Tava horoskopa zīme tevi var iedvesmot un ietekmēt ne tikai sīkākās dzīves detaļas. Uzzinot par to vairāk, tu vari arī rūpīgāk iepazīt sevi. Lūk, te apkopoti katrai zodiaka zīmei piemērotākie labākie draugi. Vai tev jau ir šāda draudzība?

 

Sarakstā tu varēsi izlasīt to, ka, piemēram, Aunam labākais draugs ir Svari, bet Svariem Auns nav ierindots kā labākais draugs. Tu, iespējams, jautāsi: “Kāpēc?” Tāpēc, ka te esam pielāgojuši to, ka katram cilvēkam ir viens īstais labākais draugs un nereti var būt, piemēram, tā, ka četru draudzeņu kompānijā tikai viena no viņām ir tev vistuvākā, savukārt viņai vistuvākā ir kāda cita no jums. Par abpusējām draudzībām parunāsim un katras horoskopa zīmes draudzības aprakstu ar visām zodiaka zīmēm piedāvāsim citā rakstā.

 

 

Būdams Auns, tu noteikti ļoti labi zini, ka neietilpsti konkrētos rāmjos. Tava dabīgā spēja, pat vajadzība domāt daudzpusīgi ir apbrīnojama. Tu esi pilns ar radošumu, spontanitāti un emocijām, kā arī pazīstams ar savām ambīcijām. Tomēr reizēm šī īpašība kļūst par nepacietību, kas nozīmē, ka tu pārāk asi un ātri vari reaģēt uz dažādām lietām.

Labākais draugs: Svari

Tā kā Auns ir tik daudzpusīgs viņam ir svarīgi, lai līdzās ir cilvēks, kurš spēj to saprast, atbalstīt un tajā pašā laikā uzmanīt. Ikreiz, kad tu savu impulsu vadīts vari sākt pārāk strauji reaģēt un/vai rīkoties tā, kā, iespējams, nevajadzētu, labākais draugs Svari būs tas, kurš palīdzēs tev atgriezties atpakaļ uz zemes, atpakaļ realitātē.

 

 

 

 

Vērši ir plaši pazīstami ar savu spītību un ietiepību. Un, lai gan tavs domāšanas veids var radīt problēmas attiecībās ar dažādiem cilvēkiem, tomēr darbā pārsvarā esi tā saucamais “hardworker”, kurš vienmēr tiecas uz rezultātu un smagi strādā, lai sasniegtu savus mērķus. Uz mērķi vērstie Vērši izceļas ar savu izturību un gribasspēku.

Labākais draugs: Zivis

Viena no miermīlīgākajām un emocionāli noturīgākajām horoskopa zīmēm – Zivis pazīstamas kā lojāli un nesavtīgi draugi. Savas rāmās attieksmes dēļ Zivis, visticamāk, nekad neuzspiedīs savu viedokli un necentīsies mainīt Vērša stipros un reizēm pat neracionālos viedokļus.

 

 

 

 

Dvīņi ir radoši un līdzjūtīgi cilvēki, kuri pārsvarā cenšas neizrādīt savas jūtas un reakcijas. Lai gan Dvīņi ir izteikti garastāvokļa cilvēki – kas ir visai loģiski un saistīts ar viņu “divkāršo” personību – viņi parasti ir elastīgi cilvēki un spēj atstāt dažādas lietas aiz muguras.

Labākais draugs: Ūdensvīrs

Tā kā abas šīs zīmes visā visumā ir ļoti vienkāršas, tās abas var lieliski izbaudīt vienkāršo kopā. Kad Dvīnis atkal “iekritīs” kādā no sava garastāvokļa radītajām svārstībām, Ūdensvīram nebūs problēmu atkāpties, dodot viņam brīvu vietu un laiku.

 

 

 

 

Vēzim ļoti patīk savās mājās un nereti viņš tiek uzskatīts par tādu, kas nepavisam nealkst piedzīvojumu. Vēzis nealkst atrasties uzmanības centrā un parasti ir ļoti apmierināts ar mazajām dzīves lietām, piemēram, izbaudot saticību ģimenē un dažu draugu kompāniju. Ja Vēzim nākas ilgāku laiku dzīvot bez mazajām lietām, kas viņu iedvesmo, viņš var kļūt kašķīgs, taču tas parasti nav nekas vērsts uz kādu personīgi, tā vienkārši ir rakstura iezīme.

Labākais draugs: Strēlnieks

Tā kā Vēži parasti ir vairāk intraverti pēc būtības, viņi spēs izbaudīt Strēlnieka sabiedrību, jo viņiem ir patīkama introspektīvā domāšana. Lai gan Strēlnieks nav intraverts, tomēr viņa spēja gan līdzsvarot, gan dažādot Vēža pieredzi, ir apbrīnojama. Strēlnieks ir orientēts uz filozofiju, kas noteikti spēs iedvesmot katra patiesa Vēža prātu.

 

 

 

 

Lauva ir viena no dominējošākajām zodiaka zīmēm. Tieši tāpat kā lauva – dzīvnieks, kurš ir šīs horoskopa zīmes simbols, arī horoskopa zīme Lauva ir virzīta uz spēka un cieņas iegūšanu, kā arī parasti tieši Lauva izceļas savu draugu vidū. Lauvas ir enerģiskas un nopietni, stingri domājošas, taču izsakot savus viedokļus, viņi parasti ir ļoti harizmātiski un atjautīgi.

Labākais draugs: Mežāzis

Kaut arī Lauvas var būt ļoti egocentriskas un virzītas uz to, ka vienmēr vēlas būt uzmanības centrā, Mežāži ir ļoti pašaizliedzīgi draugi, kuri palīdzēs līdzsvarot Lauvas spožo, pompozo dabu.

 

 

 

 

Jaunavas izceļas ar savu dabīgo šarmu un harismu, kā arī ir veikli runātāji. Pārsvarā Jaunavas ir arī īstas taisnības cīnītājas, vienmēr iestājoties pret tiem, kuri ir netaisni, jo īpaši iebilstot pret ļaunprātīgu izturēšanos.

Labākais draugs: Auns

Tā kā Jaunavas nereti vēlas iesaistīties dažādās sarunās par visdažādākajām situācijām, Auns spēs lieliski papildināt Jaunavu. Turklāt Jaunava patiesi izbaudīs draudzību ar vienu no visradošākajām zodiaka zīmēm, spējot no tās pat iedvesmoties.

 

 

 

 

Svariem svarīgs ir līdzsvars, un tieši tas vislabāk raksturo šo zodiaka zīmi. Svari ir pazīstami arī ar savu izsmalcināto gaumi un spēju novērtēt skaistas lietas.

Labākais draugs: Lauva

Līdzās Svaru tieksmei pēc līdzsvara un skaistuma, tas ir tikai dabiski, ka viņam piemērotākais un labākais draugs varētu būt Lauva – zīme, kas atspoguļos spēku, cēlumu un karaliskumu.

 

 

 

 

Skorpions ir viena no noslēpumainākajām zodiaka zīmēm. Lai gan parasti ļoti drosmīgs savā stilā, Skorpions nereti nevēlas to izrādīt plašākai pasaulei. Tā vietā viņš izdzīvo otru – savu slepeno dzīvi. Taču uzmanies, neaizmirsti Skorpionu – viņa kodiens ir indīgs.

Labākais draugs: Ūdensvīrs

Skorpioniem ne visai patīk vienmēr pasniegt savu palīdzīgo roku. Kamēr viņi ir drosmīgi un kaut ko vēlas, viņi labprāt palīdz, uzklausa, taču vēlāk, kad pašiem vairs tas nav vajadzīgs, viņi konkrēto pamesto situāciju/darbību var vispār izslēgt no savas dzīves, pat izliekoties, ka tāda nav bijusi. Tieši tāpēc viņam piemērotākais labākais draugs ir Ūdensvīrs, kurš pazīstams ar savu rezervēto un neuzkrītošo uzvedību.

 

 

 

 

Strēlnieks ir pazīstams ar savu enerģiju un spēju koncentrēties. Mērķtiecīgajam un uz karjeru orientētajam Strēlniekam parasti nav laika visādiem niekiem, kā arī vieglprātīgiem cilvēkiem. Strēlnieki spēj daudz ko izdomāt un ātri atrast ceļu laukā no neveiksmēm, visticamāk, pat tad, kad izredzes to izdarīt it visai zemas.  

Labākais draugs: Mežāzis

Savu spēju un nostāju dēļ Strēlniekam vispiemērotākais labākais draugs varētu būt Mežāzis, jo tieši viņš spēj novērtēt rūpīgu plānošanu un vēlmi pēc noteiktas kārtības. Mežāzis spēs papildināt Strēlnieku, atbalstīt un arī ierobežot, kad tas būs nepieciešams.

 

 

 

 

Mežāzis ir pazīstams ar savu augstā līmeņa domāšanu un vispārējo intelektu. Viņi ir sistemātiski organizēti plānotāji, kuri virzās uz struktūras uzturēšanu. Kaut gan Mežāži kritiku nespēju uzņemt visai viegli, viņu līdzjūtīgie, pašaizliedzīgie draugi parasti papildina viņu pašu.

Labākais draugs: Strēlnieks

Ņemot vērā Mežāža sistemātisko dzīvesveidu, viņš noteikti novērtēs Strēlnieka intensīvo un daudzsološo dzīves ritmu. Arī Mežāžiem tāpat kā Strēlniekiem nav problēmu palīdzēt saviem draugiem, kad tie nonākuši grūtībās, tāpēc šīs abas zīmes spēs viena otrai sniegt labumu un atbalstu ilgtermiņā.

