Izcilais TV raidījumu vadītājs, žurnālists Mārtiņš Ķibilds, kurš sestdien 46 gadu vecumā pēkšņi mūs atstāja, esot miris atvaļinājuma laikā Nīderlandē, vēsta izdevums “Kas jauns”. Piektdien izdevums “Vakara ziņas” precizēja, ka Mārtiņš saļimis uz ielas Amsterdamā, un viņa dzīvību vairs nav izdevies glābt, tomēr tā īsti nav tiesa. Ģimene 5. novembrī precizējusi gan nāves iemeslu, gan to, ka tas noticis miegā viesnīcā. Atvadīšanās no Mārtiņa notiks 8.novembrī Torņakalna baznīcā.

Oficiālas informācijas aizvien vēl nav. Izdevumam zināms viens tas, ka Ķibilds bērnībā vairākas reizes uz mēnesi pabijis slimnīcā, jo sirdzis ar kādu vēderkaiti, kuru tolaik neviens lāgā nav pratis ārstēt. Pirms gada Mārtiņš pats sociālajos tīklos dalījās ar nepatīkamu stāstu no slimnīcas, kur bija nokļuvis niecīga iemesla dēļ, toties tur redzētais šokēja.

“Tualetes papīru bija aizliegts mest podā, bija jāmet brūniem papīriem pilnā spainī. Nebija roku dvieļu, personāls ieteica slaucīties tualetes papīrā. WC un vannas istabas, protams, nebija palātās, bet gaiteņa galā, kopējas visiem. Kāpņu telpa smirdēja pēc cigaretēm, jo katra stāva balkonā bija smēķētava. Pirmā stāva foajē babuļas tirgoja lupatas, kā kādreiz Sporta pilī. Gaitenī uz žurnālgaldiņa mētājās avīžele par Latvijas medicīnas balvas pasniegšanu 2014.gadā. Manas palātas numurs bija uzrakstīts ar zīmuli uz apdrupuša sienas apmetuma. Kapitālu remontu ēka nebija redzējusi kopš uzcelšanas 1970ajos,” rakstīja Mārtiņš, pēc tam izveidojot vienu no “Adrešu” sērijām tieši par mūsu medicīnas sistēmu.

Kolēģi LTV saka – iespējams, bijusi pārslodze, kas radīja veselības problēmas, bet neviens nav zinājis neko par kādām Mārtiņa veselības likstām. “Viņš tiešām ļoti daudz strādāja, bet nekas neliecināja, ka būtu problēmas, viņš tika aizsaukts pēkšņi.” LTV šobrīd pārplāno raidījumu “Kultūrdeva”, kura nākamais izlaidums būs veltīts Ķibildam.

Vēl septembra sākumā intervijā žurnālam “OK!” četru bērnu tēvs stāstīja, ka viens no viņa vecākajiem dēliem absolvējis ģimnāziju un Nīderlandē uzņemts labā augstskolā. “Pats svarīgākais – ir jāizaudzina mani četri bērni. Bet tās nav ambīcijas, tā ir pašsaprotama dzīves lietu kārtība,” sacīja Mārtiņš.

Jau vēstīts, ka raidījums “Adreses” turpināsies ar Mārtiņa dalību – tā lēmusi ģimene, cienot viņa milzīgo ieguldīto darbu un mīlestību pret to.

 

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi sestdien risinājušies Mārupes pusē

  Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā tiek nogalināta sieviete, vēsta Valsts policija. Šā gada 12. septembrī ap...
Foto:Ekrānšāviņš

Baiss atradums privātmājā Daugavpils pusē; policija rīkojas nekavējoties

  16. septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Tabores pagastā, kādā...
NMPD

Pašizolācija jāievēro, arī iebraucot no Lietuvas

  Ņemot vērā saslimšanas ar Covid-19 pieaugumu, iebraucot Latvijā no Lietuvas, cilvēkiem būs jāievēro pašizolācija. Prasība...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Mājai un Dārzam

Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...

Vētras sākumposmā šorīt Rīgā pavēries fantastisks skats – VIDEO

  "Šodien ne tikai vējains un lietains, bet rīta pusē pāri Rīgai spīdēja spoža varavīksne." vēsta...