ceļojumiem tiks veiktas interesantas darbības, gūta pieredze. Uzņēmējdarbībā var gūt ievērojamas peļņas summas. Papildus tiks izveidoti daži jauni kontakti. Skolēnu izglītības rezultāti būs labvēlīgi. Jūs iegūsiet vairāk cieņas un novērtējuma. Tēvam varētu būt medicīniskas problēmas.

Novembrī laulības dzīve būs veiksmīga, un attiecībās mazāk atkārtosies konflikti. Jums būs viegli skaidri domāt. Jūs pārvarēsiet savu tieksmi uzņemties lielas iespējas. Ģimenes dzīve būs diezgan mierīga. Aktīvi iesaistīsies reliģiskās aktivitātēs. Tiks uzlabota arī brāļu un māsu veselība.

Decembrī jums būs iespēja plānot savas attiecības. Būsiet labā finansiālā stāvoklī un varēsiet iegūt finansējumu, izmantojot vairākus kanālus. Pēc dažām grūtībām šajā periodā arī mīlestības attiecības sniegs pozitīvus rezultātus, un tu satuvināsies ar savu mīļoto. Būs iespējas kopīgi veikt lielus attālumus. Jūsu labklājība pieaugs, jūsu ģimenes dzīve būs priecīga un veselības problēmas izzudīs.

MĪLESTĪBĀ: Šogad Ūdensvīri piedzīvos saderību savās romantiskajās partnerattiecībās gada sākumā. Laime tiks piedzīvota janvārī un februārī, bet attiecības kļūs saspringtākas martā. Iespējams, ka šajā laikā jūs abi strīdēsities, un, ja nevarēsiet draudzīgi atrisināt domstarpības, tas var sabojāt jūsu attiecības. Periods pēc tam tomēr būs jauks, un pamazām jūsu attiecības būs mīlestības piepildītas, kā jūs cerējāt. Īpaši aprīlī un maijā situācija uzlabosies. Maijā jūs jutīsieties neticami romantiski un kļūsiet tuvāki viens otram. Intīmas attiecības varētu kļūt labākas. Jūs varat arī ierosināt laulību laikā no jūlija līdz augustam, un otra puse tam var piekrist. Pēc tam jums būs vairāk iespēju dalīties ar jaukiem mirkļiem novembrī un decembrī.

KARJERĀ: Šogad karjerā būs jābūt īpaši piesardzīgiem, jo radīsies daži apstākļi, kurus iepriekš nevarējāt paredzēt. Jūsu kolēģi varētu sniegt maldinošu informāciju par jums, piemēram, par traucēšanu darbā, un pret jums var tikt plānotas sazvērestības. Tādēļ jūs darbā varat saskarties ar patiešām grūtām situācijām. Gada sākums būs labs, tu paliksi uzticīgs savam darbam, un pretinieki to neturēs pret tevi. Varat mēģināt mainīt darbu no marta līdz aprīlim, un, ja esat mēģinājis iepriekš, varat to izdarīt vēlreiz. No maija līdz augustam jūsu pretinieki būs spēcīgi, un jūs pieredzēsiet izaicinājumu pilnu periodu savā darbā. Tomēr lietas sāks pakāpeniski mainīties, sākot ar septembri, un jūsu karjera uzplauks novembrī un decembrī.

FINANSĒS: Ūdensvīra finanšu horoskops 2023. gadam paredz, ka Ūdensvīri šogad piedzīvos finanšu kāpumus un kritumus, taču tikai gada sākumā. Janvārī būs acīmredzamas norādes uz tēriņu pieaugumu, taču, pateicoties Jupiteram, jūsu finansiālais stāvoklis būs labvēlīgs, un jūs varēsiet kontrolēt savas finanses. Apstākļi uzlabosies, un jūs varēsiet labi pārvaldīt savus līdzekļus. Šogad būs fantastiska iespēja investēt dažādos uzkrājumu plānos un, ja vēlēsieties pelnīt naudu biržā, tad arī šajā jomā varēsiet sagaidīt lielus panākumus. Var gadīties, ka jūnija un jūlija mēneši jums būs diezgan izdevīgi.

