Mīlestība reti kad ir vienkārša: viens to atrod ātri un bez īpašām sāpēm, bet citam paiet gadi un neveiksme seko neveiksmei. Tieši tā notika arī teksasietes Jasmīnas Elebijas dzīvē, līdz viņa nolēma spert ļoti drosmīgu soli un apprecēt… pati sevi.
Jasmīne 38 gadu vecumā sev nosprauda skaidru mērķi: īstais vīrietis viņai jāatrod līdz 40 gadu vecumam, tomēr visi mēģinājumi ar kādu satuvināties cieta neveiksmi. Līdz ar to nācās piepildīt arī plāna otro daļu – apprecēt pašai sevi, vēsta ārvalstu mediji.
2015.gada sākumā drosmīgā sieviete Hjūstonas Afroamerikāņu kultūras muzejā sapulcināja radus un draugus, lai viņi būtu klāt Jasmīnas dzīves lielākajā notikumā.
Tā kā apprecēt sevi nav īsti likumīgi, ceremonijā viņas partnera vietu ieņēma māte – dēvēsim to par garīgu pakalpojumu.
“Man tiešām trūkst vārdu, lai aprakstītu to emociju pārpilnību, kuras mani pārņēmušas pēdējo nedēļu laikā. Biju patīkami pārsteigta par mīlestības un atbalsta plūdiem manas dzīves un mīlestības svinībās,” saviļņotā sieviete raksta savā Facebook kontā.
Jasmīnai šogad priekšā arī visai iespaidīgs medusmēnesis: viņa plāno to pavadīt Kambodžā, Laosā un Dubaijā.