Pienācis laiks atskatīties uz deviņdesmito gadu jauniešu kulta seriālu – Glābējzvans. Uzzini, kādi šobrīd izskatās, un ar ko nodarbojas tā galvenie varoņi!

 

group_01

 

 

Marks Pols Goselārs (Mark-Paul Gosselaar). Seriālā – Zaks Moriss.

Dzimis: 1974. gada 1. martā

Nodarbošanās: Aktieris

Ģimenes stāvoklis: No 1996. – 2011. gadam bija precējies ar Lisu Annu Raselu un šīs laulības laikā piedzima divi bērni. 2012. gadā Goselārs apprecējās ar reklāmas speciālisti Katrīnu Makdžinnu un 2013. gada rudenī sagaidīja pasaulē abu kopīgo atvasi. Aktierim kopā ir četri bērni. 

 

Fakti par seriālu, aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: No 1989. līdz 1993. gadam Goselārs filmējās Glābējzvanasērijās. Vēlāk, 1993. gadā tika uzņemtas 19 sērijas Glābējzvans: Koledžas gadi, 1994. gadā klajā nāca filma Glābējzvans: Kāzas Lasvegasā un 1995. gadā visi atkal satikās vienā epizodē, kad tika uzņemts seriāla turpinājums ar jauniem aktieriem Glābējzvans: Jaunā klase. Filmējoties šajā populārajā seriālā, Goselārs ir mēģinājis uzsākt romantiskas attiecības un kādu laiku ticies ar katru no seriāla meitenēm – Tifāniju Tīsenu (Kellija), Elizabeti Bērkliju (Džesika) un Larku Vūrisu (Lisa).

Šobrīd Marks turpina savas aktiera gaitas un vairāk ir redzams dažādos seriālos, nekā pilnmetrāžas filmās. Seriālos darbojas vēl līdz šim – tādos kā, piemēram, NYPD Blue, kur atveido detektīvu Džonu Klarku, junioru un komēdijseriālā Franklin & Bash, Mixed-ish un Saved by the Bell jaunās sērijas, kur galvenajās lomās ir iepriekšējo personāšu bērni. 

Goselārs ir sporta auto entuziasts, sacīkšu braucējs, treka riteņbraucējs, baikeris un pilots.

 

Mario Lopezs (Mario Lopez). Seriālā – A.C.Sleiters

kkkk

 

Dzimis: 1973. gada 10. oktobrī

Nodarbošanās: Aktieris un raidījumu vadītājs

Ģimenes stāvoklis: Pēc sešu gadu ilgas draudzības 2004. gadā Lopezs apprecēja aktrisi un modeli Aliju Landriju, taču viņu laulība divas nedēļas vēlāk tika anulēta jaunās sievas neuzticības dēļ. 2008. gada rudenī viņš uzsāka attiecības ar Brodvejas dejotāju Kortniju Leinu Mazzu un 2011. gada septembrī viņi kļuva par vecākiem savai pirmdzimtajai – meitai Džiai Fransiskai. 2012. gada 1. decembrī pāris apprecējās un 2013. gada septembrī pasaulē nāca otra viņu atvase – dēls Dominiks. 2019. gadā piedzima trešais bērns – Santino Rafaels.

 

Fakti par seriālu, aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: 1989. gadā Lopezs sāka darbu Glābējzvanā un tas ilga sešus gadus. Viņš attēloja sportisku, stipru jaunieti, kas palīdzēja aktierim uzkrāt lielu pusaudžu meiteņu fanu pulku. PēcGlābējzvana beigām Lopezs piedalījās arī Glābējzvans: Koledžas gadi sērijās.

2006. gada martā Lopezs pievienojās seriālam Hameleonu rotaļas, atveidojot Doktoru Kristianu Ramirezu, taču jau 18. jūlijā līgums ar viņu tika pārtraukts. Šī paša gada rudenī, viņš piedalījās populārajā šovā Dejo ar zvaigzni, kur ieguva godpilno otro vietu. Filmējies arī vienā populārā seriāla Mākslīgais skaistums sērijā. Kopā ar sievu vada šovu Mario Lopezs: Glābējbērns.

Viņš ir publicējis vairākas grāmatas – Mario Lopez Knockout Fitness, pavārgrāmatu Extra Lean, kas 2010. gada sākumā kļuva par New York Times bestselleru un trešo grāmatu Extra Lean Family. Viņš ir sarakstījis arī bērnu grāmatu Mario and Baby Gia, kur ir aprakstīts par viņa meitu.

 

Dastins Daimonds (Dustin Diamond). Seriālā – Semiuels Skrīdžs Pauerss.

 

Dzimis: 1977. gada 7. janvārī; Miris: 2021. gada 1. februārī

Bijusī nodarbošanās: Aktieris, komiķis un mūziķis

Ģimenes stāvoklis: Nebija precējies

 

Fakti: Daimonds bija visinteresantākais no Glābējzvanapersonāžiem – komiskais un asprātīgais Skrīdžs. Viņš piedalījās arī visos seriāla turpinājumos, taču tā kā Glābējzvans: Koledžasgadi jau pēc vienas sezonas tika slēgts, vēlāk Daimonds pievienojās Glābējzvans: Jaunā klase kā direktora Beldinga asistents līdz pat seriāla beigām.

