Tici vai nē, bet cilvēka horoskopa zīme spēj ļoti daudz atklāt par personu – rakstura īpašības, slēptākās rakstura nianses, aizsardzības mehānismus, saderīgākos partnerus un vēl, un vēl. Tieši tāpēc – zvaigznēs nolasāms arī tas, kuru horoskopa zīmju pārstāvji mēdz visvairāk krāpt.

Protams, zvaigznes neatklās, ka tieši konkrētais cilvēks krāps, tāpēc, ka viņš dzimis, piemēram, Vēža zīmē, bet gan to, kuras zīmes pārstāvim lielāka tendence uz to, kurš ir neitrālāks vai tieši pretēji – pilnīgs romantiķis. Iespējams, tik liels romantiķis, ka, pamanot sev veltītu smaidu, var nolemt, ka atradies “īstais un vienīgais” pat tad, ja jau ir attiecībās.

Lūk, kas zvaigznēs rakstīts par horoskopa zīmju saistību ar krāpšanu, bet atceries – viss galu galā ir mūsu pašu rokās.

 

Auns

Kā jau konkurētspējīga un dinamiska uguns zīme, Auns visbiežāk rīkojas savu instinktu vadīts un lielākoties priekšroku dod brīvībai, lai baudītu dažādas aizraušanās. Kā uguns zīme – nemaz nerunājot par to, ka tā ir pirmā zodiaka zīme – Auns ir ārkārtīgi impulsīvs. Kaut arī katrs Auns pats to spēj tīri labi kontrolēt, ierobežot, novērst, viņiem tomēr ir tendence rīkoties neapdomājot.

 

Vērsis

Ak, šī jūtīgā un praktiskā zemes zīme. Vērši lielākoties tiek raksturoti kā ļoti uzticami un stabili. Visbiežāk šī horoskopa zīme ir monogāmu attiecību piekritēja. Tiesa, Vērsis ir tendēts uz dažādām baudām – labu ēdienu, pašsajūtu, mirkļa “izgaršošanu”, tāpēc, ja attiecībās viss ir kārtībā, šīs zīmes pārstāvji pārsvarā neizvēlas spert neglītus sānsoļus.

 

Dvīņi

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji visbiežāk tomēr dod priekšroku gadījuma rakstura attiecībām. Tā kā Dvīņi ir ļoti komunikabla gaisa zīme, viņiem ļoti ātri var kļūt garlaicīgi. Kā jau savā vārdā – Dvīņi – viņos ir tik daudz vēlmju un interešu kā divos cilvēkos uzreiz. Un pat tad, ja viens no šiem Dvīņiem vēlas būt absolūti monogāms, otrs, visticamāk, būs pilnīgi pretējs, līdz ar to arī šeit rodas Dvīņiem raksturīgā dažādība.  

 

Vēzis

Šī sentimentālā un līdzjūtīgā ūdens zīme pārsvarā vadās pēc tā, kā uzvedas un jūtas cilvēki viņam apkārt. Vairāk par sānsoļiem viņa interesē komunikācija ar cilvēkiem un tas, lai visiem viss būtu labi, lai gan paši nav ideāli konfliktu risinātāji un savam pārsvarā pieķeras ar spīlēm īpaši spēcīgi. Un, lai gan ar savām spīlēm Vēzis var nejauki iekniebt, tomēr pārsvarā viņš ir un paliek uzticīgs partnerim.

 

Lauva

Lauvām patīk drāma – ar savu ugunīgo personību un attiecīgām teju filmas cienīgām ainām, kas tai seko. Lauvai patīk būt uzmanības centrā, tai patīk būt apbrīnotai un, ja Lauva savu dievināšanu nesagaida attiecībās, viņa, visticamāk, meklēs kādu citu, kurš spēs izrādīt pietiekami daudz uzmanības.

 

Jaunava

Šī zīme slavena ar savu lojalitāti un praktiskumu. Tiesa, Jaunava mēdz būt arī ļoti prasīga. Ja tu neatbildīsi šīs zīmes vēlmēm un gaidām, piemēram, nedosi pretī vismaz tik, cik saņem, Jaunava, visticamāk, tomēr meklē kādu citu. Tiesa, visbiežāk neizvēlēsies krāpt, bet izbeigt esošās attiecības un tikai tad meklēt jaunas.

 

Svari

Šīs zīmes pārstāvji tiek raksturoti kā žēlsirdīgi un laipni, taču ļoti alkst pēc maigas un skaistas romantikas. Svari ir tik ļoti mīlestības alkstoši, ka nereti gaida attiecību beigas, ja vien neizjūt pietiekami daudz romantikas. Kas citam attiecībās ir strīds, tas Svariem var nozīmēt šķiršanos un vēlmi meklēt citu partneri, kurš Svaru iztēlē būs saprotošāks un spēs mīlēt vairāk.

 

Skorpions

Skorpioniem ir grūtības ļaut sev piekļūt cilvēkiem, atklāties un būt tādiem, kādi viņi ir, tāpēc visbiežāk šīs zīmes pārstāvji pieturas pie cilvēka, ar kuru viņiem kopā ir labi, kuram ir atklājušie, parādījuši sevi. Skorpioni bieži tur aizvainojumu sevī un mīl atriebties. Tāpēc, ja Skorpionu piekrāpj kāds cits, tad var nākties sagaidīt pamatīgu vētru.

