Vai atceries šo ziepju operu, kuru Latvijā demonstrēja veselus 16 gadus? Neticami, bet ar to viss nebeidzās. Piedāvājam iepazīties ar spilgtākajiem seriāla varoņiem, ielūkojoties, kas mainījies viņu dzīvēs.

 

ĪSUMĀ PAR SERIĀLU

 

Hameleonu rotaļas jeb oriģinālvalodā The Bold and the Beautiful ir amerikāņu TV ziepju opera, ko radījuši Viljams Dž. Bells un Lī Filips Bells no CBS Daytime.

 

Seriālu atklāja 1987. gada 23. martā, bet turpina uzņemt vēl aizvien – pat pēc 30 gadiem! Tā darbība risinās Losandželosā, Kalifornijā un atspoguļo Foresteru ģimeni un viņu modes namu Forresters Creations.

 

Kopš pirmās seriāla epizodes tā ir kļuvusi par visskatītāko ziepju operu pasaulē ar vairāk nekā 26,2 miljoniem regulāro skatītāju.

 

Seriāls Hameleonu rotaļas ieguvis 31 Emmy balvu, kā arī citus būtiskus apbalvojumus visā tā pastāvēšanas laikā.  

 

2015. gada augusta beigās kopējais uzņemot sēriju skaits sasniedza jau 7152!

 

SERIĀLA SIŽETS ĪSUMĀ: Stefānija Duglasa – spēcīgas gribas sieviete no turīgas ģimenes Čikāgas universitātē satiek savu nākamo vīru Ēriku Foresteru, kurš cenšas kļūt par modes dizaineri. Jaunie mīlnieki steidzas salaulāties, pēc tam, kad uzzina, ka gaida pirmdzimto. Viņi pārceļas uz Losandželosu, Kalifornijā un izveido savu uzņēmumu Forresters Creations dizainējot un ražojot vīriešu un sieviešu modi, balstītu uz Ērika dizainera talantu un Stefānijas finansiālajiem līdzekļiem. Kamēr viņi nostiprina starptautiski zināmu, slavenu un veiksmīgu uzņēmumu laulāto ģimenē, laimīgā un gādīgā vidē, piedzimst četri bērni: Ridžs, Torns, Kristena un Felīcija. Pēc daudziem gadiem atklājas, ka Ridža īstais tēvs nav viss Ēriks, bet gan Massimo Marone.

 

ham2

 

SPILGTĀKIE HAMELEONU ROTAĻU TĒLI  – TOREIZ un TAGAD

SŪZENA FLANERIJA (Susan Flannery), seriālā: Stefānija Forestere

ham4

Vecums: 76 gadi

Viņa ir amerikāņu ziepju operu aktrise, kura labāk zināma tieši ar Stefānijas Foresteres lomu Hameleonu rotaļās (The Bold and the Beautiful), filmējoties tajā no 1987. – 2012. gadam. Tāpat no 1966. – 1975. gadam atveidojusi dakteri Lauru Spenseri Hortonu seriālā Mūsu dzīves dienas (Days of our Lives), kura filmēšanas laikā arī iepazinās ar Hameleonu rotaļas autoru Viljamu Dž. Bellu.

 

Flanerija dzimusi Ņūdžersijā un mācījusies Manhetenā.

 

Viņa nav precējusies, taču aktrisei ir meita Bleisa, kura strādā kādā no Austrālijas universitātēm.

 

Aktrises pastāvīgā dzīvesvieta ir Santa Barbara, Kalifornijā.

 

Viņa ir piedalījusies vairākās filmās, kā arī vēl citā slavenā TV seriālā Dallasa (Dallas), 4. sezonā atveidojot Lesliju Stjuarti.

 

Ir  bijusi arī dažādu TV projektu producente.

 

Viņa atveidoja vienu no četriem pamata tēliem šajā slavenajā seriālā Hameleonu un ir viena no visilgāk tēlojošajām aktrisēm šajā projektā. Flanerija regulāri ir iesaistījusies seriāla sižeta attīstības izveidē kā režisore un pat divas reizes ir tikusi nominēta Amerikas režisoru ģildes balvai.

 

Neraugoties uz to, ka bija nolēmusi piedalīties Hameleonu rotaļas līdz pat pēdējai sērijai, Flanerija 2012. gadā pēc 25 filmēšanās gadiem nolēma pamest to. Seriālā tas tika apspēlēts kā Stefānijas nāve pēc ilgstošas cīņas ar plaušu vēzi.

 

2004. gadā viņa filmējās divās ABC situāciju komēdiju seriāla Hope&Faith sērijās, kopā ar citiem plaši pazīstamiem ziepju operas aktieriem.

 

Arī turpmākajos gados ir gan filmējusies, gan režisējusi dažādus TV projektus.

 

2010. gadā Flanerija tika ierindota 1. vietā interneta bloga Mēs mīlam ziepju operas (We Love Sops) visu laiku populārāko šī žanra aktrišu TOP 50.

ham5

 

 

Flanerija ir aktīvi iesaistījusies Amerikas TV un radio mākslinieku federācijas darbā, cīnoties par pienācīgu aktieru atalgojumu

.

Aktrisei ir pilota apliecība. Viņa aizraujas ar tenisu un peldēšanu, tāpat Stefānijas lomas atveidotāja ir lieliska kulināre.

 

2007. gadā viņai diagnosticēja fibromialģiju, smagu slimīgu, kas izraisa ilgstošas, plašas sāpēs muskuļos un kaulos.

 

DŽONS MAKUKS (John Thomas McCook), seriālā: Ēriks Foresters

ham6

Vecums: 71 gads

Džons Makuks ir amerikāņu aktieris, kurš plašāk pazīstams ar savu atveidoto tēlu seriālā Hameleonu rotaļas (The Bold and the Beautiful).

 

Dzimis Ventūrā, Kalifornijā.

 

Aktieris ir trīs reizes precējies.Ar pirmo sievu Merilinu Makfersoni Makuks salaulājās 18 gadu vecumā un kopā nodzīvoja deviņus gadus.  Viņa otrā sieva bija nu jau aizsaulē aizgājusī dejotāja un aktrise Džuljeta Prousa, ar kuru bija precējies no 1972. – 1979. gadam, ir dēls kopīgs dēls Sets – dzimis 1972. gadā.

 

Kopš 1980. gada ir precējies ar bijušo aktrisi un rakstnieci Loretu Spangu, pārim ir trīs bērni: Džeiks Tomass, dzimis 1981. gadā, Rebeka Džeanna – 1983. gadā un Mollija Džeina – 1990. gadā.

 

36th Annual Daytime Emmy Awards - Press Room

 

Aktiera ģimenes pastāvīgā dzīvesvieta ir Losandželosa.

 

Kopš 1987. gada Makuks atveido Ēriku Foresteru, vienu no seriāla Hameleonu rotaļas (The Bold and the Beautiful) pamattēliem.

 

No 1976. gada februāra līdz 1980. gadam atveidojis Lansu Prentisu seriālā The Young and the Restless.

 

Kā viesmākslinieks ir piedalījies dažādos seriālos un TV projektos, tai skaitā Acapulco H.E.A.T.

 

Makuks un Brūkas Loganas lomas atveidotāja – Ketrīna Kellija Landža ir šajā seriālā visilgāk spēlējošie aktieri.

 

Pārsteidzošs ir fakts, ka viņš ir tikai 7 gadus vecāks par Ronu Mosu – sava vecākā dēla – Ridža Forestera atveidotāju seriālā.

 

2001. un 2012. gadā ir nominēts Emmy balvai, kā labākais galvenais aktieris seriālu žanrā.

 

Makuka lielākā aizraušanās bez darba TV ir mūzika. Viņš ļoti labi spēlē klavieres un lieliski dzied. 1994. gadā pat tika izdots viņa albums John McCook sings Bold & Beautiful Love Songs, kas ierindojās Eiropas dziesmu ierakstu TOP 20.

 

RONS MOSS (Ronald Montague „Ronn” Moss), seriālā: Ridžs Foresters

ham8

Vecums: 63 gadi

Dzimis 1952. gada 4. martā Losandželosā. Viņš ir amerikāņu aktieris, mūziķis – dziedātājs un komponists, grupas Playerdalībnieks, kurš visplašāko atpazīstamību guvis tieši ar Ridža lomu šajā seriālā Hameleonu rotaļas. Ridža tēlā iejutās no 1987. – 2012. gadam.

 

Paralēli turpinājis piedalīties teātra uzvedumos.

 

Ridža Forestera, izskatīgā mīlētāja tēls iekarojis neskaitāmu sieviešu simpātijas visā pasaulē.

