Uzzini, kādu raksturu un uzvedības nianses tavam mājas mīlulim paredz zvaigznes!

AUNS (21. marts – 20. aprīlis)

Šī zvaigznāja pārstāvjus pārvalda Marss, kas ir pazīstams kā –  spožais un degošais debesu ķermenis, kas atbild par kaislībām un aktivitāti. Tavs mīlulis ir uguns zīmes pārstāvis, kas padara suni Aunu ļoti pārliecinātu un spēcīgu. Tavs četrkājainais draugs var iespītēties un izlikties, ka nemaz nedzird tevi un komunicēt vien viņam zināmā domāšanas veidā. Ja suns Auns nenāk, kad tu to sauc, neuztver to personīgi! Kā uguns zīmes pārstāvis, viņš ir ļoti gudrs un jautrs. Vēlas būt uzmanības centrā, lai visa mājas dzīve griežas vien ap viņu, ir privātīpašniecisks. Ir ziņkārīgs un pašpārliecināts, tieši šī iemesla dēļ esi īpaši piesardzīgs, jo pie veterinārārsta var nākties iegriezties biežāk nekā citu zvaigznāju četrkājaino draugu īpašniekiem.

 

 

 

VĒRSIS (21. aprīlis – 20. maijs)

Vērša zīmē dzimušo suni ietekmē Venēras pamatlikumi, kas ir mīlestības, skaistuma un maiguma planēta. Tavs ģimenes draugs ir zemes stihijas pārstāvis, kurš ir apveltīts ar izteiktu gribasspēku.  Suns Vērsis nereti ir kautrīgs un izteikti vēlas izjust drošības sajūtu.  Viņam patīk izrādīt simpātiju, bet tikai tad, ja ir īstais noskaņojums. Sunim Vērsim nepieciešama līdzsvarota un mierīga vide. Skaļi trokšņi un haoss padarīs viņu strespilnu un nomāktu. Ļoti ticams, ka tavs četrkājainais draugs izteikti baidās no pērkona dārdiem un citiem skaļiem trokšņiem, piemēram, putekļu sūcēja uzstājīgās rūkoņas. Iespējams, dažkārt tavs mīlulis ir arī pārlieku stūrgalvīgs.  

 

 

DVĪŅI (21. maijs – 20. jūnijs)

Tavs mīlulis ir planētas Merkūra  paspārnē, kas iezīmē viņa inteliģenci. Suns, kurš dzimis šajā zvaigznājā ir gaisa stihijas pārstāvis, kas, savukārt, uzsver viņa gaisīgo garu. Viņā mīt divējāda daba –  pasivitāte un agresivitāte, pozitīvisms un negatīvisms, vēlme piedalīties it visā un no otras puses – alkas pēc aizsardzības, paliekot savā komforta zonā. Šim četrkājainajam draugam raksturīga vēlme pasargāt savu ģimeni, būt aizstāvim, tomēr viņš biežāk ir sabiedrotais it visiem, nevis pieķeras kādai konkrētai personai, ir brīvais gars! Ātri mācās, labprāt izmēģina spēkus dresūrā. Tomēr tavs suns var būt arī nervozs, svārstīgs un neizlēmīgs savos ēšanas paradumos. Ja ilgstoši paliek viens, var ļoti ciet no tā un būt ārkārtīgi trauksmains.