VESELĪBĀ: Jūsu ar veselību saistītās problēmas ir jāuztver nopietni. Šī gada sākumā tiks veikti daži ieguldījumi veselībā. Problēmas var izraisīt acu problēmas, acu slimības, asarošana, sastiepta vai lauzta kāja, vai reimatoīdais artrīts. Taču ir iespēja, ka jūsu veselība uzlabosies, ja pietiekami rūpīgi to uzraudzīsiet. Sākot ar aprīli, ir iespēja, ka jūs varat gūt pleca traumas. Turklāt šajā laikā var rasties arī tādas problēmas kā iekaisis kakls, mandeļu iekaisums utt. Esi piesardzīgs, un veselība būs pateicīga. Lai pārvarētu šīs problēmas un gūtu labu veselību atlikušajos gada mēnešos, jums būs jāsaglabā pienācīga rutīna un veselīgi ēšanas paradumi.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Ūdensvīra valdošā planēta ir Urāns, bet skaitļi 6 un 8 tiek uzskatīti par laimīgiem tiem, kuri dzimuši Ūdensvīra zīmē. 2023. gada horoskops paredz, ka gada kopsumma būs 7, liecina astroloģija. Tādējādi 2023. gads var izrādīties visai labvēlīgs Ūdensvīriem. Šogad jūs saskarsieties ar grūtībām, mācoties izprast situāciju un tai pielāgoties. Ja šo uzdevumu veiksiet veiksmīgi, nākamais gads būs plaukstošs finansiālajā un sociālajā jomā. Šogad veiksme prasīs zināmu piepūli no jūsu puses, taču tas viss būs jūsu spēkos.

LAIMĪGĀS KRĀSAS: violeta un gaiši zila

Gada sākums būs ļoti labvēlīgs, tomēr 2023. gads varētu izrādīties vienāds ar kāpumiem un kritumiem. Tas dos jums spēju pieņemt lēmumus, un jūs izmantosiet savas zināšanas, lai atrisinātu daudzas nozīmīgas problēmas. Neatkarīgi no tā, vai tā ir jūsu karjera, personīgā dzīve, jebkas, kas saistīts ar jūsu bērniem, vai likteņa roka, jūs gūsiet panākumus visos šajos centienos, pateicoties Jupiteram. Šajā laikā būs iespējamas pēdu traumas, pēdu sāpes, acu sāpes, acu asarošana un pārmērīgs miega bads, kas var radīt neparedzētas izmaksas un fiziskas problēmas. Būs ļoti svarīgi ievērot piesardzību.

No maija līdz augustam planētu stāvoklis var izraisīt ar veselību saistītu problēmu pieaugumu, zināmu spriedzi jūsu ģimenē un ievērojamu ģimenes strīdu pieaugumu. Ja darbojaties ģimenes biznesā, tam ir jāpievēršas gudri, jo citādi šajā laikā var rasties arī grūtības. Tomēr oktobrī būs ekonomisks progress, ģimenes problēmu beigas, atvieglojuma sajūta un veselības problēmu samazināšanās.

Janvāris nesīs labus rezultātus, Marss dos jums drosmi un spēku, bet Saturns dos jums labus ienākumus. Pateicoties tam, jūsu ienākumi būs labi, bet janvāra otrā puse var būt pilna ar izdevumiem, jums būs jāpievērš uzmanība arī savai veselībai.

Februārī būs iespēja tikt pie naudas caur ārzemju avotiem, spēcīga biznesa paplašināšanās iespēja, mazāk stresa laulības dzīvē un tuvības sajūta ar dzīves partneri, februāra otrajā pusē būs iespēja uz romantiku gan laulības dzīvē, gan mīlestībā, dzīvojot ārzemēs. Būs iespēja ceļot.

Marts ģimenes dzīvē var ienest spriedzi. Sākot no 13. marta, Marss var ietekmēt jūsu mātes veselību. Šajā laikā ir jācenšas savaldīt dusmas.

Aprīlis radīs kāpumus un kritumus. Tuvība ar mīļoto palielināsies, un mīlestība uzplauks. Mazi attālumi un šis iespējas ceļot nāks par labu, attiecībās pieaugs mīlestība, bet var arī rasties ar veselību saistītas problēmas.

Maijā būsi nedaudz noraizējies par saviem bērniem, jo būs traucējumi mācībās un var ciest arī viņu veselība. šis laiks būs labs ienākumu ziņā.

Jūnijā pieaugs izdevumi, būs labi ienākumi, studenti saskarsies ar problēmām mācībās un nedaudz mazināsies nemitīgais stress ģimenes dzīvē, taču ģimenē var rasties strīdi. Šajā laikā mēģiniet ēst labu pārtiku. Pretējā gadījumā jūs varat “noķert” kādu slimību, kas saistīta ar muti, zobiem vai kuņģi.

Jūlijā jūs uzvarēsiet savus ienaidniekus, ja pret jums tiks izskatīta lieta jebkurā tiesā vai citādi šķirts kāds strīds, tad tā lēmums var nākt jums par labu, šis laiks nesīs labvēlīgus rezultātus jūsu darbā, tagad jūs tiksiet novērtēts par smago darbu, ko darāt. Šajā laikā var būt arī lielas izredzes gūt peļņu, un izredzes doties uz ārzemēm var palielināties.

