Lai noskaidrotu, kurš dzīvnieks atbilst tieši tev, izvēlies no sekojošām – sevi raksturojošām pasaules uztverēm. Pieraksti šo izvēles burtu, kas beigās veidos četru atslēgas kombināciju.

 

1. Veids, kādā tu gūsti un uz ko virzi savu enerģiju: a) Ekstraversija (E) vai b) Introversija (I)

a) Tevi saista apkārtējā vide un tu dod priekšroku problēmas izrunāt. Vislabāk mācies – diskutējot vai rīkojoties. Ekstravertiem cilvēkiem raksturīgs plašs interešu loks. Viņi vispirms rīkojas, pēc tam domā.

b) Tevi saista kontemplācija iekšējā pasaulē, un tu dod priekšroku problēmas pārdomāt. Vislabāk mācies – reflektējot un tev ir raksturīgs interešu dziļums. Visticamāk, vispirms pārdomā, un tikai tad rīkojas. 

 

 

 

2. Kāda veida informāciju tu uztver un kādai informācijai uzticies:  a) Faktiskai, reālai, taustāmai informācijai. (S) vai b) vīzijām un asociācijām (N). 

a) Tu fokusējiies uz to, kas ir reāls, novērojams un vērtē informācijas praktisku pielietojumu. Esi konkrēts, pamani detaļas un atceries nianses. Dzīvo šeit un tagad un uzticies savai tiešajai pieredzei.

b) Fokusējies uz lielo bildi, iespējām un iztēlē radītām varbūtībām. Esi abstrakts un teorētisks, ātri saskati sakarības un dziļāku jēgu. Tu dzīvo rītdienā! Tevi motivē nezināmais, un, visticamāk, tici iedvesmojošām idejām.

 

 

 

3. Veids, kādā tu nonāc līdz lēmumam: a) Pielietojot loģiku (T) vai b) Pielietojot vērtības un sajūtas (F).

a) Tu vadies pēc objektīvas loģikas, fokusējies uz cēloņiem un sekām, ātri saskati kļūdas loģikā. Saskarsmē ar citiem piemēro bezkaislīgus, visiem vienādus principus. Tev galvenais ir uzdevums un rezultāts.

b) Pieņemot lēmumus, tu vadies no personīgām vērtībām un fokusējies uz harmoniju ar pārējiem. Meklē kopīgo un attiecies pret katru individuāli. Galvenais ir process un attiecības.

 

4. Veids, kādā tu attiecies pret dzīvi kopumā: a) Visu rūpīgi ieplāno un strukturizē. (J) vai b) Ļaujas dzīves plūdumam, esi atvērts iespējām. (P)

a) Tev patīk pieņemt lēmumus, cik drīz vien tas ir iespējams. Esi labi organizēts, visu plāno un strukturizē. Tev nepatīk darboties pēdējā brīdī.

b)  Tev patīk atstāt iespējas atvērtas tik ilgi, cik vien tas ir iespējams. Esi spontāns un spējīgs pielāgoties. Tev patīk process. Gūsti enerģiju no darīšanas pēdējā brīdī.

 

 

Izvēlies vienu no tevi raksturojošajiem apgalvojumiem un izveido četru burtu kombināciju, kas atklās, kāda dzīvnieka tips ir tieši tavējais!

 

 

 

rsz_owl-eagle-owl-forest-night-87043_1

INTP: Pūce

Personības raksturojums: Esi analītiska un rūpīga personība, kura dod priekšroku darbam vienatnē un bieži vien jūtas visai neērti dažādās sociālās situācijās. Ļoti iespējams, ka bieži visai neiecietīgi uztver hierarhiju un politiku, vēlies lai vadītāji, līderi pierāda savas spējas un vērtību ar konkrētiem nopelniem, nevis harizmu vai ietekmi. Lai gan neesi īpaši sociāls, tev piemīt lieliska spēja izteikt asprātības, kas daudzus cilvēkus bieži nostāda visai kuteklīgās situācijās. Visticamāk, tev pašam par lielu pārsteigumu bieži vien ir jāpiedzīvo pārsteigums, uzzinot, ka cilvēki patiesi izbauda tavu kompāniju.

 

 

fuchs-wild-animal-predator-animal-world-158340

ESTP: Lapsa

Personības raksturojums: Dramatiska, harizmātiska un ietekmīga personība, kura dzīvē meklēs vislabāko un vēlēsies tajā visā dalīties ar saviem draugiem. Tu esi aktīvs, spontāns, jautrs un arī viltīgs cilvēks. Tu vislietpratīgāk spētu ietekmēt un manipulēt ar kādu no citiem personības tipiem! Visticamāk, esi lielisks pārdevējs un vari būt brīnišķīgs draugs, jo īpaši, ja meklē labu laika pavadīšanas veidu.

