Vai zini, ka pēc tavas horoskopa zīmes var noteikt arī to, cik seksīga tu esi? Un ne to vien, bet arī kā vairot savu seksapīlu!

 

AUNS

icon_sign-gen-Aries

Ugunīgā…

Tu esi sirsnīga, maiga un tieša; apveltīta ar dabisku un neatvairāmu seksualitāti. Tieši šī neslēptā seksualitāte daļai vīriešu liek mesties uz tevi kā naktstauriņiem uz liesmu, turpretim citiem turēties pienācīgā attālumā. Dedzīga un aizrautīga, allaž neaprēķināma, tu vai plīsti no seksapīla! Bet tavs straujums ir arī tava galvenā problēma, kas bieži vien diktē pārsteidzīgu, nepārdomātu rīcību. Tikko pamanījusi vīrieti, tu mēdz mesties viņa apkampienos, lai jau pēc brīža censtos no tiem atbrīvoties. Reizēm tu tēlo nepieejamo – tev patīk romantiks izaicinājums.

Pašai esot stiprai, tevi pa laikam pievelk vāja rakstura vīrieši. Tomēr no šāda veida kontaktiem būtu jāizvairās, jo pastāv risks kļūt nejēdzīgi despotiskai, un tas krietni samazina ilgstošu attiecību iespējas. Tev nepatīk vīrieši, kuri prot ņemt, bet neprot pienācīgi dot pretī.

Tavs fiziskais veidols ir lielisks, un to vēl vairāk izceļ tava pašapzinīgā izturēšanās. Ar vislielāko pievilcību apveltīti tavi mati un mute. Ja vēlies, lai tava nepārprotamā seksualitāte savaldzina tavu sapņu vīrieti, atceries, ka ne jau katram vīrietim patīk, ja viņu tūdaļ rauj gar zemi.

Lai vairotu savu seksapīlu. Tērpos dod priekšroku sarkanajai krāsai! Krāso lūpas! Neļauj vaļu dusmām, ja tūdaļ netiec klāt tam, ko vēlies!

 

VĒRSIS

icon_sign-gen-Taurus

Maigā…

Ja reiz runa ir par seksuālo valdzinājumu, tad šajā ziņā tu esi galvas tiesu pārāka par citām – tevi apņem īsta seksīguma aura. Glīta seja, nepiespiesta izturēšanās un ziedošais augums – tās ir tikai nedaudzas no tavām priekšrocībām.

Raidot savus skatus uz vēlamo vīrieti, tu esi pacietīga un neatlaidīga. Tu nesteidzini notikumus, bet cēlā lēnprātībā gaidi uzplaukstam jūtas, ļauj visam iet savu dabisko gaitu; laikam jau tāpēc, ka tu ļoti alksti mīlestības, un par savām jūtām, kad tās ielauzušās tavā sirdī, nekad nešaubies. Ja tev nākas zaudēt kāda pieķeršanos, tu spēj izmēzt no sevis šīs emocionālās mieles un sākt visu no jauna. Tu esi skaidra un godprātīga, bet reizēm nebūt ne tik pašapzinīga, cik pati to vēlētos. Pašpaļāvības trūkums rada problēmas daudziem Vērša zīmē dzimušajiem.

Šīs horoskopa zīmes sievietei raksturīgas krāšņas ķermeņa formas. Ļoti iespējams, ka tevi uztrauc tendence uz ātru apjomu palielināšanos… Tu esi ļoti sievišķīga, īsta zemes meita. Vislielāko iespaidu uz vīrieti atstāj tavas iespaidīgās krūtis un jaukās, pa laikam gražīgi uzmestās lūpiņas.

Lai arī jutekliska pēc dabas, tu tomēr pārlieku viegli nepadodies mīlestības vilinājumam. Tava īstā seksualitāte uzplaukst tikai tad, kad esi sastapusi vīrieti, ar kuru kopā tu patiešām vari justies droši, brīvi un mierīgi.

Lai vairotu savu seksapīlu. Tērpos dod priekšroku zilai krāsai! Valkā ērtu, labi pašūtu apģērbu un ērtus apavus! Centies domāt tikai labas un gaišas domas! Laiku pa laikam pārskti savu viedokli par sevi un apkārtni.

 

DVĪŅI

icon_sign-gen-Gemini

Mūžam mainīgā…

Dzimusi koķete. Rotaļādamās vien tu vari savaldzināt iekāroto vīrieti, un, liekot lietā savu aso prātu, inteliģenci un humora izjūtu, noturēt viņu savā varā vēl krietnu laiku. Taču tava koķetērija slēpj sevī arī draudus tev pašai – tas, kas šķiet tikai spēle, reizēm var arī atspēlēties. Tavs dzīvais raksturs un mūžīgā tieksme pēc pārmaiņām padara tevi iekārojamu daudzu vīriešu acīs. Tu pati tiecies pēc vīriešiem, kuri ir garīgi aktivizējoši. Tu nebūt nesirgsti ar slimīgu greizsirdību, taču piedzīvojumu alkas un tieksme uz patiesu pieķeršanos cilvēkiem ir diezgan riskanta kombinācija, kas var padarīt tevi nekritisku rotaļbiedra izvēlē.

Patiesībā tev tikai piemīt spēja saskatīt labo arī tādos cilvēkos, kuros citi redz tikai slikto. Tu izbaudi satraukuma pilnās trīsas, kas pārņem mednieku, uzglūnot medījumam. Tu allaž lūkojies pēc jauna partnera, vienalga, vai tobrīd esi brīva, vai ar kādu saistījusies.

Dvīņu sievietes parasti izceļas ar slaidumu. Viņu glītās sejiņas ar lielajām, plaši ieplstajām acīm bieži rotā šķelmīgs smaids. Tomēr vispievilcīgākās ir tavas garās kājas un mūžam kustīgā mute.

Vislaimīgākā tu jūties tad, kad ap tevi ir cilvēki, un tu saņem visu to uzmanību, pēc kuras alksti. Tādos brīžos tu esi visseksīgākā. Turpretī, ja tevī neviens neklausās, tavs seksīgums pagaist.

Lai vairotu savu seksapīlu. Tērpos dod priekšroku dzeltenai krāsai! Lieto izsmalcinātu kosmētiku! Nekrīti pārmērībās, izmantojot savas runas dāvanas.

 

VĒZIS

icon_sign-gen-Cancer

Izsmalcinātā…

Tevī ir kāda trausla, gandrīz netverama burvība, kura pirmajā brīdī varbūt nekrīt acīs, taču, reiz, pamanīta, atstāj neizdzēšamu iespaidu. Tev jājūt uzticība un paļāvība pret vīrieti, pirms tu atklāj viņam savas īstās jūtas. Attiecību sākumposmā tas var radīt zināmas prblēmas – dažam tu varbūt šķieti aizdomīgi izvairīga. Ja tev kāds patiesi ir iepaticies, tu nereti cel viņu uz pjedestāla un pārlieku romantizē radušos situāciju; bieži vien arī tad, kad nekas romantisks vēl nav noticis vai pat nemaz nevar notikt. Neviens nevēlas tikt atraidīts, bet šķiet, ka klusais, maigais Vēža tips šai cīņā cieš vairāk par jebkuru citu. Tevi ilgi sāpina katrs atraidījums, un, tā kā tu pati apzinies savu jūtīgumu, tad nereti uzcel sev apkārt sienu, ieraujies kā gliemezis čaulā, un juzdama sevī mostamies mīlestību, iespējams, pat centies to apslāpēt. Tue esi kāra uz jauniem partneriem un dod priekšroku pierastām attiecībām ar vienu – “savu” vīrieti. Vislabāk tu jūties tad, ja attiecībās dominē nevis sekss, bet sirsnīga draudzība. Mīlestība tavā uztverē ir kaut kas liels un neparasts, uz to tu liec milzīgas cerības, tāpēc gandrīz vienmēr iztēlojies, ka katrs jaunais draugs būs Īstais un Vienīgais.

Ķermeniski tu esi sievišķīgi maiga un vijīga. Sevišķu burvību slēpj tavu acu dziļais skatiens un samtainā āda.

