Kembridžas hercogpāris Keita un Viljams varētu izlemt par labu karaliskās ģimenes tradīciju ievērošanas pārtraukšanai, ja tas būtu nepieciešams bērnu dēļ, vēsta britu mediji.

Keita Midltone un princis Viljams, kā zināms, ir ļoti vērīgi un praktiski vecāki, kuriem ir ļoti ciešas attiecības ar visiem trim saviem bērniem. Viņi bieži tiek slavēti par savu moderno attieksmi pret vecāku tiesībām un dzīvi. Karaliskā eksperte Ingrīda Sevarda atklājusi, ka tas varētu ietekmēt viņu karalisko tradīciju ievērošanu nākotnē. Gan Keita, gan Viljams ir mācījušies internātskolās, tāpat kā karaliskās ģimenes locekļi vairākas pēdējās desmitgades, un tā ir ļoti svarīga karaliskās ģimenes tradīcija, taču viņi varētu audzināt Džordžu pavisam citādi.

Sevarda sacīja: ”Pēdējā laikā esam vairākkārt pieredzējuši karaliskās ģimenes tradīciju pārkāpšanu, tāpēc šis noteikti nebūtu vispārsteidzošākais brīdis, ja Keita un Vils nolemtu ko pamainīt. Es domāju, ka šis pāris raudzīsies pēc bērnu laimes – ja viņi ir laimīgi savās skolās, kāpēc kaut ko mainīt? Keita un Viljams ir ļoti mūsdienīgi vecāki un ļoti rūpīgi izsvērs savu lēmumu. Domāju, ka viņi nogaidīs, lai redzētu, kā attīstās bērnu personības un ņems vērā to, vai bērni būs gatavi un vēlēsies mācīties, dzīvojot ārpus mājām.”

Sevardas kundze ir pārliecināta, ka princis Viljams paļausies uz savu personīgo pieredzi, lai nodrošinātu, ka Džordžs jūtas pārliecināts par sevi un savu turpmāko akadēmisko izvēli, taču ierosinās, ka internātskolā varētu būt drošāk, jo Džordžs ir šobrīd trešais rindā uz troni. Viņa piebilda: “Savā bērnībā Viljams ir piedzīvojis dažādus briesmīgus un traumatiskus notikumus, tāpēc viņš ļoti cenšas harmonizēt savu bērnu garīgo veselību. No otras puses – ja es būtu Keita, es justos drošāk, ja Džordžs kā troņmantnieks mācītos internātskolā. Tur būtu vairāk brīvības.”

Princis Viljams mācījās Ludgruvas skolā Vokingemā, pirms 13 gadu vecumā devās uz Ītonu. Arī princis Čārlzs un viņa brāļi, kā arī māsa – visi mācījās internātskolās, sekojot sava tēva prinča Filipa pēdās.

Princis Džordžs mācās Tomasa Batersija skolā, kur mācības uzsākusi arī viņa māsa Šarlote. Tiesa, pēdējo mēnešu laikā arī Kembridžas hercogu bērni bija spiesti mācīties mājās, jo pandēmijas laikā lielākā daļa Anglijas skolu tika slēgtas.

Keita atklāja, ka viņi ir apvienojuši mācības mājās ar aktivitātēm brīvā dabā, lai šajā trakajā laikā bērnus varētu gan izglītot, gan izklaidēt. Tāpat izskanējušas arī ģimenes atzīšanās par dažādo darbu dalīšanu, piemēram, kad princim Džordžam nācies lasīt, bet Šarlote pievērsusies rokdarbiem, nereti radušies strīdi bērnu starpā, jo abi vēlējušies līdzīgas nodarbes. “Džordžs kļūst bēdīgs, jo vēlas tādus pašus darbus, kādi ir Šarlotei, jo, piemēram, sviestmaizes gatavošana zirnekļa formā ir daudz aizraujošāka, nekā rakstītprasmes pilnveidošana,” atklāja Keita.

 

Sabiedrība

Var būt atmiņas traucējumi… Meklē piektdien pazudušo četrdesmitgadnieku Rolandu

Valsts policijas Madonas iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 1977. gadā dzimušo Rolandu Dzirkali, kurš šī...

Omīte no Kuldīgas tiek pie pavisam jauna auto – VIDEO

  25. jūlijā SuperBingo Vasaras spēles ietvaros laimētā automašīna Volkswagen T-Cross nodota tās saimniecei Dainai Ernsonei, vēsta "Latvijas Loto". Daina,...

Šogad Latvijā traģiski dzīvību zaudējuši gandrīz 200 cilvēki

  No ūdenstilpnēm šogad izcelto noslīkušo statistika ir dramatiska - kopš gada sākuma Latvijā noslīkuši 80...

Horoskopi un Testi

nbcnews.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. augusts

  Pirmo dienas pusi būtu vēlams veltīt savai ģimenei un draugiem. Draudzīgu un mīļu attiecību stils...
Foto:Sekslike.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. augusts

  Šī izrādīsies laba diena personiskām attiecībām. Varēsi pietiekami labi apspriest savas un partneru idejas. Labvēlīgs...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

Šī diena būs ekspansīva un prātu atveroša, kuras gaitā daudzi var piedzīvot ievērojamas pārmaiņas dzīvē....

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laika apstākļiem nedēļas nogalē un pirmdien. 08.-10.08.2020....

Sinoptiķis Bricis nāk klajā ar atvainošanos – VIDEO

  "Prognoze, ka augustā karstuma viļņu iespējamība ir niecīga un valdīs bieži mainīgi laika apstākļi, izrādījās...

Brīdina par laika apstākļiem nedēļas nogalē

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par karstumu Latvijā tuvākajās dienās. 06.08.2020....