Vai atceries šo seriālu? Uzzini, kā izmainījusies tā aktieru dzīve!

ĪSUMĀ PAR SERIĀLU

baf1

Seriāls Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slayer) ir amerikāņu TV seriāls, ko translēja no 1997. gada 10. marta – 2003. gada 10. martam. Tā scenārija  sākotnējais autors un režisors ir Džošs Vendons, vēlākajās sezonās viņš sadarbojās arī ar citiem autoriem.

Seriāls saņēmis kā pozitīvas, tā negatīvas atsauksmes, tomēr to ar interesi regulāri skatījās 4 – 6 miljoni skatītāju.

TV Guide ierindojis Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slayer) 41. vietā – 50 visu laiku lieliskāko TV šovu topā.  Šogad šis pats resurss ierindojis to 60 visu laiku labāko TV drāmu sarakstā.

Buffy

 

 

Seriāls nominēts un arī ieguvis Emmy un Zelta Globusa balvas.

Tā panākumi sekmējuši dažādu noveļu, komiksu un video spēļu radīšanu. Kā arī vairāku parodiju uzņemšanu.

 

SERIĀLA SIŽETS ĪSUMĀ

Tas stāsta par jaunas meitenes, skolnieces Bafijas Sammersas, zināmas kā vampīru slepkava vai vienkārši slepkava piedzīvojumiem –  vampīru, dēmonu un citu tumsas spēku apsēstā pasaulē. Līdzīgi kā viņas priekšteci, arī Bafiju pieskata novērotājs, kurš sniedz viņai padomus, apmāca un trenē viņu. Meitenei palīdz lojāli un uzticami draugi.

baf3

 

 

SERIĀLA PAMATAKTIERI –  TOREIZ UN TAGAD

SĀRA MIŠELA PRINSA (Sarah Michelle Prinze) jeb labāk pazīstama kā SĀRA MIŠELA GELĀRA, seriālā: Bafija Sammersa

baf4

Vecums: 38 gadi

Amerikāņu kino, TV aktrise  un producente dzimusi 1977. gada 14. aprīlī Ņujorkā, ASV. Ir vienīgais bērns Rozelīnas – pirmskolas skolotājas un Artūra – drēbnieka ģimenē. Abi aktrises vecāki ir ebreju izcelsmes.

 

Kad aktrisei bija 7 gadi, viņas vecāki izšķīrās un Gelāra ar māti pārcēlās uz Upper East Side. 1995. gadā absolvējusi Fiorello Laguardina tēlotājmākslas vidusskolu.

Viņa atsvešinājās no tēva, kurš 2001. gadā nomira no aknu vēža. Par to, ka viņas bērnībā nav bijis cieša kontakta ar viņu, aktrise intervijās uzsvērusi, ka nav tīši izvairījusies no satikšanās reizēm. Viņš nav cilvēks, kas eksistējis aktrises dzīvē, stingri uzsverot, ka fakts, ka viņš ir dāvājis spermu, nepadara šo vīrieti par tēva vārda cienīgu! Gelāra pat izteikusies, ka viņai nav tēva, jo nekas nemainīs viņas attieksmi un neatgūs zaudēto laiku.

4 gadu vecumā meiteni un viņas māti uzrunāja talantu aģents  – Uptown Manhattan restorānā. Divas nedēļas vēlāk viņa jau tika apstiprināta dalībai TV filmā An Invasion of Privacy, kas izdevās veiksmīgi un pavēra viņai ceļu uz aktrises karjeru. 1995. gadā pēc dalības ABC ziepju operā Visi mani bērni (All My Children) apbalvota ar Daytime Emmy balvu kā ievērojamākā jaunā aktrise drāmas seriāla žanrā.

Maza būdama ir piedalījusies ātro uzkodu restorāna Burger King reklāmā, kur viņas tēls nopeļ konkurentus – McDonald’s. Reklāma vainagojās ar tiesas prāvu.

Noskaties:

Tāpat Gelāra bijusi modele daudziem izdevumiem.

1997. gadā filmējusies veiksmīgajā šausmu filmā Es zinu, ko jūs izdarījāt pagājušajā vasarā (I Know What You Did Last Summer), kā arī Kliedziens 2 (Scream 2). Taču Bafijas Sammersas loma seriālā Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slayer) atnesusi viņai visplašāko atpazīstamību. Par dalību tajā ieguvusi 6 Tīņu izvēles balvas un Saturna apbalvojumu kā labākā šī žanra TV aktrise, tāpat Zelta Globusa nomināciju – labākā aktrise TV drāmas seriālā.

1999. gadā filmējusies kino projektā Bīstamās spēles (Cruel Intentions), 2002. gadā Skubijs Do (Scooby – Doo) un tās turpinājumos. Kā arī 2004. gadā filmā The Grudge un divus gadus vēlāk tās turpinājumā.

baf5

 

2007. gadā varam redzēt Gelāru filmā Soutlendas stāsti (Southland Tales), 2008. – Gaiss, ko elpoju (The Air I Breathe), vēl gadu vēlāk – Veronika grib mirt (Veronika Decides to Die) un citos projektos.

Sāra Mišela Gelāra ir bijusi uz daudzu žurnālu vākiem, tādiem kā: Cosmopolitan, Glamour, FHM, Rolling Stone u.c.

baf6

 

1998. gadā laikraksts People iekļāvis viņu pasaules skaistāko cilvēku sarakstā.

Izdevums Maxim 2002. gadā ierindojis aktrisi 100 seksīgāko sieviešu topā.

2002. un 2003. gadā Google nosaukusi viņu kā vienu no 10 meklētākajām sievietēm internetā (ieņēmusi 8. vietu).

2011. gadā Buddy TV ierindoja viņu 27. vietā 100 seksīgāko TV sieviešu topā.

Savu nākamo vīru aktieri Frediju Princu junioru aktrise iepazina 1997. gadā filmas Es zinu, ko jūs izdarījāt pagājušajā vasarā (I Know What You Did Last Summer) uzņemšanas laukumā, tomēr abi attiecības uzsāka vien 2000. gadā. Gadu vēlāk mīļotie saderinājās un 2002. gada 1. septembrī salaulājās Meksikā.

baf7

Laulātie kā pāris atveidojuši arī Fredu un Dafni 2002. gada filmā Skubijs Dū (Scooby – Doo) un tās turpinājumos.

2007. gadā aktrise par godu abu 5. kāzu jubilejai – oficiāli nomainīja savu uzvārdu no Gelāra un Princa.

Pārim ir divi bērni: meita Šarlote Greisa Princa (dzim. 2009. gada spetembrī) un dēls Rokijs Džeims Princs (2012. gada septembrī).

baf8

Daudziem par izbrīnu aktrisei veselus 9 mēnešus izdevās slēpt jaunāko atvasi no mediju uzmanības.

 

Aktrise ir aktīva dažādu labdarības kustību biedre, piemēram, cīņai pret krūts vēzi.

Viņai ir četri tetovējumi: godīguma simbols muguras lejasdaļā, pacietības un  neatlaidības simbols un ķiršu zieds uz potītes, kā arī divi spāru attēli uz aktrises muguras.

baf9

2015. gadā viņa pievienojās animāciju seriāla Star Wars Rebels otrās sezonas veidotāju komandai, atveidojot tēlo, ko pazīst kā Seventh Sister.

2015. gada oktobrī Gellara līdzdibināja uzņēmumu Foodstirs, zīmolu un e-veikalu, kas ražo un pārdod cepšanas , gatavošanas komplektus bērniem.

Bafijas lomas atveidotājai ir brūnā josta teikvando.

 

DEIVIDS BOREANAZS (David Paul Patrick Boreanaz), seriālā: vampīrs Eņģelis

baf10

Vecums: 46 gadi

Deivids Boreanazs ir amerikāņu aktieris, televīzijas producents un režisors. Dzimis 1969. gada 16. maijā, Bufalo – Ņujorkā, taču uzaudzis Filadelfijā. Tā kā viņa tēvs ir televīzijas cilvēks (sinoptiķis un bērnu šovu veidotājs Deivs Roberts), Deivids jau no mazotnes bija saistīts ar šo vidi, tā viņu iedvesmoja un jau septiņu gadu vecumā puikam radās sajūta, ka viņš vēlas saistīt savu turpmāko dzīvi ar aktiermākslu. Aktiera māte  – Petija ir ceļojumu aģente. Ir divas vecākas māsas Beta (vēstures un matemātikas skolotāja) un Beva jeb Bo (mājsaimniece, divu bērnu mamma).