Lai vairotu savu seksapīlu. Apģērbā dod priekšroku sievišķīgam, nedaudz nevērīgam stilam! Biežāk ļauj atskanēt taviem smiekliem! Nesasprindzinies!

 

LAUVA

icon_sign-gen-Leo

Karaliskā…

Tev patīk būt apjūsmotai, un tevi var aplaimot spoži, galanti komplimenti. Būdama sirsnīga un maiga, tu reizēm vari kļūt lētticīga, līdz ausīm ieķeroties jebkurā vīrietī, kurš tevi vajadzīgā brīdī uzcienā ar glīti servētiem glaimiem. Ja tev ir iespēja būt izšķērdīgai, tevī pamostas dzīvnieks – greznībā tu kļūsti satriecoši seksīga. Tev patīk savs ķermenis, tu tīksminies par tā seksuālo pievilcību un ziedo lielas pūles, lai vienmēr izskatītos labi. Vīriešus allaž piesaista tava uzkrītošā āriene un žilbinoši vērienīgais sevis pasniegšanas veids. Tava seksualitāte neatstāj vienaldzīgu nevienu, taču tavs “spožā nezvēra” imidžs dažu biklāku subjektu var arī atbaidīt. Iepazinusies ar vīrieti, tu tūdaļ novērtē viņa seksuālo koeficientu – tev nekādā gadījumā neder kurš katrs. Tevi nesajūsminās jauneklis, kura fantāzija nesniedzas tālāk par ātrām izdarībām kino pēdējā rindā. “Tavs vīrietis” ir elegants, labi kopts, ar nevainojamu imidžu. Taču, ja tāds, kurš atbilst tavām specifiskajām vajadzībām, tobrīd nav atrodams, tu, laiku īsinot, labprāt paniekojies, kā nu proti, ar kādu, kurš ir pie rokas. Un, ja pa šo laiku tu saņem pietiekoši daudz glaimu, tad jūties gluži laimīga.

Tipiski Lauvas sievietei ir garš ķermenis un paīsas kājas. Visskaistākie ir tavi lieliskie mati un platās, tālu atvirzītās acis. Tava enerģija un entuziasms padara tevi ekstra-iekārojamu. Kad tavs seksapīls būs sasniedzis maksimumu, tev nāksies iegādāties elegantu stibiņu, ar ko atgaiņāties no uzmācīgiem pielūdzējiem.

Lai vairotu savu seksapīlu. Greznojies ar rotaslietām! Nevairies no ekstravagances apģērbā! Neiegrožo sevi! Dejo!

 

JAUNAVA

icon_sign-gen-Virgo

Prasīgā…

Daudziem vīriešiem tu liecies neizprotama un noslēpumaina, un tev pašai šķiet, ka, liekot uz šīs kārts, tu vairo savu seksuālo pievilcību. Tu esi ļoti zināma un neesi viegli savaldzināma. Tevi nevar apmulsināt ar dārgām dāvanām, bet komplimentus tu saņem ar dzēlīgu smaidiņu uz lūpām. Prasības, kādas tiek izvirzītas vīrietim, kurš pretendē kaut vai tikai parādīties tev blakus sabiedrībā, ir ārkārtīgi augstas. Tomēr tava šķietami skarbā āriene slēpj maigu un mīlošu raksturu, kas atklājas, līdzko tu jūti mīlestības tuvošanos. Bet savu analītisko pieeju tu nezaudē, un parasti tev ir ļoti detalizēts priekšstats par to, kādām jābūt jūsu attiecibām. Tas viss par tevi var radīt vēsās sievietes iespaidu. Taču tas, ka tu reizēm vari būt dzedra, nenozīmē, ka esi sasalusi lāstekā. Jaunava ir vissaprotošākā un pašaizliedzīgākā horoskopa zīme. Nodibinājusi draudzību ar vīrieti, tu viņu pārsteidz un samulsini ar savu spēju īstajā brīdī sniegt vajadzīgo atbalstu, dot padomu, kad tā trūkst, un mierinājumu, kad tas visvairāk nepieciešams. Kad jūsu attiecības kļūst dziļi intīmas, tavam partnerim nav grūti atraisīt tevī īstu kaisles izvirdumu. Šādās situācijās tu kļūsti neticami kārdinoša.

