10. oktobrī pēc vērienīgiem rekonstrukcijas un modernizācijas darbiem durvis vēris “Maxima XX” veikals Mūkusalas ielā 73, Rīgā. Kopējās investīcijas ir vairāk nekā 4,2 miljoni eiro.

“Lai nodrošinātu Latvijas iedzīvotājiem ērtāko un mūsdienīgāko iepirkšanos, esošo veikalu modernizācijā un jaunu veikalu atvēršanā “Maxima” rūpīgi domā gan par pircēju un darbinieku ērtībām, gan ilgtspēju, gan vides labiekārtošanu. Pateicoties ērtajai atrašanās vietai, “Maxima XX” Mūkusalas ielā ir iecienīts veikals kā rīdziniekiem, tā Pierīgas iedzīvotājiem no Baložiem, Ķekavas, Baldones un citām tuvējām Rīgas apkaimēm. Apvienojot viedās tehnoloģijas un videi draudzīgus risinājumus visā ēkā, “Maxima XX” ir kļuvusi par modernu un gaumīgu iepirkšanās vietu un darba vidi “Maxima” darbiniekiem un ēkas nomniekiem, un gaumīgi iekārtotu apkārtni pilsētas ainavā Daugavas kreisajā krastā,” saka “Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa.

“Maxima XX” veikala ēkas vērienīgās rekonstrukcijas ietvaros ir pilnībā atjaunota telpu apdare un inženierkomunikācijas un mainīts tirdzniecības centra plānojums ērtai cilvēku plūsmai. Kopējā ēkas platība ir 7464 m2. No tiem 2408 m2 aizņem “Maxima XX” veikala tirdzniecības zāle un palīgtelpas 1149 m2 platībā, savukārt pārējā ēkas daļā atrodas koplietošanas zona, nomas platība un telpas pārtikas un sadzīves preču interneta veikala “Barbora” vajadzībām.

Lai sniegtu mūsdienīgu darba un iepirkšanās vidi, veikalā ir ieviesta virkne jaunāko tehnoloģiju: moderni multimediju svari, cenu pārbaudītāji un TV ekrāni pie vitrīnām. Pilnveidojot klientu apkalpošanas sistēmu, veikalā darbosies 11 pašapkalpošanās un 8 tradicionālās kases. Rūpīgi domājot par ilgtspēju, ir uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums, uzstādīta jaunās paaudzes aukstuma sistēma un energoefektīvas ventilācijas iekārtas, kā arī palielināta ēkas kopējā energoefektivitāte.

Būtiski uzlabojumi veikti arī pie veikala. Autobraucēju ērtībām ir pilnībā atjaunots autostāvvietas segums un brauktuves daļa veikala tuvumā. Vērienīgi atjaunota arī pašas ēkas fasāde, kuras apdarē izmantotie modernie HPL paneļi ar integrētu LED apgaismojumu un dekoratīvie elementi ēkai ir piešķīruši jaunu un modernu izskatu.

“Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Sabiedrība

Photo by Postmans from Pexels

Tuvākajās dienās daudzviet gaidāms sals un bieži snigs

  Pēdējās kalendārās ziemas dienas Latvijai nesīs ziemai raksturīgākus laika apstākļus - lielākajā daļā valsts teritorijas...
Foto:Medscape.com

Infektoloģe uzsver: koronavīrusa uzliesmojumu dēļ skolēnu brīvlaikā nav ieteicams atstāt Latviju

  “Ņemot vērā to, ka koronavīrusa jeb COVID-19 infekcijas skarto teritoriju ģeogrāfija paplašinās, plānojot skolēnu brīvdienu...

Kā tagad izskatās Skulmes mājā, ko tirgo par milzu summu? VIDEO

  Privātmāja vai varbūt tomēr muzejs? Šāds jautājums radies par mūžībā aizgājušās mākslinieces Džemmas Skulmes namu...

Horoskopi un Testi

Pasargā sevi pats: Svarīgākais katras horoskopa zīmes veselībai

Katra horoskopa zīme korelē ar konkrētu ķermeņa daļu, tai ir raksturīgas noteiktas saslimšanas un atšķirīga...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Pirmajā dienas pusē var rasties nereālas cerības, kā arī vilšanās, kas saistīta ar tām/ personiskajās...

Kā naudu tērē katra horoskopa zīme? Palūko, vai tev atbilst!

Par naudu var iegādāties gandrīz visu un pavisam bez tās dzīvot ir praktiski neiespējami. Nepārvērtēsim...

Mājai un Dārzam

Photo by Postmans from Pexels

Tuvākajās dienās daudzviet gaidāms sals un bieži snigs

  Pēdējās kalendārās ziemas dienas Latvijai nesīs ziemai raksturīgākus laika apstākļus - lielākajā daļā valsts teritorijas...

Izsludināts oranžais brīdinājums par laiku tuvakajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27. februārī dienas pirmajā...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida MARTĀ

  Latvijā pazīstamākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā blogā internetā stāsta par marta mēnesī...