Rimi Latvia pievienojis šī gada darbinieku atalgojuma fondam 5,3 miljonus eiro, lai nodrošinātu darbinieku algu paaugstināšanu. Investīcijas atalgojuma fondā ļaus palielināt darba algas veikalā un birojā, veikala darbiniekiem tiks palielinātas gan darbinieku pamatalgas stundu likmes, gan bonusu apjoms. Algu apjoma izmaiņas stājas spēkā ar šī gada 1. aprīli. 

 “Lepojos ar Rimi komandu, kura šajā izaicinošajā mirklī spēj sniegt drošības sajūtu un nodrošināt uzņēmuma darbību. Mūsu darbinieki ik dienu rūpējas par to, lai pircējiem būtu pieejami nepieciešamie produkti un nodrošināts ērts, un drošs iepirkšanās process. Šis laika periods pierāda to, ka Rimi komandu raksturo drosme, izturība un atbildīga attieksme pret darbu. Mēs apzināmies mūsu darbinieku svarīgo lomu kvalitatīvas uzņēmuma darbības nodrošināšanā un vēlamies, lai ikviens mūsu darbinieks justos arī finansiāli droši,  tādēļ Rimi šogad investēs 5,3 miljonus eiro algu fondā,” informē Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais. 

Visu trīs Baltijas valstu līmenī Rimi ir papildinājis arī darbinieku atbalsta fondu par 50 000 eiro, kas paredzēts darbiniekiem, kuriem Covid-19 dēļ rodas papildu izmaksas vai finansiālas grūtības. Palīdzība tiek sniegta gadījumos, ja radušās nopietnas veselības problēmas, nepieciešama operācija, kuras veikšanai nepietiek līdzekļu, vai arī gadījusies kāda cita nelaime, kuru pārvarēt paša spēkiem nav iespējams.

Jau vairāk nekā nedēļu Rimi īsteno kampaņu, kurā pateicas veikalu darbiniekiem, kurus šajā izaicinošajā vīrusa izplatības periodā drosmīgi var dēvēt par īstiem varoņiem, jo ​​viņi ir tie, kas ikdienā rūpējas par to, lai veikalā plaukti būtu piepildīti ar nepieciešamajiem produktiem un mūsu klienti justos droši katrā veikala apmeklējuma laikā.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku drošību un labsajūtu. Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas. Visiem veikalu darbiniekiem ir pieejami dažādi aizsarglīdzekļi, tiek nodrošināta nepieciešamā vitamīnu deva, kā arī veikalos ir ieviestas organiskā stikla aizsargbarjeras pie kasēm un ir sākta sejas vairogu ieviešana pašapkalpošanās kasu darbiniekiem. 

Daļā veikalu tiek organizēta plauktu piepildīšana nakts stundās, lai samazinātu darbinieku saskarsmi ar pircējiem dienas laikā. Papildus rūpējoties par darbinieku drošību, veikaliem tiek piegādāti arī medicīniskie termometri, lai darbiniekiem būtu iespēja operatīvi pārbaudīt savu veselības stāvokli. Rimi nepārtraukti meklē un ievieš jaunus risinājumus, lai darbinieki un pircēji būtu droši un pasargāti.

Ņemot vērā vairāku nozaru nespēju šobrīd nodrošināt stabilus darba apstākļus, Rimi martā aicināja iedzīvotājus pieteikties gan ilgtermiņa, gan īstermiņa darbam Rimi veikalos, kā arī e-veikalā. Atsaucoties Rimi piedāvājumam, darba meklētāju pieteikumu skaits uzņēmumā martā ir audzis trīskārt. Tādējādi  aizvadītā mēneša laikā Rimi kopumā pieņēmis darbā 322 jaunus darbiniekus, no tiem –  257 darbiniekus veikalos, e-veikalā un birojā, un 65 darbiniekus – loģistikā. Uzņēmums joprojām aicina darba meklētājus pieteikt savu kandidatūru darbam gan veikalos, gan e-veikalā. Pieteikties darbam var Rimi mājaslapā: www.rimi.lv/vakances, kā arī pie Rimi veikalu vadītājiem.

Sabiedrība

Ko par pavērsienu svarcēlājas Kohas dzīvē domā tēvs, bijušais puisis un treneri?

  Abi vadošie bulvārpreses izdevumi "Kas jauns" un "Privātā dzīve" savos 4. augusta numuros uz vāka...

Meganas Mārklas labākā draudzene atklāj neglaimojošus faktus

  Meganas Mārklas bijusī labākā draudzene Ninaki Pridija atklājusi faktus par tagadējās Saseksas hercogienes šķiršanos ar...

Brīdina par laiku naktī uz trešdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz trešdienu. 04.-05.08.2020. naktī austrumu...

Horoskopi un Testi

Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

Ikvienam piemītošā iekšējā intuīcija šodien sasniegs virsotnes. Vienlīdzīgās lomās būs gan reālā, gan garīgā dzīve....
imgarcade.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

Vakardienas valdošā enerģija vēl šodien vedīs tevi savā fantāziju pasaulē. Garīgā un dievišķā enerģija ies...
Foto:Wallpaperhi.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

Šodien būsi motivēts tiekties pēc saviem ideāliem, kā arī pacelt pats savu latiņu augstāk, lai...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku naktī uz trešdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz trešdienu. 04.-05.08.2020. naktī austrumu...

Sinoptiķis Bricis dalās ar kapu pārzines filmētu iespaidīgu video no Krāslavas

  "Vasaras sākumā es saņēmu iespaidīgu video no Krāslavas. Tur kapu pārzini Viju Poļevaju darba laikā...

Kāds laiks mūs sagaida atlikušajā vasarā? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Lielu karstuma viļņu nebūs, bet vasara nav beigusies! No trešdienas sāksies silta un saulaina laika...