 

Strēlnieks

Pēc dabas izteikti ekstravertais Strēlnieks, visticamāk, necīnīsies par attiecībām, ja sajutīs, ka “otrā pusē zāle ir zaļāka”. Šī uguns zīme ir ļoti impulsīva, piedzīvojumu alkstoša un pārsvarā ļoti nepiekāpīga. Tas gan nenozīmē, ka Strēlnieks ir izteikts krāpējs, bet, ja viņš sajūt kādu, kurš, viņaprāt, ir tā vērts, tad reizēm viņa vieglprātīgā daba var ņemt virsroku.

 

Mežāzis

Šī horoskopa zīme tiek raksturota kā nopietna un neatkarīga, kas krāpšanas iespēju padara mazāku. Mežāzis uzņemas saistības ne tikai darbā, bet arī privātajā dzīvē, un tas viņu itin nemaz neapgrūtina. Ja šīs zīmes pārstāvis nolemj, ka esošās attiecības neatbilst viņu vēlmēm un mērķiem, tad viņš, visticamāk, vispirms vēlreiz par to pārliecināsies un citu meklēs tikai tad, kad iepriekšējās attiecības būs pārtrauktas.

 

Ūdensvīrs

Pēc dabas ļoti dziļi un nelokāmi – tieši tas liek Ūdensvīriem  satuvināties ar cilvēkiem ļoti dziļā līmenī, tāpēc pārsvarā šīs zīmes pārstāvji neizvēlas vienas nakts sakarus. Tiesa, nereti Ūdensvīr mēdz justies tā, it kā neviens viņu nesaprastu. Un šis ir mirklis, kad kāds var Ūdensvīru “pārķert” un savtīgi norādīt, ka esošās attiecības pilnīgi nemaz nav tās, kas viņam vajadzīgas.

 

Zivis

Šī ir ļoti līdzjūtīga un empātiska horoskopa zīme. Zivis varētu būt arī visromantiskākā horoskopa zīme, kas nozīmē, ka viņu varētu bildināt ar rozēm, dzeju vai bezgalīgiem komplimentiem. Taču, ja Zivis nolemj, ka ir satikts īstais, tad tomēr mazsvarīgs var kļūt arī tas, ka viņš šobrīd jau atrodas attiecībās.

 

 

Sabiedrība

Tukuma traģēdija: Normunds, iespējams, novests līdz pašnāvībai

  Saistībā ar traģisko notikumu Tukumā, kas notika šī gada 23. aprīlī, kriminālprocess ir kvalificēts pēc...

Otrdien vēl 358 Covid-19 gadījumi un 7 mirušie, slimnīcās 689 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 358 jauni...

Skrienoties ar moci, “Audi” vadītājs Latgalē piedzīvo smagu avāriju – VIDEO

  Smagu avāriju Preiļos piedzīvojis kāds "Audi" vadītājs, kurš, cenšoties tikt līdzi motociklam, līkumā nesavaldīja spēkratu...

Ļoti smagā BMW avārijā Pierīgā nopietni cietusi jauna meitene – VIDEO

  Kā vēsta TV3 raidījums "Degpunktā", 2. maija naktī Ķekavā, Gaismas ielā, smagi avarējusi BMW markas...

Kanādas karavīrs 2,5 gadu laikā latviešu valodu apguvis perfekti – VIDEO

  LTV "Rīta Panorāma" piedāvā sarunu ar Kanādas karavīru Stīvu Rebeiro, kurš divarpus gadu laikā, kopš...

Parādās jaunas ziņas par populāro dziedātāju Stafecku

Zemessardzes orķestris un Zemessardzes koris “Stars” kopā ar dziedātāju Antru Stafecku sagatavojuši singlu un video...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. maijs

  Auns Auni ir drosmīgi un enerģiski cilvēki, kuri no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa ņems visu, ko var...
Foto:Flickr.com/Latvijas armija/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. maijs

  Lai arī lielākā daļa cilvēku jutīsies stipri iedvesmoti darbam (un arī lieliski paveiks savus plānus),...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. maijs

Dienas pirmā puse solās būt diezgan nelabvēlīga īsiem izbraucieniem. Biznesa komunikācija nenoritēs gludi. Tevi var...

Šīs ir piecas bīstamākās horoskopa zīmes

Lūk, šīs zodiaka zīmes nevajadzētu izprovocēt, jo tās dusmu lēkmē var kļūt nekontrolējamas un ticams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. maijs

Dari, ko uzskati par nepieciešamu darīt, lai pasaule kļūtu labāka, kā arī iedvesmo arī citus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušajiem dzīve rit lielā, noteiktā tempā un tiem šobrīd ir daudz kopīga ar...

Mājai un Dārzam

Parādās pilnīgi jauna prognoze par laiku nākamnedēļ

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, nākamnedēļ Latvijā gaidāma ievērojama laika maiņa. "Nu jau...

Izskan nepatīkamas ziņas par laiku maija pirmajā nedēļā – prognoze 7 dienām

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks ciklonu darbība, tādēļ daudzviet, jo īpaši nedēļas sākumā, ir...

Ar brīdinājumu klajā nācis sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  "Uzmanību! Pirmdien, 3. maijā, Latvijas centrālajā un austrumu daļā gaidāmi ilgstoši un brīžiem stipri nokrišņi...