Noskaidro vai jūs saderat kopā!?

Nosaki jūsu ekspresivitātes skaitļus – saskaiti savu dzimšanas datumu un attiecīgā mēneša kārtas numuru. Ja iegūtais skaitlis ir mazāks par 10, tad tas arī ir tavs skaitlis. Ja lielāks, rīkojieties šādi:

PIEMĒRS: KRISTIĀNA ir dzimusi 18. novembrī jeb 18.11. = 18 (dzimšanas datums) + 11 (mēneša kārtas skaitlis).

18 + 11 = 29

29 – tas ir 2 + 9 = 11, bet 11 ir 1 + 1 = 2

KRISTIĀNAS ekspresivitātes skaitlis ir 2

Pēc šī paša piemēra KRISTIĀNAI ir jānosaka sava partnera ekspresivitātes skaitlis.

 

JŪSU SADERĪBA

1

1 un 1: divas individualitātes, kuras nav radušas viena otrai piekāpties. Katram nepieciešama autonomija, un katrs par to cīnīsies līdz galam. Visa enerģija tiek veltīta vienīgi tam, lai apspriestu otra personību. Kurš gan piekāpsies pirmais?

1 un 2: skaitlim 1 nepieciešams skaitļa 2 diplomātiskums un maigums, bet skaitlim 2 – vieninieka noteiktība, dinamisms un aizbildnība. Ja skaitlis 1 necentīsies apspriest skaitli 2, ja atzīs tā pozitīvās īpašības, starp abiem veidosies saskaņa; ja ne – skaitlis 2 būs zaudētājs.  

1 un 3: šajā savienojumā skaitlis 1 uzspiež savu gribu skaitlim 3. Pretī saņem skaitļa 3 atklātību un radošo garu. Tas ir dinamisks, uzņēmīgs pāris, un, ja mīlestība nepārtaps draudzībā, iespējama patiesa laime.

1 un 4: šie divi skaitļi dzīvo dažādos ritmos. Skaitlis 1 ir aktīvs, kaujiniecisks, ātri iedegas. Turpretī skaitlim 4 nepatīk strauja notikumu maiņa, tā viņu destabilizē. Šis savienojums piemērotāks profesionālai sadarbībai, nevis mīlestībai.

1 un 5: Bum – bum! Tieši tā sitas skaitļa 1 un skaitļa 5 sirdis, kad viņi satiekas. Zibens uzliesmojums, jūtu pārpilnība, traka mīlestība… iespējams ir viss. Taču kaisle ilgst tikai mirkli. Skaitļa 1 impulsīvā daba un skaitļa 5 tiekšanās pēc brīvības var visai drīz novest pie nestabilām attiecībām. Un tad – bum!

1 un 6: skaitlis 1, kas tik ļoti mīl brīvību, labprāt saistīs savu likteni ar skaitli 6, kas gūst īstu baudu, sagādājot prieku savam partnerim, kura vēlmes labi zina. Viņi sāks iekopt savu dārziņu. Ja skaitlim 1 nebūs pārlieku patērējoša attieksmē pret skaitli 6…

1 un 7: skaitlis 1 ir ekstraverts, bet 7 – intraverts. Tā ir savstarpēji papildinoša kombinācija. Viņi nemeklē jūtu dziļumu, taču, dzīvodami plecu pie pleca, saprātīgi dala atbildību. Viņu jūtās, iespējams, ir vairāk draudzības nekā mīlestības, taču šīs attiecības ir ilgstošas.

1 un 8: jūsu priekšā ir divi garā stipri cilvēki. Ja katrs no partneriem necenšas demonstrēt citiem otra partnera maigumu un mīlestību, viss būs labi. Tomēr šī savienība ir laimīga materiālajā un profesionālajā, nevis jūtu sfērā.

