Ne visiem daba ir ļāvusi kļūt par vecākiem dabiskā ceļā un pasaules mēroga zvaigznes nav izņēmums. Uzzini, kuri pasaulslavenie pie mazuļiem tikuši ar surogātmātes palīdzību.  

Pirms krietna laika mēdijos parādījās ziņa, ka Krievijas primadonna Alla Pugačova (66) un viņas vīrs – humorists Maksims Galkins (39) kļuvuši par dvīņu – meitenes un puisēna vecākiem. Lai gan mazuļus pasaulē laidusi surogātmāte, abi ir laulātā pāra bioloģiskie bērni. Noskaidrojām, kuras pasaules mēroga zvaigznes ir rīkojušās tāpat.

 

Angļu rokmūziķis, komponists un pianists sers ELTONS DŽONS un viņa dzīvesbiedrs DEIVIDS FĒRNIŠS

Elton-John-and-David-Furnish-1920217

Foto:Mirror.co.uk

Pateicoties vienas un tās pašas surogātmātes palīdzībai, pāra 2005. gadā oficiāli reģistrētajā laulībā ir ienākuši 2010. gada 25. decembrī dzimušais Zakarijs Džeksons Levons un 2013. gada 11. janvārī dzimušais Elaijs Džozefs. Pasaulslavenais mūziķis ir atklājis, ka abi ar partneri vienmēr ir vēlējušies bērnus un tas, ka viņu ģimenē nu aug divas atvases, kuras piepildījušas ģimenei ar laimi un prieku, ir neticami. Abi pastāstījuši, ka sieviete, kura iznēsājusi viņu dēlus ir brīnišķīga, laipna un mīloša, uzsverot, ka viņa noteikti ir ģimenes daļa.

 

 

Holivudas aktieri SĀRA DŽESIKA PĀRKERE un METJŪ BRODERIKS

85427-original

Foto:Zenska.si

1997. gada 19. maijā Pārkere apprecējās ar aktieri Metjū Broderiku un 2002. gadā laulātie sagaidīja pasaulē ierodamies savu pirmdzimto, dēlu Džeimiju Vilkiju. Pēc laika, kad Pārkere bija 44 gadus veca, abi nolēma, ka vēlas vēl vienu atvasi, taču pēc daudziem neveiksmīgiem mēģinājumiem tikt pie pašu bērniņa viņiem neizdevās. Tā slavenie aktieri nolēma izmantot surogātmātes pakalpojumus un 2009. gada 22. jūnijā pasaulē nāca dvīnītes – Mariona Loreta Elvela un Tabita Hodža. Pārkere kādā intervijā atklājusi, ka abi ar vīru neskaitāmas reizes mēģinājuši ieņemt vēl vienu bērnu un viņa pat būtu gatava dāvāt dzīvību tik daudz reižu, cik Dievs būtu lēmis, tomēr liktenis lēma citādāk. Aktierpāris atzinis, ka tas, ka bija gaidāmas dvīnītes, abiem bijis liels pārsteigums. Seriāla Sekss un lielpilsēta (Sex and The City) zvaigzne atklājusi, ka pirmā reizē, kad ieraudzījusi savas meitiņas jutusies ļoti mulsusi. Viņa salīdzinājusi šo mirkli ar animācijas filmas apstādinātu kadru, kad viss pārējais pazūd uz brīdi, visa pasaule apklust un neraugoties uz mulsumu, ir patiesa sajūsma un prieks!

 

 

Austrāliešu aktrise, modele un dziedātāja NIKOLA KIDMENA un viņas vīrs kantrimūziķis KĪTS ĒRBANS

Nicole Kidman and husband Keith Urban arrive with their two adorable daughters Faith Margaret and Sunday Rose at Sydney Airport on Valentine's Day

Foto:Nuda-celebrityblog.com

2008. gada 8. jūlijā laulāto ģimenē ienāca meita Sandeja, tomēr viņi ļoti vēlējās vēl vienu kopīgu atvasi. Pēc cīņas un zaudējuma neauglībai, abi nolēmuši izmantot surogātmātes pakalpojums un trijotnei pievienojās pāra bioloģiskā meita Feita Mārgareta. Mazulītes vārds burtiski raksturo pāra gaidas: Faith – no angļu valodas ticība, simbolizē, ka neraugoties uz visām problēmām, meitiņa ienākusi ģimenē kā visdziļākās ticības un cerības piepildījums. Kidmena un Ērbans intervijās minējuši, ka izjūt visdziļāko cieņu un mīlestību pret sievieti, kura iznēsājusi viņu otro atvasi.

 

 

Amerikāņu aktrise ELIZABETE BENKSA un viņas vīrs – sporta autors, filmu producents un blogeris MAKSS HANDELMANS

EXCLUSIVE: Elizabeth Banks seen doing some shopping with her husband Max Handelman and children Magnus and Felix in Los Angeles

Foto:Big.nl

Aktrises un viņas vīra, ar kuru Benksa iepazinās savā pirmajā koledžas dienā, abus bioloģiskos bērnus – 2011. gada martā dzimušo Fēliksu un 2012. gada novembrī pasaulē nākušo Magnusu Mičelu iznēsājusi viena un tā pati surogātmāte. Aktrise atzinusi, ka ir ļoti pateicīga saviem tuviniekiem par sniegto atbalstu šajā būtiskajā laikā, kā arī ir līdz sirds dziļumiem pateicīga mediķiem, kas ļāvuši notikt šim brīnumam. Benksa atklājusi, ka, lai gan vairākas reizes kļuvusi grūta, viss beidzies ar spontāno abortu. Viņa arī uzsvērusi, ka lēmums izmantot surogātmāti – aicinot šo peronu ienākt savā dzīvē, lai veiktu apbrīnojamu lietu viņu ģimenes labā, bijis emocionāli sarežģīts. Sieviete, kura iznēsājusi pāra atvases vēl jo projām ir viņu dzīvē, jo aktrisei bezgala grūti saraut šo īpašo saikni, viņa esot gluži kā bērnu tante.

 

Amerikāņu aktieris, producents, dziedātājs un režisors NĪLS PATRIKS HARISS un viņa partneris – aktieris un šefpavārs DEIVIDS BURTKA

45106765739

2006. gada novembrī Hariss atklāja, ka ir homoseksuāls, jo vēlējās kliedēt jebkādas baumas un maldīgus priekšstatus par sevi, atzīstot, ka ir lepns un laimīgs par to, kas viņš ir. 2007. gada septembrī viņš saderinājās ar aktieri un šefpavāru Deividu Burtku, savukārt, trīs gadus vēlāk ar surogātmātes palīdzību pasaulē nāca pāra dvīņi – Gideons Skots un Hārpere Greisa. Aktieris atzinis, ka abi ar partneri ļoti vēlējušies bērnus, bijuši gatavi šim solim kā emocionāli, finansiāli, tāpēc surogātmātes pakalpojumu izmantošana bijis ļoti pārdomāts solis. Katrs no partneriem apaugļojis vienu olšūnu.

 

 

Puertorikāņu popdziedātājs un aktieris RIKIJS MĀRTINS

Untitled

Foto:Celabbabyloundry.com

2008. gada augustā ar surogātmātes palīdzību pasaulē nāca arī populārā hita Livin’ La Vida Loca izpildītāja Rikija Mārtina dvīņi – Valentino un Matteo. Dziedātājs medijiem atzinis, ka jau krietni pirms kļuvis par tēvu, jutis sevī šādu vēlmi, tāpēc izvērtējis adopcijas iespēju. Tomēr kādu dienu viņš atvēris savu datoru un sācis pētīt šo jautājumu sīkāk, līdz atradis informāciju par surogātmātes pakalpojumiem, kas galu galā dziedātājam šķitusi vispiemērotākā izvēle, izlemjot, ka tas būs viņa ceļš. Mārtins atklājis, ka reiz ļoti vēlētos kļūt arī par meitiņas tēti un, visticamāk, atkal izmantos tieši surogātmātes pakalpojumus.

 

Amerikāņu mūziķis KRISS DOTRIJS un viņa sieva DĪENNA DOTRIJA

kriss berni

Foto:Celebritybabies.people.com

Apvienības Daughtry līderis, viens no populārā TV šova American Idol 5. sezonas dalībniekiem un viņa mīļotā 2010. gada novembrī pasaulē sagaidīja ierodamies surogātmātes iznēsātos dvīņus – Noa un Adelīnu. Laulātajiem nācies izšķirties par šādu soli, jo Dīennai tika veikta ķirurģiska dzemdes izņemšana jeb histerektomija. Ģimenē jau aug Dīennas bērni no iepriekšējās laulības – 1996. gadā dzimusī Hanna un 1998. gadā pasaulē nākušais Grifins, kurus Dotrijs ir adoptējis.

 

Amerikāņu aktrise MIŠELLE STAFORDA

24th+Annual+Time+Heroes+Celebrity+Carnival+mxt1re5SPSrx

Foto:Newgab.com

Aktrise piepildījusi savu kvēlāko sapni – 2009. gada 21. decembrī kļūsot par meitas Natālijas māmiņu, pateicoties tieši surogātmātes palīdzībai. Staforda atzinusi, ka nolēmusi izmantot šādu iespēju pēc 3 mokošiem gadiem, ko pati nodēvējusi par ceļu cauri ellei, jo ar visdažādākajiem paņēmieniem – neveiksmīgi mēģinājusi pati kļūt grūta. 2015. gada oktobrī Staforda dāvāja dzīvību Džeimsonam Džonsam Lī. 

 

Itāliešu/amerikāņu TV personība un žurnāliste DŽULIANA RANSIKA un viņas vīrs – uzņēmējs BILS RANSIKS

FBGiulianaBillBaptism636

Laulātie nekautrējušies publiski apspriest savu neauglības problēmu, vaļsirdīgi stāstot par dažādām izmantotajām apaugļošanas metodēm. 2010. gadā Ransikai tomēr izdevās ieņemt mazuli, tomēr 9. grūtniecības nedēļā piedzīvoja spontāno abortu. Viņa atzinusi, ka, iespējams, pateicoties tieši viņu neatlaidīgajiem pūliņiem TV raidījumu vadītājai tika glābta dzīvība, jo pirms kārtējās mākslīgās apaugļošanas ārsts ieteica sievietei veikts krūšu pārbaudi ar rentgena stariem jeb mamogrāfiju, kurā atklājās, ka Ransikai ir krūts vēzis agrīnā stadijā, ko izdevās veiksmīgi izārstēt. Viss piedzīvotais tomēr neapstādināja pāra vēlmi kļūt par vecākiem un tā 2012. gada 29. augustā abi sagaidīja pasaulē ierodamies savu dēlu Edvardu Djūku, kuru iznēsāja surogātmāte. Pāris atzinis, ka ir līdz sirds dziļumiem pateicīgi šai sievietei, kura beidzot ļāva piepildīties viņu kvēlākajam sapnim. Rensiki apsver iespēju drīzumā atkal izmantot šos pakalpojumus.

 

Amerikāņu aktrise, komediante MARISA DŽARETA VINOKŪRA un viņas vīrs – rakstnieks JŪDA MILLERS

marisa berns

Foto:Celebritybabyscoop.com

Populārā mūzikla Matu laka (Hairspray) uzņemšanas laikā Vinokūrai – 27 gadu vecumā tika konstatēts dzemdes kakla vēzis un šī iemesla dēļ tika izņemta dzemde un surogātmātes pakalpojumu izmantošanu bija viņas teju pēdējā iespēja, lai tikt pie bērna. Aktrise vairakkārt argumentējusi, ka sabiedrībā pastāv aizspriedumi un maldīgi uzskati, ka šādi slavenības, visticamāk, rīkojas, lai nesabojātu savas auguma aprises vai, lai netraucetu karjeras attīstībai, kas tā nebūt nav! Vinokūra atzinusi, ka šis viņai nav bijis viegls lēmums, jo tomēr uzticējusi surogātmātei vissvarīgāko, kas viņai bijis. Tā 2008. gada 22. jūlijā pasaulē nāca Zevs Īzaks Millers, padarot pāri par, iespējams, vieniem no laimīgākajiem vecākiem pasaulē. 2011. gadā aktrise kādā intervijā atzinusi, ka plāno vēlreiz šādā ceļā kļūt par māmiņu, tomēr tas nebūt nav tik vienkārši, kā daudzi uzskata, tomēr laulātie nepadosies!

 

Amerikāņu aktrise KEITIJA SĪGALA un scenārists KURTS SUTTERS

Katey Sagal And Family Out For Lunch In Brentwood

Foto:Pictopin.com

Aktrise, kuru mēs, visticamāk, vislabāk zinām kā Pegijas Bandijas lomas atveidotāju populārajā komēdijseriālā Precējies. ir bērni (Married.. with Children) savu grūtniecību laikā piedzīvojusi dažādus medicīniskus sarežģījumus. Piemēram, 1991. gadā, kamēr aktrise filmējas šajā seriālā atklājās, ka viņa gaida bērnu no sava otrā vīra Džeka Vaita. Neparedzētais fakts bija jāiekļauj scenārijā, apspēlējot to kā Pegijas sapni. Grūtniecības 7. mēnesī komplikāciju dēļ Sīgalai veica ķeizargriezienu, taču bērns piedzima nedzīvs. 2004. gada oktobrī, privātā ceremonijā savās mājās Kalifornijā – aktrise apprecējās ar seriāla Futurāma (Futurama) radītāju Kurtu Sutteru un ņemot vērā viņas iepriekšējos medicīniskos sarežģījumus, 2007. gada 10. janvārī ģimenē ienāca meita Ezme Luisa,  izmantojot tieši surogātmātes pakalpojumus.

 

Vai zini vēl kādu piemēru?

 

________

Informācija rakstā pēdējo reizi atjaunota: 18.11.2015.

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Šefpavārs Tannis ar mīļoto Ilonu iepazinušies pavisam nejauši – VIDEO

  Elmārs Tannis un viņa mīļotā sieviete Ilona ir iepazinušies neapzināti, noskaidrojis raidījums "Iečeko slavenību". Kabatā saspiedies...

Ar burvīgu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Nepilnu četru mēnešu laikā Latvijas Samariešu apvienības un mazumtirgotāja “Lidl” kopīgi uzsāktajā labdarības projektā “Lai...
Foto:Pexels.com/CC

Diemžēl liela nelaime notikusi Vidzemes pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 26. janvāra plkst. 6.30 līdz 27. janvāra plkst. 6.30, Valsts...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. janvāris

  Daži kļūst nepacietīgi un tas stimulēs negatīvas emocijas. Kāds kļūs dusmīgs un viegli aizkaitināms, citam...
Foto:Flickr.com/clutterandkindle/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 30. janvāris – 5. februāris

  Jau februāris tūdaļ būs nomainījis janvāri, tāpēc palūkosimies, kāda tev solās būt šī - pirmā...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. janvāris

  Kopējā atmosfēra šodien solās būt visai labvēlīga. Ir jācenšās ļauties savām radošajām izpausmēm.     Auns Šodien visas darbības...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. janvāris

  Šodien vari atļaut sev kādas paviršības. Saglabā piesardzību un neiesaisties tur, kur tas nav nepieciešams.     Auns ...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. janvāris

  Šajā dienā tavas sajūtas būs tādā kā svētku atmosfērā, taču neaizmirsti, ka līdz vakaram ir...
Foto:Unsplash.com/Jaanus Jagomagi/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. janvāris

  Šodien ir risks zaudēt mīļoto emocionālas nestabilitātes dēļ. Lai tas nenotiktu, paturi savas īgnās piezīmes...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laiku vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku sestdienas vakarā un naktī uz...

Nopietni brīdina par laiku šorīt

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laika apstākļiem piektdienas rītā. Tas ir...

Diemžēl nav patīkamu ziņu par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

  Šīs nedēļas izskaņā būtiski nokrišņi nav gaidāmi, taču jaunnedēļ, vairākām nokrišņu zonām šķērsojot Latvijas teritoriju,...