2009. gadā viņš publicēja grāmatu Otrpus zvanam, kurā tika atspoguļotas Glābējzvana aizkulises viņa skatījumā. Tur tika atklātas dažādas citu seriāla varoņu ēnas puses un uzvedība, pikantas lietas un atgadījumi no aktieru dzīves. Šo un to atspēkoja paši aktieri, taču kritiķi par daudz ko šaubījās.

Kādu laiku Daimonds muzicēja pats savā grupā Salty The Pocketknife, kur pats rakstīja mūziku un spēlēja basģitāru. Neilgi pēc pirmā albuma izdošanas, grupa izjuka savstarpēju nesaskaņu dēļ. Ir bijis dažādu raidījumu un šovu komentētājs un vadītājs, taču lielas lomas vairs ieguvis nav.

Viņam ir melnā josta karatē.

 

Tifānija Ambera Tīsena (Tiffani Amber Thiessen). Seriālā – Kellija Kapovska.

kw

 

Dzimusi: 1974. gada 23. janvārī

Nodarbošanās: Aktrise

 

Ģimenes stāvoklis: 1993. gadā Tīsena uzsāka romantiskas attiecības ar Glābējzvanā (Glābējzvans: Koledžas gadi) iepazīto Braienu Ostinu Grīnu un 1994. gadā abi uzsāka kopdzīvi, taču nākamā gada rudenī izšķīrās. 1999. gadā Tīsena pārdzīvoja ļoti dramatiskas attiecības, jo viņas draugs izdarīja pašnāvību. 2001. līdz 2003. gadam viņa bija saderinājusies ar filmas Divi puiši un meitene kolēģi Ričardu Rukolo, taču tā arī līdz altāram nenonāca. 2005. gadā Tīsena apprecējās ar aktieri Breidiju Smitu, kuram 2010. gadā dzemdēja meitu – Hārperi Rennu Smitu. Savukārt 2015.gada 1.jūlijā piedzima dēls Holts Fišers Smits.

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: 1987. gadā Tīsena tika kronēta par Miss Junior Amerikaun nākamajā gadā viņa uzvarēja žurnāla Teen konkursā Meklējam modeli un nokļuva uz žurnāla vāka. 1989. gadā tika atzīta par žurnāla gada modeli un ieguva savu pirmo lomu – atveidojot Kelliju Kapovsku seriālā Glābējzvans. Tur aktrise filmējās līdz pat 1993. gadam, kad seriāls tika pārtraukts. Viņa ir epizodiski filmējusies arī tādos populāro seriālos kā Precējies, ir bērni un Soli pa solim. 1992. gadā viņa filmējās savā pirmajā kino pilnmetrāžas filmā Glābējzvans: Havaju stilā, pēc tam turpinot darbu arī seriālā Glābējzvans: Koledžas gadi un atkal filmā Glābējzvans: Kāzas Lasvegasā. Kad 1994. gadā beidzās viņas līgums parGlābējzvana filmēšanu, viņa pievienojās Beverlihilza 90210 komandai un atveidoja Valēriju Melonu. Tāda bija seriāla producenta Ārona Spellinga izvēle, lai aizpildītu tukšumu pēc Šenonas Dohertijas aiziešanas. 2001. gadā Spellings aicināja Tīsenu aizstāt Dohertiju seriālā Amulets, taču viņa atteica, jo tobrīd jau darbojās vairākos kino un TV projektos.

2009. gadā Tīsena kopā ar vīru piedalījās Design Star realitātes šovā, kur interjera dizaineris Lonijs Pāvils pārveidoja videi draudzīgu viņas ģimenes mājas viesu guļamistabu. Pēc šī šova, Tīsena kopā ar dizaineri Pāvilu izveidoja savu bērnu mēbeļu līniju PetitNest.

Šobrīd aizvien aktīvi darbojas dažādos TV projektos.

 

Elizabete Bērklija (Elizabeth Berkley). Seriālā – Džesika Spano.

 gg

 

Dzimusi: 1972. gada 28. jūlijā

Nodarbošanās: Aktrise

 

Ģimenes stāvoklis: 2003. gadā viņa apprecējās mākslinieku un aktieri Gregu Laurenu un savam uzvārdam oficiāli pievienoja vīra uzvārdu – Elizabete Bērklija Laurena, taču profesionālajā darbībā viņa joprojām patur tikai meitas uzvārdu – Elizabete Bērklija. 2012. gada jūlijā viņiem piedzima dēls Skajs Kols.

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: 1989. gadā viņa devās uz atlasi Glābējzvana filmēšanai un pretendēja uz Kellijas lomu. Seriāla veidotāji ilgi nevarēja izlemt vai dot lomu viņai, vai Tifānijai Tīsenai, tomēr beigās nosliecās par labu Tīsenai. Galu galā viņi radīja Džesikas Spano lomu tieši Bērklijai, kuru viņa veiksmīgi atveidoja sešus gadus – gan seriālā, gan filmu daļās.

Bērklija ir redzama neskaitāmu pilnmetrāžas filmu un seriālu lomās, piemēram, CSI: Miami, NYPD Blue, Without a Trace, Threshold un Law & Order: Criminal Intent. 2008. gadā Bērklija parakstīja līgumu par filmēšanos CSI: Miami, kur viņa atveido Horācija Keina (Devids Karuzo) bijušo sievu Džūliju Vinstoni, kura ir māte viņa dēlam, par kuru Horācijs tikai nesen uzzinājis. CSIsērijas ar Bērklijas piedalīšanos tika ļoti augstu novērtētas un lielākā daļa ir sēriju Top 10.

Viņa ir dzīvnieku tiesību aktīviste un 1997. gadā piedalījās kampaņā, kuras mērķis bija aicināt cilvēkus pievērsties veģetārismam.

2006. gadā Bērklija radījusi interneta mājas lapu, lai palīdzētu pusaugu meitenēm, tā ir pašcieņas gūšanas programma, kas ir nosaukta – Pajautā Elizabetei (ASK-Elizabeth).

 
Larka Vūrisa (Lark Voorhies). Seriālā – Lisa Tērtla.

lisa

 

Dzimusi: 1974. gada 25. martā

Nodarbošanās: Aktrise, dziedātāja un modele

Ģimenes stāvoklis: No 1996. – 2004. gadam bija precējusies ar Migelu Kolmenu. No 2007. – 2013. gadam bija precējusies ar Endiju Prinsu, bet 2015. gadā apprecējusies trešo reizi, taču laulība ilga vien gadu. 

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Vūrija pēc piedalīšanās Glābējzvanā filmējās vēl vairākos televīzijas seriālos un ziepju operās. 1995. gadā viņa sāka filmēties Hameleonu rotaļās, kur atveidoja modes dizaineri Jasmīnu Melonu.

Kā modele aktīvi piedalījusies Head&Shoulders šampūnu un Oxy10 reklāmās.

Vinai pieder Lark Voorhies Productions un Voorhies Management, Inc, ko viņa ir dibinājusi kopā ar savu brāli un dažiem saviem biznesa partneriem.

 

Kurš bija tavs iemīļotais Glābējzvana varonis?

 

Fantastisks video: Komiķis Džimijs Falons un nu jau tobrīd četrdesmitgadīgās Glābējzvana zvaigznes atgriežas seriāla uzņemšanas laikos. 

 

Atsauc atmiņā! Seriāla sākuma rullītis!

Sabiedrība

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Diemžēl saņemtas ļoti skumjas ziņas

  Laika posmā no šī gada 15. marta plkst. 6.30 līdz 16. marta plkst. 6.30, Valsts...

“Maxima” pircēji saņēmuši jaunas vēstis

  Turpinot attīstīt “Maxima” vienoto “Mans veikals” konceptu tirdzniecības tīklā, šonedēļ durvis vēris “Maxima X” veikals...

Parādās jaunas ziņas par skatītāju mīlēto TV šovu “Balss maskā”

  Grandiozais minēšanas šovs “Balss maskā” februāra izskaņā atgriezās pie TV3 skatītājiem ar trešo sezonu, iepazīstinot...

Ar skaļu paziņojumu klajā nāk mūziķis Andris Kivičs

  Pēc ilgāka laika uz Latvijas mūzikas skatuves atgriezīsies leģendārā grupa Z-SCARS, kas šī gadsimta sākumā...

Virknei šoferīšu brauciens VEF tilta rajonā beidzies ar nepatikšanām – VIDEO

  Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas darbinieki akcijas “Drošākas Rīgas mēnesis” laikā aizvadītajā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

  Šī diena sniegs tev jaunas iespējas personīgajās attiecībās. Iespējams, jūtas atjaunosies un/vai kļūs stiprākas pret...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts

  Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!   Auns Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. marts

  Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt...

Atklāj sevi: Ko šajā attēlā pamanīji pirmo?

Šī prāta spēle daudz pastāstīs par tavām stiprajām un vājajām pusēm, un tas viss vien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. marts

  Iespējams, daļa cilvēku šodien vairāk vēlēsies palīdzēt citiem viņu problēmu risināšanā, savukārt otra daļa -...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. marts

  Var gadīties, ka atsevišķu zīmju pārstāvjiem šodien būs nepieciešami pāris atelpas brīži, lai veiksmīgi sagaidītu...

Mājai un Dārzam

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar ievērojamu laika maiņu mūs gaida vēl kāds pārsteigums

  Pagājušajā nedēļā Latvijā piedzīvojām vairākus puteņus un arī šīs ziemas zemāko temperatūru, Zosēnos tai noslīdot...
ventspils.lv

Brīdina par laiku pirmdienas vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par oirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu...