Atbalstot  Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) aicinājumu palīdzēt pasargāt no inficēšanās Covid-19 riska grupā esošos vecāka gadagājuma cilvēkus, Rimi Latvia turpina ieviest dažādus drošības pasākumus un informatīvas kampaņas. Rūpējoties par vecāka gadagājuma darbinieku drošību, veikalos tiek ieviesti risinājumi, lai samazinātu šo darbinieku saskarsmi ar apmeklētājiem: vecāka gadagājuma darbinieki tiek aicināti doties apmaksātā atvaļinājumā vai strādāt darbinieku telpās, nevis tirdzniecības zālē.

“Šobrīd mūsu kā sabiedrības un kā darba devēja uzdevums ir pasargāt darbiniekus, īpaši rūpējoties par cilvēkiem riska grupā. Tā kā seniori šobrīd ir viena no vismazāk aizsargātajām sabiedrības grupām, ko pasargāt spēj tikai distancēšanās un pašizolācija, lēmums samazināt šo darbinieku saskarsmi ar lielu cilvēku skaitu ir tikai likumsakarīgs,” informē Rimi Latvia personāla vadītāja Gundega Kirilka.

 

Atsaucoties uz Veselības ministrijas aicinājumu, Rimi veikalos ir izvietoti informatīvi materiāli vecāka gadagājuma ļaudīm ar aktuālo informāciju un senioru biežāk uzdotajiem jautājumiem. Kopš 18. marta Rimi veikalos ir ieviestas iepirkšanās stundas vecāka gadagājuma cilvēkiem, topošajām māmiņām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Šie pircēji tiek aicināti iepirkties katru dienu plkst. 8.00–10.00. Sadarbībā ar brīvprātīgo palīdzības kustību #paliecmājās Rimi ir arī izveidojis kampaņu “Droši, nevis droši vien!”, ar kuras palīdzību aicina vecāka gadagājuma cilvēkus palikt mājās un nepieciešamās palīdzības saņemšanai sazināties ar brīvprātīgo kustību #paliecmājās: www.paliec-majas.lv vai pa telefonu 25661991.

Rūpēs par riska grupā esošajiem cilvēkiem, to skaitā senioriem, Rimi sniedz atbalstu brīvprātīgo palīdzības kustībai #paliecmājās, kas bez maksas piedāvā palīdzību pārtikas produktu un sadzīves preču sagādē, kā arī mājdzīvnieku izvešanā pastaigās un emocionālā atbalsta sniegšanā. Ar Rimi atbalstu tiks uzturēta palīdzības sniegšanas platforma internetā un arī nodrošināts atbalsts krīzes gadījumos.

“Aicinām vecāka gadagājuma cilvēkus ievērot Veselības ministrijas un SPKC norādījumus un palikt mājās; tas ir efektīvākais veids, kā šobrīd pasargāt sevi no inficēšanās. Ja nepieciešama palīdzība pārtikas un ēdiena sagādē, iesakām vērsties pie brīvprātīgo kustības, pašiem veikalus apmeklējot tikai tad, ja citādi patiešām nevar, un veikala apmeklējumam izvēloties īpašās rīta iepirkšanās stundas. Tāpat atgādinām par nepieciešamību pēc iespējas ievērot divu metru distanci un maksimāli izvairīties no tieša kontakta ar citiem pircējiem,” aicina Rimi Latvia Sabiedrisko attiecību vadītāja Regīna Ikala.

Kā sociāli atbildīgs darba devējs Rimi ar vislielāko atbildību izturas pret savu darbinieku drošību un labsajūtu. Rimi veikalos ir pievērsta pastiprināta uzmanība drošības, higiēnas un dezinfekcijas pasākumu ievērošanai, ievērojot valsts institūciju prasības, kā arī iekšējās vadlīnijas. Visiem veikalu darbiniekiem ir pieejami dažādi aizsarglīdzekļi, tiek nodrošināta nepieciešamā vitamīnu deva, kā arī veikalos ir ierīkotas organiskā stikla aizsargbarjeras pie kasēm un ir sākta sejas vairogu ieviešana pašapkalpošanās kasu darbiniekiem.

Daļā veikalu plauktu piepildīšana tiek organizēta nakts stundās, lai samazinātu darbinieku saskarsmi ar pircējiem. Papildus rūpējoties par darbinieku drošību, veikaliem tiek piegādāti arī medicīniskie termometri, lai darbiniekiem būtu iespēja operatīvi pārbaudīt savu veselības stāvokli. Rimi nepārtraukti meklē un ievieš jaunus risinājumus, lai darbinieki un pircēji būtu droši un pasargāti.

Sabiedrība

“Es pieredzēju, kā tiek noslepkavota mana sieva, lūk, kas notika pagājušajā naktī”

Medijus pāršalcis sirdi plosošs notikums. 33 gadus veco Šaralambu Anagnostopulu otrdienas, 11. maija, rītā paša...

Otrdien 729 jauni Covid-19 gadījumi un 6 mirušie; slimnīcās 652 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 729 jauni...

Samantas Tīnas Eirovīzijas pusfinālam jau noteikts uzvarētājs

Jau vēstījām, ka mūsu šī gada pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna aizvadījusi emocionālu...

Ar svarīgu informāciju klajā nācis tirgotājs “Maxima”

  Sākoties iedzīvotāju masu vakcinācijai pret Covid-19 un vakcīnām kļūstot plaši pieejamām, “Maxima Latvija”, kā lielākais...

“Acīs saskrēja asaras…” Izskan jaunas ziņas par Eirovīzijas norises vietā ieradušos Samantu Tīnu

  Vēlā pirmdienas vakarā dziedātāja Samanta Tīna un Latvijas delegācija ieradās Roterdamā, kur šodienas pēcpusdienā aizvadīja...

Smaga avārija šodien notikusi Rīgā – VIDEO

  Rīgā, Dzelzavas un Kaivas ielas krustojumā, otrdien notikusi smaga sadursme starp vieglo auto un kravas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....