Pēc Itakas koledžas absolvēšanas, jauneklis pārcēlās uz Losandželosu, lai izmēģinātu veiksmi Holivudā. Līdzīgi kā daudziem iesācējiem šajā jomā, viņam neveicās uzreiz, tāpēc, lai piepelnītos Boreanazs strādāja automašīnu stāvvietās, krāsoja mājas un izdalīja dvieļus sporta klubā.

Pirms aktiera karjeras īstenošanas, viņam bija iespēja trenēties amerikāņu futbola komandā Pittsburgh Steelers. Arī universitātē aktīvi spēlēja amerikāņu futbolu un, iespējams, būtu ar to saistījis savu karjeru, taču ceļgala trauma šim sapnim pielika punktu.

baf11

Boreanaza pirmā, nozīmīgākā loma bija kādreiz populārajā televīzijas seriālā Precējies ir bērni, vienā sērijā attēlojot Kellijas Bandijas (Kristīnes Aplgeitas) puisi, baikeri Frenku.

Kādu dienu, kad topošais aktieris Holivudas apkārtnē pastaigājās ar savu suni Bertu Blu, viņu uzrunāja aģents. Aktieru aģentu piesaistīja Deivida spēcīgais augums un sejas vaibsti, un viņš nekavējoties piedāvāja kļūt par viņa klientu. Tieši dienu vēlāk Deivids parakstīja līgumu ar aktieru aģentūru un drīz vien piedalījās kastingā uz Eņģeļa lomu, topošajā seriālā Bafija pret vampīriem. Tai viņu apstiprināja un jau nākamajā dienā sākās aktīvs filmēšanas process, atnesot aktierim milzu popularitāti. Pēc trīs gadu darba pie šī seriāla, 1999. gadā Boreanazs sāka piedalīties pats savā seriālā – Eņģelis, turpinot iepriekšējo vampīru tematiku.

baf12

 

baf13

Tieši noslēpumainā, mistiskā un seksīgā Eņģeļa loma, romantiskā un piesardzīgā viņa un vampīru mednieces mīlestība ir tas, kas daudzus TV skatītājus saistīja seriālā Bafija pret vampīriem (Buffy The Vampire Slayer) visvairāk.

baf14

 

2005. gadā Deivids Boreanazs sāka piedalīties Nozieguma skeletā (Bones) , kopā ar Emīliju Dešanelu (Temperance Brenana jeb Kauliņš), attēlojot Sīliju Būtu – FIB slepkavību izmeklēšanas aģentu, kurš kādreiz dienējis armijā kā snaiperis. Filmēšanas process turpinās arī šobrīd. Līdz 2013. gada pavasarim ritēja seriāla 8. sezona.

Aktieris ir divas reizes precējies. 1997. gada jūnijā Boreanazs apprecēja savu augstskolas mīlestību Ingrīdu Kvinu, taču nepilnus divus gadus vēlāk abi izšķīrās.

1999. gadā iekļuvis Amerikas izdevuma On People 50 pasaules skaistāko cilvēku topā. Ieguvis 21. vietu 2005. gada TV lieliskāko tīņu elku top 25. Buddy TV aptaujā aktieris ieņem 13. vietu Televīzijas 2010. gada 100 seksīgāko vīriešu TOPĀ. 2011. gadā – 18. vietu.

2001. gadā aktieris sastapa aktrisi un bijušo Playboy modeli Džeimiju Bergmani, ar kuru pēc dažu mēnešu randiņiem saderinājās. Abiem nācās atlikt kāzas, saistībā ar 11. septembra terora aktiem. Pāris salaulājās 2001. gada 24. novembrī. Laulībā dzimis dēls: Džeidans Reins (dzimis: 2002. gada 2. maijā un meita: Bardota Vita (dzimusi: 2009. gada 31. augustā).

baf15

Brīvajā laikā aktieris labprāt dodas pārgājienos, nodarbojas ar kalnu riteņbraukšanu, lasa un klausās mūziku.

Boreanazam un viņa sievai ir vienādi kanji ķīniešu hieroglifu tetovējumi uz abām plaukstu locītavām. Viens no tiem nozīmē dvēseli, otrs – likteni.

