Daudzi cilvēku, runājot par šausmām Parīzē, interesējās, kas īsti notika ar grupas “Eagles of Death Metal” mūziķiem. Beidzot arī viņi emocionālā intervijā izstāsta, ko piedzīvoja un, kādu brīnumainu izglābšanos pieredzēja, ziņo ārvalstu mediji.

 

Grupas solists Džese Hjūdžs atklāja, ka fani pēc pirmās apšaudes skrējuši kur kurais. Bija bariņš, kuri slēpās grupas ģērbtuvē, bet slepkavas viņus atrada. Visi tika nogalināti, izņemot vienu jaunieti, kurš veiksmīgā kārtā izrādās bija lieliski paslēpies – zem Džeses ādas jakas.

 

Hjūdža balss trīcēja un viņš centās savaldīt asaras stāstot, cik daudzi grupas fani Parīzē tika nogalināti tāpēc, ka nepameta savus draugus nelaimē, bet centās viņus glābt.

 

Mirklis no grupas intervijas:

 

Hjūdžs un viņa grupas biedrs Džošua Homme aprakstīja haosu, kas norisinājās koncertzālē “La Bataclan”, kad tur ielauzās trīs teroristi un atklāja uguni uz cilvēkiem. “Cilvēki izlikās miruši, viņi bija pārbijušies,” mūziķi ar šausmām atceras.

 

Kopā 89 cilvēki tika nogalināti Bataklanā un vēl 40 pārējās uzbrukuma vietās Parīzē – 13. novembra vakarā. Nelielā video fragmentā redzams arī mirklis, kad šis briesmīgais uzbrukums grupas koncerta laikā sākās. Bundzinieks paslēpās aiz savām bungām un tad grupas vīri centās bēgt pa sētas durvīm. Britu pāris, kurš atradās pie durvīm, kad pa tām izskrēja grupas vīri atceras, ka Hjūdžs, knapi valdot savu paniku, kliedzis, lai viņi bēg, cik ātri un tālu vien var, lai bēg un pasargā savas dzīvības. Marija un Patriks Mūri no Sauthemptonas atceras, ka dzirdējuši briesmīgas šāvienu skaņas un pat to, kā pa trepēm krīt cilvēki.

 

Video, kurā redzams uzbrukuma sākums:

 

Šonedēļ grupa izplatīja paziņojumu, ka ir vienoti skumjās kopā ar Parīzes upuru piederīgajiem. “Lai gan šobrīd esam mājās un drošībā, vēl aizvien cenšamies saprast, kas tonakt notika Francijā,” saka mūziķi. “Mūsu domas un sirdis jau pirmkārt un galvenokārt ir ar mūsu brāli Niku Aleksanderu, mūsu ierakstu kompānijas kolēģiem Tomasu Aiadu, Mariju Moseri un Manu Perezu un, protams, visiem pārējiem draugiem, faniem, kuru dzīves pārtrūka tonakt Parīzē, kā arī ar viņu ģimenēm un mīļajiem. Lai gan mūs vieno skumpjas ar cietušajiem, faniem, ģimenēm, Parīzes pilsoņiem un visiem tiem, kurus jebkādā veidā ietekmēja šis terorakts, mēs esam lepni par to, ka esam kopā, ka tagad esam daudz lielāka, jauna ģimene, ko vieno kopīga mīlestība un līdzjūtība,” emocionāls ir grupas “Eagles of Death Metal” līderis.

 

“Mēs gribētu pateikties Francijas policijai, FIB, ASV un Francijas valsts dienestiem un jo īpaši visiem tiem, kuri pat tajā šausmu piepildītajā mirklī izrādīja savu drošsirdību par saviem mīļajiem – cīnījās kamēr un kā vien varēja, palīdzot viens otram. Tas atkal un atkal parādīja un pierādīja to, ka mīlestība spēj aizēnot ļaunumu,” saka Hjūdžs.

 

Visi “Eagles of Death Metal” koncerti šobrīd ir atcelti, fanus lūdz gaidīt nākamos paziņojumus. Grupa vien piebilst: “Lai dzīvo mūzika, lai dzīvo brīvība, lai dzīvo Francija un lai dzīvo “Eagles of Death Metal”!”

 

Video no notiekošā ārā, pie koncertzāles:

 

Arī slavenā īru rokgrupa “U2” tovakar atcēla savu paredzēto koncertu “Bercy Arena”, kas atrodas vien nepilnus piecus kilometrus no Bataklana. Mūziķi solidarizējās ar bojā gājušajiem, cietušajiem un ikvienu cilvēku šajās skumjās,godinot nogalinātos un noliekot ziedus netālu no nu jau bēdīgi slavenās koncertzāles.

Sabiedrība

Izplatīts ārkārtīgi nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par spēcīgu pērkona negaisu ceturtdienas...
Foto:Flickr.com/Ilya Schurov/CC

Aizvadīti neaptverami traģiski Jāņi: bojā iet visa ģimene, vairāki noslīkuši

  Operatīvo dienestu sniegtā informācija liecina, ka Līgo dienā traģiski bojā gājuši vismaz astoņi cilvēki, bet...

Kašers un Jānis pirms kāzām “saceļ kājās” Kopenhāgenu; parādās negaidītas grūtības

  "STV Pirmā" šovs "Slavenības. Bez filtra" turpina vēstīt par Latvijas slavenāko geju Kašera un Jāņa...

“Tad nu par visu!” Žanis no Magones saņem pamatīgu sutu

  Gatavojoties karstajai vasarai, Žanis ir nodzinis gan ūsas, gan matus un kā smej pati Magone...

“Paldies Dievam, ka vispār esmu dzīvs!” Kā šobrīd klājas tautā iemīļotajam profesoram Danilānam?

  Jau vairākkārt vēstīts, ka tautā iemīļotais gastroenterologs, ārsts un profesors Anatolijs Danilāns decembrī nopietni saslima...

Atraitne pastāsta par skumjo nakti, kad no mums atvadījās leģendārais mūziķis Meijers

  Izdevuma "Privātā dzīve" 22.jūnija - 5. jūlija numurā 17. jūnijā mirušā mūziķa Gunāra Meijera atraitne...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/llee_wu/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Veiksmīga diena, lai demonstrētu savas mākslinieciskās prasmes. Ja vēlies kļūt labāks un pozitīvāks, būs daudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nav ieteicam īsi izbraucieni – tie var izvērsties pārāk emocionāli negatīvā aspektā....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Iespējams, šodien nāksies krietni vien pasvīst dažādos darbos, kas radīs aizkaitināmību, līdz ar to būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var...
Foto:Wall321.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Zvaigznes ikvienu šajā dienā padarīs nedaudz stūrgalvīgāku un spītīgāku kā ierasts gan privātajā, gan sociālajā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šajā dienā ieteicams tomēr ļauties komunikācijai ar apkārtējiem, jo sevišķi svaigā gaisā. Esiet uzmanīgi karstumā!     Auns Auna...

Mājai un Dārzam

Izplatīts ārkārtīgi nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši sarkano brīdinājumu par spēcīgu pērkona negaisu ceturtdienas...

Īpaši brīdina par laiku Līgo dienā un vakarā; izskan prognoze par laiku pēc svētkiem

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par laiku līgo dienā, 23....

Sinoptiķi atjaunojuši sarkano brīdinājumu – tas ir spēkā līdz Līgo vakaram

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi atjaunoši iepriekš izplatīto sarkano brīdinājumu par ekstremālu karstumu....