Šoreiz esam nolēmuši tevi iepazīstināt ar lielisku novitāti pašiem mazākajiem. Uzdāvini savam mazajam mīlulītim ērtu drošības sajūtu!

 

Nav noslēpums, ka mazulītis, ierodoties šajā plašajā pasaulē, jūtas pavisam citādi. Viņš pēkšņi ir laukā no tumsas, ērtās šaurības un ārkārtīgi patīkamā siltuma, ko pavada māmiņas sirdspukstu skaņas. Viņš ir šeit – pasaulē, kas viņam ir pilnīgi jauna un sveša. Tāda, kas jāiepazīst, kurā nu jādzīvo. Vecāki dara visu lai mazulis justos labi, lai būtu apmierināts, augtu vesels un laimīgs. Piedāvājam tev aplūkot brīnišķīgu papildinājumu tava bēbīša labsajūtai – mazuļa ligzdiņu, kas paredzēta no dzimšanas brīža līdz pieciem mēnešiem un ilgāk.

 Clipboard10

Kas ir šī ligzdiņa tu jautāsi?

Lūk, šāds skaistums, ko piedāvā ČuČi. Ieguldot mazuli ligzdiņā, bērniņš jutīsies kā māmiņas vēderā. Tā norobežo telpu, satur mazulīti, radot drošības sajūtu. Ligzdiņa ļauj bērniņam izjust un iepazīt savu ķermeni, brīvi spēlēties ar savām rociņām un kājiņām, lēnām pierodot pie plašās dzīves telpas, kurā nu būs jādzīvo. Ieliekot ligzdiņu bērna gultiņā vai šūpulītī, mazulis jutīsies droši, nevalstīsies pa gultu un netraumēs galviņu pret gultas malām. Ligzdiņas malas pasargās mazuli no nokrišanas arī tad, ja viņš jau būs iemācījies velties. Vecāki varēs drošāk paņemt mazo blakus, nebaidoties, ka varētu nejauši viņam uzgulties, jo ligzdiņas platās malas to neļaus. Mazuļa ligzdiņa ir izgatavota no kokvilnas, lina, satīna, sintepona un kokosa šķiedras materiāliem

 FotorCreated

Nedaudz vairāk par ČuČi un šīs idejas tapšanu

Mani sauc Undīne Guseva, esmu divu foršu puiku mamma, kura brīvajā laikā mīl radīt kaut ko sev, bērniem vai vienkārši tuvajiem. Ideja par ”ČuČi” ligzdiņām radās nejauši, lai gan vienmēr esmu gribējusi radīt kaut ko savu! Pienāca brīdis, kad vajadzēja doties raugos, tādēļ aktīvi meklēju internetā kādu foršu ideju, ko uztaisīt. Uzgāju šo ligzdiņu, paņēmu paraugu, kaut ko pieliku no savām idejām, un tā tapa pirmā ligzdiņa! Manam mazulim tobrīd bija jau 7 mēnesīši, un nodomāju, kāpēc es par to ātrāk neiedomājos. Taču jāteic, ka lai gan puika bija jau gana liels, mēs tomēr šādu ligzdiņu paši izmantojām midzināšanai! No ligzdiņas šķirties vēl negribējām arī tad, kad tā bija par mazu – šī mīkstā lietiņa lieti noderēja sēžot uz grīdas (kā tādā laiviņā), arī mīksto mantu glabāšanai. Sapratu, ka ligzdiņa ir ļoti noderīga lietiņa, tāpēc nolēmu piedāvāt tās arī citām mammām! Izveidoju savu lapu Facebook, ko vari aplūkot ŠEIT, uzšuvu pirmās četras ligzdiņas, ievietoju sludinājumu un necerēti guvu lielu atsaucību, un daudz pasūtījumu!

Clipboard12

Sākot no pašas ligzdiņas līdz pat iepakojuma maisiem, viss ir 100% roku darbs. Lielāko daļu cenšos paveikt pati, bet lai viss ritētu raitāk esmu iesaistījusi palīgus, arī savu Omammu, kurai nu jau ir 85 gadi. Viņa ir atbildīga par maisiem, dara to akurāti un ar lielu mīlestību. Omamma ir šuvēja jau trešajā paaudzē un, ja vien manai mammai arī tas piemistu, tad es varētu teikt, ka esmu šuvēja piektajā paaudzē. Paldies viņai par paraugu un visām gudrībām radošajā jomā! Vīrs, savukārt, izvadā ligzdiņas, ja nepieciešams piegādā materiālus un, protams, ir vislielākais palīgs bērnu pieskatīšanā, kamēr pati nododos ligzdiņu tapšanai!

FotorCreated2

Atsaucoties klientu vēlmēm un ieteikumiem, esmu radījusi divu veidu ligzdiņas:

Standarta (70cm) un

Maxi (80cm guļamajā daļā).

 

Protams, ir tapušas dažas arī pavisam mazas un ļoti lielas ligzdiņas. Piedāvāju kokosa, sintepona matracīšus, kas ir izņemami pirms mazgāšanas. Ligzdiņas maliņas pildu ar antialerģisko sinteponu. Jau kādu laiku saviem klientiem piedāvāju arī rokturīšus ligzdiņām.

Clipboard03

Bez tā ”ČuČi” piedāvā dekoratīvos spilventiņus (kronīšus, mākonīšus, kaktusus u.c). Arī sedziņas, gultas apmalītes un gultas veļas pa reizītei top. Pagaidām man vēl nav sava mājas lapa un e-veikals, bet mani var atrast Facebook un Instagram –  ligzdiņas pasūtīt šajos sociālajos tīklos. ”ČuČi” Galerijā ir apskatāmas jau tapušās ligzdiņas, kas kalpo kā paraugs, un, protams, dažādi audumi kā izvēles materiāls.
Nu jau pagājis vesels gads, kopš radu ligzdiņas u.c. jaukas lietas mazuļiem! Citus varu iedrošināt noticēt sev un mēģināt!

 FotorCreated3

Aplūkot vairāk un ar Undīni sazināties, lai gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem vai veiktu pasūtījumu, iespējams šeit:

facebook

instagram-logo

 

PIEDALIES KONKURSĀ – DĀVĀSIM TEV ŠO KOMPLEKTIŅU!

Laimē brīnišķīgo guļamligzdiņu (70 cm guļamgarums) ar izņemamu stingrā sintepona (holkona) pamatiņu. Kas ir anti alergisks, neuzsūc mitrumu, ir stingrs un elpojošs. Komplekta sedzina no kokvilnas un flīsa 80x70cm, un spilventiņš – kronītis.

konkurss-3 k-2

LAI PIEDALĪTOS KONKURSĀ, SPIED UZ ŠĪ ATTĒLA:

KONK-1

Sabiedrība

Spontāns lēmums Lielvārdes benzīntankā jaunu pāri atstāj trīcošām rokām

  Spontāniem lēmumiem mēdz būt dažādi iznākumi. Kādai sievietei no Ogres lēmums par vairāku loterijas biļešu...

Ļoti smaga avārija pēcpusdienā notikusi uz Rīgas apvedceļa – VIDEO

  Diemžēl ļoti smaga avārija piektdienas pēcpusdienā notikusi uz Rīgas apvedceļa, ziņo aculiecinieki vietnē "Sadursme". "Apvedceļā starp...

Pirms Jaunā gada no mājām izgājis Roberts… Aizvien nav pārnācis

  Pagājušā gada decembra beigās Rēzeknes pagastā, Miglinieku ciematā, pazuda 62 gadus vecais Roberts Znotiņš. Pēc...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/Spiritze/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. janvāris

  Šodien veiksmīgi spēsi darīt visu, lai palielinātu savu ietekmi dažādās jomās un uzlabotu reputāciju. Būs...
Foto:Flickr.com/Alvin Smith/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Planētas ir izvietojušās tā, ka kopumā veido diezgan pozitīvu tendenci. Šodien veiksmīga būs dažāda veida...

Mājai un Dārzam

coolwallpapers.org

Turpmākajā nedēļā sagaidīsim nelielu salu un sniegu, tomēr ir arī nepatīkama ziņa

  Brīvdienās Latvijas teritorijā pastiprināsies anticiklona ziemeļu daļas ietekme, līdz ar to laiks būs nedaudz vēsāks...

Kāds laiks mūs sagaida februārī? Vai beidzot klāt ziema? Stāsta Toms Bricis

  Sinoptiķis Toms Bricis LTV raidījumā "Rīta Panorāma" stāsta par februārī gaidāmo laiku. Kā jau šoziem ierasts,...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku trešdien. 22.01.2020. dienas vidū...