 

NIKOLASS BRENDONS (Nicholas Brendon Schultz), seriālā: Ksanders Hariss.

baf16

Vecums: 44 gadi

Amerikāņu aktieris dzimis 1971. gada 12. aprīlī Losandželosā, Kalifornijā. Vislabāk zināms tieši ar lomu seriālā Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slayer).

Aktieris ir 3 minūtes jaunāks par savu dvīņubrāli Kelliju Donovanu – arī aktieri.

baf17

Jaunībā vēlējās kļūt par futbolistu, taču šī doma izsplēnēja 20 gadu vecumā, Brendons zaudēja interesi par šo sporta veidu. Tā vietā nolēma kļūt par aktieri, daļēji arī tāpēc, lai uzveiktu stostīšanās problēmu, kura viņu piemeklēja kopš 7 gadu vecumā. Tā sagādāja pamatīgas problēmas, kā komunicējot ar cilvēkiem, jo Brendons kautrējās uzstāties un runāt publikas priekšā, tā arī attiecību veidošanā ar daiļā dzimuma pārstāvēm. Viņš netikās ne ar vienu meiteni līdz 22 gadu vecumam. Intervijās norādījis, ka katru dienu atgādina sev, ka ir jānomierinās un jākoncentrējās, lai iegūtā vadība pār stostīšanos neatgrieztos.  

Viņš pameta aktiera karjeru, jo nespēja izturēt un paciest Holivudas noteikumus. Atgriezās universitātē, lai studētu medicīnu, tomēr neizdevās arī tas. Aktieris ir izmēģinājis laimi dažādos darbos, bijis santehniķa asistents, veterinārās klīnikas vārtsargs, viesmīlis utt.

25 gadu vecumā viņš tomēr nolēma atkal pievērsties akiermeistarībai. Parakstīja līgumu ar menedžeri un trīs mēnešus vēlāk ieguva Ksandersa Harisa lomu seriālā Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slayer). Interesanti, ka dažās seriāla epizodēs ir piedalījies arī Brendona dvīņubrālis.

Pēc dalības šajā seriālā filmējies The Pool at Maddy Breakers. Tomēr tam nebija panākumu.

2004. gadā piedalījies ģimenes filmā Seleste pilsētā (Celeste in the City). Vēlāk seriālā Kitchen Confidential.

2006. gadā ierunājis Huntsboy #89  animāciju seriālā American Dragon: Jake Long. Tajā pašā gadā ar seriāla Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slayer) kolēģi Karizmu Kārpenteri filmējies TV filmā Relative Chaos.

baf18

 

baf19

 

2007. gadā sāka piedalīties TV seriālā Kriminālie prāti (Criminal Minds), atveidojot tajā FBI tehnisko analītiķi Kevinu Linču.

2010. gadā radījis web komiksu Very Bad Koalas, stāstu par divu mierīgu un vientiesīgu koalas lāču piedzīvojumiem cilvēku pasaulē.

Tajā pašā gadā filmējies četrās seriāla Private Practice sērijās, atveidojot cilvēku ar mentāliem traucējumiem.

2004. gadā ārstējies no alkoholisma.

2010. gadā aktieri arestēja Losandželosas policija par atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā. Viņš mēģināja aizmukt un galu galā tika arestēts par nepakaušanos policijai un vandālismu. Tiesa piesprieda Brendonam 20,000 $  soda naudu.

2010. gadā atkārtoti ārstējies no alkohola un miegazāļu atkarības. Šajā pašā gadā atkal ticis arestēts un notiesāts ar viena gada nosacītu sodu un 36 mēnešiem probācijas dienesta uzraudzībā.

Kopš 2014. gada ir Buffy Season 10  komiksu grāmatas autors.

2014. gada 5. oktobrī Lasvegasā salaulājās ar Mondu Tī, savukārt, 2015. Gada februārī paziņoja, ka uzsāka laulības šķiršanas procesu.

 

 

ALISONE HANIGANA (Alyson Lee Hannigan), seriālā:  Vilova Rozenberga

baf20

Vecums: 41 gads

Amerikāņu aktrise dzimusi 1974. gada 24. martā Vašingtonā. Ir vienīgais bērns nekustamo īpašumu aģentes Emīlijas un tālbraucēja Ala Haniganu ģimenē. Aktrises tēvs ir īru izcelsmes, savukārt, māte – ebrejiete. Meitenes vecāki izšķīrās, kad viņai bija 2 gadi, šajā laikā ar māti pārcēlās uz Atlantu.

