Viņa ir viens no tiem cilvēkiem, kuri ir slaveni ar to… ka ir slaveni, līdzīgi kā Kardašianas pirmsskolas draudzene Parisa Hiltone. Taču, kā viņa kļuva tik ievērojama? Par to šoreiz BrīvBrīdis.lv

Kima Kardašiana uzauga Losandželosā – Beverlihilzā. Viņa ir slavena vairāku iemeslu dēļ – no seksa ierakstiem līdz savam prestižajam uzņēmumam, kā arī savas figūras dēļ. Un, protams, realitātes šovs, kas atspoguļo katru viņas un ģimenes soli. Kas tu esi, Kima?

 

Kā viss sākās?

kim

 

Kima jeb Kimberlija Kardašiana ir dzimusi 1980. gada 21. oktobrī aizstāvības advokāta Roberta Kardašiana un viņa sievas Krisas Hjūtones ģimenē. Kima ir otrais bērns šajā ģimenē, viņai ir vecāka māsa Kortnija, jaunāka māsa un brālis, pusbrālis un pusmāsa. Jau kopš bērnības Kimberlija dzīvo ļoti grezni, mitinoties bagātnieku rajonā Beverlihilzā. Viņas draugu lokā jau kopš pirmssskolas vecuma ir Parisa Hiltone. Pirmo reizi medijos Kardašiana nonāca 1994. gadā, kad viņas tēvs nolēma kļūt par O.J. Simpsona aizstāvības advokātu.

 

Deviņdesmito gadu sākumā viņas vecāki izšķīrās, un šis Kimai bija ļoti smags laiks. Viņa pārdzīvoja gan par saviem vecākiem, gan par neizbēgamo pubertāti un sava ķermeņa attīstību. Intervijā žurnālam Playboy viņa atzina, ka tajā laikā ik vakaru lūgusi Dievu, lai viņas ķermenis pārstātu tik strauji attīstīties. Pieaugot gan viņa ar savām formām ne vien samierinājās, bet pat kļuva lepna par tām, kā arī radīja skaudību daudzās citās sievietēs un saņēma (aizvien vēl saņem) apbrīnas un iekāres pilnus vīriešu skatienus.

 

 

Pirmā laulība un šķiršanās

 

02

 

 

Zvaigžņu stiliste

03

Tajā pašā gadā viņas iepirkšanās tieksme tomēr nesa jaunajai Kardašianai iespēju kļūt par pop mūzikas mākslinieces Brendijas stilisti. Tobrīd dziedātāja atradās sliktāk ģērbto slavenību sarakstā, taču nolīgstot Kimberliju par savu personīgo stilistu, drīz vien no šī saraksta izkļuva. Kardašiana paguva strādāt arī pie skandalozās aktrises Lindijas Loenas, kā arī Brendijas brāļa, R&Bdziedātāja Ray J., ar kuru tajā pašā laikā arī izveidoja romantiskas attiecības. Bizness turpinājās ļoti sekmīgi un 2006. gadā Kima kopā ar māsām Hloju un Kortniju Kasablankā, Kalifornijā, atvēra pašas savu salonu.

 

Pieķerta

04

 

Džesikas Sismpsones un Nika Leičija laulība tika uzskatīta par vienu no vissaskanīgākajām starp slaenībām. Diemžēl, šī laulība izira un šķiršanās procesa laikā Leičijs tika pieķerts kopā ar Kardašianu, pastaigājoties un roku rokā dodoties uz kāda šova noskatīšanos.

 

Seksa video

05

2007. gadā klajā nāca baumas, ka ir parādījies Kardašianas un viņas bijušā drauga Ray J. seksa video. Kardašiana noliedza visas šīs baumas, sakot, ka šāda video lenta nepastāv. Viņa gan piebilda, ka, ja arī tāda būtu, uz pasaules neesot tik daudz naudas, par kuru viņa to kādam pārdotu. Taču kā saka – nav dūmu bez uguns – un pēc neilga laika ne vien baumas izrādījās patiesas, bet video nonāca interneta vidē. Kardašiana iesūdzēja tiesā Vivid Entertainment, pamatojot, ka šī video izplatīšana ir pazemojošs fakts gan viņai, gan viņas ģimenei. Vēlāk viņa samaksāja lielu naudas summu, lai Vivid šo ierakstu iznīcinātu.

 

Debija TV

06

2007. gadā Kardašiana uzsāka dalību realitātes šovā, kas tika nosaukts Keeping Up with the Kardashians. Tajā tika dokumentēta gan viņas ģimenes dzīve, gan stilistes gaitas. Viņas māsas Hloja un Kortnija, mamma, kura ir arī Kimas menedžere, patēvs Brūss Dženers – visi piedalījās šajā šovā.

 

006

 

 

 

Jaunas attiecības – jaunas zināšanas

07 (1)

2007. gads Kimai bija ļoti aizņemts gan profesionāli, gan personīgajā dzīvē. Viņa uzsāka attiecības ar New Orleans Saintsspēlētāju Redžiju Bušu. Viņa atzina, ka praktiski neko nav zinājusi par amerikāņu futbolu, taču spēļu laikā sēžot kopā ar citām futbolistu sievām un draudzenēm daudz ko iemācījusies un uzzinājusi. 2009. gadā viņa un Redžijs izšķīrās, taču attiecības atjaunoja tā paša gada septembrī pēc Hlojas kāzām.

