Vairāk nekā puse no 2015. gada ir aizvadīta, taču priekšā vēl tik daudz piedzīvojumu! Aplūko, ko tev šis gads paredz mīlas jomā!

 

Auns

auns-milestibasTev šis gads nesola kādus konkrētus robežpunktus, nav viennozīmīga pareģojuma, kas tieši mainīsies vai tieši pretēji – nemainīsies tavā mīlas dzīvē. Gada pirmajā pusē vairāk iespējamas domstarpības, tādēļ zvaigznes brīdina, lai mīlestības lietās nespītējies, neizvirzi ultimātus un pārlieku neuzkundzējies. Savukārt otrais pusgads solās būt mīlestības jomā ļoti labvēlīgs, turklāt ne vien partnerībā tas būs lielisks, bet arī pārējās apkārtējās attiecībās. Izjutīsi apkārtējo sirsnību, sapratni un mīlestību pret tevi. 

 

Vērsis

versis-milestibas2015. gads mīlas dzīvē tev būs labvēlīgs. Pusaudžiem un jauniešiem jo īpaši veiksies atrast savu otru pusīti. Tiek solīts, ka kopā ar savu partneri vairāk varēsi iziet sabiedrībā, kur citi varēs apskatīt un pārliecināties par to, cik saderīgi jūs esat. Tomēr nepieķeries tam, ka tevi apbrīno, necel degunu mākoņos, nelidinies augstāk par zemi, krītot var nākties smagi sasisties. Nespēlē teātri, bet dari visu patiesi, neizliecies par to, kas neesi, pretējā gadījumā zvaigznes sola tev sastapšanos ar ļoti nepatīkamiem pazemojumiem. Saturns liek uzmanīties no spītības mīlas jomā. Rūpējies ne vien par mīlestību, bet arī par savu un partnera veselību!

 

Dvīņi

dvini-milestibasGada pirmajā pusē tava mīlas dzīve varētu būt īpaši piesātināta, un tev būs ļoti ciešas attiecības ar savu partneri. Ja tev tāda šobrīd nav – gada pirmā puse ir daudzsološs laiks, lai šo situāciju mainītu. Tiesa gan, tev nāksies pierādīt savai ģimenei, ka tavas attiecības patiesi ir tā vērtas un, ka tu tās spēsi uzturēt bez jebkādiem upuriem – ne no savas, ne partnera puses. Otrais pusgads būs labvēlīgs mīlas lietās, kā arī laulības dzīvē – izbaudi to, ļaujoties romantikai nevis atstājot visu pašsaprotamības vējos. Šis laiks būs piemērots attiecību nostabilizēšanai, arī laulībām. 

 

Vēzis

vezis-milestibasLabvēlīgs gads mīlas jomā. Iespējams, ir pienācis laiks padomāt par laulībām. Ja jau esi laulības ostā, iespējams, nepieciešams attiecības nedaudz atsvaidzināt. Šajā gadā palielināsies mīlestības intensitāte – tev būs jauns enerģijas pieplūdums. Neļauj sīkumiem ietekmēt savu mīlas dzīvi un personīgo sfēru kopumā, citādi var rasties milzum daudz dažādu problēmu. Kas vēl interesants? Precētajiem Vēžiem zvaigznes sola tik lielu laimi un aizraušanos, ka būs iespēja tikt pie pēcnācēja. Ja to vēlies – ļaujies, ja nē – ievēro īpašu piesardzību!

 

Lauva

lauva-milestibasLauvai šajā gadā mīlas lietās viss notiks dabiski, taču pirmajā pusgadā savas attiecības ir īpaši jāsargā. Ja tevī ir pārliecība, ka tavs partneris patiešām ir tavs īstais – neļauj nekādām sīkām niansēm izbojāt visu to, kas jums ir. Jauniešiem Lauvām, kuri ir attiecību meklējumos, šajā gadā ļoti vērtīgi var izrādīties dažādi sociālie tīkli, taču – vienmēr jāatceras par piesardzību. Gada otrajā pusē gaisā virmos īpašas mīlas vēsmas un tavs šarms virmos ap tevi un plūdīs aumaļām. Gada nogale būs īpaši piemērota attiecību nostiprināšanai vai iestūrēšanai laulības ostā.

 

Jaunava

jaunava-milestibasSolās būt patīkams, mīlestības piepildīts gads. Ir vien dažas lietas, kam jāpievērš uzmanība – tava spītība un egoisms, kuri reizēm spēj traucēt diezgan daudzās lietās, jo īpaši mīlestībā. Ja nepiebremzēsi šo lietu pārmērības, attiecībās laimīgs nebūs ne tavs partneris, ne tu. Ja kādu laiku jau domā par laulībām, ir pienācis laiks rīkoties. Ja jau tas ir izdarīts, šogad būtu vēlams atvēlēt laiku un līdzekļus, lai kopā ar laulāto draugu dotos kādā tālākā ceļojumā. Īpaši rūpējies par sava partnera veselību. Izvairies no jebkāda veida pretrunām!

 

Svari

svari-milestibasPirmajā gada daļā nebūs problēmu mīlas jomā, taču tas nenozīmē, ka attiecības vari atstāt pašplūsmā. Rūpējies par to, lai nenonāktu lielās pretrunās ar partneri vai ar sevi pašu – tas daudz ko var izjaukt un sabojāt. Uzmanies arī no sānsoļiem, 2015. Gadā pat nemanot var gadīties iekļūt kādā afērā, tāpēc saglabā skaidru prātu un pārliecību par to, ko patiesi vēlies. Neizbojā esošo laimi ar īslaicīgu aizraušanos. Gada otrajā pusē ļoti daudz laba saņemsi no saviem apkārtējiem – izbaudi to. Gada nogalē vari padomāt par to, cik nopietnas ir tavas attiecības, un varbūt ir pienācis laiks tās nostabilizēt vēl vairāk.
Skorpions

skorpions-milestibasTev veicas, jo gada pirmajā pusē tavas vēlmes būs piepildītas – tava mīlas dzīve uzlabosies, saikne ar kādu kļūs aizvien stiprāka. Uzmani savas attiecības, nedari otram to, ko tu nevēlētos, lai nodara tev. Dzīvo pēc šī principa savās attiecībās. Precētiem Skorpioniem šis gads solās paiet laimīgā mīlas omulībā, ko ieteicams baudīt ik pa laikam pašiem uzšķiļot kādu romantisma dzirksti. Gada otrajā pusē, iespējams, paliks daudz mazāk laika attiecībām, jo būs daudz darbu, kas jāpadara, taču tik un tā nepamet tās novārtā. Runā ar partneri, interesējies par viņu, par viņa izjūtām, neuztver viņu kā pašsaprotamu piedevu ikdienai!

 

Strēlnieks

strelnieks-milestibasPirmajā gada pusē mīlestībai būs jāvelta vairāk laika, jo partnerim būs nepieciešama tava klātbūtne. Ja tev šobrīd attiecību nav, necenties ar visiem spēkiem gadu sākt ar jaunas mīlas meklējumiem. Sargi savas attiecības, ja tev tādas ir – tu taču zini, kā radīt pareizo noskaņojumu, vai ne? Nekad neaizmirsti arī to, ka tavs partneris ir personība ar savām vēlmēm un idejām, nevis tikai tavu vēlmju izpildītājs. Palutini viņu! Liela nozīme jāpiešķir pacietībai un kompromisam. Otrajā gada pusē tava mīlas dzīve būs krietni vien intensīvāka, tu saņemsi sava ieguldītā darba augļus. Precētajiem Strēlniekiem radīsies otrais (vai varbūt jau trešais vai pat jau desmitais) medus mēnesis. Izmanto šo laiku un izbaudi mīlestību!

 

Mežāzis

mezazis-milestibasGada pirmā puse sola labu mīlas dzīvi, taču ar noteikumu, ka nevienam nedarīsi pāri. Ja reiz ir izlemts pārtraukt iepriekšējās attiecības – izdari to vispirms un tikai tad sāc jaunas, nevis uzsāc jaunas un tad nodari pāri otram. Atceries, ja reiz attiecības ir bijušas, tātad reiz tev šis cilvēks bijis ļoti nozīmīgs. Ja veidosi paralēlas attiecības – agri vai vēlu tas tevi novedīs pie lielām nepatikšanām. Gada otrajā pusē tev vajadzētu uzlabot attiecības – ne vien ar partneri, bet ar cilvēkiem kopumā – draugiem, ģimeni, kolēģiem… Centies izvairīties no aprunāšanas, intrigām un dažādām nepatiesībām. Rūpējies par savu un partnera veselību!

 

Ūdensvīrs

udensvirs-milestibasGada pirmajā pusē mīlas dzīve neritēs gludi bez tavas palīdzības – pievērs tai uzmanību. Neizvirzi ultimātus, neesi pārlieku uzstājīga, jo tas var iznīcināt lieliskas attiecības. Savukārt gada otrajā pusē viss būs daudz rožaināks. Pievērsies savām attiecībām, izmanto laiku, ko vari pavadīt kopā ar partneri, izbaudiet to, par ko līdz šim tikai runājāt vai sapņojāt. Atceries, ka tu ar savu uzmanību vari palīdzēt ne vien sev justies labāk, bet arī partnerim. Kādēļ to neizmantot?

 

Zivis

zivis-milestibasŠis būs labvēlīgs gads, kurš sniegs labus rezultātus. Ja šobrīd tev attiecību nav, zvaigznes sola tev lielisku iepazīšanos ar kādu brīnišķīgu cilvēku. Turklāt – viss solās notikt ātri. Nebrīnies, ja no iepazīšanās līdz laulībām un bērniem būs pavisam īss mirklis. Ja tev ir attiecības – tās kļūs stiprākas, vien mazliet piedomā par to, ko arī tu vari darīt lietas labā. Neuzsāc jaunas attiecības, ja tev jau ir partneris – nedubulto savu dzīvi, citādi radīsies lielas un ilglaicīgas nepatikšanas. Padomā, ko vēlies saņemt savā mīlas dzīvē un sniedz to partnerim – tas viss atmaksāsies dubultā!

 

Lai mīlestības piepildīts 2015.gads! 

Sabiedrība

“Maxima” komentē Lietuvā ieviestos skarbos ierobežojumus nevakcinētajiem – kas notiks, ja tādi būs arī pie mums?

  No pagājušās nedēļas Lietuvā ieviestie ierobežojumi, kas liedz brīvu pieeju pirmās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem...

Kašers pats savā virtuvē sastopas ar negaidītu problēmu

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Kašers izrādās īsts iesācējs virtuvē, taču vēlas apgūt jaunas...

Izskan milzīgi jaunumi visiem “Maxima” pircējiem

  Pēc noslēpumainā ”Maisiņš vaig” vides objekta uzstādīšanas Rīgas centrā, “Maxima Latvija” atklāj tā saturu un...

Sipeniece-Gavare publiski sastrīdas ar populāru dziedātāju

  Ētera personība un humoriste Baiba Sipeniece-Gavare intervijai izdevumam "Patiesā Dzīve" skarbi izteikusies par politiķiem, kuri...

Nedēļas pirmajā dienā Latvijā miruši 13 Covid-19 slimnieki, tostarp jauna sieviete un divi četrdesmitgadnieki

  Diemžēl otrdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī miruši 13 Covid-19 slimnieki, vēsta Slimību profilakses un...

Covid-19 situācija Latvijā: Diemžēl izskan pagalam nepatīkamas ziņas

  Nacionālā veselības dienesta dati* par augustā stacionētiem Covid-19 pacientiem, liecina, ka lielākā daļa cilvēku, kuri saslima ar...

Horoskopi un Testi

“Arī sienas runā” jeb ko tava mājokļa krāsas stāsta par tevi

Straujiem soļiem tuvojas rudens – viens no košākajiem gadalaikiem, kas īpaši izceļas ar spilgtu krāsu...

Atklātas horoskopa zīmes, kuras 2022. gadā būs visveiksmīgākās

Aplūko vai arī tava horoskopa zīme solās nākamgad būt īpaši veiksmīga!   Lauva Lauva joprojām svinēs uzvaras gājienu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk pozitīva. Emocijas ietekmēs tavu attieksmi, bet tu nedrīksti padoties,...

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Rudens ir klāt! Ielūkosimies zvaigznēs! Auns Zvaigznes norāda, ka oktobrī neprecējušies šī zvaigznāja pārstāvji var izjust vēlmi...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

  Šīs dienas enerģētika solās būt laipnības un mīlestības piepildīta. Labvēlīgs laiks esošo attiecību nostiprināšanai un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

   Klāt 19. septembris. Ko tev šai dienai paredz zvaigznes?   Auns Zvaigznes norāda, ka pirmā dienas puse tev var...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim neiepriecinoša prognoze tuvākajām dienām, bet ir arī laba ziņa

Uz siltāku laiku cerības nedēļas nogalē, intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdien sacīja LTV laika ziņu...

Nedēļas otrajā pusē laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Otrdien, mazinoties ciklona ietekmei, nokrišņi mitēsies, savukārt nedēļas nogalē valsti sasniegs plaša nokrišņu zona, tādēļ...

Nākamā nedēļa būs auksta, bet ir arī labā ziņa. Stāsta Toms Bricis

  "Arī nākamā nedēļa būs auksta, bet prognozēs manāmas cerības uz nelielu atvasaru mēneša beigās," stāsta...