 

 pexels-photo-29244 (1)

ISFP: Sliņķis

Personības raksturojums: Mierīga un bezrūpīga personība, kura visu notiekošo uztver un vēlas realizēt savā tempā, dzīvojot no viena brīža līdz nākamajam. Esi taktisks, uzmanīgs, patīkams, gādīgs un maigs. Tikai tev pašam, visticamāk, ir ļoti svarīgas konkrētās dzīves vērtības, taču ļoti ticams, ka tev īpaši nerūp šo uzskatu aizstāvēšana vai apspriešana publiskajā telpā. Tevi nevar saukt par slinku, tu esi vienkārši daudz atbrīvotāks, relaksētāks nekā pārējie!

 

 

 pexels-photo-247502

ENTJ: Lauva

Personības raksturojums: Neatkarīgs un loģisks domātājs, kurš ir arī pārliecinošs līderis! Lauvas tipa cilvēkam piemīt biznesa domāšana un tam nepieciešamā ambiciozitāte. Tu, visticamāk, atsakies ļaut jebkurai subjektīvai emocijai traucēt lēmumu pieņemšanas procesā, kā rezultātā -apkārtējie tevi var uzskatīt par cietsirdīgu un aukstu personību. Tomēr tu to neņem vērā, esi sīvs indivīds, kurš mēdz būt ļoti efektīvs, veiksmīgs un neticami spēcīgs. Tu esi patiess karalis runas un izteikšanās prasmju džungļos.

 

 

 

 pexels-photo-110196

ISFJ: Stirna

Personības raksturojums: Ja tev izveidojās tieši šāda burtu kombinācija, visticamāk, esi kluss, vērīgs un uzmanīgs cilvēks. Esi ieinteresēts uzturēt kārtību un harmoniju ap sevi. Ļoti ticams, ka tu izvairies no ātrām darbībām, asām vārdu apmaiņām un konfliktiem, cenšoties respektēt ikviena jūtas. Visticamāk, ka tev ir daži ļoti tuvi cilvēki, kuri var patiesi raksturot tavu patieso iekšējo pasauli. Tās ir personas, kuras skaidri pateiks, ka esi neticami jutīgs un uzticams sabiedrotais. 

 

 

 pexels-photo-169599

INTJ: Astoņkājis

Personības raksturojums: Tu esi ļoti neatkarīgs cilvēks, inteliģents un arī radošs, tomēr tevi patiesi interesē arī tas, ko dara citi cilvēki ap tevi. Tieši šo cilvēku tipu visbiežāk uzskata par visneatkarīgāko no visiem citiem. Tu spēj strādāt daudz labāk un produktīvāk, ja tev tiek dota brīvība. Visticamāk, tu dažkārt ne līdz galam apzinies savu intelektu, kas bieži noved pie tā, ka tevi ierauj kaislībās, kas slēpjas konceptualizējot idejas un apstrādājot kādas sarežģītas teorijas.

 

 

 

cat-pet-animal-domestic-104827

ISTP: Kaķis

Personības raksturojums: Tevi raksturo kontrasti! Esi dabiski kluss un analītisks. Bieži vērsts uz inženierzinātnēm vai mēģinājumiem izdomāt, kā dažādas lietas darbojas. Tomēr esi arī pētnieks, kuram var viegli kļūt garlaicīgi ar kādu konkrētu, vienmuļu un rutīnisku nodarbi. Kaķa tipa cilvēkiem bieži patīk piedalīties pārgalvīgās un uz pārdrošībām vērstās sacīkstēs, piemēram, tev nesagādātu problēmas nolēkt ar gumiju no gaisa tramvaja Siguldā vai ļauties kādai citai visai ekstrēmai nodarbei. Tu baudi dzīvi un ļauj to darīt citiem! Visticamāk, bieži nekoncetrējies uz kādiem noteikumiem vai regulām un dod priekšroku, ka arī citi rīkojas līdzīgi. Tava devīze varētu skanēt – neierobežo mani, tad es ļaušu dzīvot tev!

 

 

 

otter-animal-close-up-portrait-57466

ESFP: Ūdrs

Personības raksturojums: Tu vēlies izdzīvot katru brīdī, turklāt ne gausi un lēnprātīgi, bet patiesi izjusti – uz visiem 100 km/h! Esi neticami rotaļīgs, dāsns un optimistisks. Tu patiesi mīli būt sabiedrībā, izmantojot jebkuru sabiedrisko aktivitāti un jaunu pieredzi. Standarta mācīšanās process, visticamāk, nav tava stiprā puse, pat, ja esi inteliģents un radošs, daudz labprātāk vienkārši ļaujies dzīves dabiskajam ritējumam un lieliskam laika pavadīšanas veidam.