1 un 9: skaitlis 1 ir brīvību mīlošs reālists, kurš tiecas pēc skaitļa 9 ideālisma un oriģinālajām idejām. Šajā savienībā, kur abas puses viena otru lieliski papildina, var labi sadzīvot materiālās un garīgās intereses, mīlestība un draudzība.

 

2

2 un 2: šie skaitļi ir kā radīti viens otram. Taču viņiem grūti aizsargāt un nomierināt vienam otru. Šāda savienība ir iespējama (sevišķi draudzībā un profesionālās darbības sfērā), taču mīlestībā partneriem pietrūkst savstarpējas sapratnes.

2 un 3: skaitlis 2 dod skaitlim 3 nosvērtību, bet skaitlis 3, savukārt – iniciatīvu. Šis pāris saglabā saprātīgu līdzsvaru starp intīmo laimi un atvērtību pret pasauli.

2 un 4: skaitlis 2, kuram tik ļoti nepieciešama mīlestība, nomierinās skaitļa 4 noturīgās un patiesās jūtas. Viņi saprot, augstu vērtē un žēlo viens otru. Bet kurš spers pirmo soli?

2 un 5: nav nekādu šaubu, ka šie divi skaitļi savstarpēji pievelk viens otru. Taču skaitlis 2 nekad nebūs īsti mierīgs, jo ir atkarīgāks, bet skaitlim 5 raksturīga neatkarība. Tā ir piemērota savienība tiem, kuriem patīk sarežģītas attiecības.

2 un 6: šo divu skaitļu savienojums liecina par mīlestību un saskaņu. Pēc kāzām, uzsākuši kopdzīvi, viņi nekad vairs nespēs šķirties. Tā ir stabila, ilgstoša savienība, kuras pamatā ir maigums un sirds siltums. Taču jāievēro viens noteikums: laiku pa laikam jāatver logs uz ārpasauli.

2 un 7: jau iepriekš jāzina, ka skaitlim 7 ir grūti atklāt savas jūtas, bet skaitlim 2 tās ir ļoti vajadzīgas… Draudzībā – pilnīga savstarpēja saprašanās, tomēr pastāv risks, ka viņi var viens otru sāpināt.

2 un 8: skaitlis 8 grib visu ņemt savās rokās, bet skaitlim 2, gluži otrādi – labāk patīk, ja viņu pašu saņem rokās. Tas ir ļoti labi. Viss liecina par labu šai savienībai. Jebkurā dzīves situācijā skaitlis 8 aizsargās, visu organizēs, parādīs iniciatīvu, bet skaitlis 2 tajā pašā laikā nokārtos visu pārējo…

2 un 9: iztēles un emocionālajā ziņā divu pilnīgi dažādu cilvēku alianse. Skaitlis 2 ir orientēts uz attiecībām starp viņiem diviem, bet – 9 ir vērsts uz āru. Abi viegli ievainojami un nemierīgi. Starp viņiem iespējama draudzība, bet romantiska savienība sastopama visai reti.

 

3

3 un 3: kāds tavs draugs, tāds tu pats. Šā skaitļa cilvēki prot ļoti labi kontaktēties. Tie ir divi labi draugi, taču jūtu sfērā tiem pietrūkst stabilitātes.

3 un 4: šie divi skaitļi ir pavisam atšķirīgi. Un jo labāk! 3 ir spontāns un iniciatīvas pilns, bet 4 – piesardzīgs un līdzsvarots. Ja skaitlis 4 necentīsies ierobežot skaitļa 3 aktivitāti un viņa jūtas nebūs pārāk nenoturīgas, viss būs labi.

3 un 5: šajā savienībā drūma noskaņa nevaldīs. Abiem piemīt tieksme pēc izpriecām, atklājumiem un ceļojumiem, pēc jauniem iespaidiem. Šie nepārskaitļi augstu vērtē savu savienību, jo viņiem ir vienādas intelektuālās un materiālās intereses, vienāda attieksme pret mīlestību.

3 un 6: šī savienība izvilks lielisku lozi. Labsirdība, dāsnums, harmonija – tas viss apvienosies mūžīgās mīlestības vārdā. Bravo!

3 un 7: intelektuālajā ziņā saskaņa ir lieliska, bet mīlestībā viss ir citādi: skaitlis 3 grib izklaidēties, bet skaitlis 7 ir noslēgts, disponēts uz refleksiju. Ja skaitlis 3 pratīs tam piemītošo dzīvesprieku iepotēt arī skaitlim 7, tas spēs atbrīvoties no savas noslēgtās čaulas. Ja ne, viņu ceļi šķirsies.

3 un 8: skaitlis 8 tiecas būt situācijas noteicējs, bet skaitlis 3 necieš, ja tam kaut ko uzspiež. Ja abi darbojas vienā jomā, ļoti iespējami labi rezultāti, taču mīlestībā tiem pietrūkst maiguma. Un rezultātā… šķiršanās.

3 un 9: veiksmīgs savienojums intīmajās attiecībās. Kopīgu ieceru īstenošana, iespēja kopā iepazīt milzīgo pasauli: tā ir sirds un prāta alianse.

 

4

4 un 4: skaitlis 4 nozīmē stabilitāti. Divi četrinieki – tas ir nekustīgums! Šādu savienību ļoti grūti bagātināt ar jaunām vēlmēm un dinamiskiem projektiem. Neatlaidība var pāraugt stūrgalvībā, uzticība – īpašnieka attieksmē.

4 un 5: cik viņi ir dažādi! Skaitlis 4 it īpaši necieš pārmaiņas, bet 5 tās dievina. Pirms sākt darboties, skaitlim 4 nepieciešams ilgi pārdomāt, apsvērt visus par un pret, turpretim skaitlim 5 tas it nemaz nav raksturīgi. Attiecības var sarežģīt savstarpēja nesaprašanās.

4 un 6: šai aliansei ir daudz priekšrocību: turība, emocionālais kontakts, harmoniska mīlestība. Laime līdz mūža galam un daudz bērnu.

4 un 7: viņus apvieno savaldība. Nemeklējiet šajā savienībā vētrainas jūtas un nevaldāmu kaisli, drīzāk te sastapsim saskaņu, saprašanos un mieru.

4 un 8: viņi viegli atradīs kopīgu valodu, jo abiem vajadzīgas pastāvīgas jūtas un materiālā labklājība. Bet kurš būs līderis? Kurš ļaus sevi vest, pilnīgi uzticēdamies partnerim?

4 un 9: šie divi skaitļi bieži tuvinās, taču 4 ir materiālists, kuram disciplīna ir pirmajā vietā, bet 9 – ideālists, sapņotājs, savdabis. Viņi vai nu saies kopā uz visiem laikiem, vai arī tūdaļ izšķirsies.

 

5

5 un 5: šā skaitļa pārstāvji acumirklī pazīst un novērtē viens otru. Viņiem ir vienādas jutekliskās vēlmes, kā arī kaismīgas alkas pēc ceļojumiem, pārmaiņām, brīvības. Brīvība – tas ir noteicošais vārds šajā savienībā. Bet kāpēc viņi ir uzticīgi viens otram?

5 un 6: skaitlis 6 tiecas pēc harmonijas visās lietās, pēc maigām, ilgstošām un bezrūpīgām attiecībām, bet 5 alkst aizvien jaunu izjūtu. Abu savienība iespējama, ja skaitlis 6 necieš partnera nepastāvīguma dēļ, bet tas, savukārt, nejūtas pie skaitļa 6 piesaistīts. Tas nav viegli.

5 un 7: skaitlis 5 ir ekstraverts, bet 7 – intraverts. Abi ir neatkarīgi, savdabīgi un tas viņus tuvina. Attiecības labvēlīgi ietekmē garīgo, intelektuālo un profesionālo interešu kopība.

5 un 8: skaitlis 5 saista skaitli 8 ar savu autoritāti un godkāri, bet skaitlis 8, savukārt, pievelk skaitļa 5 dzīvīgums un piedzīvojumu kāre. Viņi lieliski saprot viens otru un izjūt savstarpēju valdzinājumu. Taču nesaskaņas starp viņiem tomēr ir iespējamas. Ne viens, ne otrs necieš nekādu atkarību vai ierobežojumus.

5 un 9: abi traucas uz priekšu, uz ilgoto mērķi, abus vilina bohēma, ceļojumi, tiek kalti jauni plāni. Nav nekā neiespējama. Bet kas risinās sadzīves jautājumus?

 

6

6 un 6: abi zina, kas ir mīlestība, māja, ģimene. Abi nododas jaunradei, ir māksliniecisku ieceru pilni. Taču apņēmības trūkums, pārlieka emocionalitāte, kā arī nenopietnība var radīt diezgan lielas grūtības. Mīlestība starp diviem vienādiem skaitļiem ieslēdz tos kopējā čaulā, kurā viņi citu neko neredz. Jūtas var uzliesmot un apdzist.

6 un 7: sirds (6) un prāta (7) savienība. Rezultātu nav iespējams paredzēt. Viņi lieliski sapratīsies, ja spēs piekāpties vien otram, vai arī kļūs nervozi un sapīkuši, ja saskarsme nebūs pilnvērtīga. 6 parasti tiecas pēc sabiedrības, bet 7 – pēc vientulības.

6 un 8: Jārada materiālais pamats – domā 8, savukārt, 6 viedoklis ir, ka pats svarīgākais attiecībās ir jūtas. Un tad viņi kopā ķeras pie darba. Ja skaitlis 8 laiku pa laikam aizmirsīs, ka ir komandieris, bet 6 nepārstās apbrīnot viņa morālo spēku, abu savienība būs mīlestības pilna. Pretējā gadījumā materiālās intereses ņems virsroku pār jūtām.

6 un 9: skaitlis 6 sapņo par ideālu mīlestību, bet 9 idealizē šīs jūtas. Taču abiem nepieciešami pierādījumi. Ja viņi spēs viens otru pārliecināt par savu mīlestības jūtu dziļumu, pilnīga fiziskā un garīgā saskaņa ir nodrošināta.

 

7

7 un 7: tie ir divi intraverti cilvēki ar noslieci uz vientulību. Viņi augstu vērtē un ciena viens otru kā cilvēku, ar kuru pastāv draudzīga, garīga vai profesionāla rakstura kontakti. Bet vai viņi var stāties laulībā? Tas ir smags jautājums. Katram sava gudrība, un vienoties ir ļoti grūti. Gan vienam, gan otram jācenšas kļūt atklātākam.

7 un 8: skaitlim 7 viss saistās ar garīgumu, bet skaitlim 8 – ar materiālajām interesēm. Profesionālajā sfērā tā ir laba savienība, taču mīlestība nav iespējama, jo 8 grib būt noteicējs pār visu, bet 7 necieš atkarību.

7 un 9: gan vienam, gan otram garīgais prevalē pār materiālo. Viņiem būs labi kopā tikmēr, kamēr nebūs jāsastopas ar ikdienas grūtībām. Ne 9, ne 7 taču nespēj tikt galā ar nopietnām problēmām! Abus tuvina idejas, garīgās vajadzības, oriģināla dzīvesveida meklējumi. Diemžēl jūtu sfērā 9 ir ideālists.

 

8

8 un 8: abiem raksturīgs valdonīgums un godkāre. Abi tiecas iemantot, gūt pienākumus… Vārdu sakot, viņiem netrūkst uzņēmības un enerģijas. Reizēm abi vairāk runā par darīšanām nekā par mīlestību. Savienība iespējama, ja viņi atteiksies no sacensības.

8 un 9: šajā pārī skaitlis 8 dod enerģiju skaitlim 9, bet tas pretī sniedz novatoriskas idejas un iztēli. Profesionālajā sfērā tā ir auglīga alianse, taču mīlestībā viņu mērķi ir dažādi. Vai tad var savienoties abstraktais 9 ar konkrēto 8 ?

 

9

9 un 9: abiem ir viena frekfence, abi saprot viens otru no pusvārda, ja ir draugi vai vienkārši garīgajā ziņā tuvi cilvēki. Taču maigums, jūtīgums no vienas puses un tā visa trūkums no otras puses abus šķir.

 

Lai jums saskanīgas attiecības!        

Sabiedrība

Foto:Ekrānšāviņš

Īpaši nežēlīgs noziegums pastrādāts dzīvoklī Kalnciemā; likumsargi rīkojas uz karstām pēdām

  12. septembrī Kalnciemā kādā dzīvoklī tika atrasts noslepkavots vīrietis, kuram konstatēja vairākas durtas brūces. Policisti...

Policija aizturējusi Pierīgā bēguļojošo jaunieti, kurš nozaga auto

  Meklēšanā esošais jaunietis Kristiāns Ozoliņš ir atrasts un aizturēts, vēsta Valsts policija. Jau vēstīts, ka Valsts...

Kaspars Kambala pēc sievas pirkuma sarīko skaļu scēnu – VIDEO

  Kambalu ģimenē kārtējais mēbeļu skandāls – šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Olga Kambala bez saskaņošanas...

Par jauniem Covid-19 ierobežojumiem nevakcinētajiem valdība lems nākamnedēļ

  No luksofora principa – pie zonām. Tā īsumā varētu raksturot valdības plānu straujās Covid saslimstības...

Saslimis un nevakcinēts skolotājs karantīnā aizsūta 18 klases

  Saslimušu nevakcinētu pedagogu dēļ trīs Rīgas skolās karantīnā aizsūtītas vairāk nekā 10 klases katrā skolā....

No nākamās nedēļas skolēnu testēšanu veiks reizi 14 dienās

  14.septembrī Ministru kabineta sēdē tika atbalstīts Veselības ministrijas priekšlikums pārskatīt izglītības iestādēs organizētā Covid-19 skrīninga...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Pirmā dienas puse solās būt ļoti pozitīva, tā radīs dažas oriģinālas idejas un vīzijas nākotnes...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. septembris

  Šodien zvaigznes neiesaka uzklausīt padomus no mazpazīstamiem cilvēkiem. Iespējams, ka tie, kuri nav patiesi ieinteresēti,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. septembris

Laiks skrien vēja spārniem, septembris teju jau pusē. Nāc, aplūko, ko šī diena sola tieši...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. septembris

  Dienas pirmo pusi zvaigznes iesaka pavadīt ar ģimeni, stiprinot attiecības, kā arī veicot mājas darbus....

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 13. – 19. septembris

  Rudens sāk kļūt aizvien manāmāks, kaut arī daba mūs palutinājusi ar skaistu septembra sākumu. Nāc,...
Foto:Flickr.com/GrahamC57/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. septembris

  Šodien diena īpaši enerģiska ikvienam! Labvēlīgs laiks atpūtai un komunikācijai ar draugiem. Apkārt valdīs kopā...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis sarūgtina iedzīvotājus: Prognozes kļuvušas vēl nepatīkamākas – VIDEO

  Ja pagājušajā nedēļā vēl varējām baudīt atvasaru, tad šonedēļ laiks kļūs krietni rudenīgāks. Plašāk par...

Šonedēļ laiks ievērojami mainīsies

  Pirmdiena būs vislietainākā un vējainākā nedēļas diena, bet sākot ar otrdienu biežāk uzspīdēs saule un...

Parādās pavisam jauna laika prognoze brīvdienām un nākamajai nedēļai

  Tuvākajās dienās vēl saglabāsies silts laiks - gaiss dienas gaišajās stundās iesils līdz +21…+25°. Sākot...

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit