Aculieciniece sociālajā tīklā “Facebook” publicējusi un vēlāk dzēsusi pārdomas par pirmdienas vakarā Juglā piedzīvoto nelaimi, kad vieglā automašīna notriekusi jaunu meiteni, kura neapdomīgi izvēlējusies ielu šķērsot pie sarkanā luksofora signāla.

“Šovakar, pulksten 18:52, pie TC Alfa iekāpu 1. tramvajā. Braucu virzienā uz uz Juglu. Tirzas ielā man pagāja garām jautra, čalojoša pusaudžu kompānija – viens puisis un divas meitenes. Pusaudžu vecums varēja būt 14-15 gadi, sarunājās latviešu valodā.

Tramvaja galapunktā, Juglā, visi pasažieri izkāpa un vairākums devās pie gājēju pārejas. Čalojošā pusaudžu grupiņa gāja aiz manis, pēc tam, pirms gājēju pārejas tiku apsteigta. Puisis nogriezās pa labi, Baltezera ielas virzienā. Meitenes apstājās pie luksofora, pirms manis. Jautrā čalošana turpinājās. Luksofors joprojām rādīja sarkano gaismu.

Pēkšņi viena no meitenēm teica, ka jāiet pāri ceļam, un spēra nelielu solīti, otra draudzene, slaida gaišmate, nepārliecinoties par drošību, daudz pārliecinošāk izspurdza uz ceļa. Nelaime bija nenovēršama. Notika sadursme ar automašīnu. Meitene tika aizmesta pa gaisu, pāri visam krustojumam. Es biju šokā. Šokēti bija arī apkārtstāvošie cilvēki.

Pieskrēju pie vienas no automašīnām un lūdzu izsaukt ātro palīdzību. Vēl kāds arī bija izsaucis. Pie meitenes stāvēja 4 pieaugušie un gaidīja Ātro palīdzību, kāds no cilvēkiem, meiteni apklāja ar siltumu uzturošo materiālu. Meitene elpoja. Atnesu meitenes somu (neliela, sarkanā krāsā, ādas imitācijas, ar rāvējslēdzi) un gribējām meklēt telefonu, bet tajā brīdī piebrauca Ātrā palīdzība. Meitenes somu nodevu Ātrajai palīdzībai.

Tālāk devos uz Juglas Circle K, kur mani gaidīja automašīna. Nevarēju atgūties no redzētā. Pēc tam devos uz Circle K izņemt paciņu. Ātrā palīdzība, joprojām, stāvēja notikuma vietā, man šķiet, ka pārāk ilgi.

Kādas ģimenes un jaunas meitenes dzīve, šovakar ļoti mainījās. 😢” raksta aculieciniece.

 

Sabiedrība

Juglā sadedzinātā fotoradara vietā trešdien vērojams ērmots skats – VIDEO

  Gluži kā aizgājēju pieminot, kāds cilvēks trešdien Brīvības gatves malā aizdedzis kapu svecīti vietā, kur...

Kādam izdevies nofilmēt šī rīta smago avāriju uz Bauskas šosejas – VIDEO

  "Instagram" kontā @sadursme publiskots video, kurā redzama trešdienas rītā uz Bauskas šosejas notikusī smagā avārija. Tajā...

Uz lidostas “Rīga” piebraucamā ceļa notikusi pamatīga avārija – FOTO

  Trešdien uz lidostas "Rīga" piebraucamā ceļa notikusi taksometra (mikroautobuss) un "Volvo" apvidnieka sadursme. Redzams, ka bojātas...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. novembris

  Diena ritēs visai lēnā un mierīgā gultnē. Neviens netraucēs veiksmīgi risināt problēmas, sasniegt savus mērķus...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. novembris

  Šo dienu ieteicams pavadīt spilgtā un pozitīvā veidā. Atceries kādu savu senāku draugu, kuru sen...
Foto:Flickr.com/Puno 3000/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. novembris

  Šodien, iespējams, tevi vairāk ieinteresēs lietas, par ko iepriekš tu vispār nedomāji. Vari uzsākt savu...

Mājai un Dārzam

Dabas vērotājs Bukšs 18. novembra vakarā piedzīvojis pamatīgu pārsteigumu

  Latvijā zināmākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses valsts svētku vakarā, 18....

Izplatīts brīdinājums par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi svētdienas vakarā izplatījuši brīdinājumu par gaidāmo laiku. 17.11.2019. vakarā...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Sola pat -10 grādu salu, bet kāds laiks gaidāms pēc tam?

  Nedēļas sākumā Latvijā saglabāsies silts laiks, tomēr nedēļas otrajā pusē valsts teritorijā pakāpeniski ieplūdīs auksta...