Pienācis laiks atskatīties uz deviņdesmito gadu jauniešu kulta seriālu – Glābējzvans. Uzzini, kādi šobrīd izskatās, un ar ko nodarbojas tā galvenie varoņi!

 

group_01

 

 

Marks Pols Goselārs. Seriālā – Zeks Moriss.

mark-paul-gosselaar

Vecums: 41 gads

Nodarbošanās: Aktieris

Ģimenes stāvoklis: No 1996. – 2011. gadam bija precējies un šīs laulības laikā piedzima divi bērni. 2012. gadā Goselārs apprecējās ar reklāmas speciālisti Katrīnu Makdžinnu un 2013.gada rudenī sagaidīja pasaulē abu kopīgo atvasi. Kopumā viņam ir četri bērni.

 

Fakti par seriālu, aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: No 1989. līdz 1993. gadam Goselārs filmējās Glābējzvanasērijās. Vēlāk, 1993. gadā tika uzņemtas 19 sērijas Glābējzvans: Koledžas gadi, 1994. gadā klajā nāca filma Glābējzvans: Kāzas Lasvegasā un 1995. gadā visi atkal satikās vienā epizodē, kad tika uzņemts seriāla turpinājums ar jauniem aktieriemGlābējzvans: Jaunā klase. Filmējoties šajā populārajā seriāla Goselārs ir mēģinājis uzsākt romantiskas attiecības un kādu laiku ticies ar katru no seriāla meitenēm – Tifāniju Tīsenu (Kellija), Elizabeti Bērkliju (Džesika) un Larku Vūrisu (Lisa).

 

Šobrīd Marks turpina savas aktiera gaitas un vairāk ir redzams dažādos seriālos, nekā pilnmetrāžas filmās. Pēdējā filma, kurā viņš piedalījās un atveidoja vienu no galvenajām lomām, bija 2002. gada ekranizācija Atomic Twister. Seriālos darbojas vēl līdz šim – tādos kā, piemēram, NYPD Blue, kur atveido detektīvu Džonu Klarku, junioru un komēdijseriālā Franklin & Bash, kurā vēl tagad turpina filmēties kopš 2011. gada un atveido Pīteru Bašu.

 

Goselārs ir sporta auto entuziasts, sacīkšu braucējs, treka riteņbraucējs, baikeris un pilots.

 

Mario Lopezs (Mario Lopez). Seriālā – A.C.Sleiters

kkkk

 

Vecums: 42 gadi

Nodarbošanās: Aktieris un raidījumu vadītājs

Ģimenes stāvoklis: Pēc sešu gadu ilgas draudzības 2004. gadā Lopezs apprecēja aktrisi un modeli Aliju Landriju, taču viņu laulība divas nedēļas vēlāk tika anulēta jaunās sievas neuzticības dēļ. 2008. gada rudenī viņš uzsāka attiecības ar Brodvejas dejotāju Kortniju Leinu Mazzu un 2011. gada septembrī viņi kļuva par vecākiem savai pirmdzimtajai – meitai Džiai Fransiskai. 2012. gada 1. decembrī pāris apprecējās un 2013. gada septembrī pasaulē nāca otra viņu atvase – dēls Dominiks.

 

Fakti par seriālu, aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: 1989. gadā Lopezs sāka darbu Glābējzvanā un tas ilga sešus gadus. Viņš attēloja sportisku, stipru jaunieti, kas palīdzēja aktierim uzkrāt lielu pusaudžu meiteņu fanu pulku. PēcGlābējzvana beigām Lopezs piedalījās arī Glābējzvans: Koledžas gadi sērijās.

 

2006. gada martā Lopezs pievienojās seriālam Hameleonu rotaļas, atveidojot Doktoru Kristianu Ramirezu, taču jau 18. jūlijā līgums ar viņu tika pārtraukts. Šī paša gada rudenī, viņš piedalījās populārajā šovā Dejo ar zvaigzni, kur ieguva godpilno otro vietu. Filmējies arī vienā populārā seriāla Mākslīgais skaistums sērijā. Kopā ar sievu vada šovu Mario Lopezs: Glābējbērns.

 

Viņš ir publicējis vairākas grāmatas – Mario Lopez Knockout Fitness, pavārgrāmatu Extra Lean, kas 2010. gada sākumā kļuva parNew York Times bestselleru un trešo grāmatu Extra Lean Family. Viņš ir sarakstījis arī bērnu grāmatu Mario and Baby Gia, kur ir aprakstīts par viņa meitu.

 

Dastins Daimonds (Dustin Diamond). Seriālā – Semiuels Skrīdžs Pauerss.

kkkkkkkk

 

Vecums: 38 gadi

Nodarbošanās: Aktieris, komiķis un mūziķis

Ģimenes stāvoklis: Neprecējies

 

Fakti par seriālu, aktiera karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Daimonds bija visinteresantākais no Glābējzvanapersonāžiem – komiskais un asprātīgais Skrīdžs. Viņš piedalījās arī visos seriāla turpinājumos, taču tā kā Glābējzvans: Koledžasgadi jau pēc vienas sezonas tika slēgts, vēlāk Daimonds pievienojās Glābējzvans: Jaunā klase kā direktora Beldinga asistents līdz pat seriāla beigām.

 

2009. gadā viņš publicēja grāmatu Otrpus zvanam, kurā tika atspoguļotas Glābējzvana aizkulises viņa skatījumā. Tur tika atklātas dažādas citu seriāla varoņu ēnas puses un uzvedība, pikantas lietas un atgadījumi no aktieru dzīves. Šo un to atspēkoja paši aktieri, taču kritiķi par daudz ko šaubījās.

 

Kādu laiku Daimonds muzicēja pats savā grupā Salty The Pocketknife, kur pats rakstīja mūziku un spēlēja basģitāru. Neilgi pēc pirmā albuma izdošanas, grupa izjuka savstarpēju nesaskaņu dēļ. Ir bijis dažādu raidījumu un šovu komentētājs un vadītājs, taču lielas lomas vairs ieguvis nav.

 

Viņam ir melnā josta karatē.

 

Tifānija Ambera Tīsena (Tiffany Amber Thiessen). Seriālā – Kellija Kapovska.

kw

 

Vecums: 41 gads

Nodarbošanās: Aktrise

 

Ģimenes stāvoklis: 1993. gadā Tīsena uzsāka romantiskas attiecības ar Glābējzvanā (Glābējzvans: Koledžas gadi) iepazīto Braienu Ostinu Grīnu un 1994. gadā abi uzsāka kopdzīvi, taču nākamā gada rudenī izšķīrās. 1999. gadā Tīsena pārdzīvoja ļoti dramatiskas attiecības, jo viņas draugs izdarīja pašnāvību. 2001. līdz 2003. gadam viņa bija saderinājusies ar filmas Divi puiši un meitene kolēģi Ričardu Rukolo, taču tā arī līdz altāram nenonāca. 2005. gadā Tīsena apprecējās ar aktieri Breidiju Smitu, kuram 2010. gadā dzemdēja meitu – Hārperi Rennu Smitu. Savukārt 2015.gada 1.jūlijā piedzima dēls Holts Fišers Smits.

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: 1987. gadā Tīsena tika kronēta par Miss Junior Amerikaun nākamajā gadā viņa uzvarēja žurnāla Teen konkursā Meklējam modeli un nokļuva uz žurnāla vāka. 1989. gadā tika atzīta par žurnāla gada modeli un ieguva savu pirmo lomu – atveidojot Kelliju Kapovsku seriālā Glābējzvans. Tur aktrise filmējās līdz pat 1993. gadam, kad seriāls tika pārtraukts. Viņa ir epizodiski filmējusies arī tādos populāro seriālos kā Precējies, ir bērni un Soli pa solim. 1992. gadā viņa filmējās savā pirmajā kino pilnmetrāžas filmā Glābējzvans: Havaju stilā, pēc tam turpinot darbu arī seriālā Glābējzvans: Koledžas gadi un atkal filmā Glābējzvans: Kāzas Lasvegasā. Kad 1994. gadā beidzās viņas līgums parGlābējzvana filmēšanu, viņa pievienojās Beverlihilza 90210 komandai un atveidoja Valēriju Melonu. Tāda bija seriāla producenta Ārona Spellinga izvēle, lai aizpildītu tukšumu pēc Šenonas Dohertijas aiziešanas. 2001. gadā Spellings aicināja Tīsenu aizstāt Dohertiju seriālā Amulets, taču viņa atteica, jo tobrīd jau darbojās vairākos kino un TV projektos.

 

2009. gadā Tīsena kopā ar vīru piedalījās Design Star realitātes šovā, kur interjera dizaineris Lonijs Pāvils pārveidoja videi draudzīgu viņas ģimenes mājas viesu guļamistabu. Pēc šī šova, Tīsena kopā ar dizaineri Pāvilu izveidoja savu bērnu mēbeļu līniju PetitNest.

 

Šobrīd kopš 2009. gada īsena filmējas seriālā White Collar, kur atveido Elizabeti Berku.

 

Elizabete Bērklija (Elizabeth Berkley). Seriālā – Džesika Spano.

 gg

 

Vecums: 43 gadi

Nodarbošanās: Aktrise

 

Ģimenes stāvoklis: 2003. gadā viņa apprecējās mākslinieku un aktieri Gregu Laurenu un savam uzvārdam oficiāli pievienoja vīra uzvārdu – Elizabete Bērklija Laurena, taču profesionālajā darbībā viņa joprojām patur tikai meitas uzvārdu – Elizabete Bērklija. 2012. gada jūlijā viņiem piedzima dēls Skajs Kols.

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: 1989. gadā viņa devās uz atlasi Glābējzvana filmēšanai un pretendēja uz Kellijas lomu. Seriāla veidotāji ilgi nevarēja izlemt vai dot lomu viņai, vai Tifānijai Tīsenai, tomēr beigās nosliecās par labu Tīsenai. Galu galā viņi radīja Džesikas Spano lomu tieši Bērklijai, kuru viņa veiksmīgi atveidoja sešus gadus – gan seriālā, gan filmu daļās.

 

Bērklija ir redzama neskaitāmu pilnmetrāžas filmu un seriālu lomās, piemēram, CSI: Miami, NYPD Blue, Without a Trace, Threshold un Law & Order: Criminal Intent. 2008. gadā Bērklija parakstīja līgumu par filmēšanos CSI: Miami, kur viņa atveido Horācija Keina (Devids Karuzo) bijušo sievu Džūliju Vinstoni, kura ir māte viņa dēlam, par kuru Horācijs tikai nesen uzzinājis. CSIsērijas ar Bērklijas piedalīšanos tika ļoti augstu novērtētas un lielākā daļa ir sēriju Top 10.

 

Viņa ir dzīvnieku tiesību aktīviste un 1997. gadā piedalījās kampaņā, kuras mērķis bija aicināt cilvēkus pievērsties veģetārismam.

 

2006. gadā Bērklija radījusi interneta mājas lapu, lai palīdzētu pusaugu meitenēm, tā ir pašcieņas gūšanas programma, kas ir nosaukta – Pajautā Elizabetei (ASK-Elizabeth).

 
Larka Vūrisa (Lark Voorhies). Seriālā – Lisa Tērtla.

lisa

 

Vecums: 41 gads

Nodarbošanās: Aktrise, dziedātāja un modele

Ģimenes stāvoklis: No 1996. – 2004. gadam bija precējusies ar Migelu Kolmenu. 2015.gadā apprecējusies otro reizi.

 

Fakti par seriālu, aktrises karjeras attīstība un šī brīža nodarbošanās: Vūrija pēc piedalīšanās Glābējzvanā filmējās vēl vairākos televīzijas seriālos un ziepju operās. 1995. gadā viņa sāka filmēties Hameleonu rotaļās, kur atveida modes dizaineri Jasmīnu Melonu.

 

Kā modele aktīvi piedalījusies Head&Shoulders šampūnu un Oxy10 reklāmās.

 

Vinai pieder Lark Voorhies Productions un Voorhies Management, Inc, ko viņa ir dibinājusi kopā ar savu brāli un dažiem saviem biznesa partneriem.

 

Kurš bija tavs iemīļotais Glābējzvana varonis?

 

Fantastisks video: Komiķis Džimijs Falons un nu jau četrdesmitgadīgās Glābējzvana zvaigznes atgriežas laikā pirms 20 gadiem!

 

Atsauc atmiņā! Seriāla sākuma rullītis!

Sabiedrība

VIDEO: Policisti Daugavpils pusē ar 215 km/h vajā pārgalvīgu BMW vadītāju

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, 9. maijā, Daugavpils novadā Valsts policijas amatpersonas apturēja kādu 27 gadus vecu...
Foto:Flickr.com/A_Peach (off for a while)/CC

Izskan jaunas un nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās un nākamnedēļ

Pēdējās dienās laika apstākļus virs Latvijas noteica plašs anticiklons virs Krievijas, kā rezultātā bija vasarīgi...
pixabay.com

Valsts pārvaldes darbiniece tikusi pie prātam nepatverama laimesta

  Trešdien, 5. maijā, internetā www.latloto.lv pirkta momentloterijas Bagāts biļete kādai 39 gadus vecai sievietei, kas strādā valsts pārvaldē, atnesa 150...

“Es pieredzēju, kā tiek noslepkavota mana sieva, lūk, kas notika pagājušajā naktī”

Medijus pāršalcis sirdi plosošs notikums. 33 gadus veco Šaralambu Anagnostopulu otrdienas, 11. maija, rītā paša...

Otrdien 729 jauni Covid-19 gadījumi un 6 mirušie; slimnīcās 652 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 729 jauni...

Samantas Tīnas Eirovīzijas pusfinālam jau noteikts uzvarētājs

Jau vēstījām, ka mūsu šī gada pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna aizvadījusi emocionālu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/A_Peach (off for a while)/CC

Izskan jaunas un nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās un nākamnedēļ

Pēdējās dienās laika apstākļus virs Latvijas noteica plašs anticiklons virs Krievijas, kā rezultātā bija vasarīgi...

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...