Atkal viens gads riņķī. Tas nesis dažādus notikumus un mirkļus, ko katrs varēs atcerēties vēl ilgi. Atskatīsimies uz īpaši laimīgiem brīžiem – šie pāri 2018. gadā teica viens otram jāvārdu.

 

JANVĀRIS

Rikijs Mārtins un Džeivans Jozefs

Janvāra sākumā populārais latīņamerikāņu mūziķis paziņoja ka ir slepus apprecējies ar savu draugu. Mārtins toreiz atklāja izdevumam “E!News”, ka viņš ir ļoti laimīgs, jo beidzot var visus iepazīstināt ar savu mīļoto kā savu vīru. “Viņš ir mans vīrs. Viņš ir mans vīrietis,” sajūsmināts bija Rikijs Mārtins.

 

FEBRUĀRIS

Džons Stamoss un Keirlīna Makhudža

Seriāla “Pilna māja” zvaigzne Džons Stamoss (55), kurš seriālā atveidoja tēvoci Džesiju, 2018. gada 3. februārī apprecēja savu līgavu – 31 gadu veco modeli un seriāla “Vampīra dienasgrāmatas” zvaigzni Keitlīnu Makhjū (32). Kāzu ceremonija notika nelielā baznīciņā Studiositijā, Kalifornijā – tuvāko radu un draugu lokā, savukārt svinības notika Stamosa mājās Beverlihilzā. Abiem šī ir otrā laulība. Jau kāzu dienā pāris bija pirmdzimtā gaidībās, un aprīlī abi sagaidīja pasaulē ierodamies savu dēliņu Billiju Stamosu.

 

APRĪLIS

Ričards Gīrs un Alehandra Silva

Pāris oficiāli salaulājās aprīļa sākumā, bet lielākas svinības ar radiem un draugiem sarīkoja 6. maijā. Gīrs (69) un Silva (35) iepazinās 2014. gadā un kopš tā laika ir laimīgi kopā. Aktierim šī ir trešā laulība, bet viņa mīļotajai otrā. Rudenī uzvirmoja ziņas, ka pāris ir mazuļa gaidībās.

 

MAIJS

Princis Harijs un Megana Mārkla

2018. gada 19. maijā jāvārdu viens otram teica princis Harijs (34) un viņa izredzētā – amerikāņu aktrise Megana Mārkla (37). Pēc kāzām pāris titulēts par Saseksas hercogu un hercogieni. Ceremoniju tiešraidē bija iespējams vērot visā pasaulē. Pieņemšana vakarā notika Frogmoras namā. Pēc laulību ceremonijas, kas notika Vindzoras pils Svētā Džordža kapelā, izbrauciena ar karieti un karalienes Elizabetes II rīkotās pēcpusdienas pieņemšanas, jaunlaulātie gaiši zilā, sudrabotā Jaguar E-Type Concept Zero automašīnā devās uz Frogmoras namu, kas atrodas Vindzoras pils teritorijā. Aptuveni 200 viesu pievienojās pārim uz vakara pieņemšanu 17. gadsimta Frogmoras namā.

Vairāk par šo karalisko kāzu norisi iespējams lasīt: Lūk, kā kāzas svinēja princis Harijs un Megana Mārkla.

 

Hjū Grants un Anna Eberšteina

Aktieris Grants (58) 25. maijā teica jāvārdu savai draudzenei Annai Eberšteinai (39) klusā ceremonijā Čelsijā, Londonā dzimtsarakstu nodaļā netālu no savām mājām. Pāris ir kopā jau vairākus gadus un abiem kopīgi ir trīs bērni. 2018. gada martā dzimusi jaunākā atvasīte.

 

Metjū Luiss un Andžela Džonsa

Nevils Lēniņš vairs nepavisam nav brīvs puisis. Harija Potera filmu aktieris Metjū Luiss (29) 2018. gada maijā paziņoja savā Twitter kontā, ka Itālijā apprecējies ar savu draudzeni Andželu Džonsu.

 

JŪNIJS

Barons Hiltons un Tesa fon Valderdorfa

Sabiedrības dāmas Parisas Hiltones jaunākais brālis Barons Hiltons (29) salaulājies ar savu ilggadējo draudzeni, sabiedrības dāmu Tesu fon Valderdorfu (24) . Pāris apprecējās 2018. gada 3. jūnijā tropiska stila pasākumā Svētā Bārta salā.

 

AUGUSTS

Deivids Haselhofs un Heilija Robertsa

“Pludmales patruļas” zvaigzne Haselhofs (66) 2018. gada 1. augustā apprecēja savu saderināto Heiliju Robertsu (38). Ceremonija norisinājās klusā un romantiskā atmosfērā, piedaloties aktiera meitām – Teilorei (28) un Heilijai (25), kā arī citiem pāra ģimenes locekļiem un tuvākajiem draugiem. Pāris pirmo reizi tikās 2011. gadā, kad Haselhofs bija tiesnesis šovā “Britain`s Got Talent”. Deividam šī ir jau trešā laulība.

 

Hilarija Svanka un Filips Šneiders

Aktrise Svanka (44) nepilnus divus gadus pēc pirmajām ziņām medijos par to, ka pāris ir kopā, augustā apprecējusies ar savu mīļoto – Filipu Šneideru (45). laulību ceremonija notika brīvā dabā – kādā Kalifornijas mežā. Kāzās piedalījās paši tuvākie pāra cilvēki, ceremonija un jo īpaši neoficiālā daļa bijusi ļoti brīvā un draudzīgā gaisotnē.

 

SEPTEMBRIS

Džastins Bībers un Heilija Boldvina

Bībers (24) divus mēnešus pēc saderināšanās apprecēja modeli Heiliju Boldvinu (22). Viņi salaulājās 2018. gada 13. septembrī Ņujorkā. Kāds pārim pietuvināts avots atklājis izdevumam “People”, ka viņi gāja un izdarīja to, neklausoties neviena cita teiktajā. Tāpat ziņots, ka pāris plāno lielākas kāzu svinības ar radu un draugu piedalīšanos un svinīgu ceremoniju baznīcā. “Viņi gatavojas lielām svinībām Dieva un visu sev mīļo cilvēku priekšā,” tika atklāts izdevumam “People”. Paši jaunlaulātie par šo faktu skaļi nerunāja, vien apstiprināja to novembrī, kad Boldvina nomainīja uzvārdu savā Instagram profilā un nu oficiāli tiek dēvēta par Heiliju Bīberi, bet mūziķis šajā sociālajā vietnē ievietoja fotogrāfiju, kur abi redzami kopā, komentējot: “Mana sieva ir apbrīnojama.”

 

Gvineta Paltrova un Breds Falčuks

Aktrise Gvineta Paltrova (46) apprecējās ar savu izredzēto Bredu Falčuku (47) privātā kāzu ceremonijā Hemptonā. Abiem šīs ir otrās laulības. Paltrova iepriekš bija precējusies ar mūziķi, grupas “Coldplay” solistu Krisu Mārtinu.

 

OKTOBRIS

Barbara Buša un Kreigs Koins

Barbara (37) ir ASV 41. prezidenta Džordža Buša mazmeita un ASV 43. prezidenta Džordža Buša meita. Viņa 7. oktobrī teica jāvārdu savam izredzētajam – scenāristam Kreigam Koinam (37). Kāzas notika Bušu ģimenes īpašumā Kenebankportas pilsētiņā Meinas štatā un tajās piedalījās vien 20 tuvāko cilvēku.

Barbara, kurai vārds dots par godu vecmāmiņai – Džordža Buša seniora sievai, kāzās bija uzvilkusi rokassprādzi, ko vectēvs bija dāvājis sievai 70. kāzu gadadienā. Šī gada aprīlī 92 gadu vecumā Barbara aizgāja viņsaulē.

 

Jorkas princese Eiženija un Džeks Brūksbenks

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II un viņas vīra prinča Filipa dēla prinča Endrjū jaunāka meita Eiženija (28) 12. oktobrī apprecējās ar savu ilggadējo draugu – vīnu tirgotāju Džeku Brūksbenku (32). Eiženija un Džeks jāvārdu viens otram teica Vindzoras Svētā Džordža kapelā – turpat, kur  pirms nepilna pus gada – maijā apprecējās princis Harijs un Megana Mārkla.

 

Mena Suvari un Mihaels Houps

“Amerikāņu pīrāgs” filmu sēriju un “Amerikāņu skaistums” zvaigzne oktobrī paziņojusi, ka trešo reizi apprecējusies. “Trešā reize ir šarmanta,” viņa atklāja izdevumam “Us Weekly”. Tāpat viņa atklāja, ka ceremonija bijusi ļoti intīmā gaisotnē un ļoti skaista.

 

Kriss Karmaks un Erina Sleivere

Seriālu “O.C.”,  “Nešvila” un “Grejas anatomija”aktieris (38) par priecigo notikumu paziņojis, ievoetojot fotogrāfiju savā Instagram kontā.

 

Bobs Sedžets un Kellija Rico

Seriāla “Pilna māja” tētis arī šogad iestūrējis laulības ostā. 30. oktobrī Sedžets (62) apprecēja savu saderināto Kelliju Rico (39), kura ir ēdienu un ceļojumu blogere. Pati jaunā sieva, ievietojot foto savā Instagram kontā pajokoja: “Mēs ar Bobu šogad Halovīnā saģērbāmies kā līgava un līgavainis. Ja nopietni – laimīgākā diena manā mūžā.”

