Lūk, kādi trūkumi apkopoti zvaigznēs katras horoskopa zīmes pārstāvim. Aplūko, vai arī tev piemīt šie netikumi un apdomā, kā ar tiem sadzīvot. Vai arī – varbūt ir pienācis laiks mēģināt ko sevī mainīt?

 

Auns

Auni mēdz manipulēt ar citiem un neteikt patiesību. Pastāvīgi nemierīgajiem Auniem pietrūkst neatbildības, jo viņi visu grib uzreiz, nekavējoties. Auns var gan pamest cilvēkus, gan atstāt darbus pusdarītus. Šīs zīmes cilvēks var būt ārkārtīgi egoistisks. Ja vēlme riskēt kļūst uzmācīga, Auns bez nožēlas var pakļaut riskam citu cilvēku drošību.

 

Vērsis

Vērsis nespēj novērtēt atšķirīgu viedokli un savus uzskatus bieži padara nesatricināmus. Šī zīme atsakās uzņemties risku vai izmēģināt kaut ko jaunu. Vērsim var izveidoties pārspīlēti īpašnieciska attieksme gan pret cilvēkiem, gan lietām. Tiecoties pēc labas dzīves, viņš mēdz apmierināt savas iegribas un uzvesties ārišķīgi.

 

Dvīņi

Dvīņiem ir grūti saprast, kas ir patiesība, viņu stāsti, pašiem nemanot, nemitīgi mainās. Neērtus faktus viņi mēdz aizmirst, īpaši, ja radusies iespēja manipulēt. Divkosīgajiem Dvīņiem patīk tenkot, viņi nespēj glabāt noslēpumu.

 

Vēzis

Vēža trūkumi rodas no emocionālā jūtīguma. Kad jūtas neaizsargāts, viņš ļaujas greizsirdībai un īpašnieciskumam un pieķeras visam, kas sola drošību.

 

Lauva

Lauvām ir tieksme valdīt pār citiem. Vēlme labi izskatīties padara to vāju lišķības priekšā. Šīs zīmes pārstāvjiem ir raksturīgs snobisms, lepnība un augstprātība, kā arī tieksme uz skaistu dzīvi.

 

Jaunava

Jaunavai ir raksturīgā apsēstība ar detaļām tās galējā izpausmē pārvēršas par pedantismu un uzskatu tuvredzību. Tieksme būt kritiskam un paštaisnam apvienojumā ar nereāliem mērķiem nozīmē, ka šis cilvēks nespēj pilnībā sasniegt perfekciju, kas celtu tā pašvērtējumu un mazinātu šaubas par sevi.

 

Svari

Tiecoties pēc perfekcijas, Svari paradoksālā kārtā nepamana neatbilstības un skatās uz problēmām caur rozā brillēm. Nepieciešamība pēc attiecībām var būt tik stipra, ka šīs zīmes pārstāvji piekrīt pārlieku daudziem kompromisiem, kas galu galā noved pie neapmierinātības. Neizlēmība un tieksme uz slinkumu nosaka, ka Svari lēmumu var arī nepieņemt.

 

Skorpions

Domu un ideju apsēstais Skorpions ir jūtīgs un ātri aizvainojams, viņš alkst pilnībā kontrolēt citus. Skorpiona dzēliens ir nāvējošs, un šajā zīmē dzimušie var kļūt par īstiem mazohistiem.

 

Strēlnieks

Alkas pēc brīvības – šīs zīmes dzinulis – Strēlnieku var padarīt par neuzticamu un tādu, uz kuru nevar paļauties. Steidzīgajā skrējienā viņš mēdz aizmirst par pienākumiem un atbildību un vienkārši paskriet garām sīkumiem. Strēlnieks ir netaktisks un bieži aizvaino citus.

 

Mežāzis

Mežāzis ir izteikts kontrolētājs, bieži vien viņš vērtē cilvēkus pēc stāvokļa sabiedrībā vai tā, kā tie varētu palīdzēt viņam kāpt pa sociālajām vai karjeras kāpnēm. Kontrolēšanas pārņemtais Mežāzis redz pasauli kā stingri noteiktu likumu un normu kopumu. Viņš gan sev, gan citiem uzspiež nebeidzamus noteikumus, kas noteikti jāievēro.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīram ir nosliece izveidot dīvainu sekotāju pulku, viņš var iestrēgt ekscentrismā. Zīmes otrā galējība – vēlme pēc pārmaiņām – var pārvērsties par visa esošā noliegumu, citiem vārdiem sakot, kopā ar ūdeni no vannas var izliet arī bērnu.

 

Zivis

Zivīm ir ļoti grūti pieņemt pasaules skarbo realitāti. Kad iestājas apjukums, šim manipulatoram ir grūti atšķirt patiesību no realitātes un lauztiem solījumiem.

 

Kā ir ar tevi?

Sabiedrība

Misāni izdos Latvijai: Ģimene nāk klajā ar paziņojumu

  Kristīnes Misānes ģimenes paziņojums pēc tam, kad kļuvis zināms - Dānija viņu izdos Latvijai, nevis...

Dānijas puse atzīst: K. Misāne jāizdod Latvijai

  Dānijas tiesa apstiprinājusi Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai, vēsta Latvijas Televīzijas...

Unikāls atradums uziets Lielajos kapos Rīgā

  Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” Rīdzenes iecirkņa teritorijas apsaimniekošanas speciālisti Lielo kapu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/marian rodriguez m./CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. februāris

  Šodien svarīgi būs censties pēc iespējas veiksmīgi atrisināt dažādas negatīvās tendences, kas varētu rasties no...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Planētu mijiedarbība šodien prognozē dažādas cīņas ar savām personīgajām attiecībām, iespējami iekšējie konflikti pašam ar...
Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Iestājies meteoroloģiskais pavasaris, tomēr februāra beigās laiks jūtami mainīsies

  Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris, atsevišķos reģionos meteoroloģiskajai ziemai neiestājoties. Savukārt pēc aktuālajām prognozēm turpmākajās nedēļās...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....