Augusts būs kāpumu un kritumu pilns, mēneša sākumā biznesā būs izaugsme, bet mēneša beigās var rasties problēmas. Jūs daudz ceļosiet sava biznesa labā, un būs daudz produktīvu ceļojumu. Jūsu laulības dzīvē radīsies stress, starp jums un jūsu dzīvesbiedru var rasties pārpratumi, un visu atstāt likteņa varā nav labi, tāpēc koncentrējieties uz smagu darbu arī šajā jomā.

Septembris var palīdzēt izveidot kādas jaunas alianses biznesā, šajā laikā laulības dzīvē turpināsies spriedzes kāpumi un kritumi. Jums ir jārūpējas par savu veselību un ienākumu svārstību dēļ jūs nevarēsit pieņemt lielus lēmumus. Mīlestības attiecībās šis mēnesis dos iespēju ieskatīties sevī un pieņemt savas kļūdas, lai spētu nosargāt attiecības.

Oktobris tiks pavadīts piesardzīgi, tāpēc mēģiniet izvairīties no jebkāda veida traumām vai negadījumiem un brauciet ar transportlīdzekli uzmanīgi. Iespējami negaidīti ienākumi. Tiks nodrošinātas arī izredzes gūt sasniegumus, iespējams, šajā laikā kāds jūsu darbs var pēkšņi šķietami iestrēgt, bet jūs varat arī iegūt naudu tā rezultātā.

Novembrī jūsu tieksme uzkrāt bagātību palielināsies. Decembris sniegs jums vairāk nekā gaidīts, jūs varēsiet iegūt lielu paaugstinājumu savā darba jomā, bez tam jūs arī varēsiet redzēt labus panākumus biznesā, jums būs kontakti ar personām, no kurām jūs varētu gūt daudz labumu.

MĪLESTĪBĀ: Zivis sajutīs saderību savās mīlas attiecībās gada sākumā, pateicoties Saturna un Veneras apvienotajai iedarbībai. Ja vēl neesat precējies, šis varētu būt īstais gads, kad to izdarīt, jo, ja vien pieliksi kaut nelielas pūles. Lai gan tiek prognozēta arī spriedze tavās mīlas attiecībās, tomēr, ja pietiekami vēlēsies, tu vari visu vērst par labu. No 10. maija līdz 1. jūlijam ir jābūt ļoti uzmanīgiem, jo Marss var radīt jūsu mīlas attiecību sabrukuma situāciju nevajadzīgas vilšanās dēļ. Ja nepievērsīsi tam uzmanību, vis kaut kas var notikt, un jūsu attiecības var izjukt. No septembra līdz novembrim tā būs saspringta situācija. Ja šajā laikā varēsiet tikt galā ar savām attiecībām, decembris padarīs jūsu attiecības jaunā un nobriedušākā līmenī.

KARJERĀ: Šogad Zivis gūs labus rezultātus savā karjerā. Gada sākums būs labvēlīgs, iegūsiet atzinību savā darba jomā un saņemsiet atzinību par savu darbu. Janvāris būs īpaši labvēlīgs. Jupiters uzlabos arī jūsu lēmumu pieņemšanas spējas. Šis laiks būs labvēlīgs darbam. No maija līdz jūlijam var rasties darba zaudēšanas vai darba maiņas situācija, tāpēc jums jābūt uzmanīgiem. No septembra līdz decembrim var notikt darba pārcelšana, un, ja vēlaties iegūt jaunu darbu, šajā laikā varat iegūt labu darbu, kas arī sniegs jums slavu un cieņu. Tāpat būs iespēja ar pārliecību par darbu doties uz ārzemēm.

FINANSĒS: Šogad Zivīm nāksies saskarties ar finansiāliem kāpumiem un kritumiem, gada sākums būs ļoti labvēlīgs jums un jūsu finansiālais līdzsvars būs iespējams, to būs iespējams saglabāt, noturēt un uzlabot. Tiesa, jāapzinās, ka izdevumi vienmēr būs, taču nevajadzētu ar naudu lieki un pārlieku šķērdēties arī brīžos, kad situācija ir labāka. No aprīļa beigām līdz augustam šajā laikā jums var rasties problēmas, jums ir jāiestata pareizi un piemēroti finanšu līdzekļi. Ja spēsiet pielāgoties, tad apstākļi pēc tam būs labvēlīgi, kā paredzēts.