 

 

 

 

Ūdensvīri ir ļoti rezervēti un ieturēti. Lai būtu apmierināti ar dzīvi un paveikto, viņiem nepieciešama liela uzmanība un darbs. Ja Ūdensvīrs paliek bez ikdienas obligātajiem pienākumiem, viņš vienmēr izdomās ko citu, taču būs ar to apmierināts tikai līdz brīdim, kad tas nesīs ienākumus. Neizdošanās var pāraugt slinkumā, kas Ūdensvīram pavisam nav labvēlīgs.

Labākais draugs: Vērsis

Tā kā visā visumā Ūdensvīri ir diezgan bezrūpīgi, jo nemēdz satraukties par katru nieku, vienmēr rodot visam loģiskus izskaidrojumus, viņi spēs izbaudīt Vēršu kompāniju. Tas tāpēc, ka neraugoties uz savu stingrību un smago darbu, Vērši ir ļoti maigi un mīļi draugi.

 

 

 

 

Zivis ir viena no noslēpumainākajām horoskopa zīmēm. Lai gan Zivis var šķist ļoti vienkāršas un neuzkrītošas, viņas parasti ir ļoti gudras. Viens no Zivju lielākajiem trūkumiem ir tas, ka viņu labdabīgais raksturs var kļūt par iemeslu, kāpēc citi var sākt vēlēties viņas izmantot.

Labākais draugs: Skorpions

Lai gan Zivis parasti ir mierīgas un bezrūpīgas – tas svar kļūt problemātiski, kad Zivis aprobežojas ar to, kas viņām ir, nereti necenšoties iegūt vai izdarīt vairāk. Skorpions, lai gan pārsvarā ir savā čaulā, tomēr nereti mēdz no tās atbrīvoties un jo īpaši šajās reizēs viņš var kļūt par Zivju lielāko atbalstu. Skorpions ar savu drosmi dažādos slēptos veidos var būt lielisks balsts.

Sabiedrība

Kādēļ “lokdauns” neglābs no strauja saslimstības pieauguma vēl vairākas nedēļas?

  Situācija ar Covid izplatību ir sliktāka, nekā gaidīts. To šodien apstiprināja arī apkopotā saslimstības statistika....

Līdz 15. novembrim stingrs “lokdauns” un komandantstunda; pagarinās skolēnu brīvlaiku

  Krīzes vadības padome pirmdien, 18. oktobrī, uzklausot veselības un citu nozaru speciālistus, lēma, ka ir...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Bezvēsts pazudušo Zemgales iedzīvotāju pēc 2 mēnešiem atrod mirušu

  Valsts policija pārtrauc meklēt 1994. gadā dzimušo Ģirtu Lorencu. Vīrietis diemžēl tika atrasts bez dzīvības...

Ivo Fomins beidzot komentē incidentu Tukuma koncertā

  Šī gada 16. oktobrī Tukuma kultūras namā notika dziedātāja Ivo Fomina un viņa grupas albuma “Cilvēks” turnejas...

Kauns, ka medicīnā ir šādi cilvēki: Par fiktīvu vakcināciju Vidzemē aiztur divas darbinieces

  Turpinot mērķtiecīgu darbu saistībā ar fiktīvas vakcinācijas gadījumu atklāšanu, Valsts policija pagājušajā nedēļā Cēsīs un...
Foto:Pexels.com/CC

Pieļauj, ka pedofils darbojies visā Latvijā: Ventspils pusē apcietina vīrieti, lūdz atsaukties cietušos – FOTO

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas lietvedībā atrodas kriminālprocess par seksuāla...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

  Dienas pirmajā pusē gatavojies jaukam pārsteigumam. Radošā darbā sekmes un pašizpausmes iespējas būs teicamas. Tu...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. oktobris

  Planētu stāvokļa dēļ palielināsies enerģijas krājumi, taču reizē kļūsim emocionālāki, būs grūti savaldīt jūtas. Un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. oktobris

Šī diena izvērtīsies labvēlīga mērķtiecīgam darbam. Viegli spēsi kontrolēt savas emocijas, nebūs viegli novirzīt tevi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. oktobris

  Jau oktobris aizsoļojis pāri pusei un zelta rudeni sola nomainīt kailie koki, lielāks drēgnums un,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. oktobris

Šodien būs iespējams uz dažādām lietām un problēmām paraudzīties no cita skata punkta. Iespējams, varēsi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. oktobris

Planētu mijiedarbības dēļ šodien var būt nedaudz apgrūtināta loģiskā domāšana, savu ideju un domu izskaidrošana...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim visai dažādas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku – VIDEO

  Iepriekšējās dienās ziņās jau izskanējušas prognozes, ka šonedēļ Latvijā gaidāms pirmais sniegs, tāpat iespējamas rudens...

Sinoptiķi nāk klajā ar pavisam jaunām ziņām par laiku turpmākajās dienās

Šajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - gaidāmas gan pāris siltas dienas, kad termometra stabiņš...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies, brīdina par nakti uz otrdienu

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā ieskicējis to, kāds laiks būs šonedēļ, īpaši izceļot nakti...