Pazudušu zēnu atrod piedzērušos Iļģuciema nomalē kopā ar nepazīstamu vīrieti, vēsta Rīgas Pašvaldības policija.

 

8.jūlijā neilgi pirms pulksten 19.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki devās uz Iļģuciemu, kur bija pazudis 12 gadus vecs zēns. Likumsargi apsekojot apkārtni, pamanīja pie siltumtrases divas uz betona konstrukcijām sēdošas personas. Viena no tām atbilda pazudušā zēna aprakstam.

 

Tuvojoties personām, puikam blakus sēdošais vīrietis, ieraugot policistus, uzkāpa uz velosipēda, lai dotos prom, taču turpat nokrita zālienā. Pieejot klāt vīrietim, konstatēts, ka viņš ir stiprā alkohola reibumā par ko liecināja nekoordinētās kustības un spēcīgā alkoholam raksturīgā smaka no viņa izelpas.

 

Sarunas laikā ar zēnu noskaidrots, ka tas ir tas pats zēns, kura vecāki bija vērsušies policijā saistībā ar viņa prombūtni. Pusaudža uzvedība arī liecināja par alkohola reibumu. Uz notikuma vietu izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nolēma bērnu hospitalizēt. Vienlaikus informēti zēna vecāki par atvases atrašanas faktu un apstākļiem.

 

Pārrunu laikā 28 gadus vecais vīrietis uzstājīgi noliedza, ka būtu piedzirdījis mazgadīgo zēnu. Tomēr vēlāk viņš atzinās, ka zēns ar pāris vienaudžiem piegājis pie viņa un lūdzis nopirkt alu. Vīrietis zēnu lūgumu izpildījis un pēc grādīgo dzērienu iegādes lietojis tos ar pusaudžiem. Neilgi pirms policijas ierašanās zēna vienaudži aizgājuši un viņš palicis viens ar zēnu.

 

Savukārt, jautājot iereibušam vīrietim par velosipēda izcelsmi, viņš stāstīja, ka tas piederot kādam paziņam. Policisti braucamrīku apskatīja tuvāk un konstatēja, ka tas nav reģistrēts CSDD. Līdz ar to velosipēda īpašnieku nebija iespējams noskaidrot uz vietas un pārliecināties par iereibušā vīrieša teiktā patiesumu. Velosipēds izņemts līdz īpašnieka noskaidrošanai.

 

Vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Pārkāpējam sastādīti divi administratīvā pārkāpuma protokoli. Viens par nepilngadīgā novešanu līdz dzērumam, savukārt otrs par atrašanos tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Tāpat tiek skaidrota velosipēda izcelsme.

 

Vienlaikus lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

Sabiedrība

Divas latviešu četrdesmitgadnieces pamatīgi apzagušās Ziemeļīrijā

  Jūnija beigās Ziemeļīrijas tiesas priekšā stājušās divas Īrijas Republikā dzīvojošas latvietes, kuras Enniskillen pilsētā veikušas...

Šokējoša ārsta bezatbildība Latgalē atkārtojas – VIDEO

  Rēzeknes slimnīcas ārsts Georgijs Tihonovs, kurš reiz jau aizsūtījis mājās smagi slimu infarkta pacientu un...

Smaga avārija Vidzemē, cietuši arī bērni – VIDEO

  Piektdienas vakarā ceļa posmā Ērgļi - Vecbebri notikusi nopietna divu auto sadursme, kuras rezultātā cietuši...

Horoskopi un Testi

Foto:Urbansurf.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūlijs

  Pirmā dienas puse varētu būt diezgan stresa piepildīta. Iespējams, radīsies bažas par jautājumiem, kas saistīti...
Foto:Wallpaperhi.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūlijs

  Šodien ir jābūt uzmanīgam, jo tavs šķietamais viedums var vest maldu ceļos. Bieži cilvēki saka,...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūlijs

  Šodien lielāku spēku varētu iegūt tava iztēle, kā arī tavas radošās spējas. Visvairāk tas ietekmēs...

Mājai un Dārzam

Foto:Wallpaperswide.com

Sinoptiķiem ir lieliskas ziņas par laiku nākamnedēļ!

  Mazinoties ciklona ietekmei, nedēļas nogalē biežāk uzspīdēs saule un lietus gaidāms tikai vietām austrumu rajonos....

Nopietni brīdina par laika apstākļiem šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdien dienā. 16.07.2019. dienā teritorijas lielākajā...
Foto:Pexels.com/CC

Beidzot sagaidītas arī labas ziņas par laiku šonedēļ

  Aizvadītajās naktīs vairākās meteoroloģisko novērojumu stacijās tika uzstādīti jauni minimālās gaisa temperatūras rekordi, kā arī...