VAS “Latvijas Loto” Simtgades loterijā laimēts pirmais no četriem lielajiem loterijas laimestiem 100 000 eiro apmērā. Kopš loterijas pārdošanas uzsākšanas laimēti jau seši 10 000 eiro laimesti. Mēneša laikā pārdotas 180 000 loterijas biļetes, kas ir 18% no kopējā biļešu skaita. Tas ir lielākais pārdoto loterijas biļešu skaits viena mēneša laikā Latvijas Loto momentloteriju vēsturē.

 

 

Vienu no pirmajiem lielajiem Simtgades loterijas laimestiem 100 000 eiro apmērā laimējis Dagdas novada iedzīvotājs Ēvalds, kurš strādā mežistrādē. Vīrietis līdz šim reti pārbaudījis savu veiksmi loterijā, joprojām ir ļoti pārsteigts un spēšot noticēt tikai tad, kad nauda būs kontā. Lielais 100 000 eiro laimests bija vienā no piecām vīrieša iegādātām Simtgades loterijas biļetēm. “Konkrēta plāna, kur ieguldīt laimestu, vēl nav, bet gribas iztērēt pareizi, piemēram, sava meža sakopšanai. Lai pēc gadu desmitiem citiem būtu, par ko priecāties. Gribas ieguldīt pareizi, lai labumu nauda nestu vēl ilgi. Man ir plāns dzīvot līdz 100 gadiem, tāpēc nauda būs vēl vajadzīga,” atklāj lielā laimesta ieguvējs.

 

 

Kopš Simtgades loterijas biļešu tirdzniecības uzsākšanas šī gada aprīļa vidū lielo laimestu 10 000 eiro apmērā laimējuši jau seši iedzīvotāji: sieviete no Kurzemes, divi vīrieši no Latgales (Daugavpils pilsēta un Rēzeknes novads), viena rīdziniece un viens vīrietis no Rīgas reģiona, kā arī loterijas spēlētāja no Madonas. Kopumā Simtgades loterijas sērijā ir divdesmit 10 000 eiro laimesti.

 

 

Simtgades loterijas biļešu dizainu veidojuši pieci Latvijas mākslinieki, bet zem loterijas biļetes nokasāmā slāņa atrodas 20 Latvijas simboli — rupjmaize, pīlādzis, kokle, papardes zieds, dziedātājs, ugunskurs, labība un citi. 10 000 eiro laimesta ieguvējs no Rīgas reģiona atklāj, ka viņa veiksmes atslēga slēpās tieši zem rupjmaizes simbola.  “Īsta Latvijas rupjmaize ir vienīgā maize, kas man garšo. Tas, ka laimests bija tieši zem šīs zīmes, ir simbolisks rezultāts,” skaidro laimētājs.

 

 

Patīkamu pārsteigumu, laimējot 10 000 eiro, piedzīvoja veiksminieki no Rēzeknes novada, kas dalījās savā priekā ne tikai par 10 000 eiro lielo laimestu, ko izmantos mājas siltināšanai, bet arī bija gandarīti par vērienīgo stipendiju programmu. Laimētāja sieva kā skolotāja atzina, ka Simtgades loterijas piedāvātā stipendiju programma, būs lielisks “dzinulis” absolventu klases skolēniem, lai jauno mācību gadu uzsāktu ar jaunu sparu gan uzlabojot sekmes, gan sabiedrisko aktivitāti.

 

 

Mājsaimniece no Madonas kopumā internetā bija nopirkusi 5 Simtgades loterijas biļetes, no tām četrās slēpās 5 eiro un 10 eiro laimesti, kā arī ļoti laimīgā biļete ar 10 000 eiro laimestu. To, visticamāk, tērēs automašīnas iegādei.

 

 

Simtgades loterijas kalpo noteiktam labdarības mērķiem – daļa no Simtgades loterijas ienākumiem tiks ziedota Latvijas skolu perspektīvāko absolventu stipendijām. 2018. un 2019. gadā kopā stipendijām tiks novirzīti vairāk nekā 400 000 eiro. Vienreizēju stipendiju 500 eiro apmērā saņems katras vidējās izglītības mācību iestādes spožākais absolvents.

 

 

Simtgades loterija ir līdz šim nozīmīgākais nacionālās momentloterijas projekts Latvijas Loto vēsturē ar kopējo apgrozījumu 5 miljonu eiro apmērā, kur laimestu fonds ir 3,2 miljoni eiro jeb 65 % no loterijas kopējās vērtības.

 

 

VAS “Latvijas Loto” ir Latvijas nacionālais loteriju uzņēmums, un tā vienīgais īpašnieks ir Latvijas valsts. Latvijas Loto darbības ideja balstīta uz loteriju nozares pamatbūtību — iedzīvotāju brīvo līdzekļu piesaiste, no kuriem daļa tiek izmaksāta laimestos un daļa kā papildu finansējums nonāk valsts budžetā. 2016. gadā Latvijas Loto valsts budžetā nodokļu, nodevu un dividenžu veidā iemaksāja vairāk nekā 8,2 miljonus eiro.

 

Sabiedrība

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Diemžēl saņemtas ļoti skumjas ziņas

  Laika posmā no šī gada 15. marta plkst. 6.30 līdz 16. marta plkst. 6.30, Valsts...

“Maxima” pircēji saņēmuši jaunas vēstis

  Turpinot attīstīt “Maxima” vienoto “Mans veikals” konceptu tirdzniecības tīklā, šonedēļ durvis vēris “Maxima X” veikals...

Parādās jaunas ziņas par skatītāju mīlēto TV šovu “Balss maskā”

  Grandiozais minēšanas šovs “Balss maskā” februāra izskaņā atgriezās pie TV3 skatītājiem ar trešo sezonu, iepazīstinot...

Ar skaļu paziņojumu klajā nāk mūziķis Andris Kivičs

  Pēc ilgāka laika uz Latvijas mūzikas skatuves atgriezīsies leģendārā grupa Z-SCARS, kas šī gadsimta sākumā...

Virknei šoferīšu brauciens VEF tilta rajonā beidzies ar nepatikšanām – VIDEO

  Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki akcijas “Drošākas Rīgas mēnesis” laikā aizvadītajā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

  Šī diena sniegs tev jaunas iespējas personīgajās attiecībās. Iespējams, jūtas atjaunosies un/vai kļūs stiprākas pret...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts

  Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!   Auns Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. marts

  Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt...

Atklāj sevi: Ko šajā attēlā pamanīji pirmo?

Šī prāta spēle daudz pastāstīs par tavām stiprajām un vājajām pusēm, un tas viss vien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. marts

  Iespējams, daļa cilvēku šodien vairāk vēlēsies palīdzēt citiem viņu problēmu risināšanā, savukārt otra daļa -...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. marts

  Var gadīties, ka atsevišķu zīmju pārstāvjiem šodien būs nepieciešami pāris atelpas brīži, lai veiksmīgi sagaidītu...

Mājai un Dārzam

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar ievērojamu laika maiņu mūs gaida vēl kāds pārsteigums

  Pagājušajā nedēļā Latvijā piedzīvojām vairākus puteņus un arī šīs ziemas zemāko temperatūru, Zosēnos tai noslīdot...
ventspils.lv

Brīdina par laiku pirmdienas vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par oirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu...