Izanalizējot klientu paradumus un pasta pakalpojumu pieprasījumu, no 2019.gada 2.septembra tiek mainīts Rīgas 1., 6., 17., 39., 55., Kauguru, Saulkrastu un Siguldas pasta nodaļas darbalaiks. Pamatā vairākās darbdienās par vienu stundu tiek pagarināts klientu apkalpošanas laiks, tādējādi nodrošinot sūtījumu ērtu saņemšanu strādājošajiem klientiem, bet sestdienas noteiktas par brīvdienām. Atkarībā no pakalpojumu pieprasījuma novembrī un decembrī, ņemot vērā gada nogales svētkus, kad sūtījumu plūsma tradicionāli pieaug, tiks lemts par iespēju sestdienās darbu minētajās nodaļās atsākt vai pagarināt.

Izmaiņas Rīgas 1., 6., 17., 39., 55., Kauguru, Saulkrastu un Siguldas pasta nodaļas darbalaikā saistītas ar klientu pasta pakalpojumu izmantošanas paradumiem, kas liecina, ka darbdienās šīs nodaļas apmeklē ievērojami vairāk klientu nekā sestdienās, kad klientu plūsma un apgrozījums tajās samazinās par aptuveni 70–80% salīdzinājumā ar darbdienām. Tādējādi nodaļu darbs sestdienās ir nerentabls un neatbilst pieprasījumam, kas vairākumā gadījumu, kā rāda iepriekšminētie dati, orientēts uz pakalpojumu saņemšanu tieši darbdienās.

Tāpēc no 2.septembra Rīgas 1.pasta nodaļa Tallinas ielā 4, Rīgas 6.pasta nodaļa Brīvības gatvē 310 un Rīgas 39.pasta nodaļa Brīvības gatvē 211 pasta pakalpojumus sniegs pirmdienās un piektdienās no plkst.8 līdz pat 20, bet otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.8 līdz 19.

Rīgas 55.pasta nodaļa Cementa ielā 12 un Kauguru pasta nodaļa Skolas ielā 48 pasta pakalpojumus sniegs darbdienās no plkst.8 līdz 20; Saulkrastu pasta nodaļa Ainažu ielā 6a strādās pirmdienās un ceturtdienās no plkst.8 līdz 18, otrdienās un trešdienās no plkst.8 līdz 16, bet piektdienās 8–15; Siguldas pasta nodaļas Pils ielā 2 jaunais darbalaiks: pirmdienās–piektdienās no plkst.8 līdz 18 un sestdienās no plkst.9 līdz 13. Savukārt Rīgas 17.pasta nodaļa Ieriķu ielā 17, t/c Domina, pasta pakalpojumus sniegs pirmdienās–piektdienās no plkst.10 līdz 21, sestdienās no plkst.10 līdz 18 un svētdienās no plkst.10 līdz 18.

Monitorējot pakalpojumu pieprasījumu, novembrī un decembrī, sākoties aktīvajam gada nogales pirmssvētku periodam, kad tradicionāli pieaug gan sūtījumu skaits, gan pasta pakalpojumu izmantošanas apjoms un klientu plūsma, tiks lemts par nepieciešamību atsākt vai pagarināt darbu arī sestdienās.

Ar precīzām Rīgas 1., 6., 17., 39., 55, Kauguru, Saulkrastu un Siguldas pasta nodaļas darbalaika izmaiņām iespējams iepazīties ŠEIT. Informācija par plānotajām darbalaika izmaiņām jau tagad izvietota arī šo nodaļu apmeklētājiem redzamā vietā.

Sabiedrība

Uz Jūrmalas šosejas izveidojies milzīgs sastrēgums – VIDEO

  Uz Jūrmalas šosejas remontdarbu dēļ piektdienas vakarā izveidojies daudzus kilometrus garš sastrēgums, kas sākas jau...

Aizdedzies vēl viens divstāvu autobuss, šoreiz Rīgā – VIDEO

  Piektdienas pievakarē uz Dienvidu tilta Slāvu ielas pārvada Rīgā aizdegusies divstāvu autobusa kravas telpa, vēsta...

Nelaime piektdien notikusi pie Tukuma apļa – VIDEO

  Piektdienas pēcpusdienā pie Tukuma apļa notikusi nelaime, ziņo aculiecinieki @sadursme "Instagram" kontā. Video redzams, ka kravas...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Michael Wallace/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. augusts

  Šodien gribēsies vairāk atpūsties, jautri pavadīt laiku, izklaidēties. Būs grūti turēt sevi grožos, noteikt dažādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. augusts

  Auns Kas par enerģisku dieniņu! Būsi spiests ļauties straumei pretī pārmaiņām. Iespējams, apsvērsi iespēju pieņemt kādu...
Foto:Pixabay.com/ioa8320/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. augusts

  Šodien tavs zinātkāres līmenis krietni pieaugs – tu būsi izslāpis pēc jaunām zināšanām. Taču tu...

Mājai un Dārzam

Pēc lieliskām brīvdienām laiks nākamnedēļ krasi mainīsies

  Nedēļas nogalē laika apstākļus Latvijā noteiks augsta spiediena atzars, līdz ar to gaidāms saulains un...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par trešdien gaidāmo laiku. 14.08.2019. pēcpusdienā...

Sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku šonedēļ

  Šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība, līdz ar to debesis bieži aizklās mākoņi, daudzviet...