BEZVESTS.LV OFICIĀLI PAZIŅO: ar ekstrasensiem, zīlniecēm, astrologiem un citiem magiem un burvjiem mūsu organizācija NESADARBOJAS.

 

7 gadu darbības laikā esam satikuši dažādus cilvēkus, tajā skaitā arī tādus, kas paziņoja par savām ekstrasensorajām spējām. Pirmajos savas darbības gados mēs devām iespēju parādīt, uz ko viņi spējīgi. Piedāvājām braukt kopā ar mums uz meklēšanas pasākumiem un atrast pazudušo. Diemžēl nevienu reizi neviens “gaišreģis”, neskatoties uz savām paranormālajām spējām, šim nepiekrita un nespēja norādīt, kur atrodas cilvēks.

 

Katra šāda pārbaude cieta fiasko. Cilvēkus atrada un turpina atrast vienkārši brīvprātīgie, kuri nepagurstoši pārbaudīja katru meža kvadrātmetru. Tas ir neapstrīdams fakts. Tieši meklēšana dod rezultātus, nevis melīgi solījumi un cerības. Tāda ir mūsu 7 gadus ilgā pieredze. Jūs varat tajā ieklausīties, bet varat arī mācīties no savām kļūdām.

 

– Diemžēl, vienmēr atrodas kāds, kas uz cita nelaimes rēķina vēlas “plūkt laurus”, – saka Bezvests.lv vаdītājs Aleksandrs Famiskis. – Tās ir mūsu galvas sāpes. Tiklīdz publicējam paziņojumu par pazudušu cilvēku, tūliņ aktivizējas, zvana un raksta, kārtējie “magi un burvji”, kuri zin par pazudušo “burtiski visu” un tāpat jau ģimenei smagajā laikā stāsta muļķības radiniekiem un tuviniekiem, stāstot pašas neticamākās cilvēka pazušanas versijas. Patiesībā, reti kurš no bēdu māktajiem tuviniekiem spēj izturēt šādu psiholoģisku uzbrukumu – neviena no versijām neapstiprinās un rezultātā pazudušo tuvinieki krīt izmisumā un mūsu psihologiem nākas cilvēkus burtiski vest pie prāta.

 

Kāda no bēdu sagrauztajām mātēm reiz man piezvanīja un teica: “Aleksandr, es vairs nespēju klausīties stāstus par to, kā nogalināja manu dēlu. Katrs ekstrasenss uzskata par savu pienākumu paziņot man savu versiju. Bet neviena no tām nav apstiprināta. Tas nav izturams!”

 

Visus mūsu kustības septiņus gadus, mēs pastāvīgi pārliecināmies, – ne reizi, neviens ekstrasenss nav sniedzis ticamu informāciju. Tad vai ir vērts pie viņiem vērsties? Sākumā mēs, vēlēdamies palīdzēt cilvēkiem ātrāk atrast savus tuviniekus, paši izmēģinājām visas iespējas un pat apmaksājām ekstrasensu pakalpojumus. Bet NEVIENU REIZI tas nav devis rezultātus – meklēt rezultātā nācās pašiem.

 

Jā, mēs nenoliedzam, ka daži no melnās maģijas praktizētājiem pieprot hipnozi, rezultātā gadiem apstrādā savu upuri, it kā noņemot lāstu. Pazudušo cilvēku, rezultātā tā arī neatrod. Vai tas nav tiešs pierādījums tam, ka veltīgi vērsties pie gaišreģiem? Nerunājot nemaz par to, ka kristiešiem tas ir liels grēks.

 

Vēloties ieekonomēt jūsu nervus un naudu, mēs aicinām jūs pat lielās bēdās neizmantot cilvēku pakalpojumus, kuri stāsta par savām pārdabiskajām spējām. Bet tiem, kuri ir pārliecināti, ka viņiem ir īpašas spējas, atgādinām: Džeimsa Rendi fonds oficiāli garantē 1 miljonu dolāru lielu prēmiju katram, kurš spēs nodemonstrēt paranormālas spējas korekti izveidota eksperimenta apstākļos. Diemžēl, līdz šim neviens no Latvijas ekstrasensiem tā arī nav tur ziņojis par savām spējām un miljons tā arī gaida savu īpašnieku.

 

Rendi neskaitāmie mēģinājumi piesaistīt testēšanai plaši pazīstamus “ekstrasensus” un “magus” nav vainagojušies ar panākumiem. No viņa priekšlikumiem atteicās arī ekstrasenss Uri Gellers, kurš kļuva slavens ar spēju saliekt karotes ar skatienu un apstādināt un atkal palaist pulksteņus no attāluma, franču homeopāts Žaks Benvenists, Gerijs Švarcs no Arizonas, kurš TV šovā demonstrēja sazināšanos ar mirušajiem. Izvairījās no testēšanas arī ekstrasense Silvija Brauna, kura TV ekrānos bija paziņojusi, ka viegli varētu tikt pie Rendi fonda prēmijas.

 

Jums ir visas iespējas tikt pie šī miljona, tikai lieciet mierā bēdu sagrauztos Latvijas iedzīvotājus, kuriem pazuduši tuvinieki.

 

Ja radio vai TV ekrānos dzirdat, ka mūs, brīvprātīgos, konsultē labākie ekstrasensi, netieciet – tie ir meli. Bezvests.lv paļaujas tikai uz saviem spēkiem un ne ar kādiem ekstrasensiem nesadarbojas un sadarboties negrasās.

 

Sabiedrība

Amuna Davis bez dzelžainām diētām īsā laikā nometis 35 kilogramus – kādā veidā?

  Latvijas pirmais “drag queen” pamatīgi notievējis – īsā laikā viņam izdevies atbrīvoties no 35 kilogramiem...
Foto:Flickr.com/Jürgen Mangelsdorf/CC

Diemžēl otrdienas rītā saņemtas nepatīkamas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. septembra plkst. 6.30 līdz 27. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Traģēdija pirmdienas vakarā notikusi netālu no Siguldas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 110 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 17 personas un viena gājusi...

Ar asarām acīs Magone pieņēmusi grūtu lēmumu

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone nolēmusi nekavēties pagātnē un sāpīgās atmiņās par to,...

Sadusmota tehnikuma audzēkne Liepājā smagi ievaino savu audzinātāju

Sestdienas rītā kādas mākslas studijas telpās Liepājā Valsts tehnikuma 1. kursa audzēkne ar nazi vairākkārt...

“Mums ir 90 kvadrātmetri!” Uģis Kuģis atklāj, kā grasās samaksāt trakos rēķinus ziemā

  Sliktas ziņas sev līdzi nes jaunie rēķini, un Kuģu ģimene secina – būs jātaupa. Netiek...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. septembris

Šodien veiksmīgi solās būt dažādi izbraukumi, jo īpaši, ja pats esi to iniciators. Daudz kas...
Foto:Blog.centerparcs.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Tev šodien vajadzētu īpaši rūpīgi izvēlēties savus partnerus. Diskusijas par tēmām var izrādīties nepatīkamas vai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs ļoti emocionāla diena. Tās laikā var palielināties vēlme izteikt savas jūtas un emocijas....
Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šī izrādīsies emocionāli grūta diena. Tavs stresa līmenis aizvien pieaugs dienas laikā. Neplāno jebkādus svarīgus...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. septembris – 2. oktobris

  Vēl viena nedēļa pagājusi teju nemanot. Lapas sāk pamest koku zarus, un pie durvīm jau...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

  Dienas pirmā puse būs sarūpējusi veiksmīgas izdevības. Radoši, netradicionāli risinājumi šobrīd var izrādīties visefektīvākie un...

Mājai un Dārzam

Kādas laika pārmaiņas mūs gaida šonedēļ? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Sākusies septembra pēdējā nedēļa un atvasaru tā arī neesam sagaidījuši. Brīvdienās daudzviet atkal bijusi salna,...

Brīdina par laika apstākļiem pirmdienas rītā

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem. 26.09.2022. nakts otrajā pusē...

Parādās jaunas ziņas par laiku septembra izskaņā – prognoze 7 dienām!

  Pēdējā septembra nedēļa tiks aizvadīta ar lietainu laiku - nedēļas sākumā nokrišņi būs lokāli, bet...