Beidzot arī pats mūziķis pielicis punktu nerimstošajām baumām. Viņš apstiprinājis, ka runas par saderināšanos ir patiesas.

 

Lūk, vēl viens pierādījums tam, ka no draudzības līdz mīlestībai ir tikai viens solis. Kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers (24) 7. jūlijā bildinājis savu draudzeni, amerikāņu modeli un TV personību Heiliju Boldvinu (21), aktiera Stefana Boldvina meitu. Abi draudzējušies jau kopš agriem pusaudžu gadiem un no 2015. gada decembra līdz 2016. gada janvārim abus saistīja arī romantiskas saites. Bībers un Boldvina atjaunoja savas romantiskās attiecības šī gada maijā teju uzreiz pēc tam, kad dziedātājs izšķīrās no savas iepriekšējās, par viņa mūža mīlestību dēvētās amerikāņu dziedātājas un aktrises Selēnas Gomezas (25).

 

Runas par Džastina un Heilijas saderināšanos uzvirmoja momentā, jo fani un paparaci bija pamanījuši Boldvinas pirkstā pēkšņi parādījušos milzīgu gredzenu.

Ārzemju medijos šo ziņu apsprieda dažādos veidos, jau steidzot ziņot, ka saderināšanās tiešām notikusi. Bīberam nekas cits neatlika, kā to apstiprināt. Mūziķis to izdarīja ar romantisku atzīšanos savā Instagram profilā.

 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Džastins Bībers raksta:

Džastins Bībers raksta: Biju domājis kādu laiku nogaidīt, pirms kaut ko saku, bet runas ceļo ātri, klausieties skaidri un vienkārši – Heilij, es esmu ļoti iemīlējies visā, kas saistās ar tevi. Esmu apņēmības pilns pavadīt savu dzīvi iepazīstot ikkatru sīkāko tevis daļu, mīlot tevi pacietīgi un maigi. Es apsolu vadīt mūsu ģimeni ar godu un taisnīgumu, ļaujot Jēzum caur viņa Svēto Garu vadīt mūs visā, ko mēs darām un ikvienā lēmumā, ko pieņemam. Mana sirds ir pilnīgi un tikai tava, un tu man vienmēr būsi pirmajā vietā. Tu esi manas dzīves mīla, Heilija Boldvina, un es nevēlētos to pavadīt ne ar vienu citu. Tu mani padari daudz labāku, un mēs lieliski papildinām viens otru. Nevaru sagaidīt labāko savas dzīves laiku. Tas ir jocīgi, jo tagad, esot ar tevi, šķiet, ka visam ir jēga. Tas, kas mani visvairāk sajūsmina, ir tas, ka mans mazais brālis un māsa redzēs vēl vienu veselīgu un stabilu laulību, un lūkosies pēc tādas pašas. Dieva laika noteikšana tiešām burtiski ir perfekta, mēs saderinājāmies septītā mēneša septītajā dienā, cipars septiņi ir garīgās pilnības cipars, tā ir patiesība – iegūglē to! Vai nav interesanti? Starp citu – es to neplānoju, taču jūtos patiešām labi, zinot, ka mūsu nākotne ir droša. Mēs būsim labāki savos 70. Te nu mēs esam! “Tas, kurš atrod sievu, iegūst Dieva labvēlību. Šis būs labvēlīgs gads!”

 

Sabiedrība

SEB

Būtiski jaunumi SEB bankas klientiem

  Kopš novembra sākuma SEB bankā visā Baltijā darbu sācis virtuālais klientu konsultants, kas turpmāk klientiem...

Ziņo par Ventspilī notikušu nelaimi

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20.novembra plkst. 6.30 līdz 21.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Diemžēl nedēļas pēdējā darbadiena sākusies ar skumjām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 115 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 12 cilvēki un divi gājuši...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. novembris

  Šodien nevajadzētu akli pakļauties apkārtējo norādēm, kā arī pašam to darīt gan vietā, gan nevietā....
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. novembris

  Diena ritēs visai lēnā un mierīgā gultnē. Neviens netraucēs veiksmīgi risināt problēmas, sasniegt savus mērķus...
Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. novembris

  Šo dienu ieteicams pavadīt spilgtā un pozitīvā veidā. Atceries kādu savu senāku draugu, kuru sen...

Mājai un Dārzam

Foto:Unsplash.com/CC

Gan sniegs un sals gan apledojuši ceļi – sinoptiķi par laiku turpmākajās 7 dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Novembra pirmās...

Dabas vērotājs Bukšs 18. novembra vakarā piedzīvojis pamatīgu pārsteigumu

  Latvijā zināmākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses valsts svētku vakarā, 18....

Izplatīts brīdinājums par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi svētdienas vakarā izplatījuši brīdinājumu par gaidāmo laiku. 17.11.2019. vakarā...