Jau zināms, ka šonedēļ daba mūs palutinās ar skaistu atvasaru un siltu laiku! Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas – ko tās sola tieši tev turpmākajā nedēļā? 

 

Auns

Auna zīmē dzimušajiem šī nedēļa palīdzēs konkretizēt savus plānus un vēlmes. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai. Var pieaugt ar bērniem saistītie izdevumi, taču daudziem gaidāmi arī ar tiem saistīti ienākumi – nauda no tuviniekiem, stipendija utml. Piemērots laiks jaunu cilvēku iepazīšanai un attiecību veidošanai. Atrodi laiku nākotnes plānu sastādīšanai, kā arī neaizmirsti par produktīvu darbu pie tuvākajiem mērķiem un darba uzdevumiem. Raizes var sagādāt kāds īslaicīgs izbrauciens. Dažiem var nākties doties uz ārstēšanos vai veselības aprūpes procedūrām. Iespējams, apciemosi kādu tuvinieku, kurš šobrīd ārstējas. Tiem, kuri gaida naudas saņemšanu no tālienes, jārēķinās ar iespējamajiem sarežģījumiem. Nedēļas gaitā apciemosi vai tiksies ar cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Vari piedzīvot nepatīkamu notikumu kāda drauga, tuvinieka, kaimiņa vai paziņas dzīvē. Izvairies no konfliktiem un nesaskaņām profesionālajā vidē. Vairumā gadījumu iegūsi tikai emocionālas rētas, kuru sadziedēšanai būs nepieciešams ilgs laiks. Sievietes varēs baudīt panākumus darbā. Daļai var paveikties arī gūt kādu atlīdzību vai apbalvojumu.

 

 

 

Vērsis

Vērša zīmē dzimušie šonedēļ saņems pozitīvus jaunumus no citas pilsētas vai valsts. Iespējams, saņemsi kādu sūtījumu vai citu materiālu labumu. Ja ieplānots doties ceļojumā darba vai biznesa vajadzībām, vari būt drošs, ka veiksme būs tavā pusē. Nedēļas gaitā pastāv risks izcelties konfliktam ģimenē. Tas atspoguļos tavu tuvinieku patiesās domas, vēlmes un mērķus. Iespējams, atsevišķos jautājumos tev nāksies piekāpties, lai gūtu kopēju kompromisu. Zvaigznes sola interesantu notikumu attīstību mīlas dzīvē un spēcīgas emocijas tiem, kuru partneris dzīvo citā pilsētā vai valstī. Sarežģījumi var iezagties attiecībā ar kolēģiem vai cilvēkiem, ar kuriem tev ir kopīgi profesionālie kontakti. Šis cilvēks var būt visai nepatīkams un visiem labi zināms ar savu rupjo un kašķīgo dabu. Vērša zīmē dzimušajām sievietēm veiksmīgi izdosies palīdzēt savam bērnam vai mazbērnam realizēt kādu lielisku iespēju viņa dzīvē. Vīriešiem būs darba pilnas rokas, taču neizpaliks arī panākumi gan darbā, gan mājās. Iespējams kāds svarīgs notikums vai saruna par un ap privāto dzīvi.

 

 

 

Dvīņi

Dvīņa zīmē dzimušie šonedēļ piedzīvos patīkamus, ar meitu, mazmeitu vai māsas, brāļa meitu saistītus notikumus. Tev priekšā ir interesantas sarunas ar draugiem un kolēģiem, kuru laikā apspriedīsiet jaunas profesionālās un biznesa iespējas. Labvēlīgs laiks jaunu projektu uzsākšanai. Pārsteigumus zvaigznes sola tiem, kuri šobrīd iesaistīti juridisko jautājumu risināšanā. Tas pats attiecas arī uz tiem, kuri kaut kādā veidā saistīti vai strādā juridiskajās vai valsts iestādēs. Neprecētajiem Dvīņu zīmes pārstāvjiem šonedēļ var izdoties sastapt savu potenciālo partneri. Ieteicams velti netērēt laiku ideālā cilvēka meklējumiem – tādu gluži vienkārši nav un tiecoties pakaļ kam nereālam tu galu galā paliksi viens. Iespējamas problēmas attiecībās ar kādu vīrieti no tuvinieku loka. Var gadīties iesaistīties konfliktā ar kādu sievieti. Tā pamatā būs domstarpības naudas un finanšu jautājumos. Tevi iepriecinās kādas tuvumā dzīvojošas sievietes rīcība. Daži Dvīņu zīmes pārstāvji uzņems jaunu cilvēku ģimenes vai kolēģu lokā. Neparedzēti notikumi būs saistīti ar cilvēkiem no tālienes. Esi vērīgs – šajā nedēļā notiekošais var atspoguļot dažādas pagātnē jau reiz piedzīvotas situācijas.

 

 

 

Vēzis

Vēža zīmē dzimušajiem šonedēļ nāksies pieņemt kādu lēmumu vai sniegt atbildi uz ar romantisko dzīvi saistītu jautājumu. Nāksies vairāk uzmanības pievērst kādai sievietei no radu loka, kura, visticamāk, nedzīvo zem viena jumta ar tevi. Daudzus pārsteigs kāds patīkams notikums mājās. Veiksmīgi izdosies atrisināt kādu materiālu vai īpašumu problēmu. Iespējams, beidzot saņemsi ilgi gaidīto dokumentu no konkrētas institūcijas, bankas, nodokļu vai juridiskās iestādes. Darbā tevi pavadīs veiksme, jo īpaši, ta strādā ražošanas vai pārdošanas jomā. Rūpīgi izvērtēsi saņemtās ziņas, informāciju un ieteikumus, uz kuriem raudzīsies ar aizdomām. Sekosi līdzi baumām vai intrigām personīgu interešu vadīts. Negaidītas, nepatīkamas ziņas būs saistītas ar kādu, kuru pazīsti ar tuvinieku, draugu vai kolēģu starpniecību. Netērē naudu uz lietām, pēc kurām nejūti patiešām lielu vajadzību. Visai saspringta nedēļa Vēža zīmē dzimušajiem vīriešiem. Uz taviem pleciem gulsies daudz pienākumu, taču šo nastu vieglāku padarīs pozitīvās emocijas. Dažiem var izdoties gūt papildus peļņu, palielinot darba apjomu vai ilgumu. Sievietes ļausies mājsaimniecībai noderīgu, kārotu pirkumu veikšanai. Ieteicams izvairīties no komunikācijas ar svešiniekiem un ceļošanas uz nepazīstamām vietām.

 

 

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem šīs nedēļas plāni galvenokārt būs saistīti ar ceļošanu un citviet dzīvojošiem cilvēkiem. Ieteicams izvairīties no komunikācijas ar svešiniekiem, kuri bez īpaša iemesla cenšas intensīvi nodibināt sakarus ar tevi. Iespējams, kāds no viņiem dāļās tev kārdinošus solījumus vai piedāvās kaut kāda veida pakalpojumu. Nedēļas gaitā tiksies ar draugiem vai citiem svarīgiem cilvēkiem, lai pārrunātu sev un savai nākotnei nozīmīgus jautājumus. Pārsteigumus sagādās cilvēki no tālienes. Izdosies gūt panākumus profesionālajā dzīvē, kuri atnesīs papildus peļņu vai cita veida atlīdzību. Dažās ģimenēs tie var kalpot par iemeslu svinībām mājās. Neraugoties uz to, pastāv risks īslaicīgai spriedzei finanšu jomā. Lai kāda arī būtu problēma, tās cēlonis meklējams nesenā pagātnē. Kāds iepriekš pieņemtais lēmums ļaut visam atrisināties pašam no sevis acīmredzami cietīs neveiksmi. Izvairies no naudas aizņemšanās vai aizdošanas. Var rasties nepatīkama situācija attiecībās ar vīrieti no tuvinieku vai draugu loka. Tā var būt saistīta ar neapdomīgu lēmumu pieņemšanu. Dažus zvaigznes lutinās ar negaidītām dāvanām un citiem materiāliem labumiem. Tas notiks brīdī, kad to vismazāk būsi gaidījis, tādēļ netērē velti laiku, nepacietīgi gaidot un analizējot katru mirkli. Vīriešiem gaidāmas jaunas iepazīšanās un esošo draudzību nostiprināšana.

 

 

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem var nākties saskarties ar īslaicīgām naudas problēmām. Tās, visticamāk, būs saistītas nevis ar naudas trūkumu, bet vajadzību rūpīgāk pievērsties budžeta plānošanai. Tev priekšā ir vairāki nozīmīgi izdevumi. Finanšu jomā situācija nebūs īpaši spoža un iepriecinoša, taču uztraukumam nebūs pamata. Var nākties piedzīvot vilšanos saistībā ar kāda ģimenes locekļa lēmumiem naudas lietās. Nedēļas gaitā daudzi var saņemt nepatīkamus jaunumus par kādu sievieti. Visā visumā nedēļa būs veiksmīga un interesanta, jo īpaši, ja liksi lietā savas ambīcijas un enerģiju, kā arī izmantosi visas iespējas, ko dzīve sniedz. Apsvērsi iespēju drosmīgi prezentēt kādu savu ideju vai darbu. Vari saņemt jaunumus vai ielūgumu uz saderināšanās ballīti vai kāzām. Tāpat tie var būt saistīti ar grūtniecību, bērna piedzimšanu vai citām ģimeniskām svinībām. Jaunavas zīmē dzimušajām sievietēm priekšā ir kāds notikums, kurš saistīts ar tēvu, vectēvu, brāli vai citu tuvinieku.

 

 

 

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem šī nedēļa būs emocionāla un spriedzes pilna attiecībās ar līdzcilvēkiem. Dažādas mājsaimniecības problēmas būs cēlonis nervozitātei un konfliktiem mājās. Daudziem nāksies piedzīvot vilšanos saistībā ar šīs nedēļas plāniem un iecerēm, jo ne visu izdosies realizēt. Izvairies no pārsteidzīgas un neapdomīgas rīcības – tā atnesīs tev tikai zaudējumus un citas nepatikšanas. Ļauj notikumiem ritēt savu gaitu. Nedēļas gaitā tevi pārsteigs kāds telefona zvans vai vēstule. Iespējami lielāki, ar kādu sievieti saistīti izdevumi. Saņemsi iepriecinošus jaunumus par tuviniekiem vai draugiem vai ielūgumu uz kopā sanākšanu ar viņiem. Esi gatavs uzņemt viesus arī savās mājās. Iespējams, dosies ceļojumā, kurš izmaksās vairāk, nekā biji plānojis. Mierinājums būs spēcīgās un pozitīvās emocijas, kā arī neaizmirstamās atmiņas, kuras piešķirs tam pievienoto vērtību. Saņemsi kādu pārsteigumu, kurš dos tev cerību īstenot ko ļoti nozīmīgu. Dažādi interesanti notikumi būs saistīti ar citviet dzīvojošiem cilvēkiem.

 

 

 

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem lietas grozīsies par un ap grūtniecību, bērna piedzimšanu un bērniem, jauniešiem kopumā. Daudzus iepriecinās negaidīta peļņa vai kāds finansiāli izdevīgs dokuments, līgums. Diemžēl, tevi sarūgtinās jaunumi par kādu paziņu. Šonedēļ iesaistīsies nopietnā sarunā ar kādu cilvēku, kuras laikā pārrunāsiet tavus nākotnes plānus. Esi nopietns, atbildīgs un, pats galvenais, reālistisks gan šīs, gan citu sarunu laikā. Veiksme uzsmaidīs kādam tavam tuviniekam. Šīs nedēļas laikā veiksmīgi spēsi rast risinājumu vai saņemsi palīdzību saistībā ar kādu problēmu, kura skar kāda tava tuvinieka veselības stāvokli. Kādu draugu vai kaimiņu var piemeklēt mājsaimniecības vai īpašumu problēmas, kuras atstās iespaidu arī uz tavu ikdienu. Nedēļa būs atmiņā paliekoša, pateicoties kādai īpašai sanākšanai. Vari tikt uzaicināts ciemos, taču tikpat labi gatavosies viesus uzņemt savās mājās.

 

 

 

Strēlnieks

Šīs nedēļas plāni attīstīsies pavisam negaidītā virzienā, jo īpaši tie, kuri saistīti ar naudu un maksājumu veikšanu. Iespējami lielāki izdevumi saistībā ar terapiju vai ārstēšanos tev pašam vai kādam ģimenes loceklim. Raizes var sagādāt ar kādu sievieti saistīti nepatīkami notikumi vai jaunumi. Var nākties šķirties no kādas sievietes dažādu apstākļu dēļ. Šis notikums, diemžēl, jūsu attiecības ietekmēs negatīvi, līdz ar to tās neturpināsies arī nākotnē. Kāds notikums liks tev atvērt plašāk acis un izmest no prāta ilūzijas, kurās dzīvoji. Visticamāk, tas būs saistīts ar tavu profesionālo dzīvi un nenesīs nekādus materiālus zaudējumus, taču emocionāli šī pieredze būs visai sarežģīta. Vīriešiem kādas sarunas laikā var rasties spontāna ideja, plāns vai risinājums kādai problēmai. Vairāk nāksies pievērsties komunikācijai ar tuviniekiem. Sievietēm šī nedēļa būs spriedzes pilna, taču veiksmīga.

 

 

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem gaidāmi dažādi, vairāk un mazāk svarīgi notikumi romantiskajā dzīvē. Jaunas satikšanās būs neparedzamas, taču interesantas. Iespējams, nedēļa iesāksies ar risinājuma rašanu kādai mājsaimniecības vai nekustamā īpašuma problēmai. Beidzot izdosies novelt šo slogu no saviem pleciem. Labvēlīgs laiks ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu sakārtošanai. Ienākumi ģimenes budžetā var būt mazāki, nekā biji gaidījis, tādēļ pievērs uzmanību izdevumu plānošanai. Dažiem naudas saņemšana kaut kādu iemeslu dēļ atnesīs arī vilšanos vai problēmas. Nedēļas gaitā ņemsi dalību kādā īpašā notikumā par godu kādam cilvēkam no ģimenes vai draugu loka. Dosies uz tikšanos vai iesaistīsies sarunā ar cilvēku, kurš strādā vai dzīvo citviet. Tevi var pārsteigt kāds  interesants telefona zvans. Sievietēm zvaigznes sola vairākus satraucošus notikumus.

 

 

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem beidzot izdosies rast skaidrību saistībā ar kādu profesionālās dzīves problēmu vai situāciju. Sagatavosi dāvanu vai citu uzmanības apliecinājumu savam mīļotajam cilvēkam, kas sagādās īpaši patīkamus brīžus jūsu attiecībās. Iespējams, dosies ceļojumā, kurš saistīts ar kādu sievieti. Ieteicams iepriekš rūpīgi izplānot šo izbraucienu. Romantiskajā dzīvē tevi gaida vairāki aizraujoši un emocionāli notikumi.Interesanti attīstīsies flirts darba vietā, it īpaši, ja šobrīd vēl esi sirdī brīvs. Var nākties saņemt sliktas ziņas saistībā ar kādu sievieti no tuvinieku vai draugu loka. Viņa piedzīvos nelaimi, negadījumu vai citu stresa pilnu situāciju savā dzīvē. Nozīmīgs sarunu temats šajā nedēļā būs tava partnera vai laulātā drauga darbs. Iespējams, ka tuvākajā nākotnē nāksies veikt kādas pārmaiņas šajā jomā. Atsevišķos gadījumos apstākļi būs labvēlīgi ģimenes biznesa uzsākšanai un attīstīšanai. Ūdensvīra zīmē dzimušajiem vīriešiem labvēlīgs laiks ceļošanai. Sievietēm nāksies vilties uz mīlas dzīvē liktajām cerībām un būs visai grūti pieņemt, ka viss norit citādāk, nekā plānots.