 

 

 

wolf-predator-hunter-canis-lupus-39310

INFJ: Vilks

Personības raksturojums: Vilka tipa cilvēks ir uz vērtībām balstīts indivīds, kurš pats mēdz palikt noslēpumains un visai sarežģīts, pat pēc tam, kad ir kļuvis ļoti tuvs kādam cilvēkam. Bieži šī tipa cilvēki ir radoši un ļoti iedvesmojoši. Tu labi uztver emocijas un esi jutīgs, empātisks pret citu sajūtām, tomēr tajā pašā laikā esi ļoti tendēts savu emociju atklāšanu citiem. Tu patiesi atvērsies tikai tad, ja uzticēsies kādam pilnībā. Visticamāk, esi intensīvi ieinteresēts citu cilvēku labklājībā, tāpēc bieži tiec uzlūkots kā aizsargs, kā arī dabisks līderis.

 

 

 

 dolphin-sea-marine-mammals-wise-162079

ENFP: Delfīns

Personības raksturojums: Delfīna tipa cilvēks ir radošs un laimīgs, kura patiesais prieks pielīp citiem!  Esi neizmērojami enerģisks un tev piemīt milzīga apetīte iepazīties ar jaunām lietām un cilvēkiem. Tu proti sniegt prieku citiem un labprāt palīdzi realizēt sev mīļo cilvēku vajadzības. Esi žirgta un entuziasma pārpilna personība. Visticamāk, tev bieži ātri kļūst garlaicīgi, tāpēc vienmēr esi gatavs kaut kam jaunākam, labākam – tai skaitā draugiem, attiecībām, pieredzei un dzīves izaicinājumiem kopumā. Dzīve tev nozīmē – lēcienu plašo iespēju okeānā!

 

 

 

bee-pollen-nectar-yellow-67560

ESTJ: Bite

Personības raksturojums: Bite ir pilsonisks darbinieks, kurš cīnās, lai uzlabotu sabiedrību. Tev patīk būt kādas organizācijas vai pārvaldes daļai. Bieži esi konservatīvs un tev piemīt spēcīga ticība likuma burtam. Šim cilvēku tipam ir ļoti svarīga kārtība. Esi praktisks un vērsts uz aktīvu darbību, lai virzītu savas idejas un realizētu mērķus. Tomēr nelabprāt paplašini sava prāta apvāršņus un īpaši neraujies mesties jaunā pieredzē, jo alksti pēc stabilām, ilgstošām un pārbaudītām darbībām un norisēm. Taču tev nesagādā grūtības pielāgoties dažādām situācijām, nav nekādu problēmu skaidri saskaņot savas un apkārtējo cilvēku vajadzības un vēlmes.

 

 

 

pexels-photo-28872

ISTJ: Bebrs

Personības raksturojums: Visticamāk, esi loģisks, strādīgs un konservatīvs cilvēks. Tu vēlies, lai visam ap tevi ir stingrs regulējums. Tev piemīt nopietna cilvēka reputācija, kurš prot rast praktisku pieeju visam. Esu drosmīgs, rūpīgs, saprātīgs un nopietns. Tāpat kā bebrs, kurš smagi strādā, lai veidotu savu ģimenes dambi, esi labi zināms kā neticami uzņēmīgs, neatlaidīgs darbinieks, kurš darīs visu, kas nepieciešams, lai iegūtu to, ko iecerējis. Lai vai kā, tu panāksi visu, ko vēlējies. Tomēr no negatīvās puses – tev bieži ir labi nodomi, bet dažreiz var būt grūti izprast citu emocionālās vajadzības.

 

 

 pexels-photo-179107

ENFJ: Suns

Personības raksturojums: Esi sociāls tauriņš, kurš patiesi vēlas atbalstīt un dažkārt vadīt savus draugus un paziņas. Tu ienīsti iebiedēšanu, vēloties draudzīgi līdzās pastāvēt ar sev nozīmīgajiem cilvēkiem. Visticamāk, tev ir patiesi labi, ja cilvēki ap tevi jūtas konfortabli. Mēdz visai ātri pielāgoties jaunām grupām un kompānijām, pat pieņemot tās vērtības, kuras tos ieskauj, pat, ja tās atšķiras no iepriekšējās pieredzes. Tu esi lojāls un sagaidi lojalitāti arī no citiem. Esi īstens komandas spēlētājs, kurš domā par to, kā pašsaprotamu lietu, īstenojot ikdienas vajadzības.

 

 

 

meerkat-africa-animal-wild-68177

INFP: Surikats

Personības raksturojums: Dziļi ētiska un ideālistiska persona, kura ir uzticīga savai ģimenei un tuvākajiem draugiem. Tu šajā dzīvē vadies pēc šo sev nozīmīgo personu vēlmēm. Vēlies piedzīvot visu atbilstoši konkrētām vērtībām. Tu izrādi patiesu interese par tiem, kuri tev ir svarīgi. Ļoti asi un ar patiesu mērķtiecību atvairi draudus savām atvasēm, kā arī nedomājot dod pretsparu kādu centieniem graut tavu morālo drošību.