 

Playboy vāka modele

08

2007. gada decembrī viņa vairs nepavisam nekautrējās par savu ķermeni un pozēja žurnāla Playboy vākam, kā arī žurnāla atvērumam. Kardašiana teica, ka esot bijusi nedaudz uztraukusies, taču lepna par to, ka cilvēki beidzot redzēs viņu visā pilnībā. Viņa piebilda, ka lepojas, ka nav tāda kā lielākoties modeles – kalsnas un kaulainas, bet, ka viņai ir tādas ķermeņa formas, kādas nu ir, un viņa ar šīm formām lepojas. Nākamā gada sākumā viņa piekrita Bongo Jeans piedāvājumam, būt par viņu jaunās reklāmas seju.

008

 

 

 

Dejo ar zvaigzni

09

 

Kardašiana piedalījās šova Dejo ar zvaigzni septītajā sezonā, kur dejoja pārī ar profesionālo Marku Ballasu. Viņas dalība šovā gan bija ļoti īsa, jo tika izbalsota, nodejojot vien pāris raidījumos. Arī par piedalīšanos šajā šovā viņa izpelnījās cilvēku kritiku, kuri uzskatīja, ka Kardašiana galīgi neprot dejot un ieteica viņai to vairs nedarīt.

 

Kardašianu gads

010

Ja 2007. gads bija vien Kimas laiks, tad 2009. bija visu māsu Kardašianu veiksmes gads. Jaunākā māsa Hloja septembrī apprecējās ar Losandželosas Lakers zvaigzni Lamaru Odomu, vecākā māsa Kortnija dzemdēja savu pirmdzimto, un Kima bija aizņemtāka kā jebkad. Viņa izlaida savu smaržu līniju, noslēdz vairākus veiksmīgus darījumus, turklāt, viņas realitātes šovs bija dažādu topu virsonēs.

 

Atkal jauni mīlestības meklējumi

011

2010. gada sākumā Kardašiana otro reizi izšķīrās ar Redžiju Bušu. Pēc pāris mēnešiem viņa sāka tikties ar citu futbola zvaigzni – Mailzu Ostinu no Dallas Cowboys. Arī šīs attiecības nebija ilgas un jau septembrī viņi izšķīrās, jo Ostins esot bijis pārāk apsēsts ar Kardašianu. 2010. gada ziemā Kima sāka justies dīvaini, jo saprata, ka ir viena, kamēr māsas jau labu laiku bauda laimīgas ģimenes dzīves. Kardašiana atzina, ka viņa noteikti negribot būt trīsdesmitgadniece vientuļniece, tāpēc nav atmeusi cerību atrast savu īsto mīlestību. Šajā laikā viņa parādījās sabiedrībā ar Halles Berijas bijušo – Gabrielu Aubriju un neilgi pēc tam iepazinās un sāka tikties ar New Jersey Nets uzbrucēju Krisu Hamfrīsu.

 

0011 012

 

 

 

Pārsteigums

2011. gada 18. maijā gandrīz pēc sešu mēnešu ilgas draudzības, Hamfrijs dāvāja Kardašianai Korēnas Švarcas 20,5 karātu dimanta gredzenu, papildinot to ar sarkanu rožu ziedlapiņu izbērtu jautājumu: “Vai kļūsi par manu sievu?” Vēlāk Kardašiana teica, ka nebija gaidījusi bildinājumu, īpaši tagad ne. Taču šķietami visas lietas sāka iegrozīties tā, kā viņa to vislabāk vēlētos. Trīs mēnesus vēlāk – 2011. gada 11. augustā, Kima un Kriss apprecējās. Kardašianas kleitu pēc speciāla pasūtījuma izstrādāja Vera Vonga. Laulību ceremonija notika privātā īpašumā Montesito, Kalifornijā. Uz to tika uzaicināti vairāk kā 440 viesu un klāt bija arī realitātes šova filmēšanas grupa, kas nodrošināja laulību ceremonijas tiešraidi četru stundu garumā.

 

00013

 

0013

 

013

 

Taču vien 72 dienas pēc kāzām, Kardašiana iesniedza laulības šķiršanas prasību, par iemeslu minot nesamierināmas rakstura atšķirības. Viņa atklāja, ka dzīve ar NBA zvaigzni nebūt nav ideāla.

 

Dzīvē vēl viens jauns vīrietis

014

 

Ikvienam šajā laikā jau bija apnicis, jo sabiedrība runāja vien par Kardašianas vīriešiem un šķiršanos, par viņu mainīšanu un mūžīgo neapmierinātību. Pati gan viņa teica, ka pēc šī grūtā laika jaunas attiecības veidot nevēlas, bet drīz vien sāka tikies ar reperi Kanji Vestu. Kardašiana atklāja, ka viņi ir bijuši draugi jau ļoti ilgu laiku, taču agrāk nebija pamanījuši, ka ir radīti viens otram.