 

Mosa tēvam piederēja biļešu tirdzniecības aģentūra, tāpēc viņš jau no agras bērnības auga teātra, koncertu un rokenrola pasaulē, izlemjot saistīt ar to savu turpmāko dzīvi.

 

11 gadu vecumā aktieris sāka apgūt bungu, ģitāras un elektroniskā basa spēli.

 

1976. gadā pievienojās muzikālajai apvienībai Player, ir tās basģitārists un solists. Grupa kādā no Holivudas garāžām rakstīja dziesmas un aktīvi mēģināja, kas nepalika bez ievērības. Mūzikas censoņus pamanīja menedžeris Roberts Stigvuds un drīz vien viņi parakstīja līgumu ar RSO Records. 1978. gadā Player singls Baby Come Back ierindojās 1. vietā žurnāla Billboard jauno mākslinieku topā.

 

ham9

Grupa izdevusi vairākus albumus un  aktīvi koncertējusi, arī šobrīd turpina to darīt.

 

Moss ir atveidojis galvenā mīlētāja Ruggero lomu 1983. gada itāliešu filmā Paladini – storia d’armi e d’amori.

 

Aktierim ir milzīgs fanu pulks Austrālijā. 2006. gadā viņu pat vēlējās atzīt par šīs valsts gada cilvēku.

 

1990. gadā viņš apprecēja aktrisi Šeriju Šetaku, laulībā dzimušas divas meitas – Krisona un Kellija, taču pēc 12 gadiem laulība izjuka un abas meitas palika dzīvot pie Mosa. 2009. gada septembrī  apprecējās ar amerikāņu aktrisi un modeli Devinu Devaskesu, ģimene dzīvo Holivudā.

 

ham10

 

2010. gadā Moss piedalījās Itālijas Dejo ar zvaigzni versijā (Dancing with the Stars), kopā ar partneri Sāru Di Vairu ierindojoties 2. vietā.

 

ham11

 

 

2012. gada augustā viņš atzina, ka ir saviļņots par 25 seriālā pavadītiem gadiem, taču paziņoja, ka ir pienācis laiks aiziet no tā.

 

Seriāla tēls: Torns Foresters, atveidojuši:

KLEITONS NORKOSS (Clayton Norcoss), no 1987. – 1989. gadam.

ham12

 

Vecums: 60 gadi

Aktieris dzimis Edvardsas gaisa spēku bāzē Arkādijā, Kalifornijā. Sandjego universitātē ieguvis bakalaura grādu TV komunikācijās un filmu producēšanā. Kļuvis plaši pazīstams pēc Torna Forestera atveidojuma seriālā Hameleonu rotaļas, bijis pirmais šīs lomas atveidotājs.

 

DŽEFS TRAČTA (Jeff Trachta), no 1989. – 1996. gadam.

ham13

Vecums: 55 gadi

Amerikāņu aktieris, mūziķis un komediants dzimis Ņujorkā.

 

Torna Forestera atveidojums astoņu gadu garumā nodrošināja viņam pasaules slavu.

 

Viņa mūzikas debijas albums – Bold and Beautiful Duets, guvis labus panākumus daudzviet pasaulē.

 

VINZORS HARMONS (Winsor Dewey Harmon III), no 1996. gadam – mūsdienām.

ham14

Vecums: 51 gads

Amerikāņu aktieris, kurš labāk pazīstams ar Torna Forestera lomu seriālā Hameleonu rotaļas, dzimis 1963. gadā Luiziānā. Apmeklējis Rokvelas vidusskolu Teksasā, kuru absolvēja 1982. gadā, pēcāk studējis Teksasas universitātē.

 

Piedalījies dažādos TV projektos, taču loma šajā seriālā pagaidām ir nozīmīgākā.

 

Pirms aktiera karjeras viņš bija modelis, pārstāvot Fords modeļu aģentūru.

 

KETRĪNA KELLIJA LANDŽA (Katherine Kelly Wegeman), seriālā: Brūka Logana

ham15

Vecums: 54 gadi

Amerikāņu aktrise dzimusi 1961. gadā 25. jūlijā Holivudā, Kalifornijā. Pasaules slavu ieguvusi ar Brūkas Loganas lomu Hameleonu rotaļās (The Bold and the Beautiful), kurā filmējas kopš 1987. gada.

 

Aktrise absolvējusi Beverlihilzas vidusskolu. Ir Olimpiskā tramplīnlēcēja Kīta R. Vegemana un aktrises Juditas Landžas meita. Brūkas lomas atveidotājas vectēvs ir Amerikas Kinoakadēmijas balvas ieguvējs, operators Čārlzs Landžs.  

 

Ir bijusi divas reizes precējusies. Pirmais Landžas vīrs no 1989. – 1995. gadam bija Skots Sniders, otrais – producents Alekss D’Andrea (no 1997. – 2012. gadam). Aktrise ir trīs bērnu māte: Džeremijs Skots Sniders dzimis 1990. gadā, Džuliana Landža Snidera 1992. gadā, Zoi Katrina D’Andrea – 1997. gadā. Ir audžumeita Danaiella D’Andrea, kura dzimusi 1991. gadā.

 

Landžas pirmā kino debija bija 1979. gada filmā Skatetown, kurā filmējās kopā ar Holivudas zvaigzni Patriku Sveiziju. Tai sekoja dalība dažādos kino un TV projektos.

 

1985. gadā aktrise filmējusies divos mūzikas video: Alabama: There’s No Way un grupas The Beach Boys – Getcha Back.

 

1987. gadā pievienojās Hameleonu rotaļu komandai, iejūtoties Brūkas Loganas tēlā un līdz pat šai dienai ir neatņemama seriāla sastāvdaļa, pamata raksturtēls ap kuru vijas galvenie sižeta pavērsieni.

 

ham16 ham18

 

Paralēli dalībai šajā populārajā ziepju operā, Landža piedalījusies arī citos projektos.

 

Viņas tēlojums ir apbalvots ar 7 Ziepju operas aktieru balvām un citiem būtiskiem apbalvojumiem.

 

Aktrise brīvajā laikā aizraujas ar tenisu, brauc ar velosipēdu, dejo un dodas izjādēs ar kādu no saviem personīgajiem zirgiem.

 

ATSAUC ATMIŅĀ:

Vai tu skatījies šo seriālu?

 

Sabiedrība

Sieva nākusi klajā ar ultimātu princim Harijam

Tiek vēstīts par to, ka savulaik princis Harijs ticis iebiedēts, jo Megana Mārkla draudējusi viņu...

Atklāta neglīta patiesība par Meganas Mārklas rīcību

Klajā nākusi informācija, ka prinča Harija sieva Megana Mārkla patiesi neglīti izturējusies pret darbiniekiem, kā...

Agrita skaidro savu nozīmīgo dzīves lēmumu

  Šova "Ģimene burkā" zvaigzne Agrita ar ģimeni jau atkal nolēmuši pārvākties uz citu mājokli, izpelnoties...

Magone netic, ka viņu neatpazina – cik izdevās nopelnīt, tirgojot savus labumus?

  Magone ieradusies Cēsu tirgū, lai celtu galdā visus savus labumus - sākot no baravikām, kartupeļiem...
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Izgāja uz skolu un tā arī nepārradās.. Ļoti lūdz palīdzēt jaunas skolnieces meklēšanā!

  Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo 2008. gadā dzimušo Alesiju Smirnovu, kura šī gada 20....

Atklājas jauni fakti par ceturtdienas traģēdiju uz Liepājas šosejas

  Jau vēstīts par traģisko negadījumu uz Rīgas - Liepājas šosejas pie Anneniekiem, kur ceturtdienas vakarā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

  Dienas pirmā puse būs sarūpējusi veiksmīgas izdevības. Radoši, netradicionāli risinājumi šobrīd var izrādīties visefektīvākie un...

Horoskopa zīmes, kurām OKTOBRIS būs īpaši labvēlīgs

Uzzini, kuras dienas rudens otrajā mēnesī zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

  Šī diena var veicināt pārmērības, kā arī nepamatoti augstu apetīti un prasības pret sevi un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

  Uzzini savu astroloģisko prognozi oktobrim! Kā šomēnes izvietojušās zvaigznes un, ko tas nozīmē tieši tev?...

Mājai un Dārzam

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku arī brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

Piektdienas naktī notiks rudens ekvinokcija - brīdis, kad abas Zemes puslodes saņem vienādu daudzumu Saules...

Diemžēl nav patīkamu ziņu arī par turpmāk gaidāmo laiku

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, šis rudens paies bez ierastās atvasaras jeb...
Foto:Flickr.com/Jani Halinen/CC

Izplata nopietnu brīdinājumu par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdienas rītā. 20.09.2022. nakts otrajā pusē...