Britu izdevums “Glamour” jau tradicionāli ik gadu rīko lielo lasītāju balsošanu, kurā tiek noteikti gan gada seksīgākie vīrieši, gan sievietes. Tiek izveidots TOP 100, taču mēs parādīsim tos desmit, kuri 2016. gadā izvirzīti par lielākajiem siržu lauzējiem.

 

Arī šogad, tāpat kā iepriekš, topā ierindojušies aktieri, dziedātāji, sportisti un pat karalisko ģimeņu locekļi. Lai arī tu gūtu nedaudz plašāku ieskatu tajā, kas norisinās šajā topā tālāk par 10. vietu, varam pačukstēt, ka ierastie topa augšgala vīrieši nu pēc daudzu sieviešu domām ir krietni vien regresējuši. Piemēram, Džordžs Klūnijs ierindojas vien seksīgāko vīriešu topa 95., bet Breds Pits – 91. vietā. Savukārt Leonardo di Kaprio aizņem šī topa 81. vietu.

 

Nu topā ierindojušies jaunie skaistuļi un nebūt nevar noliegt, ka kādam no viņiem tur nebūtu vietas. Jāņem vērā, ka pirmās vietas ieguvējs šo “titulu” nopelnījis ar 340 000 balsu.

 

 

10. vieta

Princis Harijs

prince-harry-pp-435

Dzimis: 1984. gada 15. septembrī (šobrīd 32 gadus vecs)

Pilns vārds: Henrijs Čārlzs Alberts Deivids

Vecāki: Velsas princis Čārlzs un Velsas princese Diāna

Harijs ir jaunākais dēls Čārlza un Diānas ģimenē, kā arī Lielbritānijas karalienes Elizabetes II mazdēls. Šobrīd princis Harijs ir ceturtais cilvēks Lielbritānijas monarhijas mantošanas līnijā – aiz sava tēva, vecākā brāļa Viljama un Viljama dēla – prinča Džordža. Harijs izvēlējies militāro karjeru un ir dienējis arī Afganistānā. Kopā ar savu armijas daļu viņš vēlējās dienēt arī Irākā, taču drošības apsvērumu dēļ viņam tas tika aizliegts. Harijs aizraujas ar sportu – gan kalnu slēpošanu, gan polo. Kopumā viņš plaši pazīstams kā Anglijas karalistes “sliktais zēns”, jo nereti ir iekūlies dažādās divdomīgās situācijās un pat skandālos, nav slēpis savu mežonīgo dabu.

 

 

9. vieta

Mets Bomers

740full-matthew-bomer

Dzimis: 1977. gada 11. oktobris (šobrīd 39 gadus vecs)

Pilns vārds: Metjū Steitons Bomers

Vecāki: Elizabete Meisija un Džons Onīls Bomeri

Mets piedzima ASV Misūri  štatā un uzauga Hjūstonas priekšpilsētā Springā – Teksasā. 2001. gadā, kad Bomers absolvēja Kārnegija-Melona universitāti Pitsburgā, Pensilvānijā, kur ieguva bakalaura grādu tēlotājmākslā, viņš pārcēlās uz dzīvi Ņujorkā. Amerikāņu aktieris debitēja televīzijā 2001. gadā seriālā “Guiding Light”, un plašāku atpazīstamību ieguva ar savu lomu NBC TV seriālā “Chuck”. Vēlāk viņš atveidoja galveno lomu USA Network seriālā “White Collar”, kur filmējās no 2009. – 2014. gadam. Diemžēl, lai gan Bomers atrodas augstu 2016. gada seksīgāko vīriešu topā, dāmām nāksies aprobežoties vien ar viņa skaisto smaidu, jo aktieris ir precējies ar žurnālistu Saimonu Halsu un abiem vīriešiem ir trīs dēli. To, ka ir gejs, aktieris publiski atklāja 2012. gadā, kad kādā balvu pasniegšanas ceremonijā savā runā pateicās vīram un dēliem.

 

 

8. vieta

Roberts Patinsons

740full-robert-pattinson

Dzimis: 1986. gada 13. maijā (šobrīd 30 gadus vecs)

Pilns vārds: Roberts Duglass Tomass Patinsons

Vecāki: Klēra un Ričards Patinsoni

Angļu aktieris, modelis un mūziķis dzimis Londonā, Anglijā. Viņš jau bērnībā bija ļoti aizrāvies ar aktiermākslu un, nokļuvis amatieru teātrī, saprata, ka tas viss ir kā radīts tieši viņam. Tur arī aizsākās Roberta aktiera gaitas. Pēc laika viņš jau piesaistīja dažādu aģentu uzmanību un varēja pretendēt uz nopietnākām, profesionālākām lomām. Jo īpaši pazīstams Patnisons ir pēc “Krēslas” sāgas, kur atveidoja Edvardu Kalenu, kā arī “Harijs Poters un Uguns Biķeris”, kur atveidoja Sedriku Digoriju.

 

 

7. vieta

Džastins Bībers

533full-justin-bieber

Dzimis: 1994. gada 1. martā (šobrīd 22 gadus vecs)

Pilns vārds: Džastins Drū Bībers

Vecāki: Patrīcija Malete un Džeremijs Džeks Bībers

Bībers ir kanādiešu mūziķis, dzimis Londonā, Ontario provincē un uzaudzis Stretfordā, Ontario provincē. Savu milzu popularitāti ieguva, pateicoties savas mātes liktajiem video populārajā vietnē “YouTube”. Viņa publicēja tur Džastina dziedātas dziesmas, lai tās varētu redzēt tuvinieki un citi apkārtējie cilvēki. Viņa talantu pamanīja mūziķa pašreizējais menedžeris Skūters Brauns. Drīz vien jaunais talants iepazinās arī ar Ašeru un iedziedāja debijas singlus. Pirmais singls, kas tika laists klajā, bija “One Time” un sasniedza augstas vietas dažādos ievērojamos pasaules mūzikas topos. 2010. gada janvārī savu pirmatskaņojumu plašākā publikā piedzīvoja arī dziesma “Baby”, kas iekļuva neskaitāmos topos, sasniedzot apbrīnojami augstas vietas. Ar gadiem Džastins turpināja darbu pie savas izaugsmes un nu – jau gadu ceļo pa pasauli savas “Purpose Tour” ietvaros, uz koncertiem pulcējot neaptverami plašu publiku.  

 

 

6. vieta

Harijs Stails

600full-harry-styles

Dzimis: 1994. gada 1. februārī (šobrīd 22 gadus vecs)

Pilns vārds: Harijs Edvards Stails

Vecāki: Anne Koksa un Desmonds Staili

Vēl viens meiteņu mīlulis iekarojis augstu vietu šajā topā, tas ir angļu mūziķis un aktieris, šobrīd populārās grupas “One Direction” dalībnieks Harijs Stails. 2010. gadā Stails piedalījās populārajā britu šovā “The X Factor”. Pēc viņa kā solo mākslinieka izbalsošanas, Stails atgriezās sacensībā un tika salikts kopā ar vēl četriem puišiem, tādējādi radot saknes grupai, kas šobrīd pazīstama kā “One Direction”. Kopš apvienošanās grupā tikuši izdoti jau pieci studijas albumi, sniegti neskaitāmi koncerti, kā arī iegūtas dažādas balvas.

 

 

5. vieta

Zeins Maliks

620full-zayn-malik

Dzimis: 1993. gada 12. janvārī (šobrīd 23 gadus vecs)

Pilns vārds: Zeins Džavads Maliks

Vecāki: Trisija Brenana Malika un Eisers Maliks

Zeins dzimis Bredfordā, Anglijā. No 2010. – 2015. Maliks bija puišu grupas “One Direction” dalībnieks, kurš tieši tāpat kā augstāk minētais Stails, pēc izbalsošanas individuālajā “The X Factor”, tika salikts kopā ar vēl četriem puišiem, izveidojot grupu. 2016. gada sākumā Zeins laida klajā savu pirmo solo albumu. Jau kopš 2011. gada Maliks ierindojies vairākos seksīgāko vīriešu topos, lai gan tolaik bija vien 18 gadu vecs. 2013. gadā puisis paziņoja par savu saderināšanos ar draudzeni Periju Edvardsu, taču 2015. gadā saderināšanās tika atsaukta un attiecības pārtrauktas. 2016. gadā Maliks ieguva Amerikāņu mūzikas balvu kā gada jaunais mākslinieks.

 

 

4. vieta

Henrijs Kevils

740full-henry-cavill

Dzimis: 1983. gada 5. maijs (šobrīd 33 gadus vecs)

Pilns vārds: Henrijs Viljams Dalgliešs Kevils

Vecāki: Marianna un Kolins Kaveli

Dzimis Londonā, Anglijā. Kevils ir britu aktieris, kurš plašāk pazīstams Supermena faniem – 2013. gada filmā “Man of Steel” un 2016. gada filmā “Batman v Superman: Dawn of Justice” viņš atveidoja Klarku Kentu – Supermenu. 2005. gadā Kevils bija viens no kandidātiem Džeimsa Bonda lomai “Casino Royale”, taču beigās producenti un režisors izvēlējās par labu gados vecākajam, pieredzējušākajam un līdz ar to Bonda lomai piemērotākajam Danielam Kreigam. 2013. gadā Henrijs iekaroja šī paša “Glamour” seksīgāko vīriešu topa virsotni. Viņš būs redzams Supermena lomā vel vienā filmā – 2017. gadā “Justice League”.

 

 

3.vieta

Toms Hidlstons

740full-tom-hiddleston

Dzimis: 1981. gada 9. februārī (šobrīd 35 gadus vecs)

Pilns vārds: Tomass Viljams Hidlstons

Vecāki: Diāna Patrīcija un Džeimss Normans Hidlstoni

Britu aktieris, producents un mūzikas izpildītājs dzimis Londonā, Anglijā. Plašāk pazīstams Hidlstons kļuva 2011. gadā, kad atveidoja Loki filmā “Tors” un Stīvena Spīlberga Otrā Pasaules kara drāmā “War House”, kur spēlēja kapteini Nikolsu. Tāpat popularitāti aktieris guva ar filmām “The Deep Blue Sea”, kur filmējās kopā ar Reičelu Veisu un Vudija Alena filmā “Pusnakts Parīzē”. 2012. gadā Hidlstons vēlreiz tēloja Loki filmā “Atriebēji” un 2013. gadā filmā “Tors: Tumsas karaļvalsts”.

 

 

2. vieta

Džeimijs Dornans

740full-jamie-dornan

Dzimis: 1982. gada 1. maijā (šobrīd 34 gadus vecs)

Pilns vārds: Džeimss Dornans

Vecāki: Lorna un Džims Dornani

Aktieris, modelis un mūziķis dzimis Ziemeļīrijā un uzaudzis Belfāstas nomalē. Kad mācījies Metodistu koledžā Belfāstā, nopietni pievērsies regbija spēlēšanai un drāmas nodaļai. Vēlāk iestājies Tīsaidas universitātē, bet mācības pametis, jo pārcēlies uz Londonu, lai pilnveidotos kā aktieris.  Sākotnēji viņš strādāja par modeli un ir bijis kā reklāmas seja vairākiem pasaulslaveniem zīmoliem, piemēram, “Hugo Boss”, “Armani”, “Dior” un “Calvin Klein”. Viņa pirmā loma pilnmetrāžas kino bija grāfs Aksels fon Fersens 2006. gada filmā “Marie Antoinette”. 2015. gadā atveidojis Kristianu Greju filmā “Fifty Shades of Grey”. 2013. gada aprīlī aktieris apprecējās ar dziedātāju un dziesmu autori Amēliju Vorneri. Tā paša gada novembrī viņi sagaidīja pasaulē ienākam savu pirmdzimto meitiņu un 2016. gada februārī ģimenē piedzima vēl viena meitenīte.

 

 

1. vieta

Ēdans Tērners

634full-aidan-turner

Dzimis: 1983. gada 19. jūnijā (šobrīd 33 gadus vecs)

Pilns vārds: Ēdans Tērners

Vecāki: Eilena un Pets Tērneri

Dzimis Dublinā, Īrijā. Tērners ir īsu aktieris, kurš plašāk pazīstams pēc Kili lomas fantāzijas filmās “The Hobbit”, kā arī līdzi ar Rosa Poldraka lomu Vinstona Greiema noveļu “The Poldrak” BBC ekranizācijās – viņš ir galvenais seriāla varonis. Aktierim ir stingra nostāja pret atrašanos un publicēšanos sociālajos tīklos. Kā viņš pats atklājis intervijās: “Domāju, ka maniem faniem vajadzētu zināt, ka es neesmu atrodams sociālajos tīklos. Lai gan “Twitter”, “Instagram” un arī “Facebook” it kā esmu atrodams – neviens no šiem profiliem nav mans”.

 

 

Vai šajā sarakstā ir arī tava simpātija?

Sabiedrība

Decembra sākumā vietām pat 25 cm sniega! Sinoptiķi pastāsta, kas mūs sagaida brīvdienās un nākamnedēļ

  Laika apstākļus Latvijā tuvākajās dienās ietekmēs ciklonu aktivitāte un auksta gaisa masas. Bieži sagaidāmi nokrišņi...

“Kaut sūdi līdz ausīm, bet kārtībai jābūt!” Magones sētā pēkšņi iesperas “X Faktora” leģenda Margarita!

  Attiecībās zudusi dzirksts? Dzīvē bardaks? Trīs 360TV jaunā šova “Ķibeles mūsmājās” vadītāji – Margarita Kolosova,...
NMPD

Vēl teju 1100 Covid-19 gadījumu un 20 cilvēki miruši

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 1095 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Traģiski notikumi risinājušies Bauskas pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24. novembra plkst. 06.30 līdz 25. novembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Kad iespējama tuvākā spēcīgā snigšana? Parādās jaunas ziņas par gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā dalījies ar jaunāko informāciju par turpmākajās dienās gaidāmo laiku. "Ceturtdien...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Ceturtdienas rītā saņemta skumja ziņa

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 135 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 11 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. novembris

  Diena rādās būt gana saspringta, tostarp iespējamas kādas skarbas viedokļu sadursmes. Izvairies no liekām aktivitātēm...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. novembris

Dienas pirmā daļa ļaus tev rast skaidrāku, objektīvu priekšstatu par savām spējām un iespējām. Apzināsies...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. novembris

  Veidi, kādos planētas sevi šodien pozicionēs būs ļoti labvēlīgi un optimistiski, tāpēc, visticamāk, šodien būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. novembris

  Šodien, visticamāk, beidzot sajutīsi savu nozīmi, taču neaizraujies ar savas ietekmes izrādīšanu. Piemērota diena, lai...
Foto:Tharunaya.co.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. novembris

  Šodien tu vieglāk nekā parasti varēsi padarīt savus ikdienas darbus. Tava uzmanība un pacietība aizvien...
Deviant Art

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. novembris

  Šodien, visticamāk, tu kļūsi pārāk kritisks un kategorisks. Daudz radīsies dažādu secinājumu un būs vēlme...

Mājai un Dārzam

Decembra sākumā vietām pat 25 cm sniega! Sinoptiķi pastāsta, kas mūs sagaida brīvdienās un nākamnedēļ

  Laika apstākļus Latvijā tuvākajās dienās ietekmēs ciklonu aktivitāte un auksta gaisa masas. Bieži sagaidāmi nokrišņi...

Kad iespējama tuvākā spēcīgā snigšana? Parādās jaunas ziņas par gaidāmo laiku

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā dalījies ar jaunāko informāciju par turpmākajās dienās gaidāmo laiku. "Ceturtdien...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laika apstākļiem otrdien. Naktī no 22.11....