 

VĒZIS (21. jūnijs – 20. jūlijs)

Tavu mīluli pārvalda Mēness, padarot to emocionālu, jūtīgu un gādīgu. Suni Vēzi ietekmē ūdens stihija, kas nozīmē, ka viņš ir aktīvs un kustīgs.  Viņš ir mīlošs un jauks mājdzīvnieks.  Lai gan sunim Vēzim patīk būt vienkārši kopā ar tevi,  lielākajai daļai šajā zvaigznājā dzimušo suņu vissvarīgākā vēlme ir justies nepārtraukti pasargātam, izjūtot saimnieka aizsardzību. Jaunas vietas un cilvēki var padarīt tavu mīluli apjukušu un pat stimulēt savārgšanu. Šim sunim patīk audzināt citus dzīvniekus, būt līderi un paraugam. Viņš lieliski sadzīvos ar citiem četrkājainajiem draugiem jūsu mājās. Sunim Vēzim ir ļoti izteikta apetīte un, ja viņš nesaņems pietiekamu uzturu, var ātri kristies svarā.  Rūpējies par sava drauga vēderpriekiem un viņš būs tev bezgala  pateicīgs.

 

LAUVA (21. jūlijs – 20. augusts)

Tavu suni pārvalda Saule, padarot viņu par mīlošu, cēlu un dāsnu mājas mīluli, kā arī uguns stihija, kas uzsver tava četrkājainā drauga ekspresīvo dabu. Sunim Lauvai patīk atrasties laukā, svaigā gaisā un viss, kas ar to ir saistīts!  Daudzi šajā zvaigznājā dzimušo mīluļu saimnieki piekritīs, ka viņa suns izbauda arī riešanu. Nav svarīgi, kur tu atrodies ar savu četrkājaino draugu – mājās vai parkā, viņš vēlas būt uzmanības centrā, vienmēr! Šim sunim ir raksturīgs milzīgs pozitīvisms un, iespējams, tieši šī zvaigznāja pārstāvis ir vislojālākais ģimenes draugs.

 

JAUNAVA (21. augusts – 20. septembris)

Suni Jaunavu pārvalda Merkūrs, kas ir intelekta planēta, kas padara to par vienu no mierīgākajiem četrkājaino horoskopa zīmju pārstāvjiem!  Šis suns ir čempions stresa apstākļos. Viņš mīl rutīnu un nelabprāt sadzīvo un pieņem jebkādas pārmaiņas. Tavam sunim patīk, ka tu ar viņu komunicē un viņš labprāt sekos tev, ja vien būsi līdzās, kas padara šo suni par lieliski piemērotu mājas mīluli cilvēkiem, kuri bieži ceļo un labprāt, jebkurā gadalaikā daudz uzturas laukā.  

 

 

SVARI (21. septembris – 20. oktobris)

Tavu suni pārvalda  Venēra, padarot viņu par neizlēmīgu  mājdzīvnieku – dažkārt ar uzmanības deficītam līdzīgiem simptomiem. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šajā zvaigznājā dzimušu suni ir grūti apmācīt, jo viņš nespēj koncentrēt uzmanību uz ilgāku laiku. Suns Svari ir mīlošs un patīkams,  bet, lai jūs spētu labi saprasties, ir nepieciešama maiga, taču disciplīna! Tas liks arī viņam pašam justies droši. Ja vēlies suni, kurš pieņems jebkādas izmaiņas dzīvē, plūstot līdzi notikumu straumei, kādu, kuram nav iebildumu pat pret vislielāko haosu, tieši šajā zvaigznāja dzimušais cilvēka labākais draugs tev nebūs vispiemērotākais, ar viņu viss ir pretēji! Viņam ir nepieciešama zināma ikdienas kārtība. Kā norāda speciālisti, visticamāk, šim četrkājim piemīt neregulāri ēšanas paradumus, viņš ēd tikai tad, kad pats to vēlas, nevis tad, kad saimnieks uzskata, ka ir jāpamielojas.

 

 

SKORPIONS (21. oktobris – 20. novembris)

Pār tavu četrkājaino draugu valda Plutons! Suns Skorpions ir ūdens stihijas pārstāvis, kas apzīmē, ka viņš ir ļoti emocionāls. Tavam sunim ir stabila un stipra griba. Nebrīnies, ka viņš teju parasti iegūt to, ko vēlas, un ir ļoti valdonīgs pret citiem suņiem un pat cilvēkiem. Viņam ir nepieciešami ikdienas vingrojumi un regulāra izkustēšanās, kas palīdzēs mazināt stresu un nodrošinās tik nepieciešamo ikdienas dienaskārtību. Bez tās, suns Skorpions centīsies komunicēt ar ikvienu, kurš būs viņa ceļā, iespējams, kļūstot pārāk uzmācīgs. Iespējams, esi pamanījis, ka tavs suns ir ļoti intuitīvs un noteikti nekad neaizmirsīs, ka reiz kāds viņam ir nodarījis pāri. Viņam ir būtiska vientulība, taču izbauda arī labu kompāniju, īpaši kopīgos brīžus ar saviem vistuvākajiem, savu ģimeni. Sunim Skorpionam vairāk nekā jebkuram citam patīk, ja viņu kopj un apčubina.

 

 

STRĒLNIEKS (21. Novembris – 20. decembris)

Pār tavu suni valda Jupiters. Viņš ir uguns stihijas pārstāvis, kas paredz, ka tavs četrkājainais draugs labprāt izbauda dažādus izaicinājumus, viņam teju nekad nav gana. Šie suņi ir laimīgi, komunikabli un laipni.  Tomēr īpaši uzraugi viņu, kad tavs mājas mīlulis ir saskarsmē ar citiem suņiem, jo tieši šajā zvaigznājā dzimušie visbiežāk nonāk šāda veida domstarpībās, arī ar negatīvām sekām viņa paša veselībai. Viņš  alkst iegūtu citu simpātijas. Tev var rasties sajūta, ka viņš uzskata, ka esi viņa vienīgā un patiesā mīlestība. Lojalitāte ir suņa Strēlnieka izteiktākā īpašība, kas padara viņu par uzticamu ģimenes draugu. Viņš vēlas būt kopā ar tevi teju visu laiku. Ja nebūsi uzmanīgs, šī tieksme var pāriet satraucošā trauksmē, kā tev, tā viņam. Šajā zvaigznājā dzimis suns alkst kādu, ar kuru kopā pavadīt savas dienas, tāpēc neiebildīs, ja jūs pieņemsiet vēl kādu dzīvnieku.

 

MEŽĀZIS (21. decembris – 20. janvāris)

Suni Mežāzi pārvalda planēta Saturns. Viņš ir zemes stihijas pārstāvis un līdz ar to – viens no visnosvērtākajiem, fundamentālākajiem četrkājainajiem draugiem. Planētas ietekmes un stihijas kombinācija raksturo suni Mežāzi kā tīrīgu, izsmalcinātu, intensīvu ar savu īpašo domāšanas veidu apveltītu kustoni. Viņš mīl skraidīt savā dabā un kārtīgi izkustēties. Iespējams, piekritīsi, ka šajā zvaigznājā dzimis mājas mīlulis nelabprāt ilgi gulšņā, kā to mēdz darīt citi četrkājaiņi, taču mēdz ciest no stresa un apjukuma dažādās nepatīkamās situācijās. Šī zvaigznāja pārstāvis ne vienmēr ir labs kompanjons citiem dzīvniekiem. Ja viņam uzspiež šādu statusu,  ir nepieciešams daudz ilgāks laiks, lai tavs ģimenes mīlulis pierastu pie jaunajiem apstākļiem.  

 

ŪDENSVĪRS (21. janvāris – 20. februāris)

Šī zvaigznāja pārstāvi pārvalda Urāns, kas kombinācijā ar gaisa stihiju paredz, ka šis ir visgudrākais un intuitīvākais četrkājainais draugs. Suns Ūdensvīrs ir neprognozējams, viņa noskaņojums var mainīties teju divu sekunžu laikā.  Šajā zvaigznājā dzimušajam sunim nākas piedzīvot grūtus laikus, jo viņam ir grūti, ja saimnieks neļauj darīt to, ko viņš vēlas, tieši tad, kad viņš to uzskata par piemērotāko brīdi.  Tavs četrkājainais draugs ir ļoti mīlošs un vēlas dalīties ar šīm emocijām, mīl sevi un visus pārējos! Suns Ūdensvīrs ir ideāls sabiedrotais, ja tu vēlies piemērotu rotaļu biedru citiem mājas mīluļiem – jebkuriem, spēs pielāgoties un atrast pareizo pieeju ikvienam. Ir būtiski, ka šajā zvaigznājā dzimušajam ķepainim ir nepieciešama pašam sava telpa, stingri noteikta privātā teritorija, lai ik pa laikam, kad viņam to sagribas – ir laiks vientulības devai. Visticamāk, šajos brīžos tavs suns plānos kārtējo pārsteigumu tev.

 

ZIVIS (20. februāris – 20. marts)

Tavs mīlulis ir Jupitera aizbildniecībā. Viņš ir ūdens stihijas pārstāvis, kas apkopojot šīs abas nianses, padara tavu četrkājaino draugu par teju maģiski jutīgu dzīvo radību. Pēc savas būtības viņš ir ļoti mīļš un mierpilns. Viņš alkst pēc mierīgas atmosfēras ap sevi, jo diezgan grūti tiek galā ar dažādām stresa situācijām, ātri kļūst tramīgs. Speciālisti norāda, ka šajā zvaigznājā dzimušos  suņus bieži traumē citi, jo viņiem ir neagresīva, miermīlīga daba, kā dēļ nākas ciest, jo reti stājas pretī Tavs mīlulis ir ļoti neatkarīgs. Viņš dara to, ko vēlas, bez liekas uzmanības pievēršanas sev. Spēj lieliski sevi izklaidēt arī pats!

 

 

Vai tavs mīlulis ir tāds, kādu viņu paredz planētu ietekme?

Sabiedrība

Izskan svarīga informācija visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  24.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 2945, 2228, 7937. Uz nākamo auditorijas spēli netika...

Parādās jaunas prognozes par laiku šonedēļ – tās iepriecinās daudzus

  Jūlija pēdējā nedēļā biežāk gaidāms lietus, vietām iespējams pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm un brāzmainu...
Foto:Flickr.com/Jürgen Mangelsdorf/CC

Diemžēl Pierīgā pazudušais vīrietis atrasts miris

  Diemžēl bezvēsts prombūtnē bijušais 1967. gadā dzimušais Guntis Žuks šodien tika atrasts noslīcis, informē Valsts...
Live Nation

Lūdz palīdzēt glābt trīs bērnu tēvu Artūru

  Artūram ir 36 gadi, viņam ir ģimene , kurā aug trīs bērni - 9, 4...

Svētdiena diemžēl sākusies ar skumju ziņu

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, sestdien Latvijā noslīcis vēl viens cilvēks. Glābēji sestdien Balvu...

Jauns pavērsiens latviešu tik iecienītajā Lielbritānijā – ļoti trūkst strādnieku

  Brexit un pašizolēšanās prasības radījušas Lielbritānijā pamatīgu darbaroku trūkumu. Daudzviet izskan bažas par piegāžu pārtraukšanu...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūlijs

  Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Ēd veselīgāk, pat, ja iepriekš tev trūka iniciatīvas, nu ir...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 26. jūlijs – 1. augusts

  Šīs nedēļas beigās jau klāt vasaras pēdējais mēnesis – augusts! Tas jāizbauda un jāļaujas, lai...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūlijs

  Šī būs konfliktu diena, taču tu tos atrisināsi dienas beigās, ja neizvairīsies no piepūles, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

  Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...

Mājai un Dārzam

Parādās jaunas prognozes par laiku šonedēļ – tās iepriecinās daudzus

  Jūlija pēdējā nedēļā biežāk gaidāms lietus, vietām iespējams pērkona negaiss ar stiprām lietusgāzēm un brāzmainu...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...