Jaunavas zīmē dzimušās sievietes ir spēcīgas un izturīgas. Vislielāko iespaidu parasti atstāj tavas mirdzošās acis un lieliski veidotās kājas.

Lai vairotu savu seksapīlu. Valkā tumšzilus un pelēkus tērpus! Nesmādē šortus! Mazliet revidē savu kritisko attieksmi pret līdzcilvēkiem.

 

SVARI

icon_sign-gen-Libra

Mīlestību mīlošā…

Tu tik tiešām mīli pašu mīlestību, tāpēc reizēm tev ir tieksme pārsteigties. Tu esi pārleiku paļāvīga un centies neliegt sev mazumiņu laimes nevienem vīrietim, pat tādiem, kuri to nemaz nav pelnījuši. Daži vīrieši ir gatavi tev pārmest seksuālu pavieglumu, taču viņiem nav taisnība. Parasti maldina tava laipnā daba un pavedinošā izturēšanās, kuras dēļ vīrieši ne tikai ātri iesilst pret tevi, bet iedomājas, ka arī tu pret viņiem esi iesilusi, kas vairumā gadījumu diemžēl neatbilst patiesībai. Tev ļoti patīk pats lenkšanas rituāls – skatieni, uzmanības parādīšana – taču var izrādīties, ka tad, kad attecības ieguvušas šķietamu stabilitāti, tava interese par partneri jūtami mazinās. Daudzām Svaru sievietēm, un tas attiecas arī uz mīlas lietām, visgrūtāk izmunājamais vārds pasaulē šķiet vārdiņš “nē”. Tev tik ļoti neatīk sarūgtināt cilvēkus, ka brīžiem tu vari kļūt pārlieku devīga un nonākt sprukās, vienlaicīgi iepinoties daudzās dramatiskās mīlas dēkās.

Svaru zīme ir ķermeniski visatraktīvākā no visa zodiaka. Tu labi pazīsti savu ķermeni, zini, cik tas vijīgs un lokans. Milzīgs valdzinājums ir arī tavās piemīlīgajās vaigu bedrītēs un lielajās acīs, kuras šķiet sevī slēpjam sevišķu juteklīgumu.

Lai vairotu savu seksapīlu. Ļauj savos tērpos ziedēt visiem tumšsarkanajiem toņiem! Nepārspīlē ar kosmētiku!

 

SKORPIONS

icon_sign-gen-Scorpio

Bīstamā…

Šķiet, ka Skorpions ir seksuāli visatraktīvākā zodiaka zīme. Vīriešu valdzināšana tev nevarētu sagādāt nekādas rūpes. Attiecībā uz seksu tu esi gandrīz gaišreģe – nekļūdīgi zini, kā apieties ar konkrēto vīrieti. Ar savu noslēpumaino, pat padrūmo “liktenīgās sievietes” ārieni un daudznozīmīgo skatienu tu liec lielākajai daļai vīriešu kļūt mīkstiem kā vasks tavās talantīgajās rokās. Katru vīrieti tu novērtē jau ar pirmo acu skatienu, un tavas jūtas gandrīz vienmēr ir ekstremālas – tās ir vai nu mīlestība, vai naids. Kontaktējoties ar vīriešiem, tu reti akcentē savu ķermenisko potenciālu, dodot priekšroku intelektuālām spēlēm, kurās tu esi nepārspējama. Tev piemīt ne tikai spēcīgas seksuālās dziņas, bet arī fantastiska paškontrole. Ja kāds tevi savaldnājis, tas vēl nenozīmē, ka tu pie pirmās izdevības metīsies viņa gultā. Gribasspēks ir viena no tavām vispievilcīgākajām iezīmēm. Tu proti likt vīrietim gaidīt, kad viņam beidzot tiks pievērsta uzmanība, un turklāt liec noticēt, ka tas, kas viņu sagaida, ir šīs gaidīšanas vērts.

