Uzzini, kuras pozas tuvības laikā spēj veicināt orgasmu…

sievVIŅAI

MISIONĀRA POZA: pēc daudzu seksa ekspertu domām sieviete sasniedz maksimālo baudu tieši šīs pēc daudzu domām garlaicīgās un ierastās pozas laikā. Iespējams, tas ir tāpēc, ka šādā pozīcijā sieviete un vīrietis lūkojas viens uz otru, izjūtot maksimālu intimitāti. Ir taču tik patīkami sajust pār sevi spēcīgo, vīrišķīgo partnera ķermeni. Tomēr daudzi speciālisti uzsver, lai sasniegtu baudas kulmināciju ir būtiski arī tas, kādā leņķī vīrietis iekļūst partnerē, šeit nepieciešamas nelielas pozas izmaiņas. Piemēram: sieviete apguļas uz muguras un paliek zem gurniem spilvenu, piepaceļot gurnu zonu un nodrošinot lielisku leņķi – maksimālai stimulācijai. Variācijām: pārliec vienu vai abas kājas pār mīļotā pleciem vai, piemēram, ar plaukstām satver potītes un maksimāli atvirzi kājas savu plecu virzienā. Šādas pozīcijas stimulē G punktu, kā arī ļauj izbaudīt maksimāli dziļu tuvību.

 

AČGĀRNĀ JĀTNIECE: šajā pozīcijā visbiežāk vīrietis ir apgūlies uz muguras vai sēž un sieviete jāteniskā stāvoklī ir uzsēdusies uz viņa ar skatu prom no mīļotā – lūkojoties uz pēdām ne seju. Šī ir poza, kurā lieliski iespējams piekļūt klitoram, nodrošinot papildus stimulāciju, sekmējot orgasmu.

 

SUNĪŠU STILS: šī poza ir lieliski piemērota sievietei, jo ļauj viņai pilnībā kontrolēt notiekošo. Viņa spēj pielāgot kustību amplitūdu ar dažādiem leņķiem, kas sniedz atšķirīgas sajūtas. Šādā pozīcijā tiek stimulēts G punkts, kā arī ir brīva piekļuve klitoram, ko var kairināt kā partneris, tā pati sieviete.

 

VIŅA VIRSPUSĒ: vēl viena poza, kas atļauj sievietei uzņemties maksimālu kontroli pār notiekošo. Tomēr, lai viņa sasniegtu baudas kulmināciju, partnerim ir jāpalīdz, piemēram, ar mīļotās gurnu šūpošanu – augšā un lejā, tā būs lieliska ķermeņu komunikācija. Daiļā dzimuma pārstāve šādā pozīcijā spēs kontrolēt dzimumlocekļa dziļumu un kustību amplitūdu.

 

KAROTĪTE: šī ir lieliska poza, lai palielinātu intimitāti starp partneriem. Sieviete apguļas uz sāna un partneris piekļaujas no mugurpuses, apvijot rokas ap mīļoto, šādi iekļūstot viņā. Šāda pozīcija ne tikai ļaus jums būt ērtā, maiguma pārpilnā pozīcijā, bet arī lieliski stimulēs G punktu. Attiecību eksperti norāda, ka šāda pozīcija tuvības laikā ir īpaši piemērota daiļā dzimuma pārstāvēm, kurām nepatīk, ja vīrietis ir viņā maksimāli dziļi. Kā arī šī ir lieliska alternatīva brīžiem, kad, piemēram, no rītiem tik ļoti vēlamies mīlēties, bet ir slinkums ļauties kam enerģiskākam. Šāds ķermeņu novietojums tuvības laikā nodrošina abpusēji patīkamas sajūtas, jo sievietes vagīnas muskuļi ir ciešāk sakļauti.

 

KRUSTU ŠĶĒRSĀM: šī ir vēl viena lieliska poza, lai stimulētu sievietes baudas pumpuru – klitoru. Abi partneri ir apgūlušies. Sieviete uz muguras un partneris no sāna, saāķējot kājas X pozīcijā.

 

CIEŠAIS APSKĀVIENS: sāciet ar ierasto misionāra pozu, kad vīrietis ir partnerei virspusē, taču neatbalstās uz elkoņiem. Viņam ir jāvirzās uz priekšu, lai kaunuma kauls būtu ciešā kontaktā ar partneres klitoru. Sievietei ir jāpārliek kājas pār partnera augšstilbiem, lai maksimāli savienotu ķermeņus. Abiem ir ritmiski šūpojojas. Daudzi, kuri izmēģinājuši šo psihoterapeita Edvarda Eihela atklāto ķermeņu pozīciju apgalvo un pat zvēr, ka tā ļauj sajust maksimāli spēcīgu fizisko un emocionālo tuvību.

 

POTĪTES AUGŠĀ: ja partneris vai pati satversi potītes un pavirzīsi tās augšu, izveidosi leņķi, kurā dzimumlocekli būs iespējams ievadīt dziļāk. Regulējot kāju novietojumu ir iespējams mainīt šī kontakta intensitāti. Piemēram, pārliec kājas pār partnera pleciem vai atvirzi nost no sevis. Vai saliec kājas un novieto tās uz mīļotā krūškurvja. Eksperimentējiet!

 

 

 

sievieteeVIŅAM

VIŅA VIRSPUSĒ: līdzīgi kā sievietes baudai, arī stiprā dzimuma pārstāvim šāda pozīcija šķiet lieliska un maksimāli uzbudina. Jautāsi – kāpēc tā? Tāpēc, ka viņam patīk uzlūkot tavu kailo ķermeni un sajust, ka uzņemies pilnu kontroli pār notiekošo!

 

MISIONĀRA POZA: šis ir ķermeņu novietojums, kad tieši viņš var pilnībā pārņemt vadību savās rokās, tomēr, visticamāk, neiebildīs, ja tu maigi – ar gurnu pozīcijas maiņu – nedaudz koriģēsi notiekošo. Arī vīrietim patīk, kad šādā stāvoklī jūsu ķermeņi spēj komunicēt.

 

AČGĀRNĀ JĀTNIECE: šī poza uzbudina stiprā dzimuma pārstāvjus, jo tuvības laikā viņiem paveras lielisks skats uz mīļotās auguma aprisēm, turklāt viņa visu kontrolē, kā divi zaķi ar vienu šāvienu!

 

SUNĪŠU STILS: poza, kurā viņš var kontrolēt notiekošo, aplūkojot partneres augumu. Viņš jūtas kā iekarotājs!

STĀVUS POZAS: šīs pozīcijas liek vīrietim justies neatvairāmam, neatkarīgi no tā, kur viņš šādi iegūst tevi – pār virtuves galdu vai cieši piespiežot sienai. Šāda spontanitāte liek viņa asinīm vārīties!  

 

Kuru pozu tu vēl pievienotu šim sarakstam? Jauku vakaru! 

Sabiedrība

Dailes teātra zvaigzne Ķesteris uzvarējis grūtu cīņu

  Kā vēsta izdevuma "Privātā dzīve" 8.-14. jūnija numurs, Dailes teātra zvaigzne un iepriekš par seksīgāko...

Parādās jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – dažus tās sarūgtinās

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks anticiklonu darbība - laiks būs lielākoties sauss un saulains,...

Pandēmijas laikā ievērojami mainījusies dziedātāja Busuļa dzīve

  Covid-19 pandēmijas laikā, kad klātienes koncerti nenotiek un mūziķi pārsvarā sēž dīkstāvē, krasi mainījusies dziedātāja...
Publicitātes foto

Latvijai tuvojas karstuma vilnis – vai tveice saglabāsies arī Jāņos?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā aplūkojis prognozes nākamajai nedēļai. "Nākamās nedēļas otrajā pusē Latvijā sāksies...

Ziņo par vēl pieciem Covid-19 upuriem sestdien

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) svētdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 90 jauni...

Diemžēl sestdien liela nelaime notikusi Latgales pusē

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 118 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 19 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Foto:De-mmim.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. jūnijs

  Pirms uzsāc oponēt kāda izteiktajam viedoklim, padomā divreiz, vai tiešām tas ir nepieciešams un būs...
pixshark.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 14.-20. jūnijs

  Jūnijs rit pilnā sparā! Daba jau teju sasniegusi savu pilnbriedu - viss zied un zaļo!...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. jūnijs

  Visai lielu iespaidu šī brīža zvaigžņu stāvoklis atstās uz tiem, kuri paši par sevi jau...
Foto:Flickr.com/Susanne Nilsson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. jūnijs

  Vadies pēc līdz šim gūtās dzīves pieredzes, lai atrastu sev piemērotāko veidu, kā izmantot šī...
Foto:Allhqwallpapers.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. jūnijs

  Centies lēmumus šajā dienā balstīt uz pieredzi un praktiskajām zināšanām, nevis emocijām.   Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. jūnijs

Centies dienas laikā atrast kādu brīdi, kad pabūt vienatnē un, ja iespējams, dari to pie...

Mājai un Dārzam

Parādās jaunas ziņas par laiku nākamnedēļ – dažus tās sarūgtinās

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks anticiklonu darbība - laiks būs lielākoties sauss un saulains,...
Publicitātes foto

Latvijai tuvojas karstuma vilnis – vai tveice saglabāsies arī Jāņos?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā aplūkojis prognozes nākamajai nedēļai. "Nākamās nedēļas otrajā pusē Latvijā sāksies...

Izplatīts nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par laiku sestdien. 12.06.2021. dienas vidū...