BEZVESTS.LV OFICIĀLI PAZIŅO: ar ekstrasensiem, zīlniecēm, astrologiem un citiem magiem un burvjiem mūsu organizācija NESADARBOJAS.

 

7 gadu darbības laikā esam satikuši dažādus cilvēkus, tajā skaitā arī tādus, kas paziņoja par savām ekstrasensorajām spējām. Pirmajos savas darbības gados mēs devām iespēju parādīt, uz ko viņi spējīgi. Piedāvājām braukt kopā ar mums uz meklēšanas pasākumiem un atrast pazudušo. Diemžēl nevienu reizi neviens “gaišreģis”, neskatoties uz savām paranormālajām spējām, šim nepiekrita un nespēja norādīt, kur atrodas cilvēks.

 

Katra šāda pārbaude cieta fiasko. Cilvēkus atrada un turpina atrast vienkārši brīvprātīgie, kuri nepagurstoši pārbaudīja katru meža kvadrātmetru. Tas ir neapstrīdams fakts. Tieši meklēšana dod rezultātus, nevis melīgi solījumi un cerības. Tāda ir mūsu 7 gadus ilgā pieredze. Jūs varat tajā ieklausīties, bet varat arī mācīties no savām kļūdām.

 

– Diemžēl, vienmēr atrodas kāds, kas uz cita nelaimes rēķina vēlas “plūkt laurus”, – saka Bezvests.lv vаdītājs Aleksandrs Famiskis. – Tās ir mūsu galvas sāpes. Tiklīdz publicējam paziņojumu par pazudušu cilvēku, tūliņ aktivizējas, zvana un raksta, kārtējie “magi un burvji”, kuri zin par pazudušo “burtiski visu” un tāpat jau ģimenei smagajā laikā stāsta muļķības radiniekiem un tuviniekiem, stāstot pašas neticamākās cilvēka pazušanas versijas. Patiesībā, reti kurš no bēdu māktajiem tuviniekiem spēj izturēt šādu psiholoģisku uzbrukumu – neviena no versijām neapstiprinās un rezultātā pazudušo tuvinieki krīt izmisumā un mūsu psihologiem nākas cilvēkus burtiski vest pie prāta.

 

Kāda no bēdu sagrauztajām mātēm reiz man piezvanīja un teica: “Aleksandr, es vairs nespēju klausīties stāstus par to, kā nogalināja manu dēlu. Katrs ekstrasenss uzskata par savu pienākumu paziņot man savu versiju. Bet neviena no tām nav apstiprināta. Tas nav izturams!”

 

Visus mūsu kustības septiņus gadus, mēs pastāvīgi pārliecināmies, – ne reizi, neviens ekstrasenss nav sniedzis ticamu informāciju. Tad vai ir vērts pie viņiem vērsties? Sākumā mēs, vēlēdamies palīdzēt cilvēkiem ātrāk atrast savus tuviniekus, paši izmēģinājām visas iespējas un pat apmaksājām ekstrasensu pakalpojumus. Bet NEVIENU REIZI tas nav devis rezultātus – meklēt rezultātā nācās pašiem.

 

Jā, mēs nenoliedzam, ka daži no melnās maģijas praktizētājiem pieprot hipnozi, rezultātā gadiem apstrādā savu upuri, it kā noņemot lāstu. Pazudušo cilvēku, rezultātā tā arī neatrod. Vai tas nav tiešs pierādījums tam, ka veltīgi vērsties pie gaišreģiem? Nerunājot nemaz par to, ka kristiešiem tas ir liels grēks.

 

Vēloties ieekonomēt jūsu nervus un naudu, mēs aicinām jūs pat lielās bēdās neizmantot cilvēku pakalpojumus, kuri stāsta par savām pārdabiskajām spējām. Bet tiem, kuri ir pārliecināti, ka viņiem ir īpašas spējas, atgādinām: Džeimsa Rendi fonds oficiāli garantē 1 miljonu dolāru lielu prēmiju katram, kurš spēs nodemonstrēt paranormālas spējas korekti izveidota eksperimenta apstākļos. Diemžēl, līdz šim neviens no Latvijas ekstrasensiem tā arī nav tur ziņojis par savām spējām un miljons tā arī gaida savu īpašnieku.

 

Rendi neskaitāmie mēģinājumi piesaistīt testēšanai plaši pazīstamus “ekstrasensus” un “magus” nav vainagojušies ar panākumiem. No viņa priekšlikumiem atteicās arī ekstrasenss Uri Gellers, kurš kļuva slavens ar spēju saliekt karotes ar skatienu un apstādināt un atkal palaist pulksteņus no attāluma, franču homeopāts Žaks Benvenists, Gerijs Švarcs no Arizonas, kurš TV šovā demonstrēja sazināšanos ar mirušajiem. Izvairījās no testēšanas arī ekstrasense Silvija Brauna, kura TV ekrānos bija paziņojusi, ka viegli varētu tikt pie Rendi fonda prēmijas.

 

Jums ir visas iespējas tikt pie šī miljona, tikai lieciet mierā bēdu sagrauztos Latvijas iedzīvotājus, kuriem pazuduši tuvinieki.

 

Ja radio vai TV ekrānos dzirdat, ka mūs, brīvprātīgos, konsultē labākie ekstrasensi, netieciet – tie ir meli. Bezvests.lv paļaujas tikai uz saviem spēkiem un ne ar kādiem ekstrasensiem nesadarbojas un sadarboties negrasās.

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz ceturtdienas...

Vai tiešām mūsu šī gada pārstāvis Eirovīzijas konkursā jau ir zināms?

  Šā gada 5. februārī norisināsies Latvijas televīzijas dziesmu atlases konkurss “Supernova 2022”, kurā 17 pusfinālisti...

Jaunu gadījumu skaits tuvojas 2500; vēl 22 mirušie, tostarp divi četrdesmitgadnieki

  Trešdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāts 2439 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Latviešu politiķis: “zaļā sertifikāta” ideja sevi izsmēlusi, jo rada viltus drošības sajūtu

  “Šobrīd arvien vairāk ir skaidrs, ka ar Covid-19 slimo gan vakcinēti, gan nevakcinēti cilvēki. Tāpēc...

“Es sapratu, ka mirstu…” Latvijā populārs mūziķis kovidu izslimojis ļoti smagi

  Izdevuma "Kas jauns" 11.-17. janvāra numurā ar savu pieredzi dalās mūziķis un producents Kaspars Ansons,...

Nopietnu negadījumu nofilmē Ventspilī – VIDEO

  Vietnē "Sadursme" publiskots video, kurā redzama nopietna avārija, kas sestdien notika Ventspilī, Talsu ielā. Diennakts tumšajā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. janvāris

  Šī diena nebūs piemērota lielu lēmumu pieņemšanai un milzīgam enerģijas patēriņam. Pat normāla fiziskā piepūle...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. janvāris

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...
Foto:Flickr.com/Sean/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. janvāris

  Šodien iespējams pašapziņas trūkums un nav izslēgts, ka radīsies dažādi iekšējie konflikti. Varētu būt grūti...
Foto:Nature.desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. janvāris

  Šī diena kopumā būs dažādu emociju piepildīta - gan interesanta, gan garlaicīga, satraukumu un vienaldzības...
Foto:Flickr.com/photogramma1/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10.-16. janvāris

  Vēl viena nedēļa aiz muguras un jauna klāt, tās mainās strauji, gadam atkal ritot uz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. janvāris

  Šī diena var radīt emocionālu diskomfortu, jo priekšā gada pirmā pilnā darba nedēļa. Lai arī...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Kate Ter Haar/CC

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu, kas ir spēkā līdz ceturtdienas...

Kad beigsies bargais sals un kas notiks tālāk? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis

  Brīvdienās Kurzemi piemeklēja stipra snigšana - dažviet Ziemeļkurzemē vakar sniega kārta bija ap 40 centimetriem....

Tuvākajās dienās laiks pilnībā mainīsies – zināma prognoze visai nedēļai!

  Tuvākajās dienās Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa - vietām naktīs termometra stabiņš noslīdēs pat līdz...