Kolemanu ģimenei tika sūtīti anonīmi nāves draudi, taču briesmas izrādījās tuvākas nekā viņi varēja iedomāties…

Kolemanu ģimenes locekļi elektroniskajā pastā mēnešiem ilgi bija saņēmuši draudu vēstules, liekot ik dienu dzīvot šausmās, gaidot nenovēršamo.

 

Vienā no vēstulēm bija vēstīts, ka ģimenei drīz vien pienāks beigas, ka viņus nogalinās, kamēr visi gulēs.

 

Ģimenes galva Kristofers Kolemans ir drošības dienesta priekšnieks, kurš strādā pie augsta mēroga Amerikas kristīgās literatūras autores un sludinātājas Džoisas Meieres. Neskaitāmajās saņemtajās ziņās tika pavēlēts pamest darbu pie šīs sievietes, pretējā gadījumā viņa sievai un bērniem tiks nodarīts kaitējums.

 

Viņi vērsās policijā, kuri pastiprināja 31 gadus vecās Kristofera sievas Šerijas un abu dēlu – Gareta (11 gadi) un Gevina (9 gadi) drošību, taču pēc dažiem mēnešiem viņus patiešām atrada mirušus savās gultās. Nāves draudi bija kļuvusi par realitāti, taču, kad tika atklāts patiesais slepkava – tas bija kāds, kuru neviens nekad nebūtu turējis aizdomās…!

 

34 gadus vecais drošības dienesta priekšnieks Kristofers, apsargāja turīgo Džoisu Meieri, pavadot ietekmīgo kristiešu autori un sludinātāju it visur. Tas bija darbs, kas viņam ik gadu nodrošināja vairāk nekā 85 tūkstošus EUR.

 

Kristofers ir mācītāja dēls un pēc dienesta jūras kājnieku flotē pievērsās šim darbam, kas sniedza viņam materiālus labumus un prestižu.

 

Tā bija pasaule, no kā viņš kļuva atkarīgs – jutās finansiāli stabili un, neraugoties uz kristīgo audzināšanas modeli, nodrošināja zināmu brīvību, ko viņš arī izmantoja.

 

 

id2

Kristofers un Šerija bija precējušies 12 gadu.

 

Tikmēr vīrieša mājās – Vaterlo Ilinoisā, Amerikas Savienotajās Valstīs mīlošo un gādīgo vīru mājās gaidīja apburošā Šerija, kura bija perfekta sieva un māte.

 

Abu atvases, dēli Gevins un Garets bija pieklājīgi un labi audzināti. Pirms atgriezties mājām un pirms naktsmiera nolasīt kopīgu lūgšanu pie savu atvašu gultas, Kristofers varēja darīt savas lietas.

 

Viņa darba modelis ļāva vīrietim dzīvot slepenu dzīvi. Kopš 2008. gada Kristoferam bija mīlas dēka ar kokteiļbāra oficianti Taru Lincu, ar kuru iepazinās, jo viņa bija Šerijas bērnību dienu draudzene.

 

Kamēr viņš nebija mājās pie savas šķietami perfektās ģimenes un aizbildinājās ar darbiem, bieži vien pavadīja kopīgu laiku ar Taru un bija pilnībā apmāts ar šīm ārpus laulību attiecībām.

 

 

id3

Laulātais divu bērnu tēvs ar savu mīļāko.

 

Viņš dāvāja savai mīļākajai gredzenu un deva solījumu, ka reiz viņi salaulāsies. Nemitīgi sūtīja viņai mīlestības pilnas īsziņas.

 

Tomēr kristiešu pasaulē laulības šķiršana nav iedomājama. Tāpat viņa priekšniece arī darba līgumā bija skaidri norādījusi, ja viņas padotie oficiāli šķirs savas Dieva priekšā noslēgtās laulības, tiks pazemināti amatā vai atbrīvoti no tā pavisam.

 

Kristofers un viņa priekšniece sāka saņemt biedējošas elektroniskā pasta vēstules, kurās tika teikts, ka vīrietim jāpārstāj strādāt šajā uzņēmumā, kas tika kritizēts par tās darbinieku izšķērdīgo dzīvesveidu.

 

Tam sekoja vēl daudzas citas draudpilnas ziņas Kristofera vistuvākajiem un policija norīkoja patruļu ap Kolemanu ģimenes mājokli, taču drīz vien viņi draudu vēstules atrada pat uz mājas sliekšņa.

 

Tavs un tavas ģimenes laiks strauji beidzas!’’ mērķtiecīgi tika vēstīts.

 

Izskatījās, ka kāds mēģina piekļūt turīgajai Džoisai Meierei, taču neviens cits nesaņēma līdzīgus draudus, tikai Kristofers.

 

Pa to laiku Kristofera mīļākā bija uzstādījusi viņam ultimātu. Viņa gribēja, lai vīrietis pamet sievu līdz konkrētam datumam, lai slepenie mīlnieki beidzot varētu apprecēties.

 

Kad pienāca viņas noteiktā diena, Tara zvanīja Kristoferam, kurš, savukārt, pavēstīja, ka laulības šķiršanas dokumenti jau ir gatavi un viņš grasās tos nākamajā dienā nodot sievai.

 

No rītā vīrietis atradās sporta zālē, kad nolēma piezvanīt. Viņš uzspieda viena no kaimiņa – policijas izmeklētāja numuru. Šis vīrietis zināja par draudiem. Viņš bija viens no tiem izmeklētājiem, kurš bija novietojis novērošanas kameru pie piebraucamā ceļa, lai vērotu, kas notiek Kolemanu namā.

 

Kristofers uzstāja, ka nevarot sazvanīt savu ģimeni, par ko bija pārsteigts, jo šajā laikā viņiem jau sen bija jābūt nomodā.

 

Kaimiņš izsauca kolēģus, lai pārbaudītu vai patiešām nav noticis, kas nelāgs.

 

Kad neviens neatbildēja, policisti iekļuva ēkā caur logu un ieraudzīja uz sienas sarkanu uzrakstu – Tu esi samaksājis! Esi sodīts. Es tevi vēroju!

 

 

id4

Uzraksts un sienas ģimenes mājās…

 

 

Šerija, Garets un Gevins bija miruši, gulēja savās gultās nožņaugti ar auklu, kuru nekur neatrada.

 

Nekavējoties ieradās Kristofers. No policistiem uzzinājis par to, kas ir atgadījies, viņš izplūda asarās, kas likumsargiem šķita samāksloti.

 

Viņš nejautāja, kā tieši tas ir noticis un acīmredzami centās noslēpt skrambas uz savām rokām.

 

Kristofers uzreiz kļuva par galveno aizdomās turamo un tika aizvests uz nopratināšanu.

 

Vīrietis uzstāja, ka viņa ģimenes locekļi bija dzīvi brīdī, kad viņš devās prom no mājām, taču medicīnas ekspertīzes slēdziens pierādīja, ka Šerija, Garets un Gevins bija miruši aptuveni pussešos no rīta, laikā, kad aizdomās turamais ģimenes tēvs bija apgalvojis, ka izgāja no mājas.

 

Policijas darbinieki drīz vien uzzināja par viņa mīļāko, kas likumsargiem lika apjaust nozieguma motīvu.

 

Videonovērošanas ieraksts pierādīja, ka neviens cits izņemot Kristoferu pašu nav nedz ienācis, nedz devies prom no viņa mājām – slepkavības vietas. Netika atrasti arī nevienas citas personas DNS paraugi uz līķiem.

 

Kredītkartes izdrukā atklājās, ka viņš neilgi pirms tam bija nopircis aerosola krāsu – tieši tādā pašā tonī, ar kādu tika veidots brīdinošais uzraksts uz sienas.  

 

Vēl ļaunāk… , policija noskaidroja, ka sešu mēnešu garumā draudpilnās elektroniskā pasta vēstules gan savai darba devējai, gan ģimenei – sūtīja neviens cits, kā viņš pats. Liekot aizdomāties par to, ka ļoti ticams, ka viņš jau ilgstoši bija plānojis šīs asinis stindzinošās slepkavības.

