Saistībā ar Covid-19 izplatību Rimi aicina veikalu apmeklētājus ievērot jaunos valdības noteiktos piesardzības pasākumus. Papildus jau esošajiem nosacījumiem, lai pasargātu sevi un apkartējos, sākot no 14. oktobra apmeklējot Rimi veikalus, obligāti jāvalkā sejas maska.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs, Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku un klientu drošību un labsajūtu. Rimi atbalsta valdības ieviestās prasība par sejas masku lietošanu veikalos.  No 14. oktobra visos Rimi veikalos norit informatīvā kampaņas, kurā Latvijas iedzīvotāji tiek informēti par jauniem noteikumiem, lai ierobežotu vīrusa Covid-19 straujo izplatību.               

“Jau no šodienas visi veikalu darbinieki un pakalpojumu sniedzēji veikalu telpās strādā maskās vai izmanto sejas vairogus, ja nav nodrošināta fiziska barjera. Mēs aicinām ievērot jaunos nosacījumus jau no 14. oktobra, tomēr saprotam, ka daļai iedzīvotāju ir nepieciešamas dažas dienas, lai sagatavotos jaunieviestajiem drošības pasākumiem. Ja novērosim, ka mūsu klienti apzināti neievēro jaunos noteikumus, lemsim par tālākajiem soļiem, lai masku valkāšana tomēr tiktu ievērota. Šī vīrusa izplatībai nepieciešams pavisam īss laika sprīdis,  tādēļ masku valkāšana ir būtisks nosacījums, lai vairotu drošību gan sev, gan apkārtējiem,” skaidro Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Kristīne Ciemīte.

Rimi veikalu darbiniekiem ir pieejami dažādi aizsarglīdzekļi – sejas  vairogi un vairākkārt lietojamas sejas maskas, darbiniekiem tiek nodrošināta nepieciešamā vitamīnu deva, kā arī veikalos ir ieviestas organiskā stikla aizsargbarjeras pie kasēm. Papildus rūpējoties par darbinieku drošību, veikaliem nodrošināti arī medicīniskie termometri, lai darbiniekiem būtu iespēja operatīvi pārbaudīt savu veselības stāvokli. 

Tāpat pircēji tiek aicināti iepirkties arī Rimi e-veikalā, kur veiktos pirkumus iespējams saņemt sev tuvākajā Rimi Drive arī tajā pašā dienā vai ar piegādi uz adresi citā sev ērtākā laikā. Veiktos pasūtījumus e-veikalā iespējams saņemt trīs veidos – pasūtīt piegādi uz mājām, saņemt pirkumus Rimi Drive pie t/c Ozols, t/c Spice, t/c Aleja, t/c Rimi Pulkveža Brieža vai arī “Saņem veikalā” punktos Rimi Ozols, Rimi Spice un Rimi Aleja. Piegādes tiek veiktas Rīgā, Jūrmalā, Jaunmārupē, Mārupē, Olainē, Ķekavā, Ikšķilē un Ādažos. 

Lai mazinātu Covid-19 vīrusa izplatību, Ministru kabinets 13. oktobrī noteica, ka sejas maska ir jālieto pakalpojumu sniegšanas vietās, kur cilvēki uzturas ilgāk par 15 minūtēm un nav iespējams ievērot 2 metru distanci, kā arī nav izveidotas citas fiziskas barjeras.  Sejas maskas var nelietot bērni līdz 13 gadu vecumam. Tāpat sejas masku var nevalkāt medicīnisku iemeslu dēļ, piemēram, ja personai kustību traucējumu dēļ ir apgrūtināta maskas uzlikšana vai personai ir psihiskās veselības traucējumi.

Jau kopš šī gada marta Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumiem, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas. Veikalos pastiprināti informējam pircējus par nepieciešamo rīcību, lai pasargātu sevi un apkārtējos. Informatīvā kampaņa noris visos veikala kanālos – ekrānos, veikala radio un ar atbilstošiem uzrakstiem īpaši uzsveram, cik svarīgi šobrīd ir valkāt sejas maskas, izmantot maksājumiem bezskaidras naudas maksājumus un ievērot 2 metru distanci starp citiem apmeklētājiem. Rimi veikalos ieviesti iepirkšanās laiki cilvēkiem ar paaugstinātu inficēšanās risku, savukārt par sociālās distancēšanās nozīmīgumu veikalu telpās atgādina norobežojošas grīdas uzlīmes. Visos Rimi veikalos ir nodrošināta roku dezinfekcijas iespēja pircējiem.

Pastiprinātas higiēnas prasības attiecas arī uz pārtikas produktu tirgošanu, kopš marta pašapkalpošanās zonās tie tiek tirgoti tikai fasētā veidā vai tiek iesaiņoti pēc pircēja lūguma – mūsu prioritāte ir droša pārtika.

Tāpat veikalos biežāk norisinās telpu un virsmu tīrīšana un dezinfekcija, ir pieejami vienreizlietojamie cimdi darbiniekiem, kuri strādā ražošanas un produktu sagatavošanas telpās. Lai rūpētos par drošu vidi veikalā ikdienu, grozu un ratu tīrīšana veikalā tiek veikta katru rītu, tāpat dezinfekcija tiek nodrošināta arī dienas gaitā. Iepirkumu groziņi, rati un kases zonas virsmas tiek tīrītas gan ar mazgājošu tīrīšanas līdzekli, gan dezinficējošu tīrīšanas līdzekli. Savukārt, ja kādā situācijā tie ir nosmērēti, tīrīšana tiek veikta nekavējoties.

Sabiedrība

Neizprotama traģēdija klusā ieliņā Vecmīlgrāvī – VIDEO

  Kādā nomaļā Vecmīlgrāvja celiņā pagājušās piektdienas pēcpusdienā kravas mikroautobusa šoferis nāvējoši notrieca gājēju. Apkārtnes iedzīvotāji,...

Premjers Kariņš: būs jādomā par jauniem ierobežojumiem

  Premjers Krišjānis Kariņš (Jaunā Vienotība) pirmdien pēc tikšanās ar koalīcijas pārstāvjiem atzina, ka patlaban, vērojot...

Diemžēl ar Salaspils apkārtnē pazudušo Sandi noticis ļaunākais

  Diemžēl Valsts policijas darbinieki šovakar, 23. novembrī, ir atraduši bezvēsts prombūtnē bijušo 1988. gadā dzimušo...

Horoskopi un Testi

www.splitshire.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. novembris

  Auns Šodien ieteicams izvērtēt, kas ir tas, pēc kā tiecies savā dzīvē, saistībā ar ko lolo...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. novembris

  Auns Šodien izvēlēsies atrasties tuvāko draugu kompānijā un spēsi atrast līdzsvaru starp sava viedokļa paušanu un...
suggestedpost.eu

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. novembris

  Pašlaik virsroku gūst slapjš un pelēks rudens, vēl īsti neļaujot ienākt kārtīgai ziemai. Kāda būs...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim nav iepriecinošu ziņu par turpmāk gaidāmo laiku – VIDEO

  Par šonedēļ gaidāmo laiku intervijā LTV "Rīta Panorāmai" pirmdienas rītā pastāstīja LTV laika ziņu redaktors...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku novembra izskaņā – prognoze 7 dienām!

  Novembra pēdējā pilnajā nedēļā ciklonu ietekmē valsts teritoriju šķērsos vairākas nokrišņu zonas, līdz ar to...
hdwallpapers.cat

Sinoptiķi brīdina par laiku arī svētdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par svētdien, 22. novembrī, gaidāmajiem laika apstākļiem. 22.11.2020. no...