Kad Nikola Ričesa (20) kādā naktsklubā  sākusi vērienīgu uzdzīvi, viņa neapzinājās par kādu murgu tas viņai izvērtīsies, vēsta britu bulvārprese.

 

Nākamajā dienā baumas par to, ka meitene viņu piekrāpusi, mīlējoties grupveidā ar diviem svešiem vīriešiem, padzirdējis Nikolas draugs, kurš pateicis meitenei, ka pametīs viņu, nevēloties turpināt nekādas attiecības. Jaunā sieviete sajutusies ļoti vainīga un viņai palicis kauns par notikušo, tāpēc viņa izdomājusi diezgan nežēlīgu un ziepju operas cienīgu stāstu par notikušo.

 

 

Savu vainu jaunā sieviete nav vēlējusies atzīt, jo nav gribējusi šķirties no sava puiša, tādēļ abus jaunos vīriešus (23 un 24 gadi) apsūdzējusi izvarošanā.  Kad viņas puisis, ar kuru Ričesa tikusies jau trīs gadus, uzklausījis šo briesmu stāstu, viņš taisnā ceļā devies uz policiju, lai ziņotu par šo uzbrukumu un aizstāvētu savas meitenes godu. Nikola  policijā sniedza liecību, izplūstot asarās un atklājot dažādas sīkas nianses no notikušā. Rezultātā abi karavīri tika arestēti uz aizdomu pamata par grupveida izvarošanu.

 

PAY-Nicole-Jennifer-Richess-arrives-at-Bournemouth-Crown-Court

 

Vēlāk, nopratinot abus “vainīgos” un citus naktskluba apmeklētājus, policijas darbinieki sākuši aizdomāties par to, ka Nikolas liecība varētu būt meli. Gan abi aizturētie, gan pārējie cilvēki liecinājuši, ka Ričesas uzvedība nereti ir izteikti pavedinoša.

 

 

Vēlāk visa šī aina tika rekonstruēta un pēc citu cilvēku liecībām pavērās diezgan iespaidīgs, pat seriāla cienīgs sižets. Jaunā sieviete naktsklubā uzsākusi flirtu ar četriem armijniekiem, iedzērusi pārāk daudz alkohola un nolēmusi krietni izpriecāties. Naktij turpinoties un meitenei iekarstot, viņa kopā ar savu draudzeni Lauru un diviem naktsklubā sastaptajiem vīriešiem devusies uz draudzenes mājām, kur sākuši grupveda izvirtības, kamēr Laura bijusi citā istabā. Draudzene meiteni pieķēra ģērbtu vienā vienīgā krūšturī kopā ar diviem kailiem vīriešiem diezgan nepārprotamā situācijā, taču tas neapturēja jauno dāmu no šīm izpriecām. Viņa savāca mantas un kopā ar abiem vīriešiem devās uz savām mājām iesākto pabeigt. Nākošajā rītā Nikola abus armijniekus pat aizvedusi atpakaļ uz kazarmām Blandfordas armijas nometnē.

 

PAY_The-two-victims-enter-court-with-the-support-of-a-friend-pixelated

 

Kad šo stāstu noklausījās Nikolas draugs, kurš iepriekš meiteni visiem spēkiem aizstāvējis, puisis nespēja noticēt dzirdētajam. Taču Nikola aizvien turpināja apgalvot, ka viņa tikusi izvarota un šis viss esot safabricēts. Viņa skaidroja, ka vīrieši ienākuši istabā kamēr meitene pārģērbusies un brutāli viņu izvarojuši, liekot darīt neiedomājamas lietas. Viņa vēlreiz sīki un smalki izstāstīja visu savu stāstu, kas aizņēma 65 minūtes policijas laika. Kopumā meitene bija tik ļoti iekarsusi, ka šī lieta aizņēma 296 stundas no policijas darba.

 

 

Taču tas vēl nav viss. Kā izrādījās, jaunā sieviete notikuma brīdī bijusi septītajā ar pusi grūtniecības mēnesī, taču tas nav atturējis viņu naktsklubā ne piedzerties, ne lietot narkotikas. Nikola neatgriezeniski sabojājusi abu jauno vīriešu biogrāfiju, nodevusi pati sevi un pēc piedzīvotā pat mēģinājusi padarīt sev galu.

 

 

Nikolu Ričesu apcietināja uz diviem ar pusi gadiem. Tiesnesis, kurš sodu piespriedis, atzina, ka meitenes meli bija tik labi iestudēti, pārdomāti un izjusti, ka tas aizmālēja acis gan sabiedrībai, gan tiesu sistēmas darbiniekiem.

Sabiedrība

Kādas laika pārmaiņas mūs gaida šonedēļ? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Sākusies septembra pēdējā nedēļa un atvasaru tā arī neesam sagaidījuši. Brīvdienās daudzviet atkal bijusi salna,...

Brīdina par laika apstākļiem pirmdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem. 26.09.2022. nakts otrajā pusē...

Negaidīti notikumi risinājušies šovā “Dejo ar zvaigzni”

  Svētdien, 25. septembrī, TV3 šovā “Dejo ar zvaigzni” skatītājiem bija iespēja tiešraidē baudīt trīspadsmit šarmantu...

Parādās jaunas ziņas par laiku septembra izskaņā – prognoze 7 dienām!

  Pēdējā septembra nedēļa tiks aizvadīta ar lietainu laiku - nedēļas sākumā nokrišņi būs lokāli, bet...

Olga Kambala laimējusi loterijā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga Kambala ir to slavenību vidū, kuri mēdz izmēģināt...

Liene Kiviča kļuvusi par Latvijas sieviešu skaistuma etalonu

  Liene Kiviča jūtas glaimota, jo ekstravagantākā Latvijas tetovētāja Sofija Valtere atklāj, ka daudzas sievietes vēlas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs ļoti emocionāla diena. Tās laikā var palielināties vēlme izteikt savas jūtas un emocijas....
Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šī izrādīsies emocionāli grūta diena. Tavs stresa līmenis aizvien pieaugs dienas laikā. Neplāno jebkādus svarīgus...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris

  Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

  Dienas pirmā puse būs sarūpējusi veiksmīgas izdevības. Radoši, netradicionāli risinājumi šobrīd var izrādīties visefektīvākie un...

Horoskopa zīmes, kurām OKTOBRIS būs īpaši labvēlīgs

Uzzini, kuras dienas rudens otrajā mēnesī zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

  Šī diena var veicināt pārmērības, kā arī nepamatoti augstu apetīti un prasības pret sevi un...

Mājai un Dārzam

Kādas laika pārmaiņas mūs gaida šonedēļ? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Sākusies septembra pēdējā nedēļa un atvasaru tā arī neesam sagaidījuši. Brīvdienās daudzviet atkal bijusi salna,...

Brīdina par laika apstākļiem pirmdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem. 26.09.2022. nakts otrajā pusē...

Parādās jaunas ziņas par laiku septembra izskaņā – prognoze 7 dienām!

  Pēdējā septembra nedēļa tiks aizvadīta ar lietainu laiku - nedēļas sākumā nokrišņi būs lokāli, bet...