VESELĪBĀ: Vajadzētu pievērst lielāku uzmanību problēmām, kas saistītas ar jūsu veselību. Gada sākums būs labvēlīgs, taču vajadzētu vairāk domāt par veselīgāku patērēto ēdienu un dzērienu. Ja to nedarīsiet, tas nenāks par labu jūsu veselībai, tāpēc jums būs jāpievērš uzmanība savai veselībai kā disciplinētam cilvēkam, un jums tas ir jāievēro, veicot arī pareizu ikdienas rutīnu, pretējā gadījumā jūs varat nokļūt kādas nopietnas slimības varā. Var gadīties acu sāpes un acu slimības, kā arī zobu sāpes, čūlas mutē. Vai arī šajā laikā jums būs problēmas ar mandelēm. Īpaši uzraugiet savu uzturu, pretējā gadījumā pēc oktobra jūs pārņems veselības problēmas, jūs jutīsiet zināmu atvieglojumu, bet visu šo gadu jums būs jārūpējas par veselību, pretējā gadījumā jūs jebkurā laikā varat saslimt. Saturns var izraisīt sāpes kājās, traumas, sastiepumus utt. Tāpat problēmas ar acīm var pasliktināties, ja kaut ko nedarīsiet lietas labā, var traucēt arī sāpes plecos vai locītavās.

LAIMĪGIE SKAITĻI: Zivju valdošā planēta ir Saturns, un Zivju zīmju laimīgie skaitļi ir 3 un 7. Saskaņā ar astroloģiju 2023. gada horoskops vēsta, ka arī 2023. gada skaitlis ir 7. Tādā veidā šis 2023. gads Zivju zīmē var izrādīties īpaši auglīgs. Šogad būs jāpierāda savs talants. Ar savām pūlēm jūs šogad varat sasniegt daudz. Izaicinājumi noteikti nāks, bet, ja apzināsieties savu mērķi, nebaidoties no šiem izaicinājumiem, tad šogad varēsiet daudz sasniegt gan sasniegumu, gan reliģiskā un garīgā veidā. Līdz ar to jūs kļūsiet arī fiziski un finansiāli pārtikuši.

LAIMĪGĀS KRĀSAS: oranža un dzeltena

Sabiedrība

Ļoti svarīga ziņa ikvienam, kurš ikdienā pārvietojas ar vilcienu

  No 11. jūnija stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks, kurā gaidāmas būtiskas vilcienu kustības izmaiņas...

Jūras krastā pie Ventspils šonakt notikusi traģiska avārija

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 110 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 14 personas un viena gājusi...

Diemžēl svētdien saņemta ļoti skumja vēsts

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 103 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 14 personas un viena gājusi...

Zināmi raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma” 15 finālisti un pasākuma norises vieta

  Ir noskaidrotas piecpadsmit dziesmas, kas sacentīsies par titulu – Gada Sirdsdziesma – raidījuma “Latvijas Sirdsdziesma”...
policija

Nepilngadīgai ventspilniecei nolaupīta telefona meklējumos atklāj īstas šausmas

  Pagājušā gada aprīlī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kādai nepilngadīgai jaunietei, ventspilniecei...

Vidzemniece 50. kāzu jubilejā vīram sarūpē neaizmirstamu dāvanu

1. jūnijā, pie savas saimnieces – Anitas Ārstnieces no Tūjas – nonāca TV šova SuperBingo Lielā laimes rata spēlē...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. jūnijs

  Šī solās būt labvēlīga diena. No rīta atklāsi, ka cilvēki cenšas novirzīt tavus mēģinājumus uzsākt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. jūnijs

  Planētu stāvoklis ir nelabvēlīgs izbraucieniem, īpaši dienas pirmajā pusē. Arī komunikācija šodien nebūs visveiksmīgākā. Tā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. jūnijs

  Auns Agrs rīts ir labākais laiks uzdevumiem, kas prasa daudz uzmanības un precizitātes. Tie var būt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. jūnijs

  Šodien tu jutīsies enerģijas pārpilns un gatavs darbam. Tomēr mēģini virzīt savu enerģiju radošajā virzienā...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 5.-11. jūnijs

  Nāc, aplūko, kāda šī nedēļa solās būt tieši tev. Ko sola zvaigznes un planētas, bet...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. jūnijs

Pirmā dienas puse sniegs tev laimes un optimisma sajūtu. Veiksme pavadīs jebkurā rīcībā. Šodien tev...

Mājai un Dārzam

Brīdina par apstākļiem trešdien un ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra speciālisti pagarinājuši brīdinājumus par augstu ugunsbīstamību mežos. Tagad tie...

Sinoptiķim Bricim diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku šonedēļ un vasaras turpinājumā

  Latvijas Televīzijas laika ziņu redaktors Toms Bricis pirmdienas rītā raidījumā "Rīta panorāma" pastāstījis par šonedēļ...

Laiks pilnībā mainīsies – jaunākās sinoptiķu prognozes 7 dienām!

Jūnijs iesākās ar vēsu un mitru laiku. Dažviet tika uzstādīti jauni aukstuma rekordi, bet Stendes...