 

 

 

ara-parrot-scarlet-macaw-bird

ENTP: Papagailis

Personības raksturojums: Tu augstu vērtē citu inteliģenci un kompetenci par visām tev īpaši nozīmīgām lietām. Patiesībā to prasi kā no sevis, tā citiem. Tu bieži tiec raksturots kā asprātīgs, gudrs un atjautīgs cilvēks. Tu spēj sniegt vārdiskus triecienus, kā arī, visticamāk, bieži tiec apsūdzēts savas visai dīvainās humora izjūtas dēļ. Papagaiļa tipa cilvēkiem patīk analizēt ik katru problēmas pusi. Tu esi radošs domātājs un darbinieks. Tāpat dažkārt vari būt visai pļāpīgs.

 

 

 

pexels-photo-58915

ESFJ: Zilonis

Personības raksturojums: Esi patiess un īsts kā savos vārdos, tā darbos. Tev patiesi rūp cilvēki, kuri ir ap tev. Šīs ir tāda tipa personības, kuras prot apkārtējos izcelt vislabāko. Tu ļoti nopietni uztver lojalitāti un atbildību par savu ģimeni,  draugiem un kolēģiem. Esi dāsns un labprāt sniedz prieku citiem! Tomēr esi visai jutīgs un viegli ievainojams. Ziloņa tipa cilvēki bieži ir visai akli uz sev mīļu cilvēku trūkumiem. Tāpat, visticamāk, tu neticami uzticies un, ja mīli kādu, tad ar visu sirdi un dvēseli…

 

 

 

 

DZIMŠANAS DATUMS: Kāda dzīvnieka gars mīt tevī?

 

 

 

Vai tā ir?

Sabiedrība

Latvija ierauga policistu, kurš apmaksāja naktsmājas vardarbīgu attiecību māktai sievietei – VIDEO

  “Man nostrādāja cilvēciskais faktors,’’ – tā saka policists Madars Kupičs, kurš no no personīgajiem līdzekļiem...

Pāragri mūžībā devies pazīstamais animācijas filmu režisors Nils Skapāns

  Pirmdien, 20. septembrī, mūžībā aizgājis animācijas filmu režisors Nils Skapāns – Latvijā vienīgais plastilīna animācijas...
Freepics

Diemžēl Anglijā mīklaini pazudušais latvietis atrasts miris

  Diemžēl bezvēsts prombūtnē esošais Kaspars Ersts ir atrasts bez dzīvības pazīmēm. Policijas rīcībā esošā informācija neliecina par...

WAZE nāk klajā ar brīdinājumu lietotājiem

No septembra vidus Waze lietotnē autovadītāji tiek brīdināti par ceļu posmiem visā Latvijā, kuros ir...

Uzmanību: Šajās izbraukuma vakcinācijas vietās turpmākajās dienās varēs saņemt tik pieprasīto “Janssen” vakcīnu

  Šonedēļ izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 notiks 13 apdzīvotās vietās Rēzeknes, Valmieras, Aizkraukles, Bauskas novados, kā...

Magone draudzenēm atklāj skarbas detaļas par tuvību ar Žani

  Satiekoties ar draudzenēm, STV šova "Slavenības. bez filtra" zvaigzne Magone pārrunā arī intīmas tēmas un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Pirmā dienas puse tev ir jāizmanto pēc iespējas aktīvāk. Uzņemies iniciatīvu un izmanto savu pašpārliecinātību....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī solās būt diezgan labvēlīga diena. Pieaugs optimisms un paaugstināsies entuziasms. Var rasties daži izdevīgi...

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs visveiksmīgākās

Aplūko vai arī tava horoskopa zīme solās nākamgad būt īpaši veiksmīga!   Lauva Lauva joprojām svinēs uzvaras gājienu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk pozitīva. Emocijas ietekmēs tavu attieksmi, bet tu nedrīksti padoties,...

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Rudens ir klāt! Ielūkosimies zvaigznēs! Auns Zvaigznes norāda, ka oktobrī neprecējušies šī zvaigznāja pārstāvji var izjust vēlmi...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...

Nedēļas otrajā pusē laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Otrdien, mazinoties ciklona ietekmei, nokrišņi mitēsies, savukārt nedēļas nogalē valsti sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ...

Nākamā nedēļa būs auksta, bet ir arī labā ziņa. Stāsta Toms Bricis

  "Arī nākamā nedēļa būs auksta, bet prognozēs manāmas cerības uz nelielu atvasaru mēneša beigās," stāsta...