Pagājušajā svētdienā norisinājās šova „X faktors” pirmā tiešraide, kur savus priekšnesumus rādīja visi 12 dalībnieki. Diemžēl, beigās noskaidrojās, ka pirmajā raidījumā no konkursa jāaiziet Intara Busuļa komandas dalībniekam Aivo Oskim. Aicinājām Aivo uz īsu sarunu par iespaidiem, emocijām un nākotnes plāniem!

 

Uz šova „X faktors” skatuves 15. oktobrī norisinājās lielas kaislības – jaunie talanti ar sirdi un dvēseli izpildīja savas pirmās dziesmas konkursa tiešraidē, cīnoties par lielo uzvaru. Spriedze un enerģija bija jūtama pat otrpus TV ekrāniem un katrs skatītājs tur īkšķus par savu favorītu. Diemžēl, jau šī reize lika dalībnieku skaitam samazināties. Pēc skatītāju balsojuma pēdējās divas vietas šajā pārraidē ieņēma Aivo Oskis un Edgars Kreilis. Abiem puišiem nācās kāpt uz skatuves vēlreiz un dziedāt vēl pa vienai dziesmai un priekšnesumi atkal aizkustināja. Izvēle grūta. Žūrijas dalībniekiem atkal nācās vērtēt, jo vienam šovs bija jāpamet. Reinis Sējāns, lai gan atzina, ka nepārprotami ir talants, lēma, ka šovs jāpamet Aivo, savukārt, Aija Auškāpa atzina abus par spēcīgiem, taču, kā pati atzina, uzvēla smago lēmumu uz Intara Busuļa pleciem, sūtot mājās Edgaru. Nu mentoram Intaram Busulim nācās izdarīt izvēli – kuru no abiem savas komandas dalībniekiem šoreiz sūtīt mājās, jo par katru no viņiem jau tika dota viena žūrijas pārstāvja balss. Šajā reizē paveicās Edgaram, bet mājās nācās doties Aivo Oskim.

 

Kas bija Tavs pamudinājums piedalīties „X faktorā”? Kādas bija sajūtas, izejot atlases kārtas? Tomēr taču bija milzīga konkurence…

“X faktoram” mani pamudināja pieteikties mazā māsīca Vendija, kura mani vienmēr ir ļoti atbalstījusi. Dalība šajā šovā ir bijusi ļoti vērtīga, jo iegūtā pieredze ir tiešām noderīga.

Vienmēr dzīvi uztveru pozitīvi  un pats svarīgākais man bija parādīt savu talantu, tāpēc, ejot uz atlasēm, noskaņojos uz to, ka man nav ko zaudēt, tikai iegūt jaunu pieredzi. Esmu lepns, ka esmu viens no 12 labākajiem, kuri tika uz tiešraižu raidījumiem. Ir svarīgi novērtēt lietas, kas ir izdevušās un ko esmu ieguvis, nevis domāt – kā būtu, ja būtu.

Kopumā visās atlašu kārtās biju ļoti priecīgs redzēt, ka Latvijā ir tik daudz labu un stilīgu dziedātāju. Esmu pārliecināts, ka “X faktora” šova veidotāji liks uzmirdzēt vēl daudziem jauniem talantiem nākošajās sezonās.

 

 

Kā Tu vērtē savu mentoru un viņa ieguldījumu Tavā dalībā šovā? Vai ir kas tāds, ko Tu labprāt būtu darījis citādāk?

Intars ir labākais! Es viņu ļoti cienu un respektēju viņa viedokli. Viņš man deva vērtīgus padomus, kurus esmu ņēmis vērā, gatavojot priekšnesumus un uzstājoties.

 

Kas, Tavuprāt, ir svarīgākais, lai cilvēks vispār spētu izturēt šo konkurenci un patiesībā pat spriedzi, kas notiek šovā?

Domāju, uzdrīkstēšanās, vēlme būt sadzirdētam un ticība, ka vari uzvarēt.

 

 

Skatītāji redz skaistus cilvēkus ar labām balsīm, kuri uzkāpj uz skatuves un brīnišķīgi dzied. Bet vai vari pastāstīt, kas „stāv” aiz visa šī? Kas patiesībā notiek aizkulisēs? Cik ilgs laiks jāpavada gatavojoties, lai uzkāptu uz skatuves šai vienai dziesmai?

Gatavošanās pirmajai tiešraidei prasīja daudz darba, ne tikai no šova dalībniekiem, bet arī no tā veidotājiem. Šova tapšanā ir iesaistīti ļoti daudz cilvēku, kuri ir industrijas profesionāļi. Visi iesaistītie rūpējas par to, lai skatītājiem būtu interesanti un, lai katrs dalībnieks tiktu parādīts pēc iespējas labāk. Atzīšos, ka ne viss aizskatuvē vienmēr izdodas kā plānots, taču es to saucu par māksliniecisko haosu, taču veidotāju profesionalitāte parādīja, ka katra ķibele ir paredzēta un to iespējams kontrolēt un novērst. Cepuri nost!

Kurš, Tavuprāt, ir uzvaras cienīgākais dalībnieks? Kuram Tu to novēlētu?

Mani ir vairāki favorīti! Tomēr mans uzvarētājs ir Artūrs. Viņa vienkāršība, patiesums un spēcīgais talants tiešām ir hipnotizējošs katra priekšnesuma laikā.  

 

Noskaties Aivo uzstāšanos “X faktorā”:

 

Kādi ir Tavi tuvākie un tālākie plāni mūzikā? Kur un kā iztēlojies sevi pēc pieciem gadiem?

Jau šova atlašu laikā esmu aizsācis dažus projektus un ar pozitīvu garu eju uz priekšu. Tuvākajā nākotnē gaidāmas orģināldziesmas, kā arī sadarbība ar citiem māksliniekiem. Nespēju ieskatīties tik tālā nākotnē, man vairāk patīk dzīvot mirklim, taču vienmēr apdomāju arī iespējas nākotnes plāniem.

Tevī ir jūtams milzīgs pozitīvisms un sirsnība! Kā Tu spēj to saglabāt? Varbūt ir kāda „recepte”? Jo mūsdienās daudz cilvēku ir negatīvi noskaņoti uz dažādām lietām.

Ģimene un draugi ir mana pozitīvisma avots. Es vienmēr visā spēju un cenšos saskatīt labo. Ir tāds teiciens “Vienmēr var būt labāk”, taču es saku, ka “Vienmēr var būt sliktāk”. Uzskatu, ka ir jānovērtē padarītais un viss labais, kas man jau šobrīd ir.

Ko Tu varētu ieteikt cilvēkiem, kuri vēlas dziedāt, bet baidās uzdrīkstēties? Jo, domājams, ka ikvienam, kurš saņēmās aiziet uz atlasēm, bija vajadzīga milzīga drosme!

Nav jēgas baidīties! Ir jāiet, jāuzdrīkstas un jāpiesaka sevi. Sliktākais, kas var notikt, piemēram, “X faktorā” ir tas, ka trīs cilvēki izteiks savu viedokli un pateiks nē. Katrs no žurijas pārstāvjiem ir profesionālis un zinošs savā jomā, taču no otras puses –  tie ir tikai trīs cilvēku viedokļi. Ja nesanāk viss kā iecerēts, jāiet vēlreiz un jāpārliecina, ka viņiem nebija taisnība. Es visiem iesaku jebkurā dzīves situācijā saskatīt pozitīvo un uztvert to kā brīnišķīgu un vērtīgu pieredzi.  

 

 

BrīvBrīdis.lv komanda vēl Aivo aizvien jaunas iespējas, izdošanos un vienmēr iemeslu smaidīt!

Sabiedrība

Uz poti – 100 cilvēku rinda; daudzi braukuši no tālienes – VIDEO

  Pilnībā vakcinēto Latvijas iedzīvotāju skaits vakar pārsniedzis 800 000 robežu - tā liecina jaunākie statistikas...

Pēc protesta krastmalā izvērtēs arī apmeklētāju atbildību – VIDEO

  Šodien Rīgā notika jau kārtējais protests pret valdības lēmumiem saistībā ar Covid-19 pandēmiju. To rīkoja...

“UgunsGrēka” Mildiņai, aktrisei Ilzei Vazdikai, skarbs viedoklis vakcinēšanās jautājumā – VIDEO

  Arī aktrisei Ilzei Vazdikai, jaunākai paaudzei labāk zināmai kā Mildiņai no populārā seriāla "UgunsGrēks", ir...

Parādās jaunas ziņas par redzi zaudējušo skatuves leģendu Rūdolfu Plēpi

  Kā vēsta 14.-20. septembra izdevums "Kas Jauns", savu 71. dzimšanas dienu 17. septembrī nosvinējis aktieris...

Smaga avārija šorīt uz Liepājas šosejas – diemžēl noticis ļaunākais – VIDEO

  Kā vēsta aculiecinieki vietnē "Breaking.lv", šorīt uz Rīgas - Liepājas šosejas 157. kilometrā noticis traģisks...
saveourferalcats.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20.-26. septembris

  Jauna nedēļa un jauni notikumi ir klāt! Uzzini, kas tieši turpmākajās dienās sagaida tevi!   Auns Šī solās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

   Klāt 19. septembris. Ko tev šai dienai paredz zvaigznes?   Auns Zvaigznes norāda, ka pirmā dienas puse tev var...
saveourferalcats.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20.-26. septembris

  Jauna nedēļa un jauni notikumi ir klāt! Uzzini, kas tieši turpmākajās dienās sagaida tevi!   Auns Šī solās...
suggestedpost.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Uzzini, ko šī diena ir paredzējusi tieši tev.   Auns Ja tev šodien ir iespēja parādīt savas prezentācijas...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. septembris

  Zvaigznes ir parūpējušās, lai šī diena ik vienam būtu patiesi aizraujoša.  Saņemsi vairākas atklāsmes dažādās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. septembris

  Zvaigžņu raidītā mīlestības pilnā enerģija parūpēsies par savstarpēju laipnību un sapratni. Bet ko vēl tev...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Pirmā dienas puse solās būt ļoti pozitīva, tā radīs dažas oriģinālas idejas un vīzijas nākotnes...

Mājai un Dārzam

Nākamā nedēļa būs auksta, bet ir arī labā ziņa. Stāsta Toms Bricis

  "Arī nākamā nedēļa būs auksta, bet prognozēs manāmas cerības uz nelielu atvasaru mēneša beigās," stāsta...

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas nogalē pastiprināsies austrumu, ziemeļaustrumu vējš, kas daudzviet arī būs brāzmains. Vietām, galvenokārt valsts dienvidos,...

Sinoptiķis Bricis sarūgtina iedzīvotājus: Prognozes kļuvušas vēl nepatīkamākas – VIDEO

  Ja pagājušajā nedēļā vēl varējām baudīt atvasaru, tad šonedēļ laiks kļūs krietni rudenīgāks. Plašāk par...

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit