Ja pārzini seriāla Intrigante notikumus, tad zini, runa šoreiz būs par noslēpumaino un ietekmīgo jauno bagātnieku ar nelokāmo raksturu – Čaku Basu. BrīvBrīdis.lv piedāvā tev uzzināt par viņu ko vairāk – iepazīt Edu Vestviku.

Dosjē:
Pilns Vārds: Edward Jack Westwick

Augums: 1,75 m

Dzimšanas datums: 1987. gada 27. jūnijs

Dzimšns vieta: Anglija, Londona, Hammersmita, pēc tam dzīves vieta: Anglija, Hertfordšīra, Stevenage

Ģimene: Māte Kerola (izglītības psiholoģe), tēvs Pīters (universitātes lektors), divi vecāki brāļi

Nodarbošanās: aktieris, mūziķis (grupas The Filthy Youth dziedātājs), modelis

Ed-Vestvik1ed-vestvik-chak-bass-spletnica

 

Sports: Futbola kluba Chelsea atbalstītajs. Viņš ir liels Deivida Bekhema fans.

Bērnības sapņu darbs: gribēja būt daiļdārznieks

Mīļākās filmas: The Dark Knight, The Godfather: Part II  un American Psycho, ko bieži mēdz skatīties kopā ar savu Intriganteskolēģi Čeisu Kraufordu (Neitu Arčibaldu).

 

Īsumā par karjeras attīstību

Neticami, bet Edvards Vestviks patiesībā ir brits nevis amerikānis, taču viņam nav allaž pamanāmā angļu akcenta. Tie, kuri to nezina, nekad nepateiktu, ka viņš nav Amerikas iedzimtais. Puisis nav mēģinājis apgūt amerikāņu anglisko izloksni profesionālās iestādēs, bet iemācījies to ikdienas saskarsmē ar cilvēkiem. Laika gaitā britu akcentu nomainījusi dabiska amerikāņu izloksne.

No 1998. gada līdz 2003. gadam Eds apmeklēja Bārklijas skolu, pēc tam mācības pabeidza Dienvidkalifornijā. Pusaudža gados Eds akierspēli sāka apgūt Valsts Nacionālajā Jaunatnes teātrī (Londonā, Lielbritānijā). 2006. gadā viņš aktīvi sāka piedalīties dažādos televīzijas seriālos, piemēram, Doctors, kā arī nofilmējās divās filmās Children of Men un Breaking and Entering, kurā veiksmīgi sadarbojās ar Džūdu Lovu. Kad darbs pie šīs filmas tika pabeigts, Vestviks devās uz ASV, lai piedalītos dažādās noklausīšanās, cerot uz lomām ASV – filmu industriju lielvalstī.

Lai gan Eds kopš 2004. gada ir filmējies vairākās kinofilmās (pēdējās no tām 2011. gadā Klinta Īstvuda uzņemtā filma J.Edgar, kur viņš attēlo aģentu Smitu un 2011. gada filma Chalet Girl, kur viņš atveido vienu no galvenajām lomām, savukārt, šobrīd paralēli Intrigantei filmējas Romeo and Juliet, kur atveido Tibaltu), lielāko popularitāti nenoliedzami ieguvis atveidojot Čaku Basu seriālā Intrigante.

 

 

Ed-Westwick-Steven-Pan-Block-DESIGNSCENE-net-07

 

 

2007. gadā Edvards ieguva Čaka Basa lomu seriālā Intrigante, 2008. gadā filmējies 100 Feet un 2009. gadā S.Darko. 2008. gadā žurnāls People nodēvēja Edu par vienu no seksīgākajiem pasaules vīriešiem.

Kopā ar dažiem draugiem, otrpus kadram, Edvards strādājis pie filmām The Hills Have Eyes 2 un Resident Evil Apocalypse.

ASV Eds īrēja dzīvokli kopā ar savu Intrigantes kolēģi Čeisu Kraufordu, savukārt, kopš 2008. gada decembra līdz 2010. gada aprīlim Edam bija izveidojušās romantiskas attiecības ar seriāla kolēģi Džesiku Zoru (Vanesu Abramsu). Lai gan žurnāls Life & Style magazine vēsta, ka šogad jaunieši atjaunojuši savas attiecības un vairākkārt kopā pieķerti publiskās vietās divdomīgās situācijās.

 

ed-w.net_foto

 

Kad netikaieplānota Intrigantes filmēšana, Vestviks devās uz Londonu, tur atpūtās un tiekas ar ģimeni, draugiem, kā arī, lai uzstātos kopā ar savu rokgrupu The Filthy Youth.

 

the-filthy-youthEW-the-filthy-youth-4065869-400-267

 

Viņš ir 2011./2012. gada Filipīnu apģērbu zīmola Penshoppe seja.

 

Eds stāsta par sevi:

Starp mani un Čaku Basu ir daudz vairāk atšķirību nekā kopīgo īpašību. Kad man bija 17 gadu, mums bija dažas līdzīgas īpašības, bet acīmredzot konteksts bija krietni atšķirīgs. Es neesmu nācis no Augšējās Īstsaidas, man nav tādu vēlmju un ambīciju kā Čakam. Ak, jā, man nekad nav bijis tāds saraksts ar mīļākajām, domāju – nekad arī nebūs. Esmu labais zēns.

chuck-bass-ed-westwick-ad-un-asta-da-sotheby-s-nell-episodio-the-lost-boy-di-gossip-girl-131820

Es vienmēr esmu bijis saistīts ar mūziku. Dzīve ne vienmēr ir tas, ko mēs redzam, bet gan tas, kas notiek mūsu galvās. Mūzika ir tas, kas nāk no mūsu zemapziņas un tā ir mana lielākā relaksācija.

 

Par iemeslu, kāpēc daudz sieviešu visā pasaulē viņu dievina, viņš uzskata: “Viņas grib Čaku, nevis mani! Meičas grib sliktos zēnus!”

 

Mans sliktākais ieradums ir nograuzt nagu kutikulas.

 

Šī ir mana firmas zīme: es sagriežu savu T-Kreklu, jo man patīk dziļāks V-veida izgriezums, kad nedaudz ir redzamas krūšu spalvas.

 

facebook.comEdWestwickOfficialPage4

 

Nominācijas un iegūtās balvas

(Visas iegūtas par Intrigantē atveidoto Čaka tēlu)

Nominācijas Teen Choice Awards:

2008. gadā Choice TV Breakout Star Male;

2010. un 2011. gadā Choice TV Villain;

2012. gadā Choice TV Actor: Drama

Ed-Westwick-Previews-GQ-Fall-Fashion-ed-westwick-6721315-944-1222

 

 

Uzvaras Teen Choice Awards nominācijās:

2008. un 2009. gadā Choice TV Villain

 

Uzvaras Young Hllywood Awards nominācijās:

2009. gadā Young Hollywood Breakthrough Male un Breakthrough Performance Male.

facebook.com_EdWestwickOfficialPage3

 

Izgriezumi no dažādām intervijām:

 • Intrigantē Tu esi ļoti ietekmīgs un izsmalcināts jauns cilvēks, valkā dārgas drēbes. Vai Tavs ikdienas stils atšķiras no Čaka?
 • Edvards Vestviks: Esmu daudz vienkāršāks. Man patīk ikdienas stils, piemēram, T-krekls un bikses, katru dienu uzvalkos nestaigāju.

 

 • Ja Tu varētu izvēlēties, kādu Tu vēlētos Intrigantes noslēgumu?
 • E.V.: Šis ir miljons dolāru jautājums! Vienmēr ir bijis daudz intrigu par un ap Čaka un Blēras kopā būšanu – vai viņi izšķirsies, vai paliks kopā. Parasti kopā viņi nepaliek. Gribu teikt, ka, manuprāt, labākais seriāla nobeigums būtu viņu laimīgas attiecības, ceru, ka beigās viņi saies kopā pavisam, taču nevaru iztēloties un pateikt kā un, kādiem notikumiem sekojot, es gribētu, lai tas attīstās.

fanpop.com_foto2

 

 • Kāda tipa projektos Tu vēlētos piedalīties turpmāk? Vai Tev ir kādas sapņu lomas?
 • E.V.: Protams, ka tu vari sapņot un teikt, ka vēlies, lai pienāktu diena, kad varēsi tēlot Džeimsu Bondu. Man gan lielākā vēlme ir iemācīties strādāt dažādos žanros, piedalīties dažādos projektos un būt daudzu lielisku stāstu daļai. Vēlos piedalīties daudz un dažādos projektos, strādāt ar dažādiem režisoriem. Tas viss kopumā veido stāstu. Galvenais ir strādāt ar sirdi un dvēseli, būt iekšā visā procesā, tikai tā vari virzīties uz priekšu. Par sevi es teiktu tā – es esmu tikai pašā savas karjeras attīstības sākumā, tāpēc vēlos spēlēt virkni dažādu lomu, izmēģināt savu roku it visā.

 

 • Kāds ir trakākais stāsts no Intrigantes filmēšanas laukuma?
 • E.V.: Vai, bija viens tiešām traks gadījums, ko atceros kā šodien. Filmēšana todien notika Hotel Plaza… Viens no mūsu režisoriem nokrita pa kāpnēm, sasita seju un salauza degunu – tas izraisīja vispārēju paniku filmēšanas laukumā. Par laimi viņam nebija citu lūzumu un viņš ātri atguvās, taču bija grūti todien visu pabeigt bez tik ļoti nepieciešamā režisora pie vadības stūres. Pa visiem beigās tikām galā un rezultāts bija labs, taču tas tiešām uz brīdi izraisīja paniku it visos.

 

 • Ko Čaks dara simtajā seriāla sērijā?
 • Tajā ir kāzas. Tajā ir auto negadījums. Tas viss notiek un ir saistīts. Un, protams, es to visu izdzīvoju.

 

 • Romeo un Džuljeta atšķiras no iepriekšējā filmas varianta?
 • E.V.: Šī versija atšķiras ar to, ka esam pievienojuši dažas jaunas ainas un mainījuši dialogus. Es tos nenosauktu par uzabojumiem, jo nedomāju, ka šim stāstam tādi ir vajadzīgi, jo tā ir klasika. Es to nosauktu par skatījumu no nedaudz cita leņķa un domāju, ka skatītāji būs apmierināti ar rezultātu. Piedalīšanās šajā filmā bija patiesi lieliska pieredze.

 

 • Tu filmējies J.Edgar, Romeo and Juliet, vai domā turpināt ar filmām, vai pēc Intrigantes arī turpmāk vairāk iesaistīties līdzīgos projektos?
 • Noteikti, bet es nekad nekam nesaku nekad. Es vienkārši priecājos par to, ka daru to, ko mīlu darīt. Tas ir lielisks darbs, ko daru un fantastiska industrija, kurā strādāju. Man ļoti patīk strādāt Amerikā, būt daļai no šīs industrijas. Intrigante ir bijusi lieliska pieredze manā dzīvē un, ja mēs turpināsim ar nākamo sezonu, esmu pārliecināts, ka tā būs lieliska kulminācija. Bet es noteikti esmu gatavs darīt dažādas lietas. Es esmu aktieris; gibu spēlēt lomas, nevis lomu!

 

Novēlēsim veiksmi aktierim un cerēsim, ka savas apņēmības dēļ, viņš dzīvē daudz sasniegs!

fanpop.com_foto3

 

 

Sabiedrība

Profesors Dumpis: “Slimnīcās šobrīd ir klusums pirms vētras. Protams, ka situācija pasliktināsies”

  Esošā situācija saistībā ar Covid-19 pacientu skaitu slimnīcās ir klusums pirms vētras, LTV raidījumā "Panorāma"sacīja...

Ģimenes ar bērniem martā saņems vienreizēju atbalstu no valsts – cik liels tas būs un kam pienāksies?

  Cilvēkam, kuram ir tiesības uz bērna kopšanas pabalstu par bērnu līdz viena gada vecumam, ģimenes...

Pirmo reizi diennaktī vairāk nekā 5000 inficēto; 17 cilvēki miruši un vēl 75 nonākuši slimnīcās

  Trešdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 5082 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, kas ir pārliecinoši...

Diemžēl epidemiologam nav labu ziņu par Latvijā turpmāk gaidāmo – VIDEO

  Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija liecina, ka aizvadītajā nedēļā jaunatklāto Covid-19 gadījumu skaits...

TV zvaigzni Magoni pat grūti atpazīt; viņa atklāj savus jaunumus mīlas frontē

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone jaunās sezonas sākumā tā sapucējusies, uzkrāsojusies un tikusi...

Valsts policija ļoti meklē šo kundzi – FOTO

  Lūdzam aplūkot attēlā redzamo sievieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu viņas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. janvāris

  Rīts var sagādāt pārsteigumus. Kādi tie būs – viss atkarīgs tikai un vienīgi no mums...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...