 

Kristoferu Kolemanu apcietināja un apsūdzēja slepkavībā.

 

Tiesas sēdes laikā viņš atzinās, ka ilgstoši krāpis sievu, taču turpināja uzstāt, ka nav vainojams savu tuvinieku nonāvēšanā.  

 

Šis bija gards kumosiņš sabiedrībai un medijiem – sekss, reliģija, izskatīga mīļākā un turīga sludinātāja…

 

 

Christopher-Coleman

Mācītāja dēls. Reiz jūras kājnieku kareivis.

 

Eksperti apliecināja, ka Šerija un viņas dēli nomira laika posmā no 03:00 – 5:00, kad Kristofers bija mājās.

 

Ģimenes locekļi tiesas zālē raudāja. Asaru jūra un histērija pāršalca telpu, kad tika rādīti attēli no nozieguma vietas, abu zēnu un Šerijas nedzīvie ķermeņi.

 

Atklājās, ka vīrietis izmisīgi centās saglabāt savu ienesīgo darbu un izskatīgo mīļāko.

 

Zvērinātajiem tika parādītas viņa un mīļākās fotogrāfijas, seksa ieraksts, kā arī izdrukas ar neskaitāmajām īsziņām.

 

Tara liecināja, ka Kristofers bija solījis parādīt sievai laulības šķiršanas dokumentus tieši tajā pašā dienā, viņa viņus atrada nogalinātus.

 

Neviens nesaprata, kā šis vīrietis varēja atņemt dzīvību saviem vistuvākajiem cilvēkiem. Viņa dēli nomira paša rokās.

 11-boysAbi brāļi – Garets un Gevins…

 

Prokuratūras pārstāvji uzsvēra, ka šis cilvēks nav tāds, kā citi, viņam nerūp tās lietas, ko citi uzskata par saudzējamām un godājamām.

 

Tiesas spriedumā viņš tika atzīts par vainīgu un saņēma mūža ieslodzījumu, bez apžēlošanas iespējas.

 

 

 

 

Vīrieša nevainīgā ģimene samaksāja par tēva un vīra apsēstība ar darbu un mīļāko…

Sabiedrība

publicdomainpictures.com

Nedēļa sākusies ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 27. janvāra plkst. 6.30 līdz 30. janvāra plkst. 6.30,...

Jaunas ziņas par kādreiz tik populāro dziedātāju Ērgli

  Martā pavasarīgās noskaņās ar jubilejas koncertu mūziķis Andris Ērglis un vēju pilsēta Liepāja svinēs dzimšanas...

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku svētdienas vakarā un naktī uz...

Negaidīti notikumi risinājušies “Muzikālās bankas” finālā

  Sestdien, 28. janvārī, ar krāšņu finālšovu Daugavpils Olimpiskajā centrā noslēdzās Latvijas Radio 2 aptauja „Muzikālā...

Februāra sākumā laiks jūtami mainīsies – jaunas prognozes 7 dienām!

Šonedēļ laika apstākļus Latvijā noteiks vairāku ciklonu darbība - debesis lielākoties aizklās mākoņi, palaikam gaidāmi...
Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. janvāris

  Galvenais, ka šodien jādara - jāvadās pēc saviem instinktiem, pēc savas sirdsbalss. Ir jāieklausās sevī...

Horoskopa zīmes, kurām FEBRUĀRIS būs īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. janvāris

  Daži kļūst nepacietīgi un tas stimulēs negatīvas emocijas. Kāds kļūs dusmīgs un viegli aizkaitināms, citam...
Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku svētdienas vakarā un naktī uz...

Februāra sākumā laiks jūtami mainīsies – jaunas prognozes 7 dienām!

Šonedēļ laika apstākļus Latvijā noteiks vairāku ciklonu darbība - debesis lielākoties aizklās mākoņi, palaikam gaidāmi...

Zināms, kāds laiks mūs sagaida FEBRUĀRĪ

Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...