 

NOVEMBRIS

Mendija Mūra un Teilors Goldsmits

Aktrise Mendija Mūra (34) vien divus gadus pēc šķiršanās no iepriekšējā vīra, devusi jāvārdu savam jaunajam izredzētajam – grupas “Dawes” līderim Teiloram Goldsmitam (33). Kāzu ceremonija norisinājās 18. novembrī Mendijas mājas pagalmā Losandželosā. Pasākumā piedalījās tikai aptuveni 50 tuvāko cilvēku.

 

Kventins Tarantino un Daniela Pika

Par precētu vīru kļuvis ASV populārais kinorežisors Kventins Tarantino (55). Viņš privātā ceremonijā Losandželosā mijis gredzenus ar izraēliešu izcelsmes dziedātāju un modeli Danielu Piku (35).

 

DECEMBRIS

Malina Akermane un Džeks Donelijs

Aktrise Akermane (40) 1. decembrī kādā Meksikas pludmalē svinēja kāzas ar savu mīļoto – britu aktieri Džeku Doneliju (32). Par šo priecīgo notikumu abi paziņoja sociālajā vietnē “Instagram”.

 

Prijanka Čopra un Niks Jonas

Arī šis pāris par savu kāzu datumu izvēlējušies 1. decembri. Aktrise Čopra (36) un dziedātājs Jonas (26) par laulību norises vietu izvēlējās Indiju, kur apprecējās gan tradicionālā, gan indiešu manierē. Pirmā kāzu ceremonija bija tradicionālā, un pāri salaulāja Nika tēvs Pols Džonass. Otrā kāzu ceremonija norisinājās, ievērojot visas indiešu tradīcijas, tādā veidā godinot līgavu un viņas ģimeni.

 

Mailija Sairusa un Liams Hemsvorts

23. decembrī, pilnīgā slepenībā apprecējusies amerikāņu dziedātāja un aktrise Mailija Sairusa (26) un viņas izredzētais – aktieris Liams Hemsvorts (28). Svinību apģērbā nofotografējušies un Sairusa “Instagram” pie bildes pierakstījusi: “Šis, iespējams, ir mūsu miljonais skūpsts.” Pāris iepazinās 2009. gadā un jau 2012. gadā saderinājās, bet drīz vien atsauca savas kāzas un izšķīrās. 2015. gadā pāris atsāka attiecības.

 

Sabiedrība

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Patīkama vēsts “Lidl” veikalu cienītājiem

  Pārvarēt straujo dzīves dārdzību un augsto inflāciju Latvijas iedzīvotājiem palīdz arī digitālās atlaižu lietotnes, starp...

Nepatīkami notikumi naktī risinājušies Bauskā; likumsargi lūdz palīdzēt

  Šorīt, 27. martā, ap pulksten 7.20 Valsts policijā saņemta informācija, ka Bauskā, Uzvaras ielā 23, pie apļveida...

Jaunas ziņas par mūsu kādreizējo Eirovīzijas uzvarētāju Naumovu

  6. augustā, Ventspils pilsētas svētku noslēgumā, koncertzālē "Latvija" ar īpaši Ventspilij veidotu koncertprogrammu sava talanta...

“Ir pagājis ilgs laiks…” Parādījušās jaunas ziņas par pirmā “X-Faktora” uzvarētāju Arturu

  27. martā Arturs izziņo pirmo vēstnesi 17. aprīlī gaidāmajam bērnu mūzikas albumam “Drošības festivāls”. Singls...

Ar brīdinājumu klajā nācis “Latvijas Pasts”

  Esi uzmanīgs – Latvijas Pasta vārdā turpina uzdarboties krāpnieki! Tiek izsūtītas e-pasta vēstulēs, kurās aicina apmaksāt sūtījuma...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. marts

  Šodien rīta pusē vēlams koncentrēties uz to, kas patiesi ir svarīgs – ģimeni, darbu un...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. marts

  Ir pavasara sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības...
Foto:Flickr.com/Douglas Scortegagna/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. marts

  Ko zvaigznes tev sola 24. martam?   Auns Tu pavadīsi šo dienu lauku mājās pie kāda no saviem...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laika apstākļiem vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem pirmdienas vakarā un naktī...

Prognozes iepriecinošākas, bet sniegs būs! Sinoptiķis Bricis atklāj visu par turpmāk gaidāmo

  Brīvdienās daudzās (īpaši Vidzemes) upēs turpinājās pali. Daži vietējas nozīmes ceļi joprojām ir applūduši, bet...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Vietām snigs stipri, naktīs gaidāmi mīnusi: sinoptiķiem ir nepatīkamas ziņas par turpmāko

Pēc pavasarīgi siltas nedēļas, šonedēļ Latvijā ieplūdīs aukstāka gaisa masa, līdz ar to temperatūra kā...