Populārā talantu šova “X Faktors” 12 finālisti jau zināmi, bet vēl viens kandidāts pievienosies pēc skatījumu balsojuma rezultātu apkopošanas 3. novembrī, kad arī notiks pirmais fināla raidījums. “Betsafe” bukmeikeri jau šobrīd prognozē, kurš no kandidātiem kļūs par tā uzvarētāju, turklāt pieļauj, ka papildu balsošana ieviesta tāpēc, lai dotu iespēju finālā iekļūt tumšādainajam kandidātam Kevinam Dilanam Feunangam.

Pirmo reizi šova vēsturē žūrijas eksperti Aija Auškāpa, Marats Ogļezņevs, Intars Busulis un Reinis Sējāns izvēlējušies katrs pa vienam dalībniekam, kuram dota otrā iespēja iekļūt šovā ar skatītāju balsojuma palīdzību. Skatītāju balsojumam izvēlēti Akvelīna Mārtinsone, Kevins Dilans Feunangs, “CA Band” un Alekss Silvērs. Kuram no viņiem pavērsies durvis uz finālu, noskaidrosies svētdien.

VIDEO: Kevina Dilana uzstāšanās.

 

Papildu kvalifikācija nekad iepriekš “X faktorā” nav tikusi novērota un tā, visticamāk, veidota, lai rastu iespēju tiešraidēs iekļūt afrikānim Kevinam Dilanam Feunangam, kurš kā pēdējais pameta “Krēslu izaicinājumu”, skaļi neapmierinātas auditorijas pavadīts. Grūti pateikt, kā Maratam izdotos sastrādāties ar harizmātisko puisi, bet viennozīmīgi, ja viņš pārvarētu pirmās kārtas, būtu viens no skatītāju mīluļiem. Tāpēc bukmeikeri uzskata viņu arī par vienu no favorītiem jeb “tumšo zirdziņu”, kurš pie veiksmīgām sakritībām varētu pretendēt uz labāko četrinieku.

Divpadsmit finālā jau iekļuvušie dalībnieki ir ļoti atšķirīgi stila, izpildījuma un žanra ziņā, un arī prognozēt viņu panākumus var izrādīties sarežģīti, tomēr augstākās izredzes pēc “Betsafe” bukmeikeru aprēķiniem šobrīd ir Diānai Paško, duetam “The Gardens” un Dagnim Roziņam.

Četriem rezervistiem “Betsafe” bukmeikeri piešķīruši šādus koeficientus: Akvelīnai Mārtinsonei – 2.50, Kevinam Dilanam Feunangam – 1.90, “CA Band” – 15.00, bet Aleksam Silveram – 4.00, tātad tieši Kevinam ir labākās izredzes kļūt par trīspadsmito finālistu.

Draudzīgā, smaidīgā aizkraukliete Anna Krista Ostrovska, kurai pašai ļoti patīk viņas pirmā tiešraides dziesma, Elisas Mērtones “No Roots”, saņēmusi koeficientu 5.50. Septiņpadsmit gadus jaunais Artis Zaķis, kurš piesaistīja televīzijas šova skatītāju uzmanību, nokrāsojot koši krāsainus matus, novērtēts ar koeficientu 6.50, bet gluži pretējā stila pārstāvis Dagnis Roziņš – 4.00.

Klasikas piekritēja Diāna Paško, kurai tīk dziesma “Wonderful Life,” tikusi pie koeficienta 2.00, toties dvīņu māsiņas Sanita un Sanija Rozes, kuras vieno arī līdzīga muzikālā gaume, ieguvušas koeficientu 4.50.

Duetā “The Gardens” savukārt apvienojušās divas sešpadsmitgadīgas labākās draudzenes – Darja un Samanta – un viņu izredzes uzvarēt raksturotas ar likmi 2.50. Koeficients 5.50 tiek likts uz Elīnas Evelīnas Jansones uzvaru.

Par topošās māmiņas Elīnas Gluzunovas uzvaru fanos dzīvesdraugs un divi vecākie bērni, bet viņai bukmeikeri piešķīruši koeficientu 10.00, kas nozīmē samērā vājas izredzes gūt panākumu.

Deviņpadsmit gadus vecais Klāvs Ozols ieinteresējis auditoriju gan ar neparasto tēlu, gan izpildīšanas manieri. Viņa koeficients – 6.00. “Limonāde” jeb labākās draudzenes Ieva, Iluta un Kristīne lieliski sadziedas uz skatuves, bet dzīvē viņu aizraušanās ir visai atšķirīgas. Uz viņu uzvaru likts koeficients 7.00.

Trīsdesmitgadniekam Pāvelam Fomkinam mūzikā autoritātes ir grupa “Nine Inch Nails”, bet dzīvē – bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga. Viņš saņēmis bukmeikeru koeficientu 5.00.

Brīvdomīgais un trakulīgais Reinis Liepa gan dzīvē, gan mūzikā izvēlas roķīgu stilu, uzsverot, ka mūzika ir veids, kā parādīt savu patieso būtību. Varbūtība, ka tieši Reinis plūks uzvaras laurus, novērtēta ar 10.00.

Savukārt šova “Misters X” jeb pagaidām vēl nezināmais dalībnieks jau novērtēts ar likmi 5.5.

Sabiedrība

apptive.com

Ierodoties vai atgriežoties Latvijā, turpmāk ikviens saņems īpašu īsziņu

  Sākot ar 2020. gada 28. septembrī personas, kuras ierodas vai atgriežas Latvijā, saņems īsziņā informāciju...

Parādās jaunas ziņas par pazīstamo mūziķi Kažu

  Šonedēļ mūziķis Kārlis Būmeisters laidis klajā jaunu dziesmu “Palu bēgumā”, kas ieplānotajā dziesmu ciklā seko...

Kivičs: Tādas provokācijas es negaidīju

  Pazīstamais mūziķis Andris Kivicš nupat nofilmējies dziedātāja Aivo Oska veidotājā "YouTube" šovā "Pabeidz dziesmu!". Kā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...

Mājai un Dārzam

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...
Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...