Tuvojoties izlaidumu laikam, izdevniecība “White Book” gatavojas laist klajā grāmatu “Kā gūt panākumus Latvijā”. Tajā apkopoti 20 pieredzes bagātu cilvēku stāsti, kas apliecina, ka arī Latvijā ir iespējami lieli panākumi un grandiozi sasniegumi. Grāmata, kurā ar vērtīgiem padomiem dalās mūsdienu Latvijas veiksmīgās personības, motivē, iedvesmo un rosina darīt vairāk.

 

Grāmatas “Kā gūt panākumus Latvijā” galvenā mērķauditorija ir skolēni, kuriem lēmums par karjeras izvēli vēl tikai priekšā. Tomēr tā būs noderīga arī studentiem, bērnu un jauniešu vecākiem, kā arī katram, kurš vēlas saprast, kas tieši ir jādara, lai Latvijā gūtu panākumus un veiktu veiksmīgu karjeras izvēli.

 

Autors Kārlis Sīmanis par grāmatas idejas tapšanu saka šādi: “Mani ieinteresēja kāds paradokss – Latvijā ir daudz cilvēku, kuri uzskata, ka šeit nav iespējams paveikt kaut ko dižu. Lai gūtu panākumus, ir vai nu jāpiedzimst bagātā ģimenē, vai jābrauc uz ārvalstīm. Tomēr es pazīstu krietni daudz cilvēku, kuri, atrodoties tepat Latvijā, ir tiešām daudz sasnieguši. Domājot par to, sapratu, ka daudziem trūkst zināšanu, kā šos panākumus gūt.”

 

Lai katram sniegtu iespēju uzzināt, kā mūsdienu Latvijā iespējams sasniegt karjeras virsotnes, ir tapusi grāmata “Kā gūt panākumus Latvijā”. Tās veidošanas laikā autors tikās ar dažādu nozaru izcilniekiem, kuru pieredze var kalpot par iedvesmu un paraugu citiem. Sarunu mērķis bija noskaidrot, kādas vērtības, lēmumi, arī rakstura iezīmes ir viņu panākumu pamatā. Grāmatā ar saviem padomiem dalās augstākās klases profesionāļi, kuri savu karjeru sākuši veidot pēc Latvijas neatkarības atgūšanas, un kuri spējuši sev izveidot un saglabāt izcilu reputāciju.

 

Projektā piedalījušies un ar saviem stāstiem par bērnību, ģimeni, ceļu uz panākumiem, klupšanas akmeņiem, kā arī iedvesmas avotiem dalījušās tādas personības kā skeletonists, seškārtējs pasaules čempions, divkārtējs Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs un Triju zvaigžņu ordeņa kavalieris Martins Dukurs, žurnāliste Inga Spriņģe, “Draugiem.lv” dibinātājs Agris Tamanis, “Pure Chocolate” valdes priekšsēdētājs Pēteris Žimants, Latvijas veiksmīgākā IT start-up uzņēmuma “’infogr.am” dibinātājs Raimonds Kaže, “Ghetto Games” radītājs Raimonds Elbakjans, “MADARA Cosmetics” vadītāja Lotte Tisenkopfa-Iltnere,  reklāmas guru Gatis Mūrnieks, mūziķis Gatis Irbe (Gacho) un daudzi citi.

 

Autors un izdevniecība “White Book” ir pārliecināti, ka grāmata kalpos par praktisku ceļvedi augstu profesionālo panākumu gūšanā, kā arī radīs motivāciju uzdrošināties un sasniegt vairāk. Grāmatas izdošanu atbalsta Latvijā lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība – „Ghetto Games”.

ka-gut-panakumus-latvija-vaks (1)

Sabiedrība

catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku ceturtdien. 22.10.2020 priekšpusdienā, sākot no...

Brīdina par populāru internetveikalu, kurš nepiegādā preces un neatgriež naudu

  Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) sodījis vienu no interneta veikaliem, konkrēti, SIA “Kasija”, kas apkalpo...
Foto:Unsplash.com/CC

Naktī uz svētdienu jāpagriež pulksteņa rādītāji

  Latvijā pāreja atpakaļ no vasaras laika notiks šā gada 25. oktobrī plkst.04:00 (naktī no sestdienas...

Horoskopi un Testi

Foto:Calgaryisawesome.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. oktobris

  Šodien planētas ir tādā stāvoklī, lai iedvesmotu tavus radošos centienus. Velti laiku, lai izveidotu kaut...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai: 20. oktobris

  Planētas šodien dod papildus enerģiju visiem. Izdomā, kur noteikti tev jāliek šis spēks lietā, neiztērē...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

Šodien būs jauna motivācija meklēt stabilitāti savā dzīvē. Atrodi to smaguma centru, kas ļaus tev...

Mājai un Dārzam

catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku ceturtdien. 22.10.2020 priekšpusdienā, sākot no...
flicr/PROJames Jordan

Izskan pirmās ziņas par laiku oktobra pēdējā nedēļā

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv pastāstījis par šīs nedēļas...

Nedēļas vidū laiks jūtami mainīsies – stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" stāsta par pirmo sniegu...