Tava āriene ir gluži vai satriecoša – lieliski mati un stingri, noteikti sejas panti. Visvirāk piesaista tavu skaisto acu gandrīz vai stindzinoši caururbjošais skatiens. Tevi valdzina sirsnīgi, mīloši vīrieši – tādus tu sajūti no 20 soļu attāluma. Vīrietim, kuru esi nolēmusi padarīt par savu, nav nekādu izredžu izbēgt, pat ja viņš to vēlas. Vai arī – izredzes ir, bet viņš to nevēlas.

Lai vairotu savu seksapīlu. Izcel savu skaistumu ar spilgti sarkanās un melnās krāsas palīdzību! Krāsojoties akcentē acis! Valkā ādas apģērbu!

 

STRĒLNIEKS

icon_sign-gen-Sagittarius

Tiešā…

Tu esi ļoti seksuāla būtne. Tev patīk mežonīgi piedzīvojumi un vēl mežonīgāks sekss, toties tev viss ātri apnīk. Tevi nesajūsmina ilgstošas, stabilas un mierīgas attiecības, kaut gan slepenībā tu vari izjust alkas pēc vienīgā īstā – “sava” vīrieša. Tava dominējošā īpašība – absolūtais godīgums – var izvērsties arī par lielāko neveiksmju cēloni, kad tu savā bezkompromisu tiešumā un galējā vaļsirdībā zaudē takta izjūtu. Valdzināšanas mākslā tērzēšana nav tavs stiprākais ierocis. Tavs tiešums var reizēm atbaidīt pat vispretimnākošāko vīrieti. Vīriešos tevi saista galvenokārt izskatīgums un šarms, tāpēc tev raksturīga iemīlēšanās no pirmā acu uzmetiena. Gadās, ka tu esi gatava mīlēties ar vīrieti, pat nepērmijusi ar viņu pāris teikumu, un pēc kāda laika tev nākas secināt, ka viņa personība nav ne tk tuvu atraktīva kā viņa āriene.

Mīlestībā un seksā tu esi izziņas kāra. Tevi fascinē sekss un tu par to runā godīgi un atklāti. Daudz laika tu veltī sava partnera un jūsu abu attiecību analīzei, taču slēdzieni, ko tu izdari, reizēm mēdz būt pavirši. Visseksuālākā tu esi tad, kad jūties brīva un vari būt “tu pati”, nepakļaujoties kāda īgņas mēģinājumiem tevi nobremzēt.

Ķermeniski tu esi atlētiska un proporcionāla. Visatraktīvākā iezīme tavā ārienē ir tās nesalīdzināmais izteiksmīgums.

Lai vairotu savu seksapīlu. Žilbini apkārtējos spilgti oranžos un tirkīzzilos tērpos! Valkā arī no brezenta vai buru audekla šūtus apģērba gabalus! Asini prātu!

 

MEŽĀZIS

icon_sign-gen-Capricorn

Noslēpumainā…

Tevi fascinē romantiskas attiecības, tomēr – drīzāk teorētiski nekā pratiski. Draudzeņu mīlas dēku vērošana tev sagādā ne mazāk prieka kā pašas piedzīvojumi. Tomēr, atrodoties starp vīriešiem, tevī mostas azarts un censonības gars. Tavas draudzenes var justies pārsteigtas, redzot, kā mainās tava izturēšanās, istabā ienākot vīrietim. Tu esi nedaudz vēsa, varbūt pat ciniska. Sauklis “visi vīrieši ir vienādi” liek tev būt izcili piesardzīgai. Tu nebūsi tā, kura ar visām četrām metīsies romantiskā dēkā. Tevi valdzina jautra sabiedrības cilvēka tips, tāds, kurā kūsā vitalitāte un dzirkstī humors, tomēr tu sevi atvēsini ar domu, ka vīrietis, kurā ir tik daudz enerģijas un dzīvesprieka, kurš pa labi un pa kreisi bārsta asprātības, īstenībā nemaz nav tāds, par kādu izliekas. Diemžēl tev dažu labu reizi izrādās taisnība. Viegls flirts nav tev raksturīgs. Kaut ko tādu tu reizēm pasāc vienīgi, lai celtu savu pašapziņu. Kad tu satiec kādu, kurš tev patiesi patīk, tu nebūt nezaudē galvu, bet sāc pacietīgi gaidīt. Tu gaidi tik ilgi, kamēr esi pilnīgi pārliecināta par viņa jūtām. Tikai pēc tam tu dari viņam zināmas savējās.

