Rimi Latvia pievienojis šī gada darbinieku atalgojuma fondam 5,3 miljonus eiro, lai nodrošinātu darbinieku algu paaugstināšanu. Investīcijas atalgojuma fondā ļaus palielināt darba algas veikalā un birojā, veikala darbiniekiem tiks palielinātas gan darbinieku pamatalgas stundu likmes, gan bonusu apjoms. Algu apjoma izmaiņas stājas spēkā ar šī gada 1. aprīli. 

 “Lepojos ar Rimi komandu, kura šajā izaicinošajā mirklī spēj sniegt drošības sajūtu un nodrošināt uzņēmuma darbību. Mūsu darbinieki ik dienu rūpējas par to, lai pircējiem būtu pieejami nepieciešamie produkti un nodrošināts ērts, un drošs iepirkšanās process. Šis laika periods pierāda to, ka Rimi komandu raksturo drosme, izturība un atbildīga attieksme pret darbu. Mēs apzināmies mūsu darbinieku svarīgo lomu kvalitatīvas uzņēmuma darbības nodrošināšanā un vēlamies, lai ikviens mūsu darbinieks justos arī finansiāli droši,  tādēļ Rimi šogad investēs 5,3 miljonus eiro algu fondā,” informē Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais. 

Visu trīs Baltijas valstu līmenī Rimi ir papildinājis arī darbinieku atbalsta fondu par 50 000 eiro, kas paredzēts darbiniekiem, kuriem Covid-19 dēļ rodas papildu izmaksas vai finansiālas grūtības. Palīdzība tiek sniegta gadījumos, ja radušās nopietnas veselības problēmas, nepieciešama operācija, kuras veikšanai nepietiek līdzekļu, vai arī gadījusies kāda cita nelaime, kuru pārvarēt paša spēkiem nav iespējams.

Jau vairāk nekā nedēļu Rimi īsteno kampaņu, kurā pateicas veikalu darbiniekiem, kurus šajā izaicinošajā vīrusa izplatības periodā drosmīgi var dēvēt par īstiem varoņiem, jo ​​viņi ir tie, kas ikdienā rūpējas par to, lai veikalā plaukti būtu piepildīti ar nepieciešamajiem produktiem un mūsu klienti justos droši katrā veikala apmeklējuma laikā.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku drošību un labsajūtu. Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas. Visiem veikalu darbiniekiem ir pieejami dažādi aizsarglīdzekļi, tiek nodrošināta nepieciešamā vitamīnu deva, kā arī veikalos ir ieviestas organiskā stikla aizsargbarjeras pie kasēm un ir sākta sejas vairogu ieviešana pašapkalpošanās kasu darbiniekiem. 

Daļā veikalu tiek organizēta plauktu piepildīšana nakts stundās, lai samazinātu darbinieku saskarsmi ar pircējiem dienas laikā. Papildus rūpējoties par darbinieku drošību, veikaliem tiek piegādāti arī medicīniskie termometri, lai darbiniekiem būtu iespēja operatīvi pārbaudīt savu veselības stāvokli. Rimi nepārtraukti meklē un ievieš jaunus risinājumus, lai darbinieki un pircēji būtu droši un pasargāti.

Ņemot vērā vairāku nozaru nespēju šobrīd nodrošināt stabilus darba apstākļus, Rimi martā aicināja iedzīvotājus pieteikties gan ilgtermiņa, gan īstermiņa darbam Rimi veikalos, kā arī e-veikalā. Atsaucoties Rimi piedāvājumam, darba meklētāju pieteikumu skaits uzņēmumā martā ir audzis trīskārt. Tādējādi  aizvadītā mēneša laikā Rimi kopumā pieņēmis darbā 322 jaunus darbiniekus, no tiem –  257 darbiniekus veikalos, e-veikalā un birojā, un 65 darbiniekus – loģistikā. Uzņēmums joprojām aicina darba meklētājus pieteikt savu kandidatūru darbam gan veikalos, gan e-veikalā. Pieteikties darbam var Rimi mājaslapā: www.rimi.lv/vakances, kā arī pie Rimi veikalu vadītājiem.

Sabiedrība

Svētdienas rīts sācies ar šoku: Nogalināts pazīstamais advokāts Pāvels Rebenoks

  Kā atsaucoties uz politiķi un bijušo ekonomikas ministru Ralfu Nemiro svētdienas rītā vēsta ziņu aģentūra...

Sestdien reģistrēti vēl 10 jauni Covid-19 gadījumi

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) svētdienas rītā vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti 10 jauni...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...
Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...