Pēc trešās tiešraides, 29. oktobrī šovu “X Faktors” pameta uzreiz divi dalībnieki, viens no tiem – grupa “Koukie Band”.  Uz sarunu aicinājām vienu no kora un grupas idejas autoriem, izveidotājiem – Edvardu Kokaru.

 

Pirmo reizi skatītājiem savu sniegumu “X Faktora” televīzijas atlasēs grupa “Koukie Band” rādīja 24. septembra vakarā, uz skatuves kāpjot paši pirmie. Jau toreiz grupa atklāja, ka nav vis parastie “cepumiņi”, bet nosaukums tieši tā arī rakstāms – “Koukie”, jo sākums ir domāts kā “Ku-kū”. Paši saka: “Tas nozīmē to, ka tas ir kaut kas aizraujošs un, jā, tieši tādi mēs arī esam. Tādi esam mēs paši, un tāds ir tas, ko mēs darām.” Pirmajā atlasē grupa izpildīja Maikla Džeksona dziesmu “Man in the mirror” un saņēma milzīgas ovācijas, kā arī žūrija neieslīga garos komentāros, bet deva trīs viennozīmīgus “Jā”, tādējādi ļaujot “Koukie Band” bez bažām nokļūt nākamajā kārtā.

Nākamajā atlases kārtā, kas bija tā saucamais “Krēslu izaicinājums” un kategorijas “Grupas” mentors Reinis Sējāns atlasīja savus četrus dalībniekus dalībai “X Faktorā”. 8. oktobra vakarā dziedātāji atklāja, ka vārds, kas raksturo viņu grupu ir “Prieks” un, kāpdami uz skatuves kā pēdējie, cerēja tomēr, ka Sējāns atvēlēs viņiem kādu no jau līdz tam aizņemtajiem krēsliem. Pirms sava priekšnesuma jautāti vai ieņems vietu uz kāda no krēsliem, grupas dalībnieks Gustavs Melbārdis teica: “Mēs darīsim visu lai tur tiktu! Visi uz krēsliem sēdošie mūziķi ir brīnišķīgi, bet mēs gribam to krēslu!” Kad grupa uzkāpa uz skatuves, Reinis Sējāns, norādot uz visiem četriem jau aizņemtajiem krēsliem, teica: “Mums ir situācija dramatizējusies līdz baltkvēlei, to jūs saprotat. Jums ir jāizdara kaut kas neticams, lai jūs kādu no šiem brīnišķīgajiem kolektīviem izsistu no krēsla.” Un “Koukie Band” to izdarīja, izpildot Bruno Marsa “Treasure”, uz ko žūrijas pārstāve Aija Auškāpa atklāti teica: “Gaidīju, gaidīju un sagaidīju prieku! Reinis varētu apmierināti murrāt, ka viņš var savai komandai pievienot tādu kolektīvu kā jūs!” Sējāns lēma, ka “Koukie Band” jāsēžas iepriekš grupas “Trifeles” aizņemtajā krēslā.

Kad visi 12 dalībnieki tika izvēlēti, sākās šova “X Faktors” tiešraides un pirmajā no tām “Koukie Band” izpildīja Onerepublic dziesmu “Love Runs Out”, par ko saņēma patiesi atzinīgus vārdus no žūrijas locekļiem. Nedēļu vēlāk otrajā tiešraidē grupa kāpa uz skatuves ar Black Eyed Peas kompozīciju “Where is the love”, atkal saņemot pozitīvus žūrijas komentārus un Reinis Sējāns atzina, ka grupas potenciāls ir milzīgs.

Trešajā tiešraidē grupai nācās uzstāties bez Gustava Melbārža, kurš bija devies uz Somiju mācīties. Viņi izpildīja Farela Viljamsa dziesmu “Happy” un pēc uzstāšanās teica: “Tā kā esat pamanījuši, ka šovakar mūsu komandā viens dalībnieks trūkst, un mums ir ļoti forša izbalsošanas dziesma, bet mēs negribam to dziedāt šovakar, jo Gustavam tur ir ļoti foršs solo. Domāju, ka jums, mīļie atbalstītāji, jāsasparojas, lai mums nebūtu šī dziesma jāizpilda šovakar bez Gustava!” Diemžēl, nācās to darīt un žūrija, uzticot galējās izvēles izdarīšanu Intaram Busulim, lēma, ka šovā jāpaliek uz izbalsošanas svītras otrajam šajā reizē stāvošajam dalībniekam – Adrianai Miglānei.

 

Mēs aicinājām uz sarunu “Koukie Band” vienu no idejas autoriem un dibinātājiem – Edvardu Kokaru, lai uzzinātu kaut nedaudz vairāk par šo pozitīvisma un mīlestības piepildīto grupu un tās gaitām “X Faktorā” no viņu pašu skata punkta.

 

 

Kā izveidojās grupa “Koukie Band”? Kā jūs satikāties un cik ilgi jau dziedat kopā?

Vispirms jau gribētos laikam atzīmēt, ka, visticamāk, uz šiem intervijas jautājumiem atbildes nevarēs saukt par pragmatiskām. Es pat ierosinātu paskatīties vispār uz visu pasauli ar kājām gaisā, bet tas jau ir cits stāsts… Taču šis stāsts par grupas izveidošanos arī nebūs no žanra klasikas. Patiesībā ir tā (cik nu vispār mēs redzam, uztveram vai saprotam patiesību), ka šī grupa ir tikai daļa no tā, kas mēs esam, un no tā, ko mēs darām. Šis nelielais ceļojums mūzikas pasaulē mums kā cilvēk-personām aizsācies katram ir dažādos laikos un dažādos stāstos, taču ceļi kopā saveda ar Svētā Gara gādību. Bet nedaudz precīzāk, “Koukie Band” stāsts sākās vēl pirms grupas izveidošanas – faktiski ar divu dullo sapņotāju satikšanos, kur, viens no šiem neprātīgajiem, ir pati dziedātāja Koukie (īstajā vārdā Annija Kokare), kura atgriežoties no Londonas, kur bija izdevusi savu solo albumu (Songs From An Empty Stage) un apguvusi vokālās dziedāšanas prasmes augstā līmenī Londonas mūzikas augstskolā (London College of Music), turpināja savu darbošanos Latvijas mūzikas industrijā, nododot savas zināšanas Rīgas Doma Kora Skolā un Ventspils Mūzikas vidusskolā, kā arī pasniedzot privātās vokālās nodarbības un turpinot rakstīt mūziku savam jaunajam albumam. Tikmēr otrs sapņotājs Visuma lielajos mākoņos bija izsūtījis nodomu ar vīziju par kori. Kori, kas pārkāpj Latviešu iemītās koru kultūras robežas. Par kori, kas koru mākslai piešķirtu citu šķautni. Par kori, kurš satricinātu cilvēku ierasto skatījumu par šādas mūzikas pasniegšanas veidu. Tiesa, jāpiezīmē mūžsenā patiesība, ka darot vienu un to pašu lietu tādā pašā veidā, jaunu iznākumu iegūt nevar, bija attiecināms arī uz šo – jaunam konceptam vajag jaunu vadību ar pilnīgi atšķirīgu skatījumu no ierastā. Un, manuprāt, vienīgā persona, kas ir patiesi spējīga korim iemācīt pilnīgi jaunu dziedāšanas manieri – no kora klasiskās dziedāšanas uz gospeļa un Pop kultūras dziedāšanas manieri, ir tikai un vienīgi Koukie.

Un tā nav mūsu vienkārša plika pašreklāma, tas tiešām tā ir pēc fakta, ko apliecina arī jau “Koukie Choir” (tā mēs nosaucām kori) pirmie augstie panākumi – iegūtā otrā vieta (pirmo ieguva vietējais koris – mēs bijām vienkārši pieklājīgi, vai citiem vārdiem sakot, – politika dara savu, iespējams) Krievijas konkursā ‘’Moscow Spring A Cappella’’, kaut arī “Koukie Choir” korim vēl pat nav gads. Jāpiezīmē arī, ka konkursa žūrija un skatītāji izrādīja neviltotu sajūsmu, redzot kaut ko pilnīgi atšķirīgu no ierastā un vēl tik augstā kvalitātē, jo vērsīšu uzmanību, ka dziedājām a cappella, kaut arī tas nav virziens uz kuru ejam. Vēl to arī apliecina fakts, ka atgriežoties no Maskavas un piedaloties “X faktora” atlasē, mūsu dalība tajā tiešam tika pamanīta. Mēs acīmredzot bijām atstājuši tik lielu iespaidu ar to, ko parādījām, ka mūsu dalībai “X-Faktorā” durvis bija vaļa, taču, diemžēl, ne pilnā sastāvā, jo šova formāts Latvijā nepieļāva grupas ar tik lielu dalībnieku skaitu piedalīšanos. Tad nu šeit arī ir jaušami “Koukie Band” grupas pirmsākumi. Mums tas bija, protams, gan priecīgs, gan bēdīgs brīdis. Tas vienotības areāls, kurš vienoja mūs visus “Koukie Choir”, ir kaut kas vārdiem neparakstāms. Mēs bijām kļuvuši vienoti. Mēs kļuvām par ģimeni. Mēs kļuvām par “Koukie People”. Un tas tagad bija kaut kādā mērā jāsadala. Taču, saņemot šo dzīves mesto izaicinājumu, mēs to pieņēmām ar visa kora sirsnīgu atbalstu! Mēs atvasinājām “Koukie Choir” mazo brālīti – “Koukie Band”, lai ar tā gādību kaut nedaudz ieskicētu virzienu, kurā mēs skatāmies ar kori.

 

Katram ir arī noteikti savi pienākumi grupā? Piemēram – kā notiek vienošanās par dziedamo dziesmu un kā tiek sadalīts tas, kurš kad dzied, kad dzied kopā utt. Un, ko darīt, ja viedokļi sāk dalīties?

Mūsu “Koukie People” ģimenē viss laikam notiek organiski un dabiski, cik nu vispār šajā iluzorajā pasaulē, kaut kas var notikt dabiski.  Mūsu ceļš mums kopā iet roku rokā ar Svēto Garu, kurš gādā par mums draudzīgu taciņu un saulainu debesjumu virs galvas. Vienīgi brīžos, kad dzīves skolas stundu laikā sanāk kāda kļūdiņa darba burtnīcā un raiti grieztajā ritenī nedaudz palūkojamies uz EGO skolotāja mācībām, tad gan sanāk paklupt. Bet tas nekas – mēs pielabojam kļūdu, kā lidmašīna, kura pielabo kursu, kad tā novirzās no galamērķa, lai tomēr to sasniegtu – sakārtojam miera, prieka un laimes kroni, ar kuru esam Svētīti un ar kuru pats Paps mūs ir kronējis un ejam tālāk! Tā būtu atbilde par to kā tiek organizēta lielā virziena vadība. Taču runājot par faktiskajiem cilvēk-tēlu darbiņiem – mums ir paveicies – Koukie ģimenē mēs esam tik lieliska komanda, kurā visi cenšas darīt to, ko var, un kopā no tā sanāk burvīgs rezultāts. Dziesmu repertuāru izvēlamies pēc saviem ieskatiem – ir sava iekšējā sajūtu formula, kas dod impulsus, ko un kā. Tā ir tāda smalka lieta, jo dziesmai, kad tā tiek pasniegta, jābūt tādai, kas apmierina 21.gs. skrejošo prātu, tādai, kas izklaidē, kas saviļņo, kas aizrauj un, protams, mēs vēlamies, lai caur to varam iedot klausītājam pozitīvas sajūtas, bet ne virspusēji pozitīvas – tam gala darbam jābūt tādam, kas atstāj mīlestības nospiedumu – laimes pārpilnības apziņas stāvokli – jo mēs visi esam pilnības! Mēs visi esam viens vesels! Nu re… atkal jau aizslīdējām nepragmatiskā virzienā… jā, tādi mēs esam!

Kā lai jums nodod to procesu, kā tas notiek – tas ir kaut kas maģisks un tādēļ tik grūti vārdos ietverams. Mums ir vienots virziens kurā skatāmies! Un tāds tas ir visā kolektīvā! Mums ir iekšēja maģija – tāda ir sajūta! Mēs dalāmies ar idejām, ko un kā – citas atmetam uzreiz, citas turpinām atvasināt, bet, lielākoties, virziens mums ir dabiski izvēlēts un skaidrs! Un jā – protams! Īpaši nevienu neatzīmējot, atzīmēšu atkal jau pašu Koukie (korī dēvētu par mammu), kura vienmēr pieliek savu roku ne tikai dziesmu aranžijām un to mūsu trakulīgajām modifikācijām, bet arī saliek katram dziedamās balsis un horeogrāfijas idejas. Un tad tā sajūtu lieta… tā ir vēl tam klāt – sākumā, beigās, pa vidu un viscaur, kas maigi cenšas izstūrēt kopainu tā, lai būtu tas, ko gribas dzirdēt… Mums gribas, lai tas neatstāj vienaldzīgu. Ja nepatīk, tad labi, ja patīk, arī super, bet vienaldzība – tas  gan nav forši. Un paši dalībnieki ir vispār kaut kas neprātīgi nenovērtējams. Talanti – tas būtu maigi teikts. Tie tiešām visi ir profesionāli mūziķi, kuriem rūp tīrs un precīzs dziedājums. Tie ir lieliski mūzikas improvizatori, ar lieliskām idejām, ik uz brīža papildinot kopīgi ejamo ceļu. Tās ir spīdošas personības. Tie ir mīlestības ceļa pārņemtie. Tie ir “Koukie People” ģimenes locekļi, kur katrs iesaistās un palīdz, kā māk un kā var – ar iedejām, ar tērpiem, ar kontaktiem, ar nošu rakstīšanu, ar atbalstu, ar sociālo tīklu administrēšanu, ar kopā būšanu, un tas viss vēl ir sīkums. Pats galvenais, ka mēs visi esam kopā un atbalstam viens otru domās! Tā ir tā vienotā maģija, tā ir tā mūsu vienotība ārpus laiktelpas – Svētā Gara rādīts ceļš!

 

 

Kas bija tas, kas pamudināja pieteikties X Faktoram? Ar kādām sajūtām turp devāties? Kā izvēlējāties/sagatavojāt repertuāru?

Šim trakulīgajām izdarībām liels paldies jāsaka Annijai, kura teica – skat, kāda iespēja, ko teiksiet? Kāpēc gan ne! Mēs bijām tieši uz viļņa, un tas bija tāds loģisks solis pēc atgriešanās no Krievijas, jo kamēr vēl tikai tika prātā modelētas vīzijas un vadlīnijas turpmākiem soļiem, šis notikums bija tieši laikā. Mums bija jau dažas lieliskas dziesmas, ko prezentējām Maskavai un ar vienu no tām arī piedalījāmies atlasēs. Tā ir “Circle of Life” no Brodvejas Mūzikla “Lion King” – ļoti spēcīgs skaņdarbs “Koukie Choir” izpildījumā – talantīgie jaunieši ar Koukie priekšgalā, tiešām spēj radīt sajūtu, ka Karalim Lauvai tajā brīdī ir piedzimis dēls! Repertuāru lielākoties pašā šovā izvēlējāmies paši – ar dažiem izņēmumiem kur ļāvāmies uzstājīgajiem ierosinājumiem – par dziesmu “Happy” jau zinājām, ka riskējam, jo, kaut arī dziesma ir par prieku, tās uzbūve neļauj noturēt īsto draivu, lai aizrautu skatītājus. Neglāba pat kreatīvās idejas un Koukie aranžija, lai paliktu šovā, bet ja godīgi – mēs patiesi par to nebēdājam. Mēs pat tiešām esam pateicīgi un priecīgi, jo beidzot varam turpināt to, kas ir mūsu sirdīs, tā kā mēs paši to redzam.

 

Tiešraidēs pieminējāt neizsīkstošo vecāku atbalstu – cits zvana, cits sagaida ar garām vakariņām. Vai tas ir jūsu lielākais spēks un atbalsts? Kā vecāki jums palīdz ikdienā?

Jā, nu vecāki ir ne vairāk un ne mazāk mīlami, mūsu lielajā vienotības ģimenē, kā visi pārējie! Tie atbalsta mūs ar visu, ko vien iespējams. Laikam jau nav iespējams lielāks līdzjutējs, kā mamma un tētis savam bērnam! Tā nu arī viņi ar pilnu sirdi gādā, un pat ar saviem telefona rēķiniem pēc šova. Jauki ir saņemt atbalstu, bet vēl jaukāk ir dot. 

 

 

Jums kā grupai noteikti mēģinājumi ir vēl grūtāki? Neraugoties uz to kopējo saskaņotību, mīlestību pret to, ko darāt. Iepriekš jautāju individuālajiem dziedātājiem par sagatavošanos svētdienas vakara tiešraidei. Bet – kā tas notika jums? Tomēr ir mēģinājumi, kur jums jābūt visiem reizē, jāsaskaņo laiki, iespējas. Kā tas ir – visu šo procesu iziet kā grupai? Kāda bija jūsu nedēļa “X Faktora” laikā no svētdienas līdz svētdienai?

Jāsaka kā ir – dalība šovā prasa ļoti daudz laika! Mums ir paveicies, jo mums ir laba komanda, kas viens otru atbalsta un palīdz. Mēs pieskatām viens otru. Pačubinām, kad kāds sāk gurt. Palīdzam, kā mākam un uzticamies Svētā Gara balsij! Un, galvenokārt, vienmēr cenšamies saglabāt mieru, un uz tā tikai tiek būvēts prieks. Mēs esam stipri, kad esam vienoti kā viens. Un tas ir tas, kā dēļ, šķiet, ar visu izdevās tikt pašiem galā – mēģinājumiem, tērpiem, mūzikas izvēli, aranžijām, kustībām un citām lietām. Protams, jāsaka arī liels paldies “X Faktora” komandai, kuras darbības no šova veidošanas procesa un tehnisko apstākļu nodrošinājuma bija ļoti profesionālas. Šķiet, jāsaka – veiksme mūs pavada, jo saka, ka brīnumi esot dabiska parādība. Kad tie nenotiek, tas nozīme, ka kaut kas ir nogājis greizi.  Mūsu vienīgais uzdevums ir atpazīt EGO un tā rādītajam ceļam teikt nē un tad jau viss iet pēc plāna – pēc LIELĀ ZE PLĀNA.

 

Jūsu mentors Reinis Sējāns publiski vienmēr izrāda to, ka stāv un krīt par katru savu dalībnieku. Kāda bija jūsu sadarbība ar viņu un kā vērtējat viņa ieguldījumu savā attīstībā? Vai ir arī jau kādi kopīgi nākotnes plāni?

Tā problēma ir tajā, ka mums Latvijā līdz šim – ar to es domāju, ka drīzumā varētu parādīties, kāds, kas ieviesīs šajā lauciņa korekcijas, jo man šķiet, ka “Koukie” ir ko dot mūzikas industrijai – nav bijusi komerciālās mūzikas izglītības sistēma un iestrādes, kas spētu kvalitatīvi un progresīvi pasniegt topošajiem mūziķiem to, ko šī brīža laikmets un mūzikas patērētājs pieprasa. Es gan domāju, šajā gadījumā, lielākais vairākums. Jā, mums Latvijā ir iespējams iegūt ļoti augsta līmeņa mūzikas izglītību. Tas ir nenoliedzami. Taču tā ir tik kvalitatīvā līmenī, ka tie, kas to apgūst, iestūrē otrā grāvī. Mūziķi iedziļinās džeza un klasiskās mūzikas žanros tik dziļi, ka to vidējais klausītājs nav spējīgs novērtēt. Un, protams, vēl tam visam klāt, katrs talantīgais mūziķis grib izstāstīt savu dzīves stāstu caur mūziku, pasniedzot to maksimāli unikālā, tikai viņam saprotamā veidā. Un tad, nu lūk, mums ir rezultāts – pilna Latvija ar tiešām augstas kvalitātes profesionāliem mūziķiem, kas nespēj atrast savu īsto vietu, jo nevar to pārdot. Un tā ir problēma visur, un arī mūsu šovos. Mums Latvijā ir daži mūziķi, kas to ir sapratuši un tie gāž kalnus, jo kvalitāte ir ļoti laba lieta un, ja to ietērpj vidējam klausītājam saprotamā formā, tad viss notiek. Reinis ir talantīgs cilvēks, kā mēs visi, jo mēs visi esam vienādi un nav neviens ne labāks, ne sliktāks. Bet mums, savukārt, ir sava vīzija, kur un kā mēs ejam. Sadarbībai tieši profesionālā ziņā, mēs esam atvērti visiem piedāvājumiem, tikai dotajā brīdī, šķiet, ka izvēle, ar ko sadarbosimies, būs uzmanīga. Mēs noteikti negribam izjaukt sajūtu maģiju, kura mums ir dāvāta. Mēs saprotam, kur mēs ejam, un, šķiet, Reiņa redzējums šobrīd ir savādāks. Taču mums ir jau uzrunāti Latvijā zināmi, spēcīgi mūziķi savā žanrā, kas nesīs pienesumu kop-skaņai, lai piedāvātu ko jaunu priekš Latvijas mūzikas klausītāja. Un, iespējams, mēs drīz jau atrādīsimies plašākai auditorijai pilnā “Koukie Choir” sastāvā.

 

Ko jums pašiem nozīmē dalība “X Faktorā”? Ko tā jums ir devusi, varbūt iemācījusi vai likusi ko saprast? Un kas ir tas, kas visspilgtāk no tā paliks atmiņā?

Tas bija viens brīnišķīgs posms mūsu ceļā. Mēs ne brīdi nenožēlojam dalību šovā. Mēs iepazināmies ar jauniem, brīnišķīgiem cilvēkiem, kuri sniedza mums iespēju gūt jaunas atziņas savās pieredzēs. Mums tika dāvāta lieliska iespēja parādīt grāmatas, kas stāsta par mums, vāka vienu stūrīti TV ekrānos, pasaules līmeņa šovā “X Faktors”. Skatuves pieredze, kameru priekša, ko ieguva jaunie, topošie Latvijas mūzikas spīdekļi no “Koukie People” ģimenes, ir nenovērtējama. Jā un, protams, sapratām – sapratām, ka EGO ir tas, kas mūs tur ellē. Un to, ka mums pašiem ir brīva izvēle ik brīdi, kuram skolotājam sekot. Sapratām, ka ir jauki, ka ir pasaule, kas dod šo iespēju EGO mācīties ignorēt, jo mīlestība ir tā, ko visi meklē. Un ja visi viņu meklē, tad kādēļ mums viņu nedāvāt? Jo dodot, mēs patiesībā dodam sev!

 

 

Kuram no dalībniekiem jūs novēlētu uzvaru? Kāpēc?

Uzvaru? Uzvara nav jānovēl, jo cīņa savā būtībā ir bezjēdzīga! Mēs novēlam patiesu mieru, prieku un laimi ikvienam! Mēs novēlam skaistu dzīves ceļojumu atpakaļ uz īstajām mūsu mājām! Lai mīlestība stāv pāri šoviem un reitingiem, kaut arī saprotu, ka to būs grūtāk pārdot, taču mums ir sajūta, ka viss ir iespējams…

 

Noteikti tagad ir lielāka atpazīstamība, fanu vēstules, acu skatieni, sarunas… Kā tiekat galā ar šo?

Tas ir mazsvarīgi no mīlestības un miera aspekta. Vienīgais, kas par to līksmo ir EGO. Tas ir svarīgi, varbūt, vienīgi divu apsvēru dēļ. Pirmkārt, atpazīstamība ļauj aiznest vēlamo plašākai auditorijai, lielākā apjomā, kaut arī tas, īstenībā, ir mazsvarīgi. Un otrkārt, tā ir brīnišķīga iespēja atpazīt sava EGO izpausmes un mācīties tās patiesi piedot. Taču atbilde priekš reitingiem būtu šāda – jā, mēs patiesi izbaudām slavas reiboņus, ko tā sniedz! Protams, droši vien par traku būtu teikt, ka spiedzam no sajūsmas par fanu izrādīto interesi, taču neslēpsim, ka cilvēcisku prieku tas sagādā, ja mūsu sniegtais kādam iet pie sirds! Mēs mīlam savus fanus – tas gan ir tiesa! Mēs mīlam visus, kā sevi pašu un iepriecināt visus – tas ir mūsu prieks.

 

 

Tā mīlestība, ko sniedzat skatītājiem… Jāsaka – arī man, kad uzrunāju intervijai, tāpat arī tagad – tik iedvesmas pilnas, saulainas un smaidīgas atbildes. Virziens jau sajūtams un jūtams, no kurienes tas nāk, taču jājautā tik un tā – kā jūs to spējat uzturēt? Kas jums pašiem palīdz šo sajūtu, pozitīvismu iegūt un saglabāt?

Dievs! Bez viņa, mūsu nav, un nekas nav iespējams! Mēs, protams, nepārstāvam nekādu reliģiju, sektu, apvienību vai kaut ko tamlīdzīgu. Mēs runājam par pašu Papu! Par vienīgo, kas ir īsts!

 

 

Kādi ir jūsu tuvākie nākotnes plāni? Varbūt ir jau zināms, kur varēsim jūs redzēt, dzirdēt? Kā arī – varbūt varat nedaudz pasapņot – kā iztēlojaties “Koukie band” pēc pieciem gadiem?

Idejas ir! Un plāni ir kā Minhauzenam! Kas no tā sanāks to tik Viņš zin’! Katrā ziņā, mēs turpināsim darīt savu lietu. Darīt to, ko mīlam. Koukie ir ko teikt! Un šķiet, ka sakāmajam nav ne vainas – galu galā arī redzēsim, kādā formā tas aizceļos līdz klausītājam. Kas attiecas uz “Koukie Band” – kas zina, varbūt arī sanāks kāda koncertturneja šādā vai citādā formātā. To rādīs laiks. Šobrīd esam priecīgi, ka trakulīgais ceļojums “X Faktorā” ir beidzies un mums ir laiks ar pilnu sparu turpināt “Koukie Choir” projektu! Koncertprogramma jau top, ir uzrunāts DJ, kas kora izpildāmajam repertuāram piedos diezgan neaptveramu skanējumu, un arī, šķiet, pati Koukie ir noskaņojusi savu balsi, lai sagrieztu kājām gaisā ierasto. Tā kā domāju, priekšā vēl interesants ceļojums! Mēs noteikti dosim par sevi vēl ziņu!

 

 

Un visbeidzot – varbūt ir kāds novēlējums, kas liktu pasmaidīt ikvienam, ja ikdienas rūpes un varbūt pat drūmums pārņēmuši par daudz?

Vainas apziņa ir elle zemes virsū! Piedodiet visu visiem! Neturiet sevi paši savā cietumā! Dodiet visiem mieru, lai atgrieztu sev savējo! Un turpat jau būs arī mūsu visu prieks un laime! Lai mīlestība turpina mūžīgi mājot mūsos! Un pietaupiet naudu mūsu koncertprogrammas biļetēm! Pēdējais teikums ir vissvarīgākais! ?

 

 

Vēlam izdošanos, smaidu, mieru un vispārēju prieka, laimes sajūtu gan “Kouhe Choir”, gan ikvienam no jums!

Sabiedrība

Atrasts Gaujā pie Cēsīm noslīkušais cilvēks

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, svētdien atrasts un izcelts trešdien Gaujā pazudušais cilvēks. Negadījums...
Foto:Lv.wikipedia.org

Siguldas pludmalē pie Gaujas pazudusi maza meitenīte, iesaistījušies visi dienesti

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknis meklē bezvēsts pazudušu nepilngadīgu piecus gadus vecu meitenīti...

Magone Jāņus sagaidījusi gan ar savējiem, gan “haltūriņā” – VIDEO

  Šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone Šutoviene Līgo svētkus sagaidījusi ar košām lustēm – gan...
Photo by Sarmad Mughal from Pexels

Izskan pagalam nepatīkama laika prognoze nākamajai nedēļai

  Jūnija mēneša pēdējās dienas tiks aizvadītas ar karstu laiku - nedēļas sākumā vietām gaiss iesils...

Diemžēl nav labu ziņu par turpmāk gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis laika prognozi turpmākajām dienām. "Svētdien jau deviņos rītā...
VUGD

Svētdiena pienākusi ar ļoti skumjām ziņām

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkā bojā gājis cilvēks, tāpat viens...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūnijs

Šodien nāksies pievērsties jautājumu risināšanai, kas skar romantisko dzīvi. Tāpat iespējams, ka būs nepieciešams pieņemt...
Foto:Flickr.com/llee_wu/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. jūnijs – 3. jūlijs

  Ko zvaigznes sola jūnija pēdējām dienām un jūlija sākumam?     Auns Šobrīd, iespējams, esi ļoti atkarīgs no apkārtējiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs

  Planētu pozīcija dienas pirmajā pusē nodrošinās diezgan intensīvus notikumu apstākļus. Tava uzvedība var kļūt noteiktāka,...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...
Foto:Elīna Lūse-Mūrniece/BrīvBrīdis.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Izmanto savu personīgo šarmu - tad solās būt panākumi un komunikācija ar cilvēkiem patīkamāka. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Šī diena izrādīsies produktīva dažādām iepriekš pārdomātām un izskaitļotām darbībām. Godīgas un apdomīgas rīcības novedīs...

Mājai un Dārzam

Photo by Sarmad Mughal from Pexels

Izskan pagalam nepatīkama laika prognoze nākamajai nedēļai

  Jūnija mēneša pēdējās dienas tiks aizvadītas ar karstu laiku - nedēļas sākumā vietām gaiss iesils...

Diemžēl nav labu ziņu par turpmāk gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis laika prognozi turpmākajām dienām. "Svētdien jau deviņos rītā...

Izskan nopietns brīdinājums par laiku svētdien un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par karstumu svētdien un pirmdien....