 

 

 

Zivis

Zivju zīmes pārstāvjiem šonedēļ veiksmīgi izdosies realizēt savus plānus. Būsi patīkami pārsteigts par jaunumiem, kuri vēstīs par iestājušos grūtniecību vai bērniņa piedzimšanu. Saņemsi ar naudu saistītus jaunumus vai finanšu dokumentu, kurš būs tev noderīgs tuvākajā nākotnē. Sevišķu vērību pievērs lēmumiem, kurus šajā nedēļā grasies pieņemt un, kuri var ieviest izmaiņas tavā līdzšinējā dzīvē. Nedēļas laikā gaidāms kāds nozīmīgs notikums ģimenē, kurš būs saistīt ar saderināšanos, kāzām utml. Darba vietā vari iesaistīties konfliktā vai nesaskaņās, kuras galu galā atrisināsies tev par labu. Iespējams, būsi prasīgāks atsevišķos jautājumos, nekā tavi kolēģi. Veiksmīgi varēsi attīstīt savas idejas, sapņus un mērķus karjeras jomā. Dažus zvaigznes lutinās ar papildus ienākumiem, kuru avots būs kāds cits ģimenes loceklis. Drīzumā gaidāma vairāku mājsaimniecībai un ģimenei nozīmīgu pirkumu veikšana. Iespējams, būs nepieciešams iegādāties arī dāvanu, lai iepriecinātu mīļoto cilvēku viņam īpašā dienā. Izvairies no liekvārdības sarunās ar kaimiņiem un kolēģiem. Šis tas no tava teiktā var pārvērsties nepatīkamās baumās.

 

 

 

Lieliskas turpmākās dienas!

 

Sabiedrība

Vidējā ātruma kontroles posmi sagādājuši nepatikšanas virknei šoferīšu – VIDEO

  Latvijā patlaban darbojas astoņi vidējā ātruma mērīšanas posmi. Kopš brīža, kad tie uzstādīti, fiksēti vairāk...

Policijas reidā vislielākais sods busiņa šoferim – VIDEO

  Šonedēļ Valsts policija pievērš pastiprinātu uzmanību satiksmes drošībai. Bijuši vairāki starpgadījumi, toskait bēgšanas mēģinājumi. LTV...

Kas jāzina par elektrības sadales tarifu samazinājumu mājsaimniecībām?

21. septembrī Saeima galīgajā lasījumā apstiprināja Klimata un enerģētikas ministrijas sagatavotos grozījumus Energoresursu cenu ārkārtēja...

Noderēs jebkura informācija! Valsts policija ļoti meklē šo kundzi – FOTO

Valsts policijas Rīgas Ziemeļu pārvaldes amatpersonas aicina aplūkot attēlos redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā...

Ar negaidītu paziņojumu klajā nāk skrejriteņu operators “Bolt”

  Atzīmējot Starptautisko dienu bez auto, kas ik gadu norisinās 22. septembrī Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros,...

“Vīram uzrakstīju SMS – šī diena ir klāt!” – krasi mainās salaspilietes dzīve

Tradīcija atnes lielu veiksmi. Veiksme uzsmaidījusi 49 gadus jaunajai Sandrai no Salaspils, kura strādā celtniecības nozarē. Laimestu 10...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos, lai gan pēcpusdienās vēl jūtams vasarīgs siltums. Nāc,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

  Šī diena būs par un ap komunikāciju. Ik viens vēlēsies pateikt visu, kas uz sirds,...

Tavas horoskopa zīmes laimīgākās dienas, datumi, stundas, saderība…

  Tu noteikti zini savu horoskopu, iespējams, interesējies par to, kas gaidāms nākamajā dienā, nedēļā, mēnesī...
suns

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

  Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Zvaigznes mīlas dzīvē ieaicinās stabilitāti, aizrautību un...
mērkaķis

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

  Šī nav laba diena, lai uzsāktu ilgtermiņa saistības. Vislabāk šodien strādāt ar lietām, kas sniedz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķiem ir pilnīgi jauna informācija par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Kaut arī darba nedēļas pirmajā pusē palaikam lija, dienās saglabājās silts laiks, daudzviet termometra stabiņam...

Izskan pārsteidzoša vēsts par laiku septembra pēdējā nedēļā

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" nācis klajā ar pārsteidzošu vēsti par laiku nākamnedēļ. "Nākamās nedēļas vidū...

Pat +22…+27 grādi! Sinoptiķis pastāsta, kuras būs siltākās nākamās nedēļas dienas

  Sinoptiķis Jānis Trallis vietnē "X" stāsta par šonedēļ gaidāmo - siltums būs patiesi iespaidīgs, īpaši...