 

Atklātība pie Opras

015

 

2012. gada jūnijā Kardašiana ar savu ģimeni guva iespēju piedalīties intervijā ar Opru Vinfriju. Intervija bija atklāta par visu viņas dzīvi, arī par bijušo seksa ierakstu un to, kā tas ietekmējis viņas karjeru. Viņa piekrita, ka šis incidents dažādos veidos ietekmējis viņas dzīvi un karjeru un, ka tas ir iemesls tam, ka viņa nav visai ieredzēta sabiedrība acīs. Viņa teica, ka ir pagājuši un vēl paies daudzi gadi līdz viņa ar saviem darbiem būšot pierādījusi sabiedrībā, ka viņa ir labs cilvēks, viņa grib, lai cilvēki ierauga reālo Kimu. Tur viņa arī minēja, ka lepojas ar savām attiecībām ar Vestu, ka tās ir skaidras un patiesas.

 

Paziņojums

016

 

2012. gada nogalē klajā nāca ziņa, ka Kardašiana un Vests gaida savu pirmdzimto, par ko reperis paziņoja vienā no saviem koncertiem. Kardašiana vēlāk šo ziņu apstiprināja sociālajos tīklos.

 

Mājvietas iegāde

017

Jaunajā gadā pāris par 11 miljoniem dolāru (~ 6milj. latu) iegādājās milzīgu savrupnamu, ~ 3000 kvadrātmetru platībā, kurā atrodas trenažieru zāle, personīgais kino, salons, boulinga zāle, basketbola laukums, divi baseini – viens iekšā, otrsārā. Viņi apgalvo, ka bērnam tā būšot īsta paradīze.

kaka kaka2 kaka3 kaka4

 

 

 

 

Lai nu kā, cerēsim, ka viņa beidzot ir atradusi savu patieso laimi!

 

Aplūko viņu mājokli:

kmkm1km2km3km4km5km6km7km8

 

 

 

Sabiedrība

Traktora pēdas un “nomizoti” koki… Pārdroša zādzība Jēkabpilī raisa spraigas diskusijas – VIDEO

  Jēkabpilī šonakt nozagts pretrunīgi vērtētais lielgabals – daļa no pieminekļa, zem kura saskaņā ar vēsturiskajiem...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien. 24.02.2021. nakts otrajā pusē un...

Diemžēl otrdien atkal teju 1000 Covid-19 gadījumu, miruši vēl 17 cilvēki; slimnīcās 806

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 983 jauni...

Magonei pēc vīra aizbraukšanas pienākuši grūti laiki

  Populārā STV šova "Slavenības. Bez filtra" viena no galvenajām varonēm, dzejniece Magone Šutoviene, nu uz...

Sinoptiķis Bricis atklāj jaunas ziņas par februāra pēdējās dienās un martā gaidāmo laiku – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā strauji kļuva siltāks, lielā daļā valsts ir sācies meteoroloģiskais pavasaris. Tomēr vai tik...
Foto:Pexels.com/Kote Baeza/CC

Rīdziniece saņem patīkamu zvanu par bērnu pabalstu 500 eiro apmērā – pēc brīža viss sagriežas kājām gaisā

Jau ziņots, ka Valsts policija aizvien turpina saņemt iesniegumus no iedzīvotājiem, kuri iekrituši telefonkrāpnieku lamatās.  ...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. februāris

    Auns Pielūko, lai pastāvot par savu taisnību, tu nepalaid garām kādus vērtīgus padomus un norādījumus no...
flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. februāris

  Šī kopumā būs diezgan pasīva diena. Labākais, ko vari darīt, pilnvērtīgi atpūsties un/vai doties pastaigā...
Photo by Postmans from Pexels

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. februāris

  Izvairies no pārlieku lielas būšanas uzmanības centrā. Ko vēl zvaigznes sola otrdienai, 23. februārim? Auns Auni...
Foto:Wallpaperbeta.com;Meteo.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. februāris

  Esi piesardzīgs, tomēr neļauj bailēm ņemt virsroku un traucēt tevi ceļā uz mērķi. Ko vēl...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. februāris

Šī diena būs piemērota dažādiem svarīgiem notikumiem un lietām, kas kaut kādu iemeslu dēļ vairākkārt...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 22. – 28. februāris

Ziemas pēdējais mēnesis mērķtiecīgi ieiet finiša taisnē! Uzzini, ko turpmākās februāra dienas paredzējušas tieši tev....

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku trešdien. 24.02.2021. nakts otrajā pusē un...

Sinoptiķis Bricis atklāj jaunas ziņas par februāra pēdējās dienās un martā gaidāmo laiku – VIDEO

  Brīvdienās Latvijā strauji kļuva siltāks, lielā daļā valsts ir sācies meteoroloģiskais pavasaris. Tomēr vai tik...

Šonedēļ laiks ievērojami mainīsies – prognozes 7 dienām!

  Aizvadītajā nedēļā tika pārspēti divi minimālās gaisa temperatūras rekordi: 16.02. Bauskā termometra stabiņš noslīdēja līdz...