Pie Mežāža sievietes pievilcīgākajām iezīmēm pieder viņas skaistās, nedaudz grūtsirdīgās acis un biezie, smaržīgie mati. Tavs izkoptais imidžs un dziļi slēptā verdošā seksualitāte padara tevi vīriešiem ļoti interesantu.

Lai vairotu savu seksapīlu. Tērpos dod priekšroku brūnai un baltai krāsai! Pasūti savus tērpus pie laba drēbnieka! Lieto bālu toņu lūpu krāsas!

 

ŪDENSVĪRS

icon_sign-gen-Aquarius

Brīvību mīlošā…

Pašpaļāvība varētu būt viens no tavas pievilcības stūrakmeņiem. Tavi ceļi ir neizdibināmi, un daudziem vīriešiem nebūtu iebildumu pildīt ceļa stabiņa funkciju. Dažus jūtīgākus tipus gan iedzen strupceļā tavs skatiens, kurš šķiet sakām: “Piedodiet, es negribu būt rupja, bet…” Tev patīk, ja tev ir kāds, ar ko satikties, taču, ja tev šobrīd neviena nav, tu nekrīti histērijā un nesāc drudžaini par katru cenu meklēt partneri. Daudzas neprecētas Ūdensvīra sievietes uzskata, ka attiecības ar vīrieti prasa mūžīgus kompromisus, un tāpēc labprātāk uzturas no vīriešiem un mīlestības attiecībām brīvā zonā, taču tās, kurām ir izdevies pareizi sabalansēt attiecības ar savu partneri, zina, ka tas ne vienmēr ir taisnība. Lai arī itin ciniska attiecībā uz mīlestību un romantiku, tu tomēr spēj saskatīt vislabāko katrā cilvēkā, ko satiec. Līdz ar to tev ir tieksme uz acumirklīgu aizraušanos un gadījuma sakariem.

Ekstremāli pievilcīgu tevi dara tava dzīvā valoda un jaunību akcentējošā, nepiespiestā izturēšanās. Visspilgtāko iespaidu atstāj tavs smaids un garās, slaidās kājas. Tu esi dabiski seksuāla un šarmanta, tev nav daudz jādomā par to, ko ģērbt mugurā. Tu izskaties vienlīdz aizraujoši džinsos un T-krekliņā, un tad, kad esi uzposusies. Taisnību sakot, tad, kad tu esi pārcentusies, izdaiļojot savu fasādi, tavs seksīgums cieš.

Lai vairotu savu seksapīlu. Valkā zilus un zaļus tērpus! Seko modei! Allaž smaidi! Vairies no domu sekluma! Diskutē par visu!

 

ZIVIS

icon_sign-gen-Pisces

Romantiskā…

Tu patiesi esi viena no romantiskākajām zodiaka zīmēm… Tu gribētu nepārtraukti būt iemīlējusies. Nevis saistījusies ilgstošās, stabilās un harmoniskās attiecībās, bet tieši iemīlējusies, aizvien no jauna – svaigi, karsti un jūsmīgi! Mīlēties tu gribētu 24 stundas diennaktī. Bet tā kā tu esi milzīga fatāliste, tad neizrādi nekādu sevišķo aktivitāti partnera meklējumos. Turklāt tu baidies atdot sevi visu, pretī nesaņemot neko, tāpēc nekad neuzsāksi spēlīti, nebūdama pārliecināta, ka partnera likmes ir tikpat augstas kā tavējās. Uz tevi paskatoties vien, katram ir skaidrs, ka tu esi laipna un pretimnākoša, sirsnīga un mīlestību alkstoša būtne. Vīzdegunīgi apgalvodama, ka tev šīs kvalitātes ir svešas, tu tikai izdarīsi sev lāča pakalpojumu. Daudzus vīriešus intriģē savdabīgā pretstatu vienotība tevī – no vienas puses – tieksme pēc neatkarības, no otras – nopietna nepieciešamība pēc “stipra pleca”. Reizēm tev tīk tēlot mazu meitenīti, un tas sevišķi valdzina izteikti vīrišķīgus tipāžus. Tai pašā laikā tev ir tendece uz mātišķīga maiguma izpausmēm, un arī tas daudziem patīk. Tava seksualitāte izpaužas klusināti liegā, sievišķīgā, taču ļoti iedarbīgā veidā.