4 gadu vecumā meitene sāka filmēties reklāmās. 11 gadu vecumā ar māti pārcēlās uz Holivudu. Apmeklējusi Ziemeļholivudas vidusskolu. Pēc tam studējusi Kalifornijas štata universitāti, kur ieguva grādu psiholoģijā.

Kādu dienu, kad viņa devās apciemot tēvu Santa Barbarā, meiteni uzrunāja talantu aģents.

Haniganas lielākās lomas ir 1988. gada komēdijā Mana pamāte ir citplanētietis (My Stepmother I an Alien). Likumsakarīgi, ka šajā filmā piedalījās arī Sets Grīns, ar kuru aktrise vēlāk filmējās Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slyer), kur viņš atveidojas Vilovas puisi.

1989. gadā filmējusies ABC situāciju komēdijseriālā Free Spirit.

Tīņu vecumā auklējusi seriāla Pilna māja (Full House) Denija lomas atveidotāja Boba Sadžeta atvases. Ar viņu vēlāk kopā filmējusies TV seriālā Kā es satiku tavu māti (How I Met Your Mother).

1997. gada Hanigana sāka atveidot Vilovu Rozenbergu, Bafijas Sammersas labāko draudzeni seriālā Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slayer). Tas atnesa viņai atpazīstamību un slavu, kā arī dažādu nozīmīgu kinolomu piedāvājumus, ieskaitot Amerikāņu pīrāgs (American Pie) sērijās, Puiši un meitenes (Boys and Girls) u.c.

baf21

Piedalījusies arī seriālā Eņģelis (Angel), dažās epizodēs atveidojot Vilovu.

baf22

2004. gadā filmējusies darbā Kad Harijs satika Salliju (When Harry Met Sally).

2005. gadā atsāka regulāri filmēties dažādos TV seriālos, tai skaitā: Kā es satiku tavu māti (How I Met Your Mother), Veronika Marsa (Veronica Mars) u.c.

2012. gadā filmējās Amerikāņu pīrāga jaunākajā sērijā Amerikāņu Pīrāgs: Salidojums (American Reunion).

Ir dažādu labdarības projektu aktīviste.

Hanigana salaulājās ar seriāla Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slyer) kolēģi Aleksu Denisofu 2003. gada 11. oktobrī. Pārim ir divas meitas Satjana Marija (dz. 2009. gadā) un Kēva Džeina (dz. 2012. gadā).

Alyson Hannigan and Alexis Denisof take the kids to Bubbles Learning Center

 

 

ANTONIJS HEDS (Anthony Stewart Head), seriālā: Rūperts Giles

baf24

Vecums: 61 gadi

Angļu aktieris un mūziķis dzimis 1954. gada 20. februārī, Londonā. Viņa tēvs Sefīlds Laurencs Stjuarts bija dokumentālā kino režisors, māte Helēna – aktrise. Hedam ir vecāks brālis arī aktieris un mūziķis Murejs Heds.

Izglītojies Sanberijas pamatskolā un Londonas mūzikas un dramatiskās mākslas akadēmijā.

Heda pirmā loma bija mūziklā Godspell.

80tajos uzstājās kopā ar grupu Red Box.

Bijis Nescafe reklāmas seja.

Līdz seriālam Bafija pret vampīriem (Buffy the Vampire Slayer) filmējies dažādos veiksmīgos projektos, tomēr Rūperta Gilesa loma atnesusi ne mazums slavas un atpazīstamības. Tās dēļ viņš no 1990. – 2000. gadam patstāvīgi dzīvoja Amerikā, taču aktiera ģimene palika Anglijā.

baf25

Aktieris pēc sešām šajā seriālā pavadītām sezonām nolēma aiziet, komentējot savu izvēli ar to, ka vēlējies pavadīt vairāk laika ar savu ģimeni, jo nav redzējis kā uzaug viņa jaunākā meita.

Arī pēc seriāla turpināja un turpina veiksmīgu aktiera karjeru.

Heds dzīvo Bātā, Somersetā kopā ar dzīvesbiedri Sāru Fišeri un divām meitām – Emīliju (dz. 1988. gadā) un Deiziju (dz. 1991. gadā.) Abas gājušas tēva pēdās un ir aktrises.

baf26

 

baf27

 

 

KARIZMA KĀRPENTERE (Charisma Lee Carpenter), seriālā: Kordēlija Čeisa

baf28

Vecums: 45 gadi

Amerikāņu aktrise dzimusi 1970. gada 23. jūlijā Lasvegasā, Nevadā – putnu rezervāta dabinieka Krisa un pārdevējas Donas Kārenteru ģimenē. Aktrisē rit franču, vācu asinis no tēva puses, savukārt, indiāņu un spāņu no mātes puses. Vecāki meitas vārdu izvēlējušies, iespaidojoties no AVON smaržu nosaukuma.

Kārpentere mācījusies Bišopa Gormana vidusskolā Lasvegasā. Kad aktrisei bija 9 gadi, viņa bija dziedātāju un dejotāju trupas sastāvā, kas uzstājās Lasvegasas apkaimē.

15 gadu vecumā kopā ar ģimeni pārcēlās uz Meksiku, vēlāk Sandjego, kur izglītojās mākslas un aktiermeistarības skolā.

Strādājusi videonomā, par aerobikas instruktori un menedžeri. Bijusi karsējmeiteņu līdere.

1992. gadā pārcēlās uz Losandželosu.

1991. gadā peldes laikā kopā ar draugiem, viņiem uzbruka bijušais Sandjego policists un sērijveida izvarotājs, kurš mēģināja pakļaut viņas draugus, tēmējot uz viņiem ar ieroci. Sadursmes laikā, ierodoties policijai, abi aktrises draugi un uzbrucējs tika sašauti, taču izdzīvoja. Uzbrucējam piesprieda 56 gadu cietumsodu.

Aktrisi uzrunāja talantu aģents, kamēr viņa gaidīja dokumentus, lai iegūtu atlaidi koledžas maksājumiem.Tā aizsākās aktrises karjera. Uz TV ekrāniem viņa debitēja 1994. gadā populārajā seriāla Pludmales patruļa (Baywatch) epizodē.

baf29

 

Īsi pēc tam  ieguva lomu producenta Aarona Spellinga ziepju operā Malibu Shores.

1996. gadā aktrise tik apstiprināta galvenajai lomai seriālā Bafija pret vampīriem (Buffy The Vampire Slayer), taču galu galā atveidoja Kordēliju – snobisku, iedomīgu un ļoti populāru vidusskolas meiteni. Pēc trīs sezonu darba tajā, viņa ieguva daudz nozīmīgāku lomu seriālā Eņģelis (Angel), filmējoties kopā ar Deividu Boreanazu.

baf30

 

2004. gadā piedalījusies dažās seriāla Amulets (Charmed) sērijās, atveidojot dēmonu.

Filmējusies seriāla Veronika Marsa (Veronica Mars) 2005. un 2006. gada sezonās u.c. līdzīgos projektos.

2009. gadā piedalījusies seriāla CSI sērijā.

Pēc seriāla Bafija pret Vampīriem (Buffy The Vampire Slayer) piedalījusies dažāda žanra filmās, reklāmās un seriālos.

2010. gadā filmējusies Silvestra Stalones veidotajā filmā Neiznīcināmie (The Expendables)., kā arī 2012. un 2013. gada filmas turpinājumos.

baf31

 

Filmējusies Supernatural 7. sezonā.

Kārpentere vairākkārt iekļauta dažādos skaituma topos, piemēram, 2002. gadā Askmen.com  99 visiekārojamāko sieviešu sarakstā. Tomēr pati aktrise atzinusi, ka galīgi nejūtas un neuzskata sevi par seksa simbolu.

Tomēr, neraugoties uz saviem publiskajiem izteicieniem, 2004. gadā viņa bija redzama žurnāla Playboy rakstā, kas papildināts ar 10 lappusēm pikantu foto. Aktrise savu izvēli fotografēties tajā komentēja ar domu, ka tas nebija tikai finansiāli izdevīgi, bet gan tajā laikā tas bija nepieciešams viņas personības attīstībā. Nesen bija piedzimis viņas dēls, zaudēti liekie grūtniecības kilogrami – bija jāatgūst pašai sevi!

baf32

Aktrise 2002. gadā apprecēja uzņēmēju Demjanu Hārdiju. Gadu vēlāk dāvāja dzīvību dēlam Donovanam Čārlzam. Taču drīz vien pāris pašķīrās un 2008. gadā laulība tika šķirta oficiāli.

baf33

 

 

SETS GRĪNS (Seth Benjamin Gesshel-Green), seriālā: Daniels Ozs Ozborns

baf34

Vecums: 41 gads

Amerikāņu aktieris, komiķis, TV producents, režisors un scenārists dzimis 1974. gada 8. februārī Filadelfijā, Pensilvānijā. Viņa māte Barbara ir māksliniece, savukārt, tēvs Herberts – matemātikas skolotājs. Ir vecāka māsa Kaela. Ģimene ir ebreji.

Aktiera karjeru sācis 6 gadu vecumā.

Ir radījis un producējis animāciju filmu Adult Swim’ s Robot Chicken. Sarakstījis daudzu epizožu scenārijus.

baf35

 

 

Piedalījies daudzās labi zināmās un populārās Holivudas filmās: Žurku skrējiens (Rat Race), America’ s Sweethearts, Vecie čomi (Old Dogs), izcilā Holivudas režisora Vudija Alena filmā Radio Days u.c.

2010. gadā salaulājās ar amerikāņu aktrisi un modeli Klēru Grāntu. Pāris dzīvo Losandželosā un strādā kopā vairākos projektos.

baf36

2011. gadā oficiāli saīsināja savu vārdu un uzvārdu uz Sets Bendžamins Grīns.

Ir viens no īsākajiem vīriešiem Holivudā.

 

Vai tu skatījies šo seriālu?

ATSAUC ATMIŅĀ:

 

________________

Informācija rakstā pēdējo reizi atjaunota: 16.11.2015.

Sabiedrība

Par Kariņa attēlu publiskošanu – 500 eiro sods – VIDEO

  Datu Valsts inspekcija sodījusi personu, kura sociālajā tīklā “Facebook” publicēja Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa fotogrāfijas,...

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Pirmās augusta nedēļas nogalē, tuvojoties ciklonam no dienvidiem un pieaugot tā ietekmei, daudzviet sagaidāms lietus....

Kivičs pārsteidz, atklājot, kādas ir viņa prasības privātos koncertos

  Nav noslēpums, ka mūziķis Andris Kivičs ir visai pieprasīts privātās mājas ballītēs, kāzās un dažādos...

Ceturtdienas rītā saņemta skumja ziņa

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 153 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 18 cilvēki un viens gājis...
apptive.com

Uzmanību! Telefonkrāpnieki izdomājuši jaunu, īpaši viltīgu, shēmu

  Valsts policija atkārtoti brīdina iedzīvotājus par telefonkrāpnieku lielo aktivitāti. Pēdējās nedēļas laikā reģistrēti jauni krāpšanas...

Statistika apliecina – nevakcinētie Latvijā ar Covid-19 saslimst un mirst ievērojami biežāk

  Absolūtais vairākums cilvēku, kuri saslima ar Covid-19 un kuriem smagas slimības norises gaitas dēļ bija vajadzīga...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

  Šodien pacenties izbaudīt savu brīvību. Kāds mēģinās uzspiest tev savu viedokli, atņemt tev tiesības pieņemt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

  Šodien, cik vien iespējams, atpūties un uztver visu viegli. Tas attiecas ne vien uz tavu...

Horoskopa zīmes, kurām AUGUSTS solās būt īpaši veiksmīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. augusts

  Šodien pats būsi vainojams pie visa, kas ar tevi notiks, arī pie neveiksmēm. Tavi trūkumi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 2.-8. augusts

  Tik daudz kas piedzīvots, bet tik daudz kas vēl priekšā. Klāt augusta pirmā nedēļa, lai...
Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Mājai un Dārzam

Izskan pavisam jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Pirmās augusta nedēļas nogalē, tuvojoties ciklonam no dienvidiem un pieaugot tā ietekmei, daudzviet sagaidāms lietus....

Sinoptiķis Bricis atklāj, kāds laiks gaidāms turpmāk šonedēļ – VIDEO

  Pirmdien Latvijas austrumu daļu skāra pamatīgs lietus, bija spēkā oranžais brīdinājums, jo lietavas var bojāt...

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...