Kad Nikola Ričesa (20) kādā naktsklubā  sākusi vērienīgu uzdzīvi, viņa neapzinājās par kādu murgu tas viņai izvērtīsies, vēsta britu bulvārprese.

 

Nākamajā dienā baumas par to, ka meitene viņu piekrāpusi, mīlējoties grupveidā ar diviem svešiem vīriešiem, padzirdējis Nikolas draugs, kurš pateicis meitenei, ka pametīs viņu, nevēloties turpināt nekādas attiecības. Jaunā sieviete sajutusies ļoti vainīga un viņai palicis kauns par notikušo, tāpēc viņa izdomājusi diezgan nežēlīgu un ziepju operas cienīgu stāstu par notikušo.

 

 

Savu vainu jaunā sieviete nav vēlējusies atzīt, jo nav gribējusi šķirties no sava puiša, tādēļ abus jaunos vīriešus (23 un 24 gadi) apsūdzējusi izvarošanā.  Kad viņas puisis, ar kuru Ričesa tikusies jau trīs gadus, uzklausījis šo briesmu stāstu, viņš taisnā ceļā devies uz policiju, lai ziņotu par šo uzbrukumu un aizstāvētu savas meitenes godu. Nikola  policijā sniedza liecību, izplūstot asarās un atklājot dažādas sīkas nianses no notikušā. Rezultātā abi karavīri tika arestēti uz aizdomu pamata par grupveida izvarošanu.

 

PAY-Nicole-Jennifer-Richess-arrives-at-Bournemouth-Crown-Court

 

Vēlāk, nopratinot abus “vainīgos” un citus naktskluba apmeklētājus, policijas darbinieki sākuši aizdomāties par to, ka Nikolas liecība varētu būt meli. Gan abi aizturētie, gan pārējie cilvēki liecinājuši, ka Ričesas uzvedība nereti ir izteikti pavedinoša.

 

 

Vēlāk visa šī aina tika rekonstruēta un pēc citu cilvēku liecībām pavērās diezgan iespaidīgs, pat seriāla cienīgs sižets. Jaunā sieviete naktsklubā uzsākusi flirtu ar četriem armijniekiem, iedzērusi pārāk daudz alkohola un nolēmusi krietni izpriecāties. Naktij turpinoties un meitenei iekarstot, viņa kopā ar savu draudzeni Lauru un diviem naktsklubā sastaptajiem vīriešiem devusies uz draudzenes mājām, kur sākuši grupveda izvirtības, kamēr Laura bijusi citā istabā. Draudzene meiteni pieķēra ģērbtu vienā vienīgā krūšturī kopā ar diviem kailiem vīriešiem diezgan nepārprotamā situācijā, taču tas neapturēja jauno dāmu no šīm izpriecām. Viņa savāca mantas un kopā ar abiem vīriešiem devās uz savām mājām iesākto pabeigt. Nākošajā rītā Nikola abus armijniekus pat aizvedusi atpakaļ uz kazarmām Blandfordas armijas nometnē.

 

PAY_The-two-victims-enter-court-with-the-support-of-a-friend-pixelated

 

Kad šo stāstu noklausījās Nikolas draugs, kurš iepriekš meiteni visiem spēkiem aizstāvējis, puisis nespēja noticēt dzirdētajam. Taču Nikola aizvien turpināja apgalvot, ka viņa tikusi izvarota un šis viss esot safabricēts. Viņa skaidroja, ka vīrieši ienākuši istabā kamēr meitene pārģērbusies un brutāli viņu izvarojuši, liekot darīt neiedomājamas lietas. Viņa vēlreiz sīki un smalki izstāstīja visu savu stāstu, kas aizņēma 65 minūtes policijas laika. Kopumā meitene bija tik ļoti iekarsusi, ka šī lieta aizņēma 296 stundas no policijas darba.

 

 

Taču tas vēl nav viss. Kā izrādījās, jaunā sieviete notikuma brīdī bijusi septītajā ar pusi grūtniecības mēnesī, taču tas nav atturējis viņu naktsklubā ne piedzerties, ne lietot narkotikas. Nikola neatgriezeniski sabojājusi abu jauno vīriešu biogrāfiju, nodevusi pati sevi un pēc piedzīvotā pat mēģinājusi padarīt sev galu.

 

 

Nikolu Ričesu apcietināja uz diviem ar pusi gadiem. Tiesnesis, kurš sodu piespriedis, atzina, ka meitenes meli bija tik labi iestudēti, pārdomāti un izjusti, ka tas aizmālēja acis gan sabiedrībai, gan tiesu sistēmas darbiniekiem.

Sabiedrība

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime šorīt notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...