Akla mīlestība lika šim vīrietim pastrādāt šausminošu noziegumu…

 

Deivids D.J. Kreato juniors no Ņūdžersijas, Amerikas Savienotajām Valstīm sešos no rīta piezvanīja policijai, lai paziņotu, ka ir pazudis viņa trīs gadus vecais dēls. Viņš operatoram izmisīgi teica, ka pamodies, taču dēla mājās vairs nav bijis, vēsta ārvalstu mediji.

 

„Es pamodos un dēls bija pazudis. Es nesapratu vai viņš ir izgājis kaut kur vai atgadījies, kas cits. Pēkšņi viņš bija projām!” tiesībsargājošo iestāžu pārstāvjiem apgalvoja divdesmit divus gadus vecais Kreato.

 

 

Viņš uzstāja, ka mitekļa ārdurvis bija aizslēdzis, taču nu tās bija vaļā, jo trīs gadus vecais Brendens bija devies projām.

 

Zēna mirstīgās atliekas atrada nākamajā dienā, nepilnus divus kilometrus no pazušanas vietas, daļēji iegremdētas ūdenī, mežainā apkaimē. Viņam aizvien mugurā bija pidžama.

 

Izmeklētājiem bija skaidrs, ka Brendens nebija devies uz šo vietu pats, jo zēna zeķes bija tīras, neskatoties, ka visapkārt bija dubļi.

 

„Šī teritorija ir ļoti stāva un tajā ir ļoti grūti orientēties!” apliecinot, ka maz ticams, ka viņš šeit nonācis viens pats, medijiem pavēstījis varas iestāžu pārstāvis.

 

Bija visai ticams, ka tik mazam zēnam, visticamāk, ir bail no tumsas, tāpēc viņš nebūtu devies uz mežu viens pats, vēl pirms dienasgaismas iestāšanās.

 

Tāpat nebija nekādu nolaupīšanas pēdu pie viņa guļvietas, turklāt zēna tēva gulta atradās vien nepilnus trīs metus tālāk, bet Deivids D.J. Kreato apgalvoja, ka neko nebija dzirdējis…

 

 

“Viņš nekad nebija viens pats atstājis šo dzīvokli vai savas mātes māju, nebija pastāvīgi devies projām no vecvecākiem!” pastāstījusi zēna ģimenes piederīgā.

 

Sākotnēji bērna nāves cēloni nevarēja noskaidrot, taču pēc medicīniskās izmeklēšanas veikšanas, tika atklāts, ka tā bijusi tīša vardarbība.

 

Brendena smadzenes uzrādīja skābekļa trūkumu vēl pirms viņa nāves, norādot uz iespējamajiem bojā ejas cēloņiem – noslīcināšanu, noslāpšanu vai nožņaugšanu.   Tāpat tiesu medicīnas eksperti atklāja nesenu zilumu netālu no viņa atslēgas kaula.

 

Lieta šķita aizvien savādāka un aizdomīgāka, līdz pavisam drīz tika apcietināts viņa tēvs, kuram tika izvirzīta apsūdzība par pirmās pakāpes slepkavību un otrās pakāpes bērna labklājības apdraudēšanu.

 

Galu galā Deivids D.J. Kreato juniors atzina savu vainu. Viņš atklāja, ka nogalinājis pats savu miesīgo dēlu, pēc tam, kad viņa septiņpadsmit gadīgā draudzene atklājusi, ka viņai nepatīk bērni un izvirzījusi mīļotajam ultimātu, lai viņš izvēlas – viņa vai Brendens!

 

Viņa mudināja un uzstāja, lai Kreato atsakās arī no dēla apciemojuma katru otro nedēļas nogali,  kā vīrietis bija vienojies ar atvases māti, ar kuru kopā vairs nedzīvoja. Zēns bija kļuvis par tēva apgrūtinājumu.

 

Ir zināms, ka pāris sāka tikties  2015. gada jūnijā, pēc tam, kad bija sarakstījušies iepazīšanās portālā Tinder.

 

Kreato septiņpadsmit gadīgā mīļākā savos sociālajos tīklos ne reizi vien ir uzsvērusi savu spēcīgo riebumu pret bērniem.

 

Izmeklētāji noskaidroja, ka pēc tam, kad mīļotā bija devusies studēt uz koledžu, sava miesīgā dēla noslepkavotājs kļuva ļoti nervozs, baiļojoties, ka attiecības varētu izjukt.

 

Viņa vairākkārt draudējusi pamest  Kreato, kurš bija kļuvis ārkārtīgi greizsirdīgs uz kādu zēnu, ar kuru draudzeni redzējis sarunājoties skolā.

 

Viņš tiesībsargājošo instanču darbiniekiem atzinis, ka iegājis mīļotās sociālo mediju kontā un viņas vārdā uzrakstījis šim puisim, lai viņš liek viņu mierā

 

Lai gan Kreato ilgi neatzinās savā nodarījumā, izmeklētājiem izdevās noskaidrot, ka viņš bijis ļoti aizkaitināts un nemierīgs, jo bija patiesi noraizējies, ka sieviete, kuru viņš mīlēja, iespējams, bija atradusi kādu citu un dēls šo situāciju vēl vairāk pasliktināja.   

 

Izrādījās, ka vieta, kurā viņš nogalināja savu atvasi, pārim ir ļoti īpaša, viņi tur bieži kopā devušies pastaigās.  

 

Par šī nozieguma izdarīšanu Kreato draud  30 – 67 gadus ilgs cietumsods, bez iespējas uz nosacītu attaisnošanu.

 

Ja viņš samaksās 750 tūkstošus $ (teju 690 tūkstošus EUR) noteikto drošības naudu, Kreato nav tiesību pamest štatu, kā arī kontaktēties ar mirušā dēla māti Samantu Denoto vai viņas ģimeni.

 

Kas gan notiek pasaulē?!

Sabiedrība

Kašers un Jānis pirms kāzām “saceļ kājās” Kopenhāgenu; parādās negaidītas grūtības

  "STV Pirmā" šovs "Slavenības. Bez filtra" turpina vēstīt par Latvijas slavenāko geju Kašera un Jāņa...

“Tad nu par visu!” Žanis no Magones saņem pamatīgu sutu

  Gatavojoties karstajai vasarai, Žanis ir nodzinis gan ūsas, gan matus un kā smej pati Magone...

“Paldies Dievam, ka vispār esmu dzīvs!” Kā šobrīd klājas tautā iemīļotajam profesoram Danilānam?

  Jau vairākkārt vēstīts, ka tautā iemīļotais gastroenterologs, ārsts un profesors Anatolijs Danilāns decembrī nopietni saslima...

Atraitne pastāsta par skumjo nakti, kad no mums atvadījās leģendārais mūziķis Meijers

  Izdevuma "Privātā dzīve" 22.jūnija - 5. jūlija numurā 17. jūnijā mirušā mūziķa Gunāra Meijera atraitne...

Īpaši brīdina par laiku Līgo dienā un vakarā; izskan prognoze par laiku pēc svētkiem

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par laiku līgo dienā, 23....

Jāņus vairs nesagaidīs… Atpūta pie ūdens kompānijai beidzas traģiski – VIDEO

  Jēkabpilī vairāku apstākļu kopums novedis pie traģēdijas – vienā no pilsētas ūdenstilpēm noslīka cilvēks. Latvijā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nav ieteicam īsi izbraucieni – tie var izvērsties pārāk emocionāli negatīvā aspektā....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Iespējams, šodien nāksies krietni vien pasvīst dažādos darbos, kas radīs aizkaitināmību, līdz ar to būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var...
Foto:Wall321.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Zvaigznes ikvienu šajā dienā padarīs nedaudz stūrgalvīgāku un spītīgāku kā ierasts gan privātajā, gan sociālajā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šajā dienā ieteicams tomēr ļauties komunikācijai ar apkārtējiem, jo sevišķi svaigā gaisā. Esiet uzmanīgi karstumā!     Auns Auna...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. jūnijs

  Vasaras saulgrieži, Līgo vakars un Jāņu diena šonedēļ priecēs daudzus jo daudzus. Ko mums visiem...

Mājai un Dārzam

Īpaši brīdina par laiku Līgo dienā un vakarā; izskan prognoze par laiku pēc svētkiem

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par laiku līgo dienā, 23....

Sinoptiķi atjaunojuši sarkano brīdinājumu – tas ir spēkā līdz Līgo vakaram

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi atjaunoši iepriekš izplatīto sarkano brīdinājumu par ekstremālu karstumu....

Parādās jauna informācija par laiku Līgo svētkos; precizē, kad beigsies karstums

  Sinoptiķi Toms Bricis un Jānis Trallis pavēstījuši jaunākās ziņas par tuvākajās dienās gaidāmo laiku. Kad...