Pateicoties tavai piemīlībai un grācijai, tev nenākas grūti savaldzināt vīriešus. Tavā ārienē visvairāk piesaista brīnišķīgi maigā āda, izteiksmīgās acis un jaukās vaigu bedrītes.

Lai vairotu savu seksapīlu. Valkā gaiši sārtus un rožainus tērpus! Neslēp savas jūtas! Neatskies no saviem sapņiem! Esi izlēmīgāka!

 

Ko tu dari, lai vairotu savu seksapīlu?

Sabiedrība

Sinoptiķis Bricis sola jūtamas izmaiņas laikapstākļos – kas mūs sagaida? – VIDEO

  Vēsais pavasaris Latvijā turpinās, pirmdienas rītā atkal vietām bijusi salna un tāda gaidāma vēl arī...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl jaunā darba nedēļa sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 78 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 22 cilvēki un viens gājis...

Nevakcinēšanās un populistu atbalstīšana: Vai eksakto zināšanu trūkums vairo sabiedrības tumsonību Latvijā?

  Jau vairākus gadus dažādas organizācijas – tostarp Latvijas Darba devēju konfederācija satraucas par katastrofālo darba...

Agresija, lamas, karogu zagšana: Daugavpilī grūti būt Ukrainas pusē

  Lai gan tā dēvētās “uzvaras dienas” svinības Latvijā oficiāli šogad bija liegtas, jo 9.maijs tika...

83 gadus vecs “merša” stūrētājs sarīko pats savu šovu Rīgas maratona trasē – VIDEO

  Svētdien ap pulksten 14.30 Rīgā maratona laikā tās trasē nokļuva pirmšķietami dezorientējies 1939. gadā dzimis...
Foto:Pexels.com/CC

Ukraiņiem 90 dienu periodu ar bezmaksas dzīvesvietu un ēdināšanu nepagarinās; vietām kavējas pabalsti

  Pēc pusotras nedēļas apritēs 90 dienas kopš kara sākuma Ukrainā. 90 dienas ir periods, kurā...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Māris Pehlaks /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. maijs

  Auns Šodien ne pa kam nevēlēsies piekrist savas otras pusītes sacītajam. Kad viņš jau kārtējo reizi...
Foto:Pixabay.com/Spiritze/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 16.-22. maijs

  Pavasara noslēdzošais mēnesis maijs ar pilnu joni turpinās - nāc, palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un...
Foto:Flickr.com/Billy Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. maijs

  Auns Šodien ar visiem pieejamajiem līdzekļiem centīsies atbrīvoties no dusmām. Tās vajās tevi gan personīgajā, gan...
Foto:Behforum.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. maijs

  Auns Šodien nepaguris centīsies panākt kādu, kurš paguvis sasniegt vairāk, nekā tu. Tu izvērtēsi visu, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

  Auns Šodien tavu uzmanību piesaistīs kāda ierīce, kuru pamanīsi labākā drauga mājās. Protams,arī tev radīsies vēlme...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Šo dienu pavadīsi pozitīvā gaisotnē. Tā tevi burtiski ieskaus. Pamodīsies no šķindošu trauku skaņas, kas...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis sola jūtamas izmaiņas laikapstākļos – kas mūs sagaida? – VIDEO

  Vēsais pavasaris Latvijā turpinās, pirmdienas rītā atkal vietām bijusi salna un tāda gaidāma vēl arī...

Iemeslu priekam maz: Jaunākā laika prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē gaidāms visai auksts laiks un, gaisa temperatūra dienā būs līdz +10…+15°,  naktīs...

Nepatīkamas vēstis par gaidāmo laiku; no ceturtdienas viss mainīsies

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par turpmāk gaidāmo laiku. "